Overwatch 2: Crossplay and Cross-Progrese vysvětleno | Earlygame, je overwatch 2 crossplay? Odkaz na PC, Xbox, PS4, PS5 & Switch | Rozhlasové časy

Je overwatch 2 crossplay? Hrajte přes Xbox, PS4, PS5, PC & Switch

Pro několik hráčů PC vás, že hraní konkurenceschopných proti hráčům konzoly vám rychle dostane Platinum Rank: Ne, to nebude, crossplay není možné v konkurenčním režimu.

Overwatch 2: Crossplay and Cross-Progrese vysvětleno

Můžete hrát Overwatch 2 s přítelem na jiném systému? Zde zjistíte, jak používat funkci Crossplay Overwatch 2 a jak se křížová progrese z jednoho systému do druhého funguje.

Overwatch 2 Baptiste

Overwatch 2 byl propuštěn na konci roku 2022 a rychle to zaujalo hráče po celém světě. Online multiplayer je ideální pro hraní s přáteli, ale jakmile budete mít přátele, kteří hrají na jiném systému, může to být složité.

Původní Overwatch nepodporoval crossplay mezi PC a konzolí po dlouhou dobu a fanoušci byli zvědaví, jak by Blizzard implementoval tuto funkci v Overwatch 2. Máme pro vás odpovědi, právě tady.

Mimochodem, hraní Overwatch 2 je mnohem lepší vibrace se správným vybavením! Podívejte se na to a najdete vše, co potřebujete pro perfektní nastavení her.

Overwatch 2 Crossplay & Cross-Progrese podpora

Dlouhý příběh krátce: Ano, Overwatch 2 má crossplay & cross-Progression. Mohlo by však existovat mnoho fanoušků, kteří budou zklamáni tím, jak Blizzard tyto funkce implementoval.

Fanoušci mohou Zahrajte si Overwatch 2 se svými přáteli na různých platformách. Ale to je také místo, kde se názory rozdělí. Někteří fanoušci jsou více než šťastní, že mají tuto funkci v Overwatch 2, ale druhá polovina zuří o tom, jak nespravedlivá, která dělá hru.

Hráči KBM mají samozřejmě výhodu v zaměření, protože je mnohem těžší získat tuto přesnost joystickem. To je vlastně důvod, proč Blizzard umožnil AIM ASSION pro hráče konzoly v původní verzi Overwatch.

Blizzard vyrobil dva hráčské fondy, jeden pro konzoli a jeden pro PC hráče. To znamená, že pokud se hráč konzoly náhodně připojí k hře, bude s největší pravděpodobností vložen do fondu přehrávačů konzoly a pomoc při míření bude povoleno. Pokud však na stejné párty existuje alespoň jeden hráč PC jako ostatní hráči konzoly, budou vloženi do fondu PC Player a AIM ASSIC budou deaktivovány, což znamená, že to znamená Hráči konzoly by mohli mít docela velkou nevýhodu vůči hráčům KBM.

Pro několik hráčů PC vás, že hraní konkurenceschopných proti hráčům konzoly vám rychle dostane Platinum Rank: Ne, to nebude, crossplay není možné v konkurenčním režimu.

Overwatch 2 Cross-Progrese: Jak přenášet vaše data mezi platformy

Overwatch 2 podporuje křížové pokroky Mezi vaší konzolí a vaší bitvou.Čistý účet. To také znamená, že můžete přenést všechny své sběratelské předměty z vašeho účtu Overwatch 1 na Overwatch 2. Bez ohledu na platformu, hrát Overwatch 2, potřebujete bitvu.Čistý účet, Protože všechny vaše kůže, kosmetika a úrovně jsou přenášeny tímto jedním účtem.

Pokud chcete čas od času přepínat mezi PC a konzolou, není to problém, protože vaše bitva.Čistý účet vždy synchronizuje váš pokrok na všech konzolách, ať už hrajete na PlayStation, Nintendo Switch nebo Xbox.

Tento článek obsahuje přidružené odkazy, které jsou označeny [Symbolem nákupu]. Tyto odkazy pro nás mohou za určitých podmínek poskytnout malou provizi. To pro vás nikdy neovlivňuje cenu produktů.

Je overwatch 2 crossplay? Hrajte přes Xbox, PS4, PS5, PC & Switch

Overwatch

Nyní, když se Overwatch 2 stává skutečností (a Overwatch 1 se vypíná), fanoušci noví a staří budou chtít vědět, zda má Overwatch 2 podpora crossplay, která by hráčům umožnila soutěžit mezi sebou bez ohledu na výběr jejich platformy.

Ve věku, kdy jsou fondy hráčů rozděleny napříč PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch, PS5 a Xbox Series X/S, nemluvě o platformách pro streamování her na vrcholu, hra se stává klíčovou funkcí v online hry. Ty tituly, které to mají, samozřejmě usnadňují skupinám přátel se spojit a hrát společně.

Takže pro vše, co potřebujete vědět o overwatch 2 crossplay, včetně toho, zda musíte udělat cokoli, abyste to nastavili, přečtěte si, zatímco to všechno rozbijeme!

Je overwatch 2 crossplay?

Ano, Overwatch 2 bude plně podporovat crossplay. Vývojáři v Blizzard několikrát potvrdili, že hráči na všech dostupných platformách – to by byly PC, PlayStation, Xbox a Switch – budou moci spolu hrát společně v této nové hře.

Vývojáři uvedli na oficiálních webových stránkách: „Přesunutím na hraní zdarma pro Overwatch 2 spolu s povolením křížové platformy s křížovým projektem znamená, že kdokoli má přístup ke hře a připojí se ke svým přátelům zdarma, což jsme neuvěřitelně nadšeni o.”

Upozorňujete, že vývojáři zde také zmínili křížové pokroky, což je funkce, která vám umožní přeskočit mezi konzolami/platformami a přitom udržet veškerý svůj pokrok. Další pěkný kus hospodářství, to.

Přečtěte si více o Overwatch 2:

 • Overwatch 2 příběhový režim – Kdy přichází obsah PVE?
 • Jak sloučit Overwatch 2 účty – Nenechte si ujít
 • Je overwatch 2? Zkontrolujte stav serveru
 • Overwatch 2 úspěchy – Úplný seznam trofejí
 • Overwatch 2 znaky – Odemkněte každého hrdinu
 • Overwatch 2 Junker Queen – Dozvědět se vše o ní

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Jak hrát Overwatch 2 s crossplay

Ještě jsme neměli šanci hrát Overwatch 2, takže nemůžeme říci, zda bude křížový povolen automaticky. U některých her to musíte aktivně zapnout, pokud chcete používat křížové funkce.

Když první hra Overwatch přidala crossplay, vývojáři sdíleli následující kroky, aby ji umožnili – v podstatě musíte provést bitvu.Čistý účet a propojte jej s vaší platformou, pokud chcete použít crossplay. Nejsme si jisti, zda jsou stále potřeba, ale pokud ano, najdete kroky zde:

 • Hlava do bitvy.síť
 • Jakmile tam, vytvořte si svůj bezplatný účet (nebo se přihlaste na existující účet)
 • Jakmile bude vytvořeno nastavení účtu
 • Uvidíte sekci „připojení“ a odtud uvidíte možnost propojit konzoli

Nyní je to z cesty, budete muset propojit svou konzolovou hru s bitvou.Čistý účet a k tomu postupujte podle těchto kroků:

 • Načtěte hru na konzoli a vydejte se na uvítací obrazovku
 • Zde uvidíte alfa-numerický kód a QR kód
 • Vydejte se na Blizzard.com/odkaz Pokud používáte číselný kód nebo naskenujte QR kód z mobilního telefonu
 • Nyní se vraťte zpět do své bitvy.Čistý účet pro potvrzení připojení
 • Nakonec sledujte hru, protože obdržíte oznámení, které vám řekne, že práce je hotová!

Zde stojí za zmínku, že i když neplánujete používání crossplay, budete stále muset nastavit bitvu.Čistý účet hrát, pokud nejste na PC, v takovém případě to již uděláte.

Ať už si hrajete jakoukoli konzoli, včetně nejnovější generace PlayStation a Xbox, brzy budete moci hrát Overwatch 2 s kýmkoli, kdo máte rádi. Dobré časy!

Sledujte Radio Times Gaming na Twitteru pro všechny nejnovější informace. Nebo pokud hledáte něco, co byste se mohli dívat, podívejte se na našeho průvodce.

Navštivte náš plán vydání videoher pro všechny nadcházející hry na konzolech. Swing po našich rozbočovačích pro více herních a technologických zpráv.

Nejnovější vydání časopisu Radio Times je nyní v prodeji – přihlaste se k odběru a získejte dalších 12 čísel za pouhých 1 £. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte podcast Radio Times s Jane Garvey.