Overwatch 2 Beta: Jak hrát, datum zahájení, Junker Queen a další | Windows Central, kdy je třetí Beta Beta Overwatch 2 před spuštěním?

Brendan Lowry je absolventka Windows Central a Oakland University s hořící vášní pro videohry, z nichž byl od dětství vášnivým fanouškem. . .

Overwatch 2 Beta: Jak hrát, datum začátku, královna junker a další

Druhá beta verze Overwatch 2 je zde a je k dispozici na obou konzolách i na PC.

  • ?
  • Overwatch 2 BETA START DATUM
  • Je to na konzole?

Týmový střelec založený na týmu Blizzard Entertainment, Overwatch, zůstal populární od doby, kdy byl vydán v roce 2016. Po mnoha letech úspěchu hry se jeho vývojáři snaží vyvinout Overwatch s nadcházejícím vydáním Overwatch 2, pokračováním, které přepracovává obsah PVP hry s novým formátem a přesun k modelu zdarma k hraní zdarma. Kromě toho bude Overwatch 2 také obsahovat kampaň PVE po celé délce, která je k dispozici, doplněna několika příběhovými misemi, cutscenes a vylepšením kampaní pro každého hrdinu v seznamu hry.

Blizzard také nedávno odhalil, že Overwatch 2 bude spuštěn na říjen. 4, 2022. . Zde je vše, co potřebujete vědět o betach, včetně toho, co jsou, co znamenají, když vycházejí, a jak je můžete hrát.

Co je to Beta Overwatch 2?

Beta Overwatch 2 je verze hry před vydáním, kterou Blizzard používá k testování a shromažďování zpětné vazby hráče o nových funkcích a obsahu.

V první beta verzi Overwatch 2 byli hráči schopni vyzkoušet posun formátu 5v5, nový hrdina poškození jménem Sojourn a režim Push Game, kde dva týmy bojují o kontrolu užitečného zatížení, které potřebují k tlačit na základnu druhého týmu. Byly také Hero Reworks pro Orisa, Doomfist, Bastion a Sombra, stejně jako nový systém pingů, který umožnil hráčům pingové nepřítele nebo objektivní místa pro spoluhráče a některé vylepšení rovnováhy. .

Druhá beta beta Overwatch 2 zahrnuje vše od první spolu s novým hrdinou Tank Hero Junker Queen, novou hybridní mapou s názvem Rio a nový výchozí vystoupení hrdiny pro každou postavu přicházející do plné vydání Overwatch 2. .

Blizzard naznačil, že budoucí betas bude zahrnovat více obsahu, který hráči budou moci zažít v úplném vydání Overwatch 2, včetně dalších nových map, Hero Reworks a New Heroes. .

Overwatch 2 BETA START DATUM

Druhá beta beta Overwatch 2 je nyní živá, která byla spuštěna podle plánu 28. června 2022. Hráči vybraní k účasti obdrželi e -maily potvrzující jejich pozvání na beta pokyny pro její instalaci. .

Blizzard oznámil, že druhá beta verze bude probíhat do 18. července. To dává hráčům vybraným k účasti několik týdnů, aby vyzkoušeli nový obsah a úpravy hrdiny.

Overwatch 2 Beta Junker Queen Gameplay Details

Pravděpodobně nejzajímavějším prvkem druhé beta Beta Overwatch 2 je zavedení Junker Queen, nového hrdiny tanků se silnými schopnostmi blízkého dosahu.

Zatímco Junker Queen se nenkne v tradičním smyslu blokování škod, má schopnost nazývat velící výkřik, který sama a její spoluhráče podporuje jejich zdraví a rychlost pohybu. .

Primární schopnost Junker Queen, Scatter Gun, je silná zbraň ve stylu brokovnice, která je účinná v boji. Když používáte Junker Queen, abyste skočili do boje a dostali se do tváří svých nepřátel, bude to váš hlavní zdroj poškození.

. Může házet nůž na nepřátele jako aktivní schopnost, která funguje jako její sekundární oheň. . Pasivně, Jagged Blade promění rychlý melee Junker Queen na lomítko nožem, který způsobuje ránu a způsobuje krvácení poškození v průběhu času (tečka). Její útok na melee z krveprolití sekery má širší oblouk a způsobí více poškození než Jagged Blade’s Quick Melees, i když má cooldown. .

Ultimate Junker Queen je Rampage, schopnost, která způsobuje, že skočí dopředu a seká na nepřátele v širokém oblouku s magnetizovaným kovem. Rampage nejen způsobuje silné poškození, ale také způsobuje krvácení tečky a debuffů nepřátel s anti-hereckým efektem, jako je Ana’s Biotic Grenade.

Poslední schopností hrdiny je adrenalinový spěch, pasivní, který umožňuje, aby se Junker Queen uzdravil ze všech teček způsobených ranami krvácení. To znamená, že tím, že zraníte více nepřátelských hrdinů současně, můžete se předlévat a posílit celkovou provoz.

Jak hrát overwatch 2 beta

Chcete-li hrát beta Beta Overwatch 2, musíte se na ni zaregistrovat na oficiální stránce Overwatch 2 Beta (registrace jsou nyní naživo). Poté budete muset zkontrolovat e -mail, se kterým jste se zaregistrovali, a dávat pozor na oficiální pozvání. Hráči budou také muset vlastnit kopii první hry Overwatch na platformě, na kterou chcete hrát beta beta. Je to jedna z nejlepších PC her a také jedna z nejlepších her Xbox, takže ji velmi doporučujeme vyzvednout, pokud ji již nevlastníte.

Alternativně můžete také získat garantovaný přístup k beta beta zakoupením The Overwatch 2 Watchpoint Pack. Toto vydání 40 $ Overwatch 2 zahrnuje okamžitý přístup k aktuální beta PVP a také zaručený přístup k prvnímu prémiovému bitevnímu průsmyku Overwatch 2, 2 000 Overwatch 2 ve hře, exkluzivní ikonu profilu hráče a řadu legendárního a epického hrdiny kůže.

Overwatch 2: Tradicepoint Pack

.

?

. To znamená, že hráči Xbox a PlayStation mají šanci se do akce zapojit.

. Pokud hrajete na PC a máte přítele pomocí Xbox nebo PlayStation (nebo naopak), můžete se seskupit a hrát společně.

Budou tam odměny Overwatch 2 Beta?

Právě teď není jasné, zda hráči, kteří se účastní Overwatch 2 Betas, budou moci získat odměny, které se přenášejí do plné hry. jsou Nabízeno, očekáváme, že hráči budou moci získat exkluzivní kosmetiku, jako jsou spreje, hlasové linie, profilové ikony nebo potenciálně dokonce emoce a kůže hraním beta. .

Získejte zpravodaj Windows Central

Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Brendan Lowry

Brendan Lowry je absolventka Windows Central a Oakland University s hořící vášní pro videohry, z nichž byl od dětství vášnivým fanouškem. Najdete ho, jak dělá recenze, úvodníky a obecné pokrytí všeho Xbox a PC. Sledujte ho na Twitteru.

?

Nejnovější období Beta Beta Overwatch 2 skončilo a komunita Overwatch má stále mnoho otázek a obav o dlouho očekávané pokračování. Podpora Heroes stále mají hodně vyvažování a někteří hráči necítí změnu 5v5. Někteří dokonce chtějí vidět více map a hraní, včetně nového režimu PVE. Před zahájením hry v říjnu bude i další beta beta Overwatch 2?

Hráči Overwatch doufají, že se do hry znovu dostanou do rukou a dáme jim šanci si zvyknout na nové meta a hrdiny a také poskytnout zpětnou vazbu vývojářům. Ale s největší pravděpodobností se to nestane, podle Blizzard VP Jon Spector.

Bude třetí beta overwatch 2 beta?

. .

“Víme, že hráči se touží ponořit se a viděli otázky o možnosti třetí veřejné beta beta. I když budeme pokračovat v testování OW2 denně interně, neplánujeme žádné další veřejné beta testy, “řekl Spector.

Podle společnosti Spector dostali vývojáři dostatek zpětné vazby mezi Alpha a dvěma veřejnými beta obdobími. .

. Nějaký posměšný spector na Twitteru a nazýván Overwatch 2 „mrtvou hrou“, přestože to ještě nevyšel. Jiní poukázali na chyby, nedostatky a obavy, s nimiž se setkávají během předchozích období beta pro OW2, dotazování, zda by bylo možné opravit všechny, přijďte v říjnu.

„Žádné shrnutí beta, Streams Dev, události OW1, upoutávka, kinematika, rozšiřování příběhů (komiksy/povídky), experimentální karty, doslova cokoli jiného? Neučili jste se z posledních 2,5 let něco ohledně extrémně špatné komunikace?.

Spector nespecifikoval, že jeho tým vůbec nevydává žádný nový obsah. . Fanoušci Overwatch mohou být ošetřeni některými upoutávkami a dalšími informacemi před spuštěním hry.