Overwatch 2 DPS Seznam úrovní sezóny 6., Overwatch 2 DPS Seznam úrovní – všech 17 hrdinů poškození – GameSpot

Overwatch 2 DPS Seznam úrovně – všech 17 hrdinů poškození zařazeno

Contents

Pobyt může být náročným charakterem, který má ovládat, protože její Railgun má vysoce kvalifikovaný strop a hodně síly soustředěné v jeho sekundárním ohni. .

Overwatch 2 DPS Tier List [Season 6]

.

V Overwatch 2 je výběr příslušného DPS nezbytný pro získání vítězství v každé hře. Váš tým se na vás spoléhá, ​​že se po vybrání polohy „poškození“ akumulovat zabíjecí pruhy. . Zde je náš seznam úrovně Overwatch 2 DPS nejvyšších poškození nebo znaků DPS, z nichž si můžete vybrat právě teď.

Podobné seznamy úrovně Overwatch 2:

 • Z celkového počtu 37 znaků 17 vyhrazených jednotek DPS .
 • Vzhledem k tomu, že znaky kategorie DPS mají v Overwatch 2 poněkud přestupku+obrannou roli, je jejich hodnocení provedeno po pečlivém zvážení univerzálnosti útoku každé jednotky a schopnosti stínění.
 • Overwatch 2 DPS postavy, které vedou mimořádně dobře v konkurenčních bitvách jsou Voják: 76, Genji, Sojourn, a Tracer . Rychle odstraní soupeře ve správný čas.
 • Overwatch 2 DPS znaky, které nejsou tak spolehlivé jako nejlepší jednotky seznamu stupňů zahrnují a Bašta .
 • .

srovnání mezi DPS hrdinové V Overwatch 2:

Postavy Zbraně Schopnosti Konečná schopnost
Voják: 76 Těžká pulzní puška Sprint, biotické pole, rakety helixu
Genji Shuriken Dragonblade
Railgun Přetaktování
Blike, vzpomínám Pulzní bomba
Bojová role, magnetický granát
Sombra Strojová pistole Translocator, Stealth, Hack
Endotermická blaster Kryo zmrazení, ledová zeď Vánice
Žací stroj Stínový krok, forma wraith
Ashe Zmije B.Ó.B
Frag Launcher Důl otřesů, ocelová past RIP-Trap
Nýtová zbraň, kovářka kladiva Roztavené jádro
Pharah Skok tryska, otřesný výbuch Příval
Hanzo Dragonstrike
Vdov Vdovský polibek Infraight
Fotonová bariéra
Bašta A-36 taktický granát, rekonfigurace

. Zahrnuje to nejvíce postav v něm a je nejoblíbenější pozice v Overwatch.

Každý zde může objevit postavu poškození, která jim vyhovuje, protože je k dispozici široký výběr. V závislosti na tom, jak hrajete a jak dobře rozumíte schopnostem postavy, si můžete myslet, že někteří hrdinové jsou lepší než ostatní. Předpokládáme, že několik hrdinů se v seznamu stupňů DPS přesune po docela brzy v důsledku buffů a Nerfů.

Ale i tak považujeme Genji a Tracer za dva nejlepší postavy DPS v Overwatch 2. .

DPS hrdinové
Voják: 76, Genji, Sojourn, Tracer
A-Tier Cassidy, Sombra, Mei, Reaper, Echo, Ashe
B-Tier
C-Tier

Overwatch 2 dps S-Tier

Znaky Overwatch 2 DPS seznamu S-úrovní jsou poměrně silné. Kterýkoli z následujících znaků DPS může být zkušený hráč použit k odstranění soupeřů jeden po druhém a zastrašení protichůdné strany.

Hrodický hrdina blízkých čtvrtí se zaměřením na rychlost a poškození s jedním cílem, Tracer. Kvůli její agilitě a silnému poškození s jedním cílem vyniká v zaměření na důležité cíle s malým rizikem. Je na vrcholu S úrovní našeho seznamu DPS, protože vyniká při rozbíjení poškození.

Poškození
Zbraně Pulzní pistole
Blike, vzpomínám
Konečná schopnost

.

Pulzní pistole

Střelné zbraně Tracer’s Hallmark jsou pulzní pistole. . Tyto pistole mají maximální poškození 5 v blízkém dosahu, což klesne na 1.8 v rozšířených rozsazích.

Typ Schopnost
Hnutí
Max řada 7.5 metrů
Poplatky: 3
Oživení pro opětovné použití: 0.1 sekundy
Za poplatek: 3 sekundy

. . .

Tracer může cestovat zpět včas až na tři sekundy, když používá vzpomínku. Stahování vrátí Tracer na její předchozí místo a přivede HP zpět na svou největší úroveň z předchozích tří sekund.

Pulzní bomba je konečná schopnost Tracer. Při použití zahájí obrovskou bombu, která se může držet jakéhokoli předmětu nebo nepřítele. .

Pobyt

Pobyt může být náročným charakterem, který má ovládat, protože její Railgun má vysoce kvalifikovaný strop a hodně síly soustředěné v jeho sekundárním ohni. .

Role
Railgun
Schopnosti Power Slide, disruptor Shot
Přetaktování : Railgun Energy automaticky nabitý

Railgun

Primární oheň
Zbraň – primární oheň
Typ efektu Projektil
Poškození
Rychlost střely 160 m/s
Sazba ohně (ROF) 14 kol/s
Munice 45
Použití munice 1
Rychlost přebíjení .2 sekundy
Sekundární oheň
Typ Zbraň – sekundární oheň
Typ efektu Hitscan
Poškození
Rozsah Falloff 40 – 60 metrů
Oblast efektu 0.1 metry (měřítka s energií)
Čas obsazení Obnova: 0.
Žádný

. Každá z těchto kulek zasáhne nepřítele a způsobí 9 poškození a zároveň produkuje energii. . Railgun může vystřelit 45 kol a opětovného načtení v 1.2 sekundy.

Snímek napájení

. Bude poslána do vzduchu ve velké výšce skokem Power Slide, což jí poskytne příležitost pohybovat se a zahájit stávky z neočekávaných úhlů.

. Při použití, Sojourn zahajuje disruptor výstřel, který má 4sekundovou dobu trvání, způsobuje až 210 poškození při útoku AOE, zpomaluje cíle uvnitř poloměru a způsobí maximálně 210 poškození.

Konečná schopnost
Rychlost střelby Celý poplatek: 1 sec
Čas obsazení Obnova: 0.75 sekund
Doba trvání 8 sekund
2 100 bodů

Přetaktování je konečnou schopnost Sojourn. Při použití přetaktování přetaktování Railgun Sojourn, což jí umožňuje vytvořit energetickou nezávislost po dobu devíti sekund. Každý 1..

Genji je jedním z nejvíce mobilnějších a nejvíce přizpůsobivých flanker mezi všemi hrdiny, s některými z největších možností pohybu. Může být v dosahu docela efektivní, ale je nejlepší na střední úrovni, kde může využít svou rychlost a shurikens.

Role Poškození
Zbraně Shuriken
Schopnosti Odklonit, rychlý úder
Dragonblade : Underse a smrtící zbraň na blízko

Genjiho kybernetická agilita mu dává těžký cíl a usnadňuje mu pohybovat se po celé oblasti. Díky Swift Strike může účinně zaútočit, uprchnout nebo cestovat mezi cílemi.

Kybernetická agilita

Typ
Hnutí
Vertikální: 7.8 m/s
Doba trvání 1 sec

Genji je kybernetická ninja, a jako takový je neuvěřitelně agilní. . Extrémní mobilita může být použita k cestování mezi cíli, vyhýbání se zastřelení nebo jednoduše protivníkům vyděšení přiblížením z neočekávaných úhlů.

Sekundární oheň

Genji má k dispozici několik shurikensů, protože je ninja. Genji vrhne Shurikena na své protivníky v hlavním ohnivém režimu. Funguje jako projektil jako hozená zbraň. .5 sekund.

Genji bude spěchat vpřed a zaútočit na své protivníky se svou Katanou za 50 poškození, když využívá schopnost rychlé stávky. Tuto sílu může hned použít znovu, pokud ji použije k porážce protivníka. Může být schopen rychle odeslat několik protivníků s malým zdravím.

Odklonit

Deflect je obranná dovednost, kterou Genji může použít k velkému účinku proti svým protivníkům. Jakékoli záběry, které ho zasáhly zepředu.

Dragonblade

Genji může použít Dragonblade, jeho konečnou schopnost, uvolnit gigantickou čepel známou jako Dragonblade. Je to jeho katana a s každým přejetím je schopen způsobit katastrofické poškození 110.

Voják: 76

Voják 76 je postava DPS se spoustou všestrannosti. Může se rychle pohybovat přes bojiště, způsobit jak stabilní, tak i prasklý poškození v každém rozsahu a pomocí jeho ikonové schopnosti posílit sebe i jeho skupinu.

Zbraně Těžká pulzní puška
Sprint, biotické pole, rakety helixu
Konečná schopnost : Namíchejte svou zbraň na cíl

Těžká pulzní puška

Heavy pulzní puška, která slouží jako symbolická zbraň vojáka: 76, je přesná a spolehlivá zbraň hitscan. .

Helix rakety

Rakety Helix, sekundární střelecké režim Heavy Pulse Rifle, mohou způsobit ohromné ​​poškození protivníků uvnitř jejich dopadu. .

Sprint

Voják: 76 má nyní přístup k Sprint, jednoduchý způsob, jak se rychleji pohybovat. Voják: Rychlost mobility 76 se při aktivaci sprintu zvýší o 50%. .

Biotické pole

Voják: 76 nasazuje biotický emitor, když používá biotické pole, které mu uzdravuje 35 HP a všechny spojence v rámci 4.Poloměr 5 metrů. Díky této schopnosti se může udržet více než většina ostatních hrdinů DPS a může jej dokonce použít k pomoci podpoře svého týmu.

Taktický hledí

. . Voják: 76 bude schopen zasáhnout ty nejblíže k jeho památkám s přesnou přesností. Pokud nějaký cíl unikne jeho zrak, může snadno najít další nejblíže k němu a postarat se o ně.

A-Tier

Overwatch 2 dps A-Tier

Postavy DPS A-Tier z našeho seznamu úrovní by měly být vaší první volbou, protože jsou také neuvěřitelné při škodnutí a mají účinné útoky a lemování vlastností.

Echo

. Je na vrcholu A-úrovně našeho seznamu úrovně DPS Overwatch 2 DPS, protože je všestranná. Může prorazit protichůdnými štíty, aby vyčistila cestu, aby její skupina viděla, přepadela zadní linii, protivníky Pelt shora nebo se ponořila vedle jejích tanků.

Poškození
Zbraně Tri-Shot
Letivé bomby, let, zaostřovací paprsek
Duplikát : Stát se duplikátem cíleného nepřátelského hrdiny

Klouzat

Držení tlačítka skoku umožňuje pasivní schopnosti Echo klouzat při pádu. To zpožďuje její sestup a dá jí více času na to, aby se orientovala, než se zapojí do boje.

. . .

Letivé bomby

Při využití lepkavých výbušnin zahajuje Echo palbu bomb, které se připojují k cílům a explodují po krátkém zpoždění. Tyto výbušniny mohou být extrémně smrtící a způsobí 25 poškození při každém explozi a 5 poškození při zásahu.

Let

Echo může nejen klouzat, když drží skok, ale má také trochu létání. .

. Je to proto, že zaostření paprsku způsobuje výrazně větší poškození, když hráči mají méně než 50% zdraví, i když to způsobí 50 poškození za sekundu během 2 sekundy.

Duplikát

. . .

Reaper je rychlý flanker a mezi nejsmrtelnějšími postavami hry zblízka. . .

Zbraně Hellfire brokovnice
Schopnosti
Blossom smrt : Střelba brokovnice HELLFIRE tím, že se točí v kruhu a ničí všechny nepřátele v okolí

Reaper zotavuje 35% poškození, které způsobuje svým nepřátelům jako zdraví, ať už pochází z brokovnic, boje nebo dokonce dopadů na životní prostředí. Je to výsledek pasivního sklizně jeho soupravy.

Hellfire brokovnice

. Reaper používá tyto ničivé zbraně ve své technice s dvojím ovládáním ochranné známky, což způsobuje 5..

Forma wraith

. Má 50% rychlejší rychlost pohybu a stává se nezranitelným, když vstoupí do formy Wraith.

Stínový krok

. . .

Blossom smrt

Klossom smrt, Reaperova konečná schopnost, ho změní ve vířící víru smrti. Reaper se rychle otáčí v kruhu při střelbě brokovnice pekelného ohně ve všech směrech, když se používá.

. Ve většině konfrontací jí endotermický Blaster zpomalující účinek dává horní ruku. .

Poškození
Endotermická blaster
Schopnosti
Vánice : Zahajuje kontrolu počasí, aby zmrazovala nepřátele v široké oblasti

.

Endotermický blaster, primární zbraň Meiho útoku, prošla několika úpravami pro Overwatch 2. Zbraň se většinou používá k vytvoření hromádek, které nakonec nutí protivníka, aby se plně zamrzl. Tato zbraň již nemůže zmrazit nepřátele v Overwatch 2.

Místo toho jeho primární střelecký mechanismus vypálí rychlý výbuch chladu ve směru cílů, poškozuje je a zpomaluje je o 50%. .

Kryo zmrazení

. Po aktivaci ji okamžitě obklopí v ledu, což jí bude imunní vůči poškození. Navíc zvrátí všechny nepříznivé účinky a získává 50 hp za sekundu.

Ledová zeď může být použita k vytvoření ledové stěny až do 20 yardů před uživatelem. V Overwatch 2 byl rozsah této dovednosti snížen na 20 z 35 metrů, zatímco HP zeď byl snížen ze 400 na 250.

Blizzard, konečný úder Mei, poškozuje všestranné cíle a zároveň je zpomaluje nebo zamrzne. Při aktivaci zahajuje drony, který modifikuje počasí pro 4..

Sombra

Sombra je účinným infiltrátorem díky jejímu utajení a ochromujícím útokům. Její EMP jí dává výhodu proti několika útočníkům najednou a její hackování může destabilizovat její nepřátele, což je usnadňuje eliminovat. .

Role
Strojová pistole
Emp : Nabídky 40% poškození všech zdraví nepřátel v okolí, hackování a ničení bariér kolem vás

Oportunista

Pro Overwatch 2 byl pozměněn pasivní talent Sombry. Dříve viděla minulé bariéry kriticky zraněných nepřátel s touto dovedností. V důsledku toho dokázala tento úkol splnit tím, že se rychle přesunul na nepřátele s nízkým HP.

Pistole stroje je Sombra’s Go-to Weapon, kompaktní SMG s hitscan, který může rychle způsobit poškození v těsných rozsazích. I když se letalita zbraně snižuje mezi 15 a 35 metry, v blízkém dosahu může poškodit každé kolo při překvapivých 20 výstřelech za sekundu.

Zaseknout

Schopnost ochranné známky společnosti Sombra, Hack, má moc významně změnit jakoukoli bitvu. .75 sekund Poté, co Sombra hackuje hráče, nemohou využít své dovednosti.

Stealth

. Sombra se po obsazení utajení stane maskovanou, což vyžaduje zdlouhavou fázi směrování.

Translokátor

. .

Emp

Konečná schopnost Sombra, EMP, může být pro nepřátelský tým docela problematická, když se uvolní. . V důsledku toho utrpí větší škodu od Sombry a jejích přátel.

Ashe

Silné mechanické porozumění je nezbytné pro dobře hrát Ashe. .

.

Zmije

V Overwatch 2 je Asheova zbraň Go-to The Viper. . Na dělo jsou dva režimy střelby. Zbraň střílí výrazně rychleji, ale způsobuje menší poškození v režimu útoku kyčle.

Dynamit

. Po aktivaci Ashe hodí výbušniny s pojistkou zapálenou. Dynamit bude vybuchnout po předem stanoveném čase a poškozuje jakékoli cíle, které zasáhne.

Trenér zbraň

Hráči mohou rychle vystřelit protivníky s trenérskou zbraní, což je v podstatě jednoduše brokovnice, která má s sebou Ashe. Podobně jako Lucio’s Soundwave, hráči vyhodí svůj cíl dozadu při každém výstřelu trenérské zbraně.

B.Ó.B.

B.Ó.B. je název Asheovy konečné schopnosti, která nazývá její pomocník B.Ó.B. . Při aktivaci b.Ó.B. .

Cassidy

Cassidy patří mezi největší duelisty ve hře, protože se hodí k Gunslinger. Může omráčit prakticky každého, kdo přichází do kontaktu s flashbangem, a poté pomocí svého mírového boje rychle odeslán.

Zbraně
Schopnosti Bojová role, magnetický granát
Konečná schopnost Deadeye

.

Mírová míru je Cassidyho revolver ochranné známky. .

Combat Roll

Jeho slavná bojová dovednost v Overwatch 2 mohla vidět největší pokrok Cassidy. Může se ponořit ve směru, kterým cestuje, když hráč provádí bojovou roli.

Magnetický granát

Flashbang bude nahrazen magnetickým granátem pro Cassidy v Overwatch 2. Postrádá schopnost zastavit FlashBang, ale kompenzuje to s poškozením prasknutí.

Deadeye

V Overwatch 2, Deadseye, Cassidyho konečná schopnost, také zažila některé úpravy. Cassidy je známá tím, že stojí nehybně a věnuje svůj čas na snímky, zatímco využívá tuto ikonickou dovednost.

B-Tier

Tier-B

Postavy DPS B-Tier v našem seznamu úrovně DPS Overwatch 2 jsou poměrně dobré, i když jsou extrémně základní, a mohou mít prospěch vám a vašemu týmu.

Vdov

Hlavní nebezpečí Widowmakera je často další a silnější vdovskou na druhé straně, protože je poměrně chudá v boji proti těsným čtvrtí a imobilní, když je skapena.

Role Poškození
Zbraně Vdovský polibek
Schopnosti Háček, jedu
Konečná schopnost

.

Vdovský polibek

. .

Widowmaker může použít svůj háček k zvýšení její mobility. .

. Důl Venom je jedním z jejích nástrojů, jak se toho ujistit. Když je zaměstnán vdovský, je položen jedu jedu a poté ozbrojený téměř na jakémkoli povrchu.

Infrasight, konečná síla Widowmaker, jí umožňuje detekovat tepelné záření jejích protivníků. . .

. Je to skrytější ostřelovač než vdovský pracovník kvůli relativně tiché a obtížně viditelné kvalitě jeho šípů, což mu umožňuje zabít a pak uprchnout, než ho jeho protivníci uvidí.

Role Poškození
Bouřka luk
Schopnosti Storm Arrows, Sonic Arrow, Lung
Konečná schopnost Dragonstrike : Spusťte Dragon Spirit, který ničí nepřátele, kterým prochází

Stoupání na zeď

Vzhledem k tomu, že může škálovat stěny, aby měl vynikající pohled, Hanzo je obzvláště účinný odstřelovač. Hanzo může stoupat na zdi skokem, když aktivuje tuto pasivní schopnost.

Lunge/Double Jump

Hanzo může kromě toho, že je schopen stoupat zdi. Hráč může ještě jednou kliknout na tlačítko skoku, aby se v polovině skotu vrhl. .

Bouřka luk

Storm Bow je hlavní zbraň, kterou používá Hanzo. . Ačkoli má nekonečnou munici, musí být po každém výstřelu znovu načteno a nabije.

Sonic Arrow

Sonic Arrow, když výstřel exploduje po dopadu na povrch nebo nepřítele. .

Jediným aspektem Hanzo, který byl změněn v Overwatch 2. Poškození z této schopnosti se snížilo ze 70 na 65. Hanzo může střílet jeho další pět šípů ihned po použití bouřkových šipek.

Dragonstrike

. Když je aktivován, Hanzo uvolní silnou šipku, která může rozbít stěnami nebo jinými bariérami. .

Pharah je postava DPS s úžasnou leteckou mobilitou, ale má významná omezení, zatímco ona zůstává na zemi. .

Schopnosti Skok tryska, otřesný výbuch
Konečná schopnost : Spusťte kontinuální salvu mini-rohonek

.

Vznášející se trysky

. . Schopnost Pharah jít do určité výšky je však omezena množstvím benzínu, který opustila v nádrži, kterou musí sledovat.

Raketomet

Raketová odpalovač, Pharahova preferovaná zbraň, vystřelí explodující rakety na své nepřátele, kteří poškozují v okolí. V závislosti na tom, jak blízký byl výbuch k cíli, mohou tyto rakety způsobit až 80 poškození rozštěpování kromě 120 poškození při zásahu.

Skok tryska

Skokové trysky mohou rychle spustit hráče 11.. Kromě toho, že dává Pharahovi větší pohled na boj, jí také umožňuje získat horní ruku nebo jen uprchnout, pokud chce hned odejít.

. Poškození této schopnosti právě přijalo úpravu, což způsobilo 30 poškození navíc k házení cíle zpět.

Příval

Barrage je Pharahova konečná schopnost. Když je aktivována, Pharah zahájí obrovskou palbu malých raket proti jejím nepřátelům. .5 sekund doba trvání a může spustit 31 raket za sekundu.

Torbjörn

Prodejcem poškození nástrojů s nejvyššími dovednostmi o ochranu zóny je Torbjörn. Díky svému obrovskému poškození je nýtová zbraň velmi smrtící zbraň, ale jeho primární vadou je, že oblouká v polovině až dlouhého doletu.

Poškození
Nasazení věže, přetížení
: Vytvořte bazény roztavené strusky, abyste poškodili nepřátele v dosahu.

Nýtová zbraň

Torbjorn rád používá nýtovou zbraň. . .55 sekund mezi kulkami.

Sekundární zbraň Torbjorna, Forge Hammer, má dvě odlišné funkce. První je, že pokaždé, když Torbjorn zasáhne kovárny proti věžici, poškození věží je opraveno po dobu 50 hp. Hammer Forge může být také použito jako fyzická zbraň, což způsobí poškození 55 protivníků, které zasáhne s každým houpačkou.

Torbjorn postaví věžičku s vlastním budováním při vyvolání nasazení věže. Věžička může ublížit nepřátelům a vyžaduje stavět 3 sekundy. Má také 250 HP. .25 sekund.

Přetížení

Prostřednictvím přetížení Torbjorn jistě získává zvýšené statistiky a může se zlepšit v bitvě. Když je aktivován, má 100 brnění, rychlost pohybu 30%, 43% oheň a znovu načte rychlost a 30% rychlosti pohybu.

Roztavené jádro

. .

. Má dobrou mobilitu kvůli otřesnému dolu a jeho frag launcher poskytuje značné poškození.

Role Poškození
Zbraně
Důl otřesů, ocelová past
Konečná schopnost RIP-Trap : Řídit a odpálit explodující pneumatiku

Celkový chaos

. .

Frag Launcher

Junkratův frag launcher byl poněkud vylepšen v Overwatch 2. Tato pistole slouží jako jeho hlavní zbraň a střílí granáty na jeho protivníky. Tyto granáty mohou rychle explodovat po nárazu protivníkem nebo se dvakrát odrazit, než odejdou

Můj otřes

Dolu otřesů může být Junkrat použita k pohybu nebo k poskytnutí většího poškození a knockbacku soupeřům. Důl otřesů nasazuje dolu dálkově kontrolovaný.

Ocelová past

. Ocelová past by pak byla hodina na zem a po aktivaci čeká na protivníka. Při aktivaci se na ně uzavře, způsobí 100 poškození a imobilizuje je po dobu tří sekund.

RIP-TIRE

Junkrat má pro jeho konečnou schopnost pneumatiku. . .

Symmetra

. Může rozdělit bojiště na polovinu pomocí svého Ultimate, Cover Chokepoints s strážnými věžemi, použít teleporter, aby spojencům poskytl spojencům vysokou půdu nebo bok druhý tým a nasazovat strážní věže k ochraně Chokepoints.

Poškození
Konečná schopnost : Nasazení masivních energetických bariér

Fotonový projektor

. Fotonový projektor je v průběhu času pistolí s krátkým dosahem s rostoucím poškozením.

Sentry Turret

Když Symmetra využije Teleporter, postaví záznam na jejím současném místě a výstupní podložku na cíl, který hledá. .

Teleporter

Schopnost umístění strážných věží je jednou z hlavních funkcí Symmetry’s Kit. V Overwatch 2 mohou být tyto věže namontovány na téměř jakémkoli tvrdém povrchu, včetně stěn, stropů a podlah. .

Konečným Symmetrou je fotonová bariéra. . .

. Přesto se můžete stále účastnit zápasů s nimi a získat nějaké eliminace. .

Bašta

Bastion, poslední postava na našem seznamu úrovně Overwatch 2 DPS je postava DPS, která může mít na dvě různé formy. Prvním z nich je méně pohyblivá věžička, zatímco výchozí varianta je pohyblivá bipedální forma mající dílčí zbraň.

Poškození
Zbraně Konfigurace: Assault, konfigurace: Recon
Schopnosti
Konfigurace aartillery : Staňte se nehybně a vystřelte 3 silné dělostřelecké skořápky

. Rychlejší hrdinové se mohou jednoduše proklouznout za Bastion a rychle ji odeslat pomocí této slabosti.

Konfigurace: Recon

Bastion má jedinečnou schopnost překonfigurovat se do několika forem. . .

Přenastavit

Dříve by Bastion mohla využít sílu rekonfigurace k přeměně na věžičku nebo zůstat tak po dlouhou dobu. Kompromisem bylo, že bašta byla nehybná. .

. Bašta už nemůže zůstat ve formě věží na dobu neurčitou, i když stále může provádět rekonfiguraci.

Konfigurace: Sentry

Bastion je transformační mistr. Výsledkem je, že změna na různé konfigurace je nezbytnou součástí jeho hry. Hráč se změní na stejnou strážnou věžičku, do které se dříve přeměnili, když používají rekonfiguraci k přeměně na konfiguraci: Sentry, s přidáním, že nyní má časovač a může se pohybovat.

Výrazně zvyšuje kapacitu Bastiona pro poškození prasknutí a může mu pomoci najít ideální místo pro jeho přepadení.

. Grenade také hodí hráče zpět, když je nasazen.

Konfigurace: Artillery

. . .

Nedávné poznámky k opravě

.

  • A-36 TAKTICKÁ GRENADE DETONACE ČAS: 0..
  • A-36 TAKTICKÝ GRENADE VELIKA Velikost: 0..25
  • A -36 TAKTICKÝ GRENADE IMPACT Poškození: 15 -> 30
  • Konfigurace: Recon Reload Time: 1..2 sekundy
  • Konfigurace: Dělostřelecké cílení Rychlost pohybu: 20 m/s -> 25 m/s
  • Poškození Mírových škod Falloff Range: 25-45 metrů-> 25-35 metrů
  • Magnetický granát Max Doba cestování: 1.
  • Magnetický granát pomalé množství: 30% -> 25%
  • Poškození exploze rakety Helix: 90 -> 80
  • Čas výměny zbraně: 0..
  • Rivet Gun Primární doba zotavení ohně: 0.55 sekund -> 0.48 sekund
  • Forge Hammer Swingová doba zotavení: 0.75 sekund -> 0.

  souhrn

  Náš seznam Overwatch 2 DPS úroveň v současné době řadí všechny postavy DPS podle pořadí a hratelnosti. .

  Související obsah:

  • Overwatch 2 Doomfist
  • Overwatch 2 Tank Tier Seznam
  • Nejlepší overwatch 2 znaky
  • Overwatch 2 Havaring na PC
  • Overwatch 2: Nejlepší nastavení řadiče

  Byl tento článek užitečný?

  ! Sdílejte s námi svou zpětnou vazbu.

  Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit? Prosím, pomoz nám. ✍

  Overwatch 2 DPS Seznam úrovně – všech 17 hrdinů poškození zařazeno

  . . . . Pokud se potřebujete podívat na jiné třídy, máme také seznam úrovně nádrží Overwatch 2, stejně jako seznam úrovně podpory Overwatch 2.

  Overwatch 2 měl bohužel hrubé spuštění s problémy se serverem, chybami a více způsobující, že hra nezískala vycházející večírek Blizzard doufal. .

  Co se týče toho, které poškození hrdiny jsou nejlepší v Overwatch 2, je důležité vědět, že žádný z hrdinů není výběry. Zatímco některé z nich jsou v současné době relativně podceňovány, většina lidí nehraje hru na stejné úrovni dovedností jako Overwatch League, takže týmové kompozice jsou méně důležité.

  . . Je také důležité vědět, co zbytek vašeho týmu vybírá, a zda existuje dobrá synergie mezi hrdiny nebo ne. .