Overwatch 2 Croshairs – Best Nastavení Crosshair Nastavení, jak změnit nastavení Overwatch 2 Crosshair | PCGamesn

Jak změnit nastavení Overwatch 2 Crosshair

Contents

Circle and Crossairs Methicl je, jak můžete očekávat, kombinace výše uvedených methics. Je to méně populární vzhledem k tomu, jak je vizuálně zaneprázdněn, což z něj dělá snadné rozptýlení během boje, a proto není obecně přijata profesionálními hráči. Možná však považujete za užitečné pro hrdiny, kteří mají směs přesnosti a šíření v jejich soupravě, jako je Kiriko nebo Junker Queen.

Overwatch 2 Croshairs – Best Crosshair Nastavení průvodce

Vzhledem k tomu, že Overwatch 2 je hra první osoby (FPS), je samozřejmé, že být schopen přesně zaměřit se a mít dobrý kříž, který má zasáhnout headshots, jsou klíčové klíče k úspěchu. Overwatch 2 nabízí spoustu možností kříže, takže hráči mohou najít nejlepší nastavení, které jim vyhovuje. Křížové kříže Overwatch 2 najdete ve standardních možnostech hry pod sítem. Zde můžete změnit různé aspekty křížového kříže, aby vyhovovaly vašim preferencím, od barvy po délku. Zde je úplný seznam všech nastavení křížových vanic, které lze změnit, a některá z nejlepších nastavení Overwatch 2 Crosshair, která můžete vybavit.

Jak změnit kříž v Overwatch 2

 1. Stiskněte Escape v hlavní nabídce a klikněte na Možnosti
 2. Otevřete kartu ovládací prvky
 3. Přejděte na General a klikněte na Nastavení sítnice

Odtud si můžete přizpůsobit výchozí nastavení křížového kříže, aby vyhovovalo vašim osobním preferencím.

Zde jsou všechna nastavení křížového kříže v Overwatch 2.

 • Přesnost přepínače/vypnuto ukazuje vzorec spreje vašich kulek. To může poskytnout nahlédnutí do vzorů zpětného rázu a šíření střel u některých hrdinů a jejich zbraní. Může vám také pomoci napravit váš cíl.
 • Změnit barvu – Barevné nitky jsou snazší vidět. Doporučené barvy jsou neonové zelené, purpurová, azurová a červený kříž. Tyto barvy vynikají proti většině pozadí, což usnadňuje vidět a zaměřit.
 • Měřítko s rozlišením
 • Upravte středovou mezeru
 • Upravte tloušťku
 • Upravte délku kříže
 • Upravte obrysovou neprůhlednost
 • Upravte neprůhlednost tečky
 • Změňte velikost tečky

Jak změnit svůj kříž pro každého hrdinu

I když můžete mít univerzální kříž pro všechny hrdiny v Overwatch 2, je nejlepší nepoužívat stejný kříž kvůli různým stylům a šířením zbraní každé postavy. Naštěstí Overwatch 2 poskytuje spoustu individuálního přizpůsobení pro křížové kříže každého postavy.

Chcete -li upravit nastavení křížového kříže pro každý hrdina Overwatch 2, musíte provést následující:

 1. Stiskněte Escape nebo klikněte na nabídku
 2. Vyberte možnosti
 3. Vyberte kartu ovládací prvky
 4. Vyberte krabici pro oranžové oranžové změny pod všemi hrdiny
 5. Z této nabídky přejděte a vyberte, která nastavení Crosshair Heroes, které byste chtěli změnit
 6. Přizpůsobte dohromady nastavení křížového kříže výběrem pokročilého nastavení

Nejlepší nastavení overwatch 2 crosshair

Nastavení křížového kříže

Odstartováním tohoto seznamu nejlepších křížových křídel overwatch je dot crosshair. Jak název napovídá, tento křížový kříž je malá tečka ve středu vaší obrazovky, což vám dává více prostoru, kde se zaměřujete. TOT Crossair je ideální pro hráče, kteří chtějí určit přesnost a chtějí přistát více headshotů.

Dot Crosshair je vhodnější pro hrdiny odstřelovačů jako Ana a Widowmaker. Pamatujte, že velikost tečky můžete upravit v nastavení síťoviny tak, aby byla tak velká nebo malá, jak se vám líbí. Následující nastavení můžete použít k použití tohoto dot crosshair.

Nastavení křížového kříže širokého kruhu

Kruhový křížový kříž je podobný předchozí tečkované kříži. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že centrum je namísto toho, aby byla plná tečka neprůhledná. Kruhový kříž kruhu je skvělý pro postavy s poškozením zbraní AOE, jako jsou brokovnice od Reaper, D.VA nebo Roadhog. Funguje také dobře pro postavy melee jako Brigitte a Reinhardt.

Zde je nejlepší nastavení křížového kříže širokého kruhu:

Nastavení křížového kříže malého kruhu

V případech, kdy je potřeba maximální přesnost, může být široký kruh snížen, aby se malý kříž, užitečný pro znaky Hitscan jako Hanzo, Cassidy a Widowmaker. .

Zde je nejlepší nastavení malého kruhového kříže:

Circle Dot Crosshair je všestranný kříž, který pracuje s různými hrdiny. .

. Funguje také dobře pro postavy s velkým rozpětím kulky, jako je Roadhog s jeho primárními a sekundárními útoky.

Zde je nejlepší nastavení Circle and Dot Crosshair:

Statický kříž

Statická síťová je tradiční křížová základna v mnoha střelcových hrách, jako je Counter-Strike: Global Offensive and Valorant. .

Statický kříž sedí jako znak plus ve středu obrazovky, což hráčům umožňuje rychle sestavit headshots. Funguje to skvěle pro postavy jako Solider: 76, Kiriko, Orisa a Sojourn.

Zde je návod, jak si vytvořit svůj vlastní statický křížový kříž v Overwatch 2.

Nastavení křížového kříže

Tento křížový kříž střední velikosti je zajímavým pohledem na tradiční kruhový kříž a není vidět v jiných hrách FPS, jako je Cod. Jedná se o vynikající křížový kříž pro Hrdinu DPS pro házení granátů, Junkrat, protože jeho munice zabírá slušné množství prostoru na obrazovce, když je ve hře a pěkně se hodí do krabicového kříže.

Tento dlouhý kříž je adaptací statického kříže. . . .

Níže najdete, jak vyrobit křížový kříž:

Kompaktní kříž

Pro hráče pocházející z CS: GO, tento kompaktní a univerzální křížový kříž je ideální pro přesné zaměření a zajištění čistých headshotů. Funguje to dobře s hrdiny hitscan jako Kiriko, Genjo, Hanzo a Ashe, ideální pro dlouhé odstřely dlouhého doletu.

Mnoho profesionálních hráčů používá tento kompaktní křížový kříž nebo podobnou variantu, přičemž mnoho z nich včetně středové tečky do jejich nastavení zarovnáno.

Nastavení křížového kříže Aimbot

Navzdory své přezdívce vám tento křížový kříž nedává auto-AIM! Má široký čtvercový kříž, který je ideální pro DPS hrdiny s šířením zbraní Aoe, jako je Junkrat a Pharah nebo tanky jako Junker Queen a Doomfist. Získává to jméno z toho, jak se podobá automatickému blokování, jak je vidět u solider: 76’s Ultimate, Taktical hledí.

Ačkoli to blokuje hodně viditelnosti obrazovky, je to stále zajímavá volba křížového kříže, pokud dáváte přednost postavám s širším rozsahem.

Kruh a kříže s nastavením tečky

Tento kříž je nejlepší z obou světů a poskytuje praktický malý cíl, na kterých je možné připnout své památky. Circle and Crosshair s středovou tečkou dobře pracuje s hrdiny založenými na brokovnici, jako je Junker Queen a Roadhog, a zároveň jsou vynikajícím pro hrdiny založené na projektech jako Torbjorn a Echo.

Závěr

Tady to máš! To bylo nejlepší nastavení křížového kříže pro Overwatch 2. Hrajte se s nabídkou a nastavením síťoviny v rozsahu praxe a najděte pro vás nejlepší nastavení! I s dobrým křížovým křídlem budete stále muset pracovat na svém cíli, abyste tyto výhry zajistili a vyšplhali na žebřík na žebříčku. GL Hf! Pokud chcete více novinek Overwatch 2, buďte v kontaktu s soupeřením, kde vysvětlujeme systém Overwatch 2 hodnocení, Full Overwatch 2 Hero Odemkněte průvodce, ow2 opravné poznámky a další!

Časté dočasnosti o Overwatch 2

Je overwatch 2 zdarma?

Ano! Overwatch 2 spuštěn s modelem zdarma v roce 2022. Blizzard představil zpeněžení bitevního průsmyku a zakoupitelné kosmetiky ve hře z rollingového obchodu, jako jsou kůže, zvýraznění intros a emoce. .

Co je MIT v Overwatch 2?

Zmírnění poškození, neboli stat MIT, je exkluzivní pro Overwatch 2. To je vidět hlavně u tanku a podpory hrdiny a sleduje, jak velké škody zablokovaly štít, bariérou nebo schopností.

Co dělají doprovody v Overwatch 2?

Overwatch 2 Doprostředky nijak neovlivňují hraní hry. Blizzard představil úroveň schválení na podporu pozitivnějšího herního zážitku pro nové a veteránské hráče, což jim umožnilo chválit své spoluhráče nebo soupeře po hře.

Jak změnit mé nastavení overwatch 2 crosshair?

Pokud chcete změnit svůj výchozí kříž v Overwatch 2, postupujte podle těchto pokynů a najděte si ideální křížový kříž.

 1. Stiskněte Escape v hlavní nabídce a klikněte na Možnosti
 2. Otevřete kartu ovládací prvky
 3. Přejděte na General a klikněte na Nastavení sítnice
 4. Kliknutím na pokročilá nastavení změníte délku křížové části, středovou tečku, obrysovou neprůhlednost a další.

Jaký je nejlepší kříž v Overwatch 2?

Nejlepší nastavení křížového kříže v Overwatch 2 zcela závisí na tom, které postavy dáváte přednost hraní. Podpora hrdinů jako Mercy a Brigitte nemusí nutně nitka, protože nevyžadují moc zaměření.

Malá síťová je výhodná než jiné kříže pro postavy, které potřebují přesnost, jako je Ana, Widowmaker, Hanzo a Genji. Malá délka a velikost křížového kříže vám umožňuje jasněji sledovat své nepřátele ve výšce hlavy na hlavy.

Jakou barvu je nejlepší pro křížový kříž Overwatch 2?

Musíte zvážit, které barevné možnosti poskytují nejlepší kontrasty proti pozadí. Křížový kříž, který kontrastuje s životním prostředím a nepřátelskými hrdiny.

Většina pro-overwatch hráčů po celém světě má tendenci používat pestrobarevné kříže, jako je neonová zelená, purpurová nebo azurová, protože vynikají proti temným i jasným mapovým prostředí. Zelená tečka je ideální pro Hitscan Heroes. Červená je také dobrá volba, ale ne, pokud je váš nepřátelský obrysový obrysový kryt nastaven na červenou.

By měla ukázat přesnost?

Nastavení přesnosti přehlídky ukazuje hráčům šíření jejich zbraně v reálném čase a může to být docela rušivé. Doporučuje se však, aby noví hráči Overwatch 2 mají zapnuté přesnosti show, aby pochopili šíření zbraní každého hrdiny.

Přesnost show je také užitečná pro hrdiny s nepřesnými zbraněmi, jako je D.VA, Reaper, Roadhog nebo Junker Queen. Show přesnost funguje nejlépe s širokým kruhem a dot crosshair délkou, velkou středovou mezerou a středovou velikostí tečka s vysokou neprůhledností tečky.

Jak se připojit k hlasovému chatu v Overwatch 2?

. To může být zakázáno v nabídce Možnosti na kartě Zvuk.

Jak změnit nastavení Overwatch 2 Crosshair

Přemýšlel Jak změnit nastavení Overwatch 2 Crosshair? Nejlepší nastavení může být na osobní preferenci a je to daleko od případu jedné velikosti, ale přinejmenším to budete chtít vědět jak změnit to. .

Pokud jste nespokojeni s procentem přesnosti cíle, může být úprava křížového kříže prvním krokem k vyřešení vašeho problému a určitě vám může pomoci při lezení na řady Overwatch 2. Jakmile víte, jak změnit síťovi ve hře pro více hráčů, můžete experimentovat s plnou sadou Nastavení Crosshair Overwatch 2, abyste ji vytvořili podle vašich představ. Tyto možnosti sahají od barvy, tloušťky a neprůhlednosti vašeho kříže. .

Nejlepší nastavení Overwatch 2 CrossHair: Nabídka ovládacích prvků v Overwatch 2 s nastavením síťoviny a zobrazenými možnostmi pokročilých možností

Jak změnit nastavení Overwatch 2 Crosshair

Nastavení křížového kříže Overwatch 2 můžete kdykoli změnit prostřednictvím hlavní nabídky hry. Jednoduše stiskněte „ESC“ pro přístup k nabídce možností a přejděte na „ovládací prvky“. Nastavení sítnice najdete na kartě „Obecné“, těsně pod nastavením pro myši a ovladač.

Pokud jste se už nepostavili s nastavením Overwatch 2, vaše overwatch 2 síťka je pravděpodobně nastavena na výchozí nastavení. Jednoduše jej vyberte a získejte přístup k rozevíracím seznamu obsahujícímu každý tvar sítnice dostupný ve hře FPS. Jakmile se rozhodnete pro svou preferovanou síťku, vyberte kartu „Advanced“ a rozšířit celou sadu nastavení kříže. Rovněž stojí za zmínku, že si můžete vybrat hrdinu z nabídky portrétu, což vám umožní upravit nastavení Overwatch 2 Crosshair pro konkrétní hrdiny, než se spoléhat na univerzální síťku.

Jak změnit barvu křížového kříže

Vaše barva Overwatch 2 Crosshair je zdaleka nejdůležitějším nastavením v seznamu pokročilých možností. Bez ohledu na to, jaký tvar má vaše síťová síťová, pokud ji nevidíte. Obecně je nejlepší vyhnout se používání tmavších barev, protože mají větší tendenci se prolínat s chaosem. Místo toho doporučujeme rozhodnout se pro neonově zelenou, modrou nebo purpurovou pro vyšší stupeň kontrastu mezi vaší síťovou a životním prostředím.

Naše nejlepší nastavení Crosshair Overwatch 2 určují tvary síťových tvarů nejvhodnější pro konkrétní role a postavy Overwatch 2, jakož i nastavení křížových spojů, které používají někteří z největších přehrávačů Overwatch 2 Pro Player.

Kruh

Kruhový kříž kruhu je speciálně navržen pro rušivé postavy se spoustou rozprostřených a rozštěpovacích škod, jako jsou Reaper a Roadhog. Prázdný kruh vám umožní soustředit toto poškození, ale také vám dává další pocit, kde se jeho oblast efektu rozšiřuje, což vám umožní upravit váš cíl chytit kohokoli jiného v zóně Blast zóny. Tento princip platí také pro hrdiny Tank Tank se sídlem v Melee, jako je Reinhardt, kde váš cíl nemusí být tak přesný.

. Výhodou kruhové sítnice přes tečku je schopnost snadno zarovnat headshots v jeho obvodu, i když můžete považovat za přechod na tečku výhodnější z dlouhodobého hlediska.

Zde jsou nastavení Choihyobin’s Crosshair:

Křížové kříže

Křížová síťová je nejvýhodnější pro hrdiny Overwatch 2 DPS, kteří vyžadují přesné zaměření, jako je Ana nebo Sojourn. Obecně si chcete uchovávat kříže pro Hitscan Heroes co nejmenší, takže je můžete spolehlivě sestavit tyto headshoty.

Další postavy se schopnostmi založené na projektilech, které mají další doba cestování, jako je Junkrat nebo Pharah, mohou být o něco liberálnější s velikostí a tloušťkou křížového kříže, vzhledem k tomu, že se zaměřují v obecné okolí svého protivníka na rozdíl od řízení headshot.

Zde jsou nastavení křížového kříže Sinatraa Overwatch 2:

Kruh a kříže

. Je to méně populární vzhledem k tomu, jak je vizuálně zaneprázdněn, což z něj dělá snadné rozptýlení během boje, a proto není obecně přijata profesionálními hráči. Možná však považujete za užitečné pro hrdiny, kteří mají směs přesnosti a šíření v jejich soupravě, jako je Kiriko nebo Junker Queen.

Tečka

Většina profesionálních hráčů se rozhodne pro tečkovou síťovou kvůli své schopnosti kreslit zaostřit, aniž by se stal příliš velkým rozptylováním. Teorie jde, že rušná sítnice způsobuje, že se o to namísto cíle fixujete, a ve scénářích nejhorších případů může aktivně blokovat vaše prohlídky. Pokud chcete maximalizovat svou přesnost, je to, že tečka je způsob, jak jít.

Tečka je nejpravděpodobnější síťovou, která se ztratí v potyčce, ale jakmile se stanete pohodlnějšími s památkami a schopnostmi postavy Overwatch 2, pravděpodobně zjistíte, že potřeba referenčního bodu během boje se zmenšuje. Tečka může být méně přátelská k začátečníkům než křížové kříže, ale je to nejlepší volba pro pokročilejší hráče.

Tím se uzavírá náš průvodce nejlepším nastavením křížového kříže Overwatch 2 a také o tom, jak změnit síť. . Alternativně se podívejte na náš seznam úrovní Overwatch 2, abyste zjistili, jak se vaše oblíbené hrdinové jízdné, když jsou naskládáni proti seznamu obecně.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. .

Nejlepší křížový kříž pro každý znak Overwatch 2

Jedna z nejdůležitějších věcí Overwatch 2 je Nalezení nejlepšího kříže Nastavení tak, aby vyhovovalo vašemu stylu. Vzhledem k tomu, že hra má více postav s různými schopnostmi a zbraněmi, je nezbytné, abyste pro každou postavu vytvořili nejlepší kříž.

Nemusí se to zdát jako moc, ale mít optimální nastavení křížového kříže na jakémkoli daném hrdino. Může to udělat vše od usnadnění zasažení cílů, vidět projektily, vidět oblast kolem nich, lépe pracovat se sledováním cílů, střílením a další.

Nejlepší nastavení křížového kříže pro každého Overwatch 2 hrdina, Tank, DPS a podpora.

 • Nejlepší nastavení křížového kříže pro Overwatch 2 Tank Heroes
  • .
  • Nejlepší junkerqueen crosshair
  • Nejlepší Orisa Crosshair
  • Nejlepší reinhardt crosshair
  • Nejlepší Sigma Crosshair
  • Nejlepší Winston Crosshair
  • Nejlepší Crosshair Zarya
  • Nejlepší ashe crosshair
  • Nejlepší baštační kříž
  • Nejlepší Cassidy Crosshair
  • Nejlepší ozvěna Crosshair
  • Nejlepší Genji Crosshair
  • Nejlepší hanzo crosshair
  • Nejlepší junkrat crosshair
  • Nejlepší křížový kříž
  • Nejlepší crosshair Sombra
  • Nejlepší Crosshair Symmetra
  • Nejlepší torbjorn crosshair
  • Nejlepší vdovský kříž
  • Nejlepší Ana Crosshair
  • Nejlepší baptiste crosshair
  • Nejlepší brigitte crosshair
  • Nejlepší Illari Crosshair
  • Nejlepší Kiriko Crosshair
  • Nejlepší život tkalcovského kříže
  • Nejlepší Lucio Crosshair
  • Nejlepší Mercy Crosshair
  • Nejlepší moira crosshair
  • Nejlepší zenyatta crosshair

  Nejlepší nastavení křížového kříže pro

  Nejlepší d.VA Crosshair

  DVA z Overwatch 2

  • Typ:
  • Zobrazit přesnost: Vypnuto
  • Barva: Žluto zelená
  • Tloušťka: 3
  • Délka kříže: 10
  • Centrální mezera: 55

  Screenshot of Best Crosshair pro DVA z Overwatch 2

 • Neprůhlednost: 80 procent
 • 100 procent
 • Tloušťka obrysu: 1
 • Osnovací posun: 1
 • Velikost tečky: 4
 • Tečka neprůhlednost: 100 procent
 • Měřítko s rozlišením:

Nejlepší doomfist crosshair

Doomfist z Overwatch 2

 • Typ: Tečka
 • Zobrazit přesnost
 • Barva: Žlutá
 • 1
 • 0

Screenshot of Best Crosshair for Doomfist z Overwatch 2

 • Centrální mezera: 50
 • Neprůhlednost:
 • Obrys neprůhlednosti:
 • Tloušťka obrysu:
 • Osnovací posun: 1
 • Velikost tečky: 6
 • Měřítko s rozlišením: Na
 • Nejlepší junkerqueen crosshair

  Junkrat z Overwatch 2

  • Zobrazit přesnost: Vypnuto
  • Barva:
  • 2

  Screenshot of Best Crosshair for Junker Queen z Overwatch 2

 • Délka kříže: 20
 • Centrální mezera: 34
 • Neprůhlednost: 50 procent
 • 100 procent
 • Tloušťka obrysu:
 • Osnovací posun:
 • Velikost tečky: 5
 • Měřítko s rozlišením: Na
 • Orisa z Overwatch 2

  • Typ: Křížové kříže
  • Zobrazit přesnost: Vypnuto
  • Barva:

 • Tloušťka:
 • 10
 • Centrální mezera: 6
 • Neprůhlednost: 100 procent
 • 0 procent
 • Tloušťka obrysu: 1
 • 1
 • Tečka neprůhlednost:
 • Na
 • Nejlepší ramatra crosshair

  Remattra z Overwatch 2

  • Typ: Kruh
  • Vypnuto

  Screenshot of Best Crosshair for Ramatra z Overwatch 2

 • Barva: Zelená
 • Tloušťka: 2
 • Délka kříže:
 • Centrální mezera: 52
 • Neprůhlednost: 100 procent
 • 20 procent
 • Tloušťka obrysu: 1
 • Osnovací posun: 1
 • Velikost tečky: 6
 • Tečka neprůhlednost: 100 procent
 • Nejlepší reinhardt crosshair

  Reinhardt z Overwatch 2

   Typ: Křížové kříže

  Screenshot of Best Crosshair for Reinhardt z Overwatch 2

  Nejlepší Roadhog Crosshair

  • Typ: Kruh
  • Zobrazit přesnost: Vypnuto
  • Žlutá
  • 1
  • Délka kříže: 4
  • Centrální mezera: 30
  • Neprůhlednost:
  • Obrys neprůhlednosti: 0 procent
  • 1
  • Osnovací posun: 1
  • Velikost tečky: 2
  • Tečka neprůhlednost: 0 procent

  Screenshot of Best Crosshair for Roadhog z Overwatch 2

 • Měřítko s rozlišením: Na
 • Sigma z Overwatch 2

  • Typ: Křížové kříže
  • Vypnuto
  • Barva: Žlutá
  • Tloušťka: 1
  • 10
  • 6
  • Neprůhlednost:
  • Obrys neprůhlednosti:
  • Tloušťka obrysu:
  • Osnovací posun: 1
  • Velikost tečky: 2

 • 0 procent
 • Měřítko s rozlišením:
 • Nejlepší Winston Crosshair

  Winston nosí svou sezónu One Battle Pass Skin

  • Typ: Křížové kříže
  • Zobrazit přesnost: Na
  • Barva: Zelená
  • 1
  • Délka kříže: 0
  • Centrální mezera: 0
  • Neprůhlednost: 100 procent
  • Obrys neprůhlednosti: 100 procent
  • Tloušťka obrysu: 1
  • 1

  Screenshot of Best Crosshair for Crumting Ball z Overwatch 2

 • 8
 • Tečka neprůhlednost:
 • Měřítko s rozlišením: Vypnuto
 • Nejlepší demorační míčový kříž

  Hromadící míč z Overwatch 2

  • Typ:
  • Vypnuto
  • Barva: Zelená
  • Tloušťka: 2
  • Centrální mezera: 34
  • Neprůhlednost: 50 procent
  • 100 procent
  • Tloušťka obrysu:

 • Osnovací posun:
 • Velikost tečky: 5
 • Tečka neprůhlednost: 100 procent
 • Na
 • Zarya z Overwatch 2

  • Typ:
  • Vypnuto
  • Barva:
  • Tloušťka: 1
  • 10
  • 6
  • 100 procent
  • Obrys neprůhlednosti: 0 procent

 • Tloušťka obrysu: 1
 • 1
 • Velikost tečky: 2
 • 0 procent
 • Měřítko s rozlišením:
 • Nejlepší nastavení křížového kříže pro DPS hrdinové

  Nejlepší ashe crosshair

  • Typ: Křížové kříže
  • Zobrazit přesnost:
  • Barva: Žlutá
  • 1
  • Délka kříže:
  • Centrální mezera: 0

  Screenshot of Best Crosshair for Ashe z Overwatch 2

 • Neprůhlednost: 100 procent
 • Obrys neprůhlednosti:
 • Tloušťka obrysu: 1
 • Osnovací posun: 1
 • Velikost tečky: 2
 • Tečka neprůhlednost: 0 procent
 • Nejlepší baštační kříž

  • Typ: Křížové kříže
  • Zobrazit přesnost: Vypnuto
  • Barva: Zelená
  • Tloušťka: 1
  • Délka kříže: 8

  Screenshot of Best Crosshair for Bastion z Overwatch 2

 • 12
 • Neprůhlednost: 100 procent
 • 100 procent
 • Tloušťka obrysu: 1
 • Osnovací posun: 1
 • Velikost tečky: 5
 • Tečka neprůhlednost:
 • Měřítko s rozlišením:
 • Cassidy z Overwatch 2

  • Typ:
  • Vypnuto
  • Barva: Červené
  • Tloušťka:

 • Délka kříže:
 • Centrální mezera: 10
 • Neprůhlednost: 100 procent
 • Obrys neprůhlednosti: 0 procent
 • Tloušťka obrysu:
 • Osnovací posun: 1
 • 2
 • 0 procent
 • Měřítko s rozlišením: Na
 • Nejlepší ozvěna Crosshair

  • Typ: Kruh
  • Zobrazit přesnost:
  • Barva: Žlutá

  Screenshot of Best Crosshair for Echo z Overwatch 2

 • Tloušťka: 1
 • Délka kříže: 10
 • Centrální mezera: 27
 • Neprůhlednost: 100 procent
 • Obrys neprůhlednosti: 50 procent
 • Tloušťka obrysu: 1
 • Osnovací posun: 1
 • Velikost tečky:
 • Tečka neprůhlednost: 100 procent
 • Měřítko s rozlišením: Na
 • Nejlepší Genji Crosshair

  Skin Cyber ​​Demon Genji

  • Křížové kříže
  • Zobrazit přesnost: Vypnuto

 • Barva: Žluto zelená
 • Délka kříže: 18
 • 100
 • Neprůhlednost: 0 procent
 • Tloušťka obrysu: 1
 • Velikost tečky:
 • Tečka neprůhlednost: 100 procent
 • Na
 • Nejlepší hanzo crosshair

  Hanzo z Overwatch 2

   Typ: Kruh

  Screenshot of Best Crosshair pro Hanzo z Overwatch 2

  Junkrat z Overwatch 2

  • Typ: Křížové kříže
  • Vypnuto
  • Barva: Žluto zelená
  • Tloušťka: 1
  • 10
  • Centrální mezera: 0
  • Neprůhlednost:
  • Obrys neprůhlednosti:
  • Tloušťka obrysu: 1
  • 1
  • Velikost tečky: 2
  • Tečka neprůhlednost: 0 procent

  Screenshot of Best Crosshair for Junkrat z Overwatch 2

 • Měřítko s rozlišením: Na
 • Nejlepší mei crosshair

  • Typ: Křížové kříže
  • Zobrazit přesnost: Vypnuto
  • Barva:
  • 1
  • Délka kříže:
  • Centrální mezera: 12
  • Neprůhlednost: 100 procent
  • Obrys neprůhlednosti: 100 procent
  • Tloušťka obrysu: 1
  • Osnovací posun: 1
  • 2

  Screenshot of Best Crosshair for Mei z Overwatch 2

 • Tečka neprůhlednost: 100 procent
 • Měřítko s rozlišením:
  • Typ: Kruh
  • Zobrazit přesnost: Vypnuto
  • Barva: Černá
  • Tloušťka: 3
  • 21
  • Centrální mezera: 31
  • Neprůhlednost: 80 procent
  • Obrys neprůhlednosti: 92 procent
  • Tloušťka obrysu:
  • Osnovací posun: 1

  Screenshot of Best Crosshair for Pharah z Overwatch 2

 • Velikost tečky: 2
 • Tečka neprůhlednost: 0 procent
 • Měřítko s rozlišením:
 • Nejlepší křížový kříž

  • Typ: Kruh
  • Zobrazit přesnost: Vypnuto
  • Žlutá
  • 1
  • Délka kříže: 8
  • Centrální mezera:
  • 100 procent
  • Obrys neprůhlednosti:
  • Tloušťka obrysu:

  Screenshot of Best Crosshair for Reaper z Overwatch 2

 • Osnovací posun: 1
 • Velikost tečky: 2
 • Tečka neprůhlednost:
 • Měřítko s rozlišením:
 • Pobyt z Overwatch 2

  • Křížové kříže
  • Zobrazit přesnost: Vypnuto
  • Barva: Červené
  • Tloušťka:
  • Délka kříže: 10
  • 10
  • Neprůhlednost: 100 procent
  • Obrys neprůhlednosti: 0 procent

  Screenshot of Best Crosshair for Sojourn z Overwatch 2

 • Tloušťka obrysu: 1
 • Osnovací posun: 1
 • 2
 • Tečka neprůhlednost: 0 procent
 • Měřítko s rozlišením:
 • Nejlepší voják 76 Crosshair

  Voják 76 z Overwatch 2

  • Křížové kříže
  • Zobrazit přesnost:
  • Barva: Žlutá
  • Tloušťka: 1
  • Délka kříže: 21
  • Centrální mezera: 12
  • Neprůhlednost: 100 procent

 • 0 procent
 • Osnovací posun: 1
 • Velikost tečky: 2
 • Tečka neprůhlednost: 0 procent
 • Měřítko s rozlišením: Na
 • Nejlepší crosshair Sombra

  Sombra z Overwatch 2

  • Kruh
  • Zobrazit přesnost: Vypnuto
  • 2
  • Délka kříže:
  • Centrální mezera: 29

  Screenshot of Best Crosshair for Sombra od Overwatch 2

 • Neprůhlednost:
 • Obrys neprůhlednosti: 50 procent
 • Tloušťka obrysu: 1
 • Osnovací posun: 1
 • 6
 • 100 procent
 • Měřítko s rozlišením: Na
 • Nejlepší Crosshair Symmetra

  Symettra z Overwatch 2

  • Typ: Křížové kříže
  • Zobrazit přesnost: Na
  • Barva:
  • Tloušťka: 1
  • 0

 • Neprůhlednost: 100 procent
 • Obrys neprůhlednosti: 100 procent
 • Tloušťka obrysu: 1
 • Osnovací posun: 1
 • Velikost tečky: 8
 • Tečka neprůhlednost: 100 procent
 • Měřítko s rozlišením: Na
 • Nejlepší torbjorn crosshair

  Torbjorn z Overwatch 2

  • Typ: Kruh a kříže
  • Vypnuto
  • Tloušťka: 1

  Screenshot of Best Crosshair pro Torbjorn z Overwatch 2

 • Délka kříže:
 • Centrální mezera: 15
 • Neprůhlednost:
 • Obrys neprůhlednosti:
 • Osnovací posun: 1
 • Velikost tečky: 2
 • Tečka neprůhlednost: 0 procent
 • Měřítko s rozlišením: Na
 • Nejlepší stopovací kříž

  Tracer z Overwatch 2

  • Typ: Křížové kříže
  • Zobrazit přesnost:
  • Žlutá

  Screenshot of Best Crosshair for Tracer z Overwatch 2

 • Tloušťka: 1
 • 5
 • Centrální mezera: 5
 • Neprůhlednost: 100 procent
 • Obrys neprůhlednosti: 100 procent
 • Tloušťka obrysu: 1
 • Osnovací posun: 1
 • Velikost tečky: 2
 • Tečka neprůhlednost: 0 procent
 • Měřítko s rozlišením: Na
 • Nejlepší vdovský kříž

  • Typ: Křížové kříže
  • Vypnuto

 • Barva:
 • Tloušťka: 1
 • 0
 • Neprůhlednost: 100 procent
 • 0 procent
 • 1
 • 1
 • 2
 • Tečka neprůhlednost: 0 procent
 • Měřítko s rozlišením:
 • Nejlepší nastavení křížového kříže pro Overwatch 2 Podpora hrdinů

  Ana z Overwatch 2

  • Zobrazit přesnost: Vypnuto
  • Barva: Červené
  • 1
  • Délka kříže:
  • Centrální mezera: 0
  • Neprůhlednost: 100 procent
  • Obrys neprůhlednosti:
  • Tloušťka obrysu:
  • Osnovací posun:
  • Velikost tečky:
  • Tečka neprůhlednost: 0 procent

 • Měřítko s rozlišením: Na
 • Baptiste z Overwatch 2

  • Typ: Křížové kříže
  • Zobrazit přesnost:
  • Barva: Zelená
  • Tloušťka: 1
  • Centrální mezera: 6
  • 0 procent
  • Tloušťka obrysu: 1
  • Osnovací posun: 1
  • 2

  Screenshot of Best Crosshair for Baptiste z Overwatch 2

 • Tečka neprůhlednost: 0 procent
 • Měřítko s rozlišením: Na
 • Nejlepší brigitte crosshair

  Brigitte

  • Kruh a kříže
  • Zobrazit přesnost:
  • Barva: Zelená
  • Tloušťka: 1
  • Délka kříže: 13
  • Centrální mezera: 15
  • Neprůhlednost: 100 procent
  • Obrys neprůhlednosti: 60 procent
  • Tloušťka obrysu: 1
  • Osnovací posun: 1

  Screenshot of Best Crosshair for Brigitte z Overwatch 2

 • Velikost tečky: 2
 • Měřítko s rozlišením:
 • Nejlepší Illari Crosshair

  Illari drží velkou zbraň v Overwatch 2

  • Typ: Crosshair
  • Na
  • Zelená
  • Tloušťka: 1.2
  • Délka kříže: .
  • Neprůhlednost:
  • 65 procent
  • Tloušťka obrysu: .6

  Screenshot of Best Crosshair for Illari z Overwatch 2

 • Osnovací posun: 1
 • 2.0
 • Měřítko s rozlišením:
 • Kiriko z Overwatch 2

  • Typ: Kruh
  • Zobrazit přesnost: Na
  • Barva: Žlutá
  • Tloušťka:
  • Délka kříže: 0
  • Centrální mezera: 0
  • Obrys neprůhlednosti: 0 procent

  Screenshot of Best Crosshair pro Kiriko z Overwatch 2

 • Tloušťka obrysu:
 • Osnovací posun: 1
 • Velikost tečky: 5
 • 100 procent
 • Měřítko s rozlišením: Na
 • Nejlepší život tkalcovského kříže

  Život tkalcov z Overwatch 2

  • Typ: Crosshair
  • Zobrazit přesnost: Vypnuto
  • Barva: Zelená
  • Tloušťka: 1
  • Délka kříže: 5
  • Centrální mezera: 4

 • Obrys neprůhlednosti: 1 procenta
 • Tloušťka obrysu: 1
 • Osnovací posun:
 • Velikost tečky: 2
 • Tečka neprůhlednost: 0 procent
 • Na
 • Nejlepší Lucio Crosshair

  Lucio nosí snazzy DJ-inspirovanou pokožku

  • Kruh
  • Zobrazit přesnost:
  • Žlutá
  • Tloušťka: 1
  • Délka kříže: 4

 • Centrální mezera: 25
 • Neprůhlednost: 100 procent
 • Obrys neprůhlednosti:
 • 1
 • Osnovací posun: 1
 • Velikost tečky: 2
 • Tečka neprůhlednost: 0 procent
 • Milosrdenství z Overwatch 2

  • Kruh
  • Vypnuto
  • Barva:
  • Tloušťka:

  Screenshot of Best Crosshair for Mercy z Overwatch 2

 • 30
 • Neprůhlednost:
 • Obrys neprůhlednosti:
 • Tloušťka obrysu:
 • Osnovací posun: 1
 • 2
 • Na
  • Typ:
  • Zobrazit přesnost:
  • Žlutá

  Screenshot of Best Crosshair for Moira z Overwatch 2

 • Tloušťka: 1
 • Délka kříže:
 • 100 procent
 • 0 procent
 • Tloušťka obrysu: 1
 • Velikost tečky:
 • Tečka neprůhlednost: 0 procent
 • Nejlepší zenyatta crosshair

  Zenyatta z Overwatch 2

  • Křížové kříže
  • 1
  • Centrální mezera: 6
  • Neprůhlednost: 100 procent
  • Obrys neprůhlednosti:
  • 1
  • 2
  • Tečka neprůhlednost: 0 procent
  • Na

  Screenshot of Best Crosshair pro Zenyatta z Overwatch 2

  Spisovatel štábu pro dot eSports. Jsem vášnivý hráč s dlouholetými zkušenostmi pokrývajícími všechny věci, esports a streamování. Mám zvláštní lásku k Dota 2, Pokémonovi a Apex Legends.