Overwatch 2 Halloween Terror Guide – Jak odemknout všechny odměny, následovat nás do stínů – Overwatch 2 Halloween Terror je zpět!

Sledujte nás do stínů – Overwatch 2 Halloween Terror je zpět

Zábava se samozřejmě nezastaví. Získejte kapky Item Wewolf Winston, zatímco sledujte své oblíbené tvůrce Twitch Overwatch 2 a odemkněte více bezplatných odměn prostřednictvím rozdrcení speciálních junkensteinských výzev během Halloween Terror.

Overwatch 2 Halloween Terror Guide – Jak odemknout všechny odměny

Overwatch 2’s . . Spolu s tímto režimem čtyř hráčů existuje také hrst kosmetických předmětů, které si hráči mohou zdarma koupit nebo odemknout zdarma. . Zde je návod, jak získat bezplatné odměny během Halloweenská teroristika tento týden:

. .)

Overwatch 2 Halloween Terror odměny

Prokletý kapitán Reaper Skin

. . . Nezáleží na tom, jak dlouho jste předtím hráli, pokud se přihlásíte Overwatch 2 Někdy mezi dnešním a koncem první sezóny bude tato kůže Reaper vše vaše.

Overwatch 2 Halloween teror

Pro ty, kteří chtějí více odměn, můžete vydělat několik kosmetických předmětů dokončením různých výzev vázaných na Halloween Terror Event. . Když naložíte , Vyberte „Battle Pass“ a poté „Výzvy.„Odtud si budete chtít vybrat kartu„ událost “nahoru, která předvede všechny výzvy Halloween Terror.

Vedle každé výzvy je odměna, která se může pohybovat od kosmetických předmětů až po zážitek z bitevního průchodu. Některé odměny, které můžete vydělat prostřednictvím výzev, zahrnují kouzlo zbraně Jack-O’-Lantern, Battle Pass Experience a The Nightfall Over Adlersbrunn Jméno. . .

Pokud chcete získat všechny halloweenské teroristické odměny, je to vaše nejlepší metoda.

Overwatch 2 Halloween teror

Poslední sada bezplatných odměn během Halloween Terror je vázána na platformu streamování, Twitch. . Overwatch 2 . .

, Získáte sprej vlkodlaka Winston při sledování po dobu 4 hodin vám přináší legendární kůže vlkodlaka Winston. . Není třeba v chatu interagovat nebo psát něco. , .

o autorovi

. Je to také osoba, která dobrovolně hraje třídu podpory (jste vítáni) a nadále se drží na remake úniku lidoopů.

Sledujte nás do stínů – Overwatch 2 Halloween Terror je zpět!

Je čas oslavit další rok strachu: Halloween Terror se vrací do Overwatch! Připravte se na šok, protože tato událost představuje další kapitolu v ságu Depious DR. .

Vraťte se do Adlersbrunnu spolu se čtyřmi čerstvými tvářemi, abyste zažili zcela nový příběh, protože nevěsta Junkensteina hledá pomstu ty, kteří jsou odpovědní za smrt jejího tvůrce. .

. . .

.

! .m. .

Diváci mohou získat následující odměny na:

  • Sledované 2 hodiny: Spray vlkodlaka Winston
  • Sledované 4 hodiny: vlkodlak Winston Legendary Skin

.. Hráči, kteří změnili své heslo od poslední kampaně, se musí znovu přihlásit na svůj účet, aby si nárokovali budoucí škubnutí. .

Osudové hovory, Fortune následuje

. .

. Získejte kapky Item Wewolf Winston, zatímco sledujte své oblíbené tvůrce Twitch Overwatch 2 a odemkněte více bezplatných odměn prostřednictvím rozdrcení speciálních junkensteinských výzev během Halloween Terror.

. Těšíme se na sdílení všech hrůzostrašných slavností v první halloweenské teroristické akci Overwatch 2 běžící 25. října až 8. listopadu!

.