Overwatch 2 Datum vydání | Čas startu ve Velké Británii, přívěs a novinky zdarma | Rozhlasové časy,

Tam byla možnost předběžně načíst Overwatch 2, abyste mohli skočit do akce, jakmile se servery spustí – ale pouze pokud vlastníte původní overwatch nebo si zakoupíte balení hlídacího bodu.

Overwatch 2 Datum vydání: britský čas zahájení, přívěs a novinky zdarma

Vše, co potřebujete vědět o příchodu Overwatch 2.

Publikováno: Středa 5. října 2022 v 17:00

Overwatch 2 konečně přistál, po původním uzavření overwatch.

Vysoce očekávané pokračování přineslo ve hře významné změny, včetně modelu zdarma k hraní, značné aktualizace týmu, celé banda nových hrdinů a mnoho dalšího.

Ti, kteří hru předem naložili Overwatch 2, přečtěte si dále.

Kdy je datum vydání Overwatch 2?

Datum vydání Overwatch 2 bylo 4. října 2. října 22, Jak vývojáři potvrdili v dostatečném předstihu.

Přestože hra je zdarma, hráči mají také možnost koupit balíček hodinek za 34 GBP.99 – Je k dispozici na Xbox, Playstation a Battle.Čisté webové stránky – Pokud chtějí zajistit speciální kůži, měnu ve hře a další.

Přečtěte si více o Overwatch 2:

  • Je overwatch 2 crossplay?Vysvětleny online možnosti
  • Overwatch 2 příběhový režim – Kdy přichází obsah PVE?
  • Jak sloučit Overwatch 2 účty – Nenechte si ujít
  • Je overwatch 2? Zkontrolujte stav serveru
  • Overwatch 2 úspěchy – Úplný seznam trofejí
  • Overwatch 2 znaky – Odemkněte každého hrdinu
  • Overwatch 2 Junker Queen – Dozvědět se vše o ní

V kolik hodin spustí Overwatch 2 ve Velké Británii?

Čas spuštění britského pro Overwatch 2 byl ve Velké Británii 20:00 BST 4. října vývojáři z Blizzard potvrdili předem.

Hráči v Británii by měli během večera v úterý schopni skočit do nové hry, ačkoliv na serverech bylo zjevně hodně namáhání.

Overwatch 2 Preload

Tam byla možnost předběžně načíst Overwatch 2, abyste mohli skočit do akce, jakmile se servery spustí – ale pouze pokud vlastníte původní overwatch nebo si zakoupíte balení hlídacího bodu.

Hráči by mohli na jakékoli platformě předvídat Overwatch 2, načasování se však poněkud lišilo:

  • Hráči PC mohou předvídat overwatch 2 prostřednictvím bitvy.síť nyní. Pokud nemáte automatické aktualizace, jednoduše klikněte na ikonu Gear v bitvě.Čistá stránka Overwatch.
  • Hráči konzoly mohou předběžně načíst Overwatch 2 na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo z 17:00 BST 4. října.

Noví hráči, kteří si nekoupili balíček Watchpoint, nebyli schopni předem načíst Overwatch 2, ale hru si mohou stáhnout, jakmile hra spustí ve 20:00 BST 4. října.

Velikost souboru Overwatch 2

Overwatch 2 přichází na stačí 50 GB pro uživatele PC, ale je to rozumnější 30 GB pro hráče konzoly.

Jako hra s živým servisním hrou však tato velikost souboru se pravděpodobně zvýší – připravte se na pravidelné aktualizace, jak roční období pokračují!

Overwatch 2 Roadmap

Jak ukazuje plán Overwatch 2, hra spustí 4. října jako služba zdarma. .

Pár měsíců poté, 6. prosince, začne Overwatch 2 Season 2. Přidá nového hrdiny tanku, novou mapu, 30 a více nových kůží, čerstvý bitevní průchod a novou mýtickou kůži.

Jak můžete vidět v plánu Overwatch 2 výše, vývojáři také slíbili zážitky PVE (hráč-versus-enemy) v roce 2023. Pokud by to byla sólová kampaň, kterou jste hledali, pak budete muset počkat do příštího roku.

Na jakých konzolách a platformách mohu hrát Overwatch 2?

Stejně jako originál, Overwatch 2 vydá na PS4, Xbox One, Nintendo Switch a Microsoft Windows PC.

Ale pro tuto nejnovější hru existuje nová generace konzolí a bude také venku na PS5 a Xbox Series X/S.

Overwatch 2 hratelnost

Když již existovala beta beta (a nyní hra je venku), není nedostatek hraní záběrů. Podívejte se na výše uvedené video a podívejte se na to, co je v obchodě.

Škádlení toho, co byste měli očekávat od hry Overwatch 2 při startu, Blizzard řekl: „Sezóna jedna představí Sojourn, Junker Queen a neohlášený hrdina podpory, stejně jako nový zážitek 5v5 PVP, přepracované hrdiny, nové mapy a režimy,, přepracované hrdiny, nové mapy a režimy,, a více.

Spíš takhle

„Vydáváme také reimaginované konkurenční zkušenosti, která byla vytvořena s cílem poskytnout hráčům více nástrojů ke zlepšení hraní a pocitu pocitu progrese v konkurenční hře.”

Naznačování toho, co to znamená, dodal: „Hráči budou mít větší dopad na jednotlivé zápasy s posunem na 5v5 a budou existovat další systémy, které vám pomohou rozeznat vaše příspěvky na zápas.”

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Overwatch 2 přívěs

V této fázi bylo několik přívěsů a videí Overwatch 2 a my jsme zde zahrnuli jeden, který shrnuje nedávné odhalení pěkně.

Podívejte se níže a pokuste se zadržet své vzrušení, když jsme kolem datum vydání Overwatch 2 4. října.

Sledujte Radio Times Gaming na Twitteru pro všechny nejnovější informace. Nebo pokud hledáte něco, co byste se mohli dívat, podívejte se na našeho průvodce.

Navštivte náš plán vydání videoher pro všechny nadcházející hry na konzolech. Swing po našich rozbočovačích pro více herních a technologických zpráv.

Nejnovější vydání časopisu Radio Times je nyní v prodeji – přihlaste se k odběru a získejte dalších 12 čísel za pouhých 1 £. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte podcast Radio Times s Jane Garvey.