Outer Worlds: Nejlepší zbraně, The Outer Worlds Best Guns: Které zbraně byste měli používat? | Gamesradar

Nejlepší zbraně vnějších světů: Které zbraně byste měli používat

Pokud potřebujete jakoukoli jinou pomoc nebo tipy, nezapomeňte se podívat na náš průvodce vnějším světem wiki. Zde je několik dalších, na které se mezitím podíváme.

Vnější světy: Nejlepší zbraně

Vnější světy, nejlepší zbraně

Vnější světy vás zavede na výlet kolem kolonie Halcyon, ovládané mega-corporations a radou. Po cestě se chystáte proti spoustě Marauderových a mimozemských tvorů, takže budete potřebovat dobré zbraně, abyste se bránili. Nejlepší zbraně ve vnějších světech.

Nejlepší zbraně ve vnějších světech

Než se dostaneme do věcí, mělo by být uvedeno, že ze zbraňových systémů vnějšího světa to dělá, takže můžete použít téměř cokoli chcete. Pokud najdete zbraň, která se vám líbí, můžete si s ní pohrávat na pracovním stole, abyste zvýšili jeho škodu výměnou za kousky. Kromě toho můžete mody vybavit na absolutně všem.

I když můžete upgradovat cokoli, aby bylo docela skvělé, existují nějaké zbraně . Pojďme se do nich dostat.

Útočné pušky jsou jedny z nejužitečnějších zbraní ve vnějších světech, protože mají dobrý dosah, dobrou rychlost a rychlou rychlost opětovného načtení. V zásadě budete chtít jeden ve svém inventáři za všech okolností.

Assault Rifle Ultra je nejlepší, co můžete získat ve hře, mimo jedinečné zbraně, a je docela snadné se dostat na ruce na ruce. Ultra začíná skóre poškození kolem 620 a lze jej snadno upgradovat.

Jak získat – vyzvedněte nepřátele začínající v Monarchii nebo zakoupit z obchodu.

Ultimatum je šikovná malá pistole, která přichází automaticky plná plazmových poškození a má docela slušné skóre poškození, kdykoli ji také získáte.

Ještě lepší je však to, že záběry z ultimátuku se mohou odrazit z většiny povrchů, což z něj činí skvělou volbu jen odstřelit.

Jak získat – Promluvte si s Shawem na Roseway a dokončete vulkánskou kladivovou Quest. Neberte schémata zpět na Gladys a místo toho nechte Shawa vyvinout zbraň.

Prismatické kladivo

Jedna z pěti vědeckých zbraní ve hře, The Prismatic Hammer je neuvěřitelně užitečná zbraň melee. Skvělá věc je, že zbraň může způsobit každý typ poškození, přepínání mezi nimi s každým zásahem.

To znamená, že se střídáte mezi šokem, plazmou a žíraním neustále, což nepřátelům způsobujete nějaké šílené poškození. Můžete také pohrávat se zbraní, aby se zvýšilo skóre poškození a investování do výhod, aby se zvýšila poškození vědeckých zbraní.

. Sledujte značku do skryté místnosti na západní straně průkopníku.

Phin’s Phorce

Tato nesmírně modifikovaná plazmatická puška vystřelí ze tříkolového výbuchu n-záření energie, což z ní činí nesmírně smrtící zbraň. Způsobuje velké poškození, zejména při upgradu, a lze jej snadno vylepšit s některými mody.

Jak získat – zbraň je nalezena na konci hry v Phineasově laboratoři, během hlavního hledání „udržovaného, ​​ale nezapomenuto“.

Existuje několik různých zbraní s kontrolou davu ve vnějších světech, ale pro naše peníze je šoková kanóna Ultra nejlepší z nich. . Díky tomu je ideální pro blízké skupiny nepřátel.

.

Irion’s Flintlock

Pistole jsou velmi užitečné ve vnějších světech, hlavně kvůli naprosté rychlosti, kterou mají jak při rychlosti ohně, tak při opětovném načtení. . Získá také obrovský bonus za poškození slabých skvrn, což z něj dělá perfektní zbraň k použití s ​​taktickou dilatací času.

Jak získat – přejděte na průkopník a promluvte si s Wandou Dorsett na klinice, abyste získali řešení Vital Quest. .

Čas večeře je jediný jedinečný meč venom ve vnějších světech a má dvě užitečné funkce. Pro jednoho to způsobuje žíravé DPS a dva to může způsobit status krvácení na nepřátele, aby byl ještě mrtvější. To platí zejména, pokud máte charakter sestavení melee.

. Sledujte značku na dům, uh, zajímavý rodinný dům a poté prohledejte horní uzamčenou místnost, abyste tam našli čas večeře.

.

. Zde je několik dalších, na které se mezitím podíváme.

 • Jak získat všechny společníky

?

Assault Rifle Ultra, Ultimatum, Prismatic Hammer, Phin’s Phorce, Shock Cannon Ultra, Irion’s Flintlock a čas večeře.

O autorovi

Hayes Madsen

Znalec všech věcí souvisejících s RPG a vždy hledá umělecký výraz v hraní. . ,

Nejlepší zbraně vnějších světů: Které zbraně byste měli používat?

Vnější světy

Sbírání nejlepších zbraní vnějších světů není snadné – je jich mnoho, hodně pro ně a některé z nich jsou prostě. . Budete však muset znát ty nejlepší zbraně, protože přežití v těchto bláznivých koloniích bude vyžadovat, aby byli opravdu velmi dobře vyzbrojeni. Přesto jsme se stříleli a rozložili jsme všechny možnosti nejlepších zbraní vnějších světů.

Rovněž stojí za to přidat rychlé vyloučení odpovědnosti o tom, jak zbraně fungují ve vnějších světech. . . .

Unikátní zbraně budou mít zvláštní jména a popisy a za nimi budou mít ikona zlata. Obvykle jsou o něco silnější než jejich standardní protějšky, i když sledujte úroveň zbraně a poškození, protože ty rané nakonec přerobíte.

Konečně, vědecké zbraně mají modré pozadí a v celé hře je jich jen pět. Tyto mají jedinečné účinky a budete muset dokončit zbraně z prázdnoty, abyste je všechny získali. .

Útočná puška

. Používá těžké munici a má 24 kulek v časopise, přičemž každý z nich způsobuje významné poškození. Můžete nainstalovat hlaveň, časopis a Sight Mod a to staggeruje nepřátele.

Když se dostanete na základnu C3 poblíž ďábelského vrcholu na Monarch, najdete jedinečnou útočnou pušku zvanou Thunder ležící na stole uvnitř budovy. .

Pokud jde o nejlepší zbraně na blízko ve vnějších světech, vyhrává řezačka plazmy dlouhým výstřelem. Tento jednoruční meč na blízko lze rychle otočit a jak byste očekávali, způsobuje to vážné poškození plazmy. Můžete také připojit jak přilnavost, tak útok, díky čemuž je řezačka plazmy jednou z nejlepších melee zbraní, které lze použít v celé hře.

Pro ty časy se musíte dostat zblízka a osobní, taktická brokovnice je váš přítel. To je ideální pro to, když máte ve své firmě všeho, co máte ve svém podnikání, zvláště pokud povolíte několik slabých míst. Můžete nainstalovat jak hlaveň, tak časopis.

Flamethrower

Pokud se ocitnete s přebytkem energetické munice, získejte plamenomet. Jak byste očekávali, to způsobuje vážné poškození popálení a je ideální pro emitování neustálého poškození u více nepřátel najednou. a Řešit konkrétní typ poškození, jako je šok nebo koroze.

Lehký kulomet

Naše poslední volba pro seznam nejlepších vnějších světových zbraní je lehký kulomet. Je pravděpodobné, že budete mít obrovské množství lehké munice, protože těžká a energie se zdá být těžší najít. Pokud tomu tak je, vytáhněte lehký kulomet a nastříkejte obsah vašeho srdce u nepřátel, protože začnete hořet přes přebytečnou munici v žádném okamžiku.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Ford James

Dej mi hru a napíšu všechny „jak na to“, možná budu moci nebo zemřít. Když nejsem kolenní ve hře, abych psal průvodce, najdete mě, jak se vrháme kolem trati v F1, házením koulí na mém telefonu v Pokemon Go, předstírám, že vědím, co dělám ve fotbalovém manažeru, nebo Kliknutím na hlavy ve Valorantu.

Call of Duty Crossovery jsou nyní doslova divoké jako peklo: Nicki Minaj může použít Doomovu super brokovnici k zabití Lilith Diablo 4

Po 5 letech dává Sea of ​​Thieves hráčům to, co vždy chtěli: soukromé servery

Zbraně vnější světy

Ať už je chcete zapnout na popel nebo je proměnit v švýcarský sýr, určitě najdete něco, co se mi tady líbí.

Zde je seznam nejlepších/nejužitečnějších zbraní ve hře. Tyto zbraně budou většinou z rozmanitosti na dálku, ale možnosti melee jsou k dispozici a užitečné. Většina z nich je užitečná, ale téměř všechny jedinečné a to, co hry nazývají vědecké zbraně, jsou zbraně na dálku. Vědecké zbraně zejména způsobují pouze poškození, ale každý z nich má na vrcholu jedinečné účinky. Mějte na paměti, že mnoho dalších jedinečných zbraní hry, které nejsou vědeckými zbraněmi, používá podobný model jako zbraně tohoto typu. Ve většině případů způsobují další poškození nebo již přicházejí s nainstalovaným mod a mají jedinečné jméno. Mějte také na paměti, že statist poškození dané zbraně se může změnit v závislosti na vašich dovednostech a různých modech a také o schopnosti Tinker, což vám umožní upgradovat zbraně na pracovním stole utrácením peněz. Takže tady jdeme.

Jedna z jedinečných vědeckých zbraní hry a možná první, kterou najdete. Tato zbraň dělá přesně to, co říká na cínu. Když je vystřelen na nepřítele, zmenšuje je nejméně o polovinu jejich velikosti. Tato pistole způsobuje normální poškození a používá energetické buňky jako munice, ale hlavním tahem je skutečnost, že zmenšuje cíl, což jim způsobuje, že zjevně způsobí menší poškození.

 • Poškození: 18
 • DPS: 36
 • Dovednost: Handguns
 • Velikost klipu: 100

Proč je smršťovací paprsek skvělý:

 • .

Jak získat smršťovací paprsek

 • Opravte loď a nechte Emerald Vale
 • Shrink Ray je na stole v místnosti, kde potkáte Phineas

Shrink Ray in Action:

9: Kit Eutanasia (polovina hry)

Vzhledem k tomu, kde to najdete, je to docela morbidní jméno pro brokovnici všech věcí. Toto je však jedna z užitečnějších brokovnic ve střední hře ve srovnání s jinými taktickými brokovnicemi. Popis je stejně morbidní: „Střelba na hlavu je milosrdenství..

 • DPS: 392
 • Dovednost: dlouhé zbraně
 • Velikost klipu: 6

Proč je sada eutanasia skvělá:

 • .
 • Používá lehké munici, která je levnější a snazší získat.

Jak získat soupravu eutanasia:

 • Cestujte do monarchy planety.
 • Najděte základnu skupiny iconoclasts.
 • .
 • Cestujte do Terra One Publications.
 • Prohledejte jednu z lékařských mrtvol v budově těsně před hlavním vchodem.

Kit eutanasia v akci:

8: Irion’s Flintlock (střední hra)

S jeho zajímavým vzhledem by někteří by mohli říci, že tato pistole stojí za to za to sám. Tato pistole však také stojí za to získat vysokou míru ohně, protože vystřelí 2 výstřely najednou pokaždé, když stisknete spoušť. Rozhodně stojí za to dostat, řekl bych a relativně snadné se také dostat.

 • Poškození: 44×2
 • DPS: 259
 • Dovednost: Handguns
 • Velikost klipu: 12

Co dělá Irion’s Flintlock skvělý:

 • Má STAGGER SPECIÁLNÍ EFFEKT.
 • Vystřelí 2 výstřely pokaždé, když stisknete spoušť.

Jak získat Irion’s Flintlock:

 • Cestujte na průkopník.
 • Jděte na kliniku a promluvte si s Wandou Dorsett, abyste získali řešení vitálního úkolu
 • Zachraňte Irion pašerák na Scylle, aby získal tuto pistoli jako odměnu.

Irion’s Flintlock in Action:

7: Shock Cannon Ultra (střední hra)

Mezi mnoha zbraněmi, které lze použít pro kontrolu davu, by to pravděpodobně bylo nejlepší nebo alespoň nejzajímavější. Tato zbraň střílí paprsek elektřiny, který neustále poškozuje každého nepřítele, který zasáhne, a má šanci se rozšířit na jiné nepřátele, pokud jsou dostatečně blízko.

 • Poškození: 98
 • Dovednost: těžké zbraně

Co dělá šokové dělo ultra skvělým:

 • Má omráčený zvláštní účinek.
 • Záběry mají šanci se rozšířit na nedaleké nepřátele.

Jak získat šokový dělo Ultra:

 • Jakmile dosáhnete Byzantia, lze jej zakoupit ve většině obchodů.

6: Phin’s Phorce (pozdní hra)

. Toto poškození se zvyšuje pouze tehdy, když je upgradováno, a dokonce umožňuje mody.

Statistiky zbraní:

 • Poškození: 53×3
 • Dovednost: dlouhé zbraně
 • Velikost klipu: 30

Co dělá Phin’s Phorce skvělým:

 • Má STAGGER SPECIÁLNÍ EFFEKT

 • Během úkolu „udržované tajemství, ale nezapomenuté“ najdete v laboratoři Phineas.

Phin’s Phorce in Action:

5: Prismatické kladivo (polovina až pozdní hra)

Jedna ze speciálních vědeckých zbraní, které najdete ve hře, je to, co dělá Prismatic Hammer Special. .

 • Poškození: 72
 • Schopnost: 2 ruční melee

Co dělá hranolové kladivo skvělé:

 • Střídá se mezi typy poškození s každým zásahem.
 • .
 • Má zvláštní účinek knockdown.

 • Hlava k průkopníku.
 • Kupte si Batted Mardet Datapad od Gladys.
 • Sledujte značku do skryté místnosti v západní části průkopníka.

Navzdory tomu, co je jeho jméno a popis, vás mohou vést k přesvědčení.

Statistiky zbraní:

 • DPS: 392

 • Standardně přichází s modem Speedgrip, zvyšuje se rychlost útoku.
 • Má Burn Special Effect.

 • Zamiřte do Byzantia.
 • .
 • Najděte místnost označenou balíkovou službu.
 • Je na zemi vedle jednoho z těl.

Ionizovaný papírový nůž v akci:

.

Statistiky zbraní:

 • DPS: 151

Proč je páteř důstojníka skvělá:

 • Ve výchozím nastavení způsobuje korozivní poškození, což v průběhu času poškozuje.
 • .
 • Zvýšená míra útoku, což znamená, že může být nepřetržitě otočit.

 • Cestujte do Monarchy.
 • Promluvte si s Velmou Ballardem ve skladu ve Stellar Bay.
 • Přijměte úkol jít hledat Braxton.
 • .
 • .

Čas večeře v akci:

2: Assault Rifle Ultra (pozdní hra)

K dispozici jako kapka nebo nejvíce obchodů nebo prodejních automatů po dosažení úrovně 20, ale nejčastěji k dispozici později ve hře je útočná puška ultra vysoká verze standardní útočné pušky se zvýšeným poškozením. Stejně jako u útočné pušky je také možné upravit typ poškození a přidat různé typy rozsahů nebo sudů pomocí modů.

 • Poškození: 82
 • DPS: 629
 • Dovednost: dlouhé zbraně

Proč je útočná puška ultra skvělá:

 • Má STAGGER SPECIÁLNÍ EFFEKT.
 • Lze upgradovat s dovedností Tinker pro větší poškození.
 • Stejně jako většina zbraní může být upravena tak, aby změnila typy poškození.

Jak získat útočné pušky Ultra:

 • Jak již bylo zmíněno dříve, lze nalézt během normální hry, jakmile dosáhnete úrovně hráče 20.

Assault Rifle Ultra In Action:

1: Deadeye Assault Rifle II (polovina až pozdní hra)

I když je to jméno nutí vás předpokládat, že se jedná o rychlou požární zbraň jako standardní útočná puška, ve skutečnosti je to odstřelovací puška. K dispozici na nákup od Gladys na průkopníku po dosažení hráče na úrovni 22 nebo vyšší, je to jedna z nejlepších odstřelovacích pušek ve hře.

Statistiky zbraní:

 • Poškození: 263
 • DPS: 525
 • Velikost klipu: 6

Proč je útočná puška Deadeye skvělá:

 • Má provedení speciální schopnosti.
 • Jedna ze zbraní s nejvyšším poškozením ve hře.

Jak získat DeadEye Assault Rifle II:

 • .
 • Vydejte se na zbytek.
 • Promluvte si s Gladys Kulkelly ve svém pokoji a požádejte o to, co má na prodej.

DeadEye Assault Rifle in Action:

Možná vás také zajímají:

 • Nejlepší atributy vnějšího světa a do čeho investovat
 • Nejlepší brnění vnějších světů a jak je získat
 • Nejlepší zbraně vnějších světů a jak je získat (brzy, v polovině a pozdní hry)
 • ?