Overwatch 2 hráči vyrazí na nové 25 $. VA Collage Skin Bit Battle Pass Re -Color – Dexerto, D. Nová Overwatch 2 Skin VA může být její nejdivočejší – dot eSports

D. Nová Overwatch 2 Skin VA může být její nejdivočejší

Vrchol d.Mech VA je špičatá želva, která je zvýrazněna zlatem a jmenuje se hlavou zlatého draka. Mezitím její zbraně také obléknou podobnou estetiku želvy s obohacenou želvou. Nohy mechaku kontrastují nahoře a zdá se, že jsou reprezentací vln v oceánu, které teče pod nejtěžším, červeno-černou želvou tank.

Overwatch 2 hráči vyrazí na nové 25 $.VA collage Skin Bit Battle Pass re-color

D.Va Berouc Selfie v Overwatch 2

Blizzard Entertainment

Nový overwatch 2 d.Do hry byla přidána kůže VA a hráči jsou ohromeni. Nejen, že je to 25 $ za svazek, ale hlavní položka, legendární kůže, ohromila hráče se svými podobnostmi s předchozí kůží.

Overwatch 2 hráči byli ohromeni, když byl nový D.Propagace svazku VA byla vyhlášena z modré. Blizzard odhalil, že ikonický hrdina Overwatch 2 získal spolupráci s Gentle Monster – korejskou brýlí společností.

Článek pokračuje po reklamě

V rámci toho ‘Gentle Monster D.Bundle VA byl k dispozici. Je to první položka, která upoutala pozornost legendární kůže, zvýraznění, ikony, ikony, karty a kouzla. Hráči byli okamžitě podezřelí ohledně designu a některé příspěvky Reddit vysvětlily proč.

Článek pokračuje po reklamě

Overwatch 2 Gentle Monster D.VA kůže je jen kopie?

Jak ukazuje uživatel Reddit Grxief, nová „Gentle Tokki Fuchsia (legendární) kůže“ sdílí podobné vibrace jako předchozí D.VA Skin – kůže DVA EDM.

Ventilátor OW2 je porovnával vedle sebe a zatímco nová kůže má lehčí růžový nádech, D.. Stejně jako mnoho dalších aspektů designu.

Článek pokračuje po reklamě

“To je vlastně veselý LMFAO,” řekl OP, než se zeptal: „Jaké jsou vaše myšlenky na tuto línou re-kůži za pěkných 20 $?„Ve skutečnosti svazek stojí 2600 overwatch 2 mincí, což znamená, že je to vlastně blíže 25 $.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

“Reskin pro koláž.”? . Mohli také vyrobit šedé části jejího mech plyšového růžového a měli některé květiny z promo obrázku pro Flair, ale to prostě vypadá jako horší verze EDM. Tvrdý průchod.“

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Další příspěvek Reddit od uživatele Zultari se také batonoval na design. Také poukázali na to, že nová kůže je jako EDM Diva z bitvy o sezónu 1.

“Mým problémem s tím není, že je to reskin, ale že je to reskin pro koláž.”. Pokud se chystáte spolupracovat s jinou společností, vynaložte do toho nějaké úsilí, “vysvětlil jeden frustrovaný uživatel.

Není to poprvé, kdy byli hráči zklamáni skiny. Hráči však milovali úžasné úsilí o cosplay Ashe a také ukazovali svou podporu Blizzardovi.

D.Nová Overwatch 2 Skin VA může být její nejdivočejší

Obchod v Overwatch 2 Dnes přidal nový svazek pro oblíbeného mech pilota každého.VA a s novou lesklou legendární kůží „Želví loď d.VA Bundle “bude pravděpodobně vyhledáno nádrží napříč deskou.

Náklady 2 200 Ow Mince, svazek zahrnuje želva lodí legendární kůže, kouzlo zbraní želvy, nepochybná póza vítězství, ikonu hráče želvy a želví lodí Spray.

Skin svazku je zjevně hlavní cenou svazku a velmi dobře to může být jednou z nejunikátnějších kosmetik ve hře dosud. Zatímco samotná kůže se nazývá „Turtle Ship“, vypadá to více podobné tomu, co by někdo očekával, kdyby se umělec pokusil proměnit Mario’s Arch-Nemesis Boswer na pilotabilní kyborg.

Vrchol d.Mech VA je špičatá želva, která je zvýrazněna zlatem a jmenuje se hlavou zlatého draka. Mezitím její zbraně také obléknou podobnou estetiku želvy s obohacenou želvou. Nohy mechaku kontrastují nahoře a zdá se, že jsou reprezentací vln v oceánu, které teče pod nejtěžším, červeno-černou želvou tank.

Kosmetický balíček byl odvozen z korejské válečné lodi „Geobukseon.„Západní svět popsal typ plavidla jako„ želví loď “nebo„ želví loď.„Předindustriální válečná plavidla se datují do 1400-1500 a D.Pilotní outfit VA je pravděpodobně vyroben tak, aby alespoň poněkud připomínal korejské námořnictvo, které by pilotovalo tyto lodě.

V době psaní tohoto díla bude nový svazek k dispozici pouze na dalších šest dní. Není jasné, zda nebo kdy se svazek může vrátit poté, co za týden odejde.

Spisovatel vedoucího štábu. Max promoval na University of North Carolina na Chapel Hill s titulem žurnalistiky a politologie v roce 2015. Dříve pracoval pro pozorovatele esports, který pokrýval průmysl streamování, než se připojil k Dot, kde nyní pomáhá s pokrytím Overwatch 2.