Overwatch 2 hráči tvrdí, že jim chybí kořistné boxy uprostřed bitvy?

byl propuštěn a fanoušci dychtiví dostat ruce na každý kousek, včetně veškeré dostupné kosmetiky. Overwatch 2 musí nabídnout.

Overwatch 2 hráči tvrdí, že jim chybí kořist boxy uprostřed bitvy

Overwatch 2 Battle Pass

Blizzard Entertainment

.

. .

Výsledkem je, že Blizzard odešel z placených kořistí v Overwatch a zavedl zpeněžení založené na bitevních průchodech v nejnovějším příspěvku.

Mnoho fanoušků také nemá tento systém příliš rád, a tak vytváří propast mezi těmi, kteří dávají přednost novému a starému.

Uživatelé Overwatch 2 říkají, že dávají přednost kořistným krabicím před Battle Pass

. .

K diskusi se přirozeně připojilo několik dalších věřících Overwatch, přičemž mnozí říkali, že souhlasí s postojem původního plakátu.

Článek pokračuje po reklamě

“Také mi chybí odměňování za hraní hry a zábavu.”. .

Overwatch 2 Battle Pass

Ale existuje mnoho dalších, kteří si myslí, že tento sentiment je „klamný.“Řekl jeden člověk:„ Člověče, nenávidím, že současné klima těchto strašných bitevních průchodů je tak sh **, že lidé nyní chybí bedny.“

Článek pokračuje po reklamě

Jiný hráč napsal: „Získání kořistí zdarma pro dosažení věcí je skvělé. .“

. .

.

?

Overwatch 2 hrdinové pózují

Overwatch 2 . .

je FPS zdarma, k dispozici na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X | S a Nintend Switch. Název je napříč platformami, který umožňuje každému hráči online vidět, co máte.

.

Pokračování slavného Overwatch Název byl vydán na říjen. 4 a hráči, kteří se nedostali do Overwatch ?

Overwatch’s

. .

Některé kořistné boxy poskytují kůže, zbraně nebo dokonce nové postavy.

Neexistuje žádná záruka, že hráči, kteří si koupí mnoho kořistí, dostanou položku, kterou si přejí. . To vyvolalo pobouření od dlouhodobých hráčů všude, kteří nyní požadují, aby se systém kořistí vypnul.

Overwatch 2?

Ano Overwatch 2 ?

naštěstí, Overwatch 2 nemá kořistné boxy. Alternativa, kterou vývojáři Blizzard poskytli, přichází ve formě bitevního průchodu. Battle Pass poskytuje nové kůže, postavy a řadu dalších věcí. .

a . .

Battle Pass se sezónně změní a implementuje nové věci do každé příští sezóny.

Diablo Immortal’s Fungoval systém pokladny, zdá se, že tento přístup pracuje pro společnost. Zejména od nové politiky Blizzardu, počínaje srpnem. .

Spisovatel her na volné noze pro dot eSports. Vášnivý hráč 25 let s měkkým místem pro RPG a strategické hry. Spisovatel esports po dobu 2 let a pozorovatel po dobu 12 let. Aspirující autor. Táta na řadu zvířat. .