Overwatch 2: Co je nové a odlišné s pokračováním? | Windows Central, 13 největších rozdílů mezi Overwatch 2 a Overwatch

13 největší rozdíly mezi overwatch 2 a overwatch

Hrdinové mise

Overwatch 2: Co je nového a odlišného s pokračováním?

Zvědavá, o čem je overwatch 2 ve srovnání s původní hrou? Tady je to, co potřebujete vědět.

Junker Queen v Overwatch 2

(Image Credit: Activision Blizzard)

Co je Overwatch 2? To je otázka, na kterou se nespočet lidí v herní komunitě zeptali od doby, kdy byla oznámena v roce 2019, protože Blizzardova volba ji umístit jako pokračování původní hry, spíše než masivní aktualizace, mnoho zmátlo mnoho. Nyní, když je Overwatch 2 od uvolnění pouhých dní, mnozí stále nechápou, co je ve srovnání s původní hrou novým a odlišným.

Pokud jste zmatení o hře, nebojte se – připravili jsme rychlý a jednoduchý průvodce, který vás přivede k rychlosti se vším, co potřebujete vědět o Overwatch 2, včetně toho, co přidává k zážitku Overwatch, jak změní to a podrobnosti o tom, co jde dolů po linii.

Co je nového v Overwatch 2?

Overwatch 2 není pokračováním v tradičním smyslu, i když někteří by mohli tvrdit, že to vypadá jako jeden kvůli tomu, jak masivní změny provedou. Jádro Overwatch je nakonec stejné v Overwatch 2-Hra je střelec zaměřený na týmovou práci s kombinací střelcových mechaniků a schopností stylu MOBA-ale Blizzard obnovil celou svou strukturu ve snaze zlepšit tok hraní hry, udělat, udělat Hra přitažlivější pro moderní publikum a odstraňování překážek vstupu.

Největší změnou je pravděpodobně to, že vývojáři přesunuli formát Overwatch 6V6 na 5V5 v Overwatch 2 a odstranili jednoho tankového hrdiny z každého týmu, protože mnoho fanoušků si často stěžovalo na to, jak by mohly být utlačovací poškození, jako jsou bariéry, jako by byly spamovány dvěma hráči, když byly spamovány dvěma hráči. Kromě toho byly napříč palubou sníženy kontroly davu a omráčení, aby se hra momentoval na okamžik frustrující a příjemnější. Tyto změny, spolu s některými významnými změnami hrdiny a přepracováním, které zajišťují, že postavy se cítí dobře hrát v tomto novém formátu, dělají Overwatch 2 rychlejší a aktivnější zážitek než originál. Hra také sportuje aktualizovanou prezentaci, kompletní s novými výchozími vystoupeními hrdiny, ostřejšími texturami, novým osvětlením a působivým novým zvukovým designem.

Hra se také hraje zdarma, takže skáká, aby zjistila, o čem je overwatch jednodušší než kdykoli předtím. Je třeba si o tom poznamenat, že všichni hráči mají ve výchozím nastavení přístup k původnímu seznamu Overwatch, jakož i pro pobyt a junker queen, ačkoli hráči, kteří nikdy nehráli původní hru Zkušenost „pro jejich přístup (seskupení s přáteli dočasně odstraní omezení).

Navíc se Blizzard také zavázal k sezónnímu rozvrhu vydání obsahu s Overwatch 2, slibující hráčům, že nový hrdina, mapa nebo herní režim vyjde na začátku každé devíti týdnů sezóny. Noví hrdinové, jako je kunaj-sňatý Kiriko, konkrétně vyjde jednou každou jinou sezónu, což znamená, že fanoušci mohou očekávat, že nová hratelná postava dorazí každých šest měsíců. Každá sezóna přijde také s připojeným 80-tienárním bitvy. Tyto bitevní průkazy budou obsahovat různé kosmetické odměny (včetně nových přizpůsobitelných mýtických kůží) a postupující skrze ně také slouží jako primární způsob, jak odemknout nové hrdiny.

Overwatch 2 Sezónní bitevní průsmyk bude rozdělen mezi dvě odměny. Skladba zdarma nabízí méně odměn a přístup k novému hrdinovi sezóny na úrovni 55, pokud existuje, zatímco prémiová stopa 10 $ dává hráčům příležitost vydělat vše z bitevního průsmyku a poskytuje okamžitý přístup k jakémukoli novému hrdinovi přidaný Tato sezóna (také poskytuje zvýšení 20% XP pro sezónu, kterou je aktivní).

Progresi přes Battle Pass vyžaduje XP, který primárně vyděláváte dokončením zápasů, ale můžete se také dostat z dokončení denních, týdenních, sezónních a celoživotních herních výzev. Tyto výzvy jsou z velké části poměrně jednoduché a jednoduché a denní a týdenní – ty, které dávají nejvíce XP s velkou marží – jsou obecné povahy a nikdy vás nutí hrát konkrétní hrdiny. Dokončení výzvy vám také uděluje mince Overwatch, které můžete použít v novém obchodě Overwatch 2, který nabízí rotující pažbu kůží, kouzel zbraní a další kosmetika. Mince Overwatch lze také zakoupit s penězi za 100 utracených dolarů.

Nákup prémiového bitevního průsmyku vyžaduje mince Overwatch v hodnotě 10 $, což znamená, že byste mohli ušetřit měnu, kterou vyděláte za nákup prémiových bitevních průsmyků, aniž byste utratili peníze. Můžete také použít Overwatch Coins k nákupu nových hrdinů z předchozích ročních období v obchodě, kde Blizzard říká, že půjdou po sezóně, kterou vydali na konci. Alternativně budete také moci získat starší hrdiny Overwatch 2 dokončením zvláštních výzev.

Overwatch 2 PVE a kampaň

Overwatch 2 obdrží také v budoucnu značné doplňky obsahu PVE a kampaně. Původně se chystali spustit spolu s PVP, ale Blizzard se rozhodl nejprve uvolnit konkurenční stranu multiplayeru hry, aby hráči měli co nejdříve co nejdříve. Vývojáři nyní uvedli, že PVE Overwatch 2 bude vydán v určitém okamžiku v roce 2023.

Kampaně PVE Overwatch 2 budou zahrnovat plně vyvinuté příběhy, doplněné o cutscenes, dialog a další. Hráči budou také moci hrát jako ikoničtí hrdinové jako Lucio a Reinhardt prostřednictvím široké škály misí a úrovní a budou mít schopnost zesílit své postavy silnější a efektivnější s buffy a upgrady. Není zcela jasné, zda bude obsah PVE zdarma nebo zaplacen právě teď, ale když byl původně oznámen Overwatch 2, Blizzard to zněl, jako by to vyžadoval nákup.

Overwatch 2 spustí na Xbox Series X | S, PS5, PS4, PC a Nintendo Switch 4. října 2022. Pravděpodobně to bude jeden z Nejlepší střelci Xbox k dispozici, a protože je to zdarma, nestojí nic jiného. Alternativně si hráči mohou zakoupit Overwatch 2: Watchpoint Pack, který poskytuje přístup k Premium Battle Pass Season 1, 2 000 overwatch mincí a svazku jedinečných legendárních kůží.

Overwatch 2: Tradicepoint Pack

40 $ Overwatch 2: Watchpoint Pack nabízí fanouškům řadu výhod, které jim umožní získat garantovaný přístup k prémiové battrů sezóně 1, odemknout některé jedinečné odměny, poskytnout určitou měnu ve hře, která se použije při spuštění Overwatch 2 a další.

Získejte zpravodaj Windows Central

Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Brendan Lowry

Brendan Lowry je absolventka Windows Central a Oakland University s hořící vášní pro videohry, z nichž byl od dětství vášnivým fanouškem. Najdete ho, jak dělá recenze, úvodníky a obecné pokrytí všeho Xbox a PC. Sledujte ho na Twitteru.

13 největší rozdíly mezi overwatch 2 a overwatch

Zde jsou všechny různé způsoby, jak se Blizzardovo pokračování zlepšuje.

Zaslal Ravi Sinha | 19., Mar. 2021

13 největší rozdíly mezi overwatch 2 a overwatch

B Lizzard Entertainment má několik poměrně velkých her ve vývoji a Overwatch 2 může být jen jeho největší. Ve vývoji pro Xbox One, PS4, PC a Nintendo Switch se očekává, že se uvolní někdy příští rok. Jaké jsou klíčové rozdíly a zlepšení mezi pokračováním a Overwatch 1? Zdůrazňme několik z nich zde, i když několik aktualizací Overwatch 2 bude také k dispozici Overwatch 1 majitelé.

Příběh kampaně

Největší rozdíl mezi těmito dvěma hrami je, že pokračování nabízí správný příběh kampaň. Vidí posádku Overwatch zpět spolu se známými i novými tvářemi, když bojují s nulovým sektorem po celém světě. Všechny příběhové mise, nazývané „příběhové zkušenosti“, jsou kooperační a zatím se zdá, že pro každou misi představují soupis hrdinů. Například v misi Rio de Janeiro vidíme, jak se Lucio spojuje s Mei, Reinhardtem a Tracer, aby zničil velení nulovou sektoru. Zdá se, že další hrdinové jako Echo propůjčují jejich pomoc a hráči mohou také používat léčivé předměty a věže během bojů. Mapy jsou také nabízeny jako dvojnásobek velikosti těch v Overwatch 1 s tradicí, rozvětvovacími dialogy a kinematikou.

Příběh post-recall

Overwatch 2

Když Blizzard odhalil první přívěs pro Overwatch 2, Bylo tam trochu zmatení. Proč byli v reformovaném týmu pouze čtyři členové? Proč byl nulový sektor, dříve viděn v povstání, nyní hrozba? Proč se Tracer poprvé setkal s Brigitte? Rychlý pohled na sekci příběhu na oficiálním webu poskytuje hrubý obrys událostí. Příběh se skutečně odehrává po filmovém stažení, který viděl Winstona, jak se kapelu spojí dohromady. To znamená Overwatch 1 se odehrává poté, nebo alespoň poněkud paralelní Overwatch 2. I když to vytváří všechny druhy otázek – jako kdy se McCree Rescue Echo – prozkoumá, jak se moderní Overwatch stal.

Hrdinové mise

Overwatch 2

Dalším obsahem PVE ve hře jsou hrdinové mise. Jedná se o přehnatelné mise v „neustále se měnících scénářích“ po celém světě. Na BlizzConline 2021 vývojový tým odhalil, že budou existovat stovky různých hrdinových misí s různými cíli, nepřátelskými typy a „lehkými“ příběhy, které mají zažít. To je místo, kde budete vyrovnávat postavy a experimentovat s různými sestavy, abyste viděli, co je pro vás nejúčinnější.

Vracející se mapy s novými trasami

Overwatch 2_03

Jednou z takových metod, jak se mise hrdiny cítit svěží, je přivádění map pro více hráčů Overwatch 1 a přidání nových tras. Například při procházení King’s Row se může otevřít do zcela nové sekce, která není v původní hře přítomna. Hraní přívěs 2019 představil hráče bojující s nepřáteli v troskách Ilios, kolem prvního kontrolního bodu v Route 66 (kde byla garáž zdánlivě odstraněna) a dokonce na mostě v Eichenwalde.

Dynamické počasí

Overwatch - dynamické počasí

Hrdinové mise mohou také smíchat hraní s přidáním dynamického počasí. Některé mise mohou přejít od klidného počasí do pískovců a bouřek, a dokonce ze dne na noc. Účelem má také ovlivnit výběr hry, jako je použití Hanzoovy zvukové šípy nebo infrasight Widowmaker, aby bylo možné vidět během všech tvrdých povětrnostních podmínek a získat pokles nepřátel.

Nové nepřátelské jednotky

Od odhalení roku 2019 se vývojový tým snaží do kampaně přidat rozmanitější typy nepřátel. Slicery z povstání, ale potyčky jsou nyní skokany, kteří mohou létat a zabírat různé pozice. Také se setkáte s elitními verzemi nepřátel, jako jsou Grunts, kteří způsobují více škod a rychle se plazit směrem k hráčům, aby odpálili, spolu s těžkými nepřáteli jako Behemoth a Artillery. K dispozici je také stahovák, který vystřelí tři koule, které k ní přiblíží hráče, následuje nabodnutí a okamžitě je sestřelí (pokud ji vaši spoluhráči nezastaví, to je).

PVE talenty

Overwatch 2 Tracer

Když dokončíte příběhové zážitky a mise hrdiny, zvýšíte postavu a získáte body talentů. Každý hrdina má tři stromy talentů – například Reinhardt má stromy křižáka, juggernaut a strážce. Ve stromu Crusader budete mít talent jako bariéra požehnání, který ho uzdraví pro procento zdraví, když je jeho zdraví štíty 50 procent nebo nižší. Junkrat má demolicionisty, Tinkerer a Wastelander stromy, přičemž poslední poskytuje schopnost, která spustí regeneraci zdraví na více zabijích.

Mezi další příklady patří biotické pole vojáka 76 s ním a srazí všechny nepřátele, kteří se dostanou příliš blízko nebo milosrdenství vzkříšené z dálky a stěnami. Každý talent může být také vyrovnán, aby poskytoval více výhod. Progrese PVE a PVP se samozřejmě udržuje odděleně, takže všechny tyto talenty neuvidíte v konkurenční nebo rychlé hře. Nikdy neříkej nikdy pro chaos.

Overwatch 2

Pro PVP Blizzard v současné době experimentuje s pasivy a poskytuje bonusy různým hrdinům v závislosti na jejich rolích. Hrdinové DPS se budou pohybovat rychleji, zatímco tanky budou mít knock-back redukci a obdrží méně konečného poplatku, pokud budou poškozeny. Podpora Heroes budou mít pasivní regeneraci zdraví, když budou několik sekund bez poškození, a poskytne nějaké tolik potřebné sebevyjádření pro postavy jako Zenyatta a Ana.

Změny role tanku

Overwatch 2_04

Tanky také vidí nějaké experimentování, s vývojářem, který je chce převést na více hrdinů typu brawlera. To bylo představeno s Reinhardtem, který bude mít dva obvinění z Firestrike, bude schopen řídit při nabíjení a dokonce i schopnost zrušit poplatek. I když to spolu s pasivy mohlo otřást, jak se v současné době hraje PVP, bylo zdůrazněno, že tyto změny jsou „stále iterovány“ a v závěrečné hře se mohou buď změnit, nebo to být vůbec implementovány.

Vizuální vylepšení

Overwatch 2

Z hlediska vizuálů, Overwatch 2 poskytne poměrně velký krok nad originálem. Spolu s dříve zmíněným dynamickým počasím a většími mapami s více probíhajícími jsou nové shadery a vylepšené osvětlení. Přidávají se také další vylepšení efektů částic, mlhy a tkaniny. Každý hrdina také dostává nový vzhled, který Overwatch 1 Hráči budou mít přístup, ale větší vizuální vylepšení přijde k originálu později, když se oba herní klienti nakonec spojí.

Aktualizace zvuku

Overwatch 2_05

Abychom pomohli modernizovat boj, zvukové efekty také zaznamenaly některé aktualizace. Zvuky zbraně a melee jsou „uspokojivější“ a nový systém reverb konvoluce zajišťuje, že se zvuky mění v závislosti na životním prostředí. Takže pokud jste venku, budou brokovnice Reaperovy Hellfire znít docela normálně, ale v tunelu můžete slyšet výstřely ozvěny v celém.

Nové režimy PVP, hrdiny a mapy

Overwatch 2

Overwatch 2 budou mít nové mapy, hrdiny a režimy, ke kterým bude také přístupné Overwatch 1 Hráči. Nové mapy zahrnují Toronto, Monte Carlo, Řím, Gothenburg a New York, zatímco hrdinové jako Sojourn, kteří využívají železniční zbraň pro masivní poškození, budou přidány, když pokračování zasáhne hity. Nejnovějším režimem PVP je tlak, který vidí, jak hráči bojují, aby ovládali a tlačili robota na základnu nepřátelské strany. Tým, který to tlačí nejvzdálenější, vyhrává zápas a zatím se zdá, že nabízí mnohem dynamičtější styl objektivní hry.

Žádný útočný režim

Overwatch 2_06

Assault AKA 2CP se nevrátí k konkurenční hře (a možná ani rychlé hry). Zatímco režisér Jeff Kaplan potvrdil, že mapy budou stále k dispozici v pokračování v nějaké formě, samotný režim odejde. A ze všech vývojových map, žádný není založen na útocích. Pro ty, kteří roky bojovali s nekonečnými stánky a neustálými konkurenčními hrami zpět a zpět, je to opravdu dobrá zpráva. Zda to znamená, že původní hra odstraní útok nebo ne, zbývá vidět.