Overwatch 2 PVE „stále finalizace“ své strategie zavádění 2023 | PCGamesn, plánovaný kooperační režim PVE Overwatch 2, vyřazený Blizzardem

Plánovaný kooperační režim PVE Overwatch 2 vyřazený Blizzard

Neuss pokračoval: „Se vším, co jsme se dozvěděli o tom, co je potřeba k provozování této hry na úrovni, kterou si zasloužíte, je jasné, že nemůžeme dodat původní vizi PVE, která byla uvedena v roce 2019.“

Overwatch 2 PVE

Zatímco datum vydání Overwatch 2 PVE je nastaveno na koncem tohoto roku, stále je tu docela slušné, že nevíme o režimu kooperační kampaně pro více hráčů. Ve skutečnosti nevíme přesně, jak přesně Blizzard má v úmyslu uvolnit režim, jakmile se začne skutečně zavádět, ale nyní režisér Overwatch 2 Aaron Keller odhalil, co se děje ve Blizzardu a jak to přemýšlelo o nadcházejícím režimu PVE režim.

Dříve bylo řečeno, že mise Overwatch 2 Hero by byly „hluboce opakovatelné“, když se uvolní, a Keller se nyní posadil na rozhovor s NME, aby mluvil o režimu Overwatch 2 PVE režim.

Keller říká, že Blizzard „stále finalizuje“, jak bude režim PVE uvolněn, s tím, že vyjde od roku 2023.

“Nemohli jsme uvolnit veškerý obsah, který jsme stavěli pro Overwatch 2, dokud nebyla kampaň dokončena,” říká Keller. “Zjistili jsme, že říkáme:” Budeme udržovat zadržování obsahu od našich hráčů, abychom mohli vše společně uvolnit s naší původní strategií – kampaní – nebo budeme muset změnit způsob, jakým přemýšlíme o uvolnění hry.

.

Toto nadcházející kooperační vydání pro Overwatch 2 představuje pro Blizzard jedinečnou příležitost, protože jim dává šanci vyprávět příběhy světa i mnoho overwatch 2 postav přirozenějším způsobem než prostřednictvím multiplayerových hlasových linií.

.

Pokud chcete nějakou pomoc s hrou FPS, nebojte se – dostali jsme vás zakryté, protože jsme pro PC rozdělili nejlepší nastavení Overwatch 2 a dali všechny hrdiny dohromady do seznamu úrovně Overwatch 2 jako studna.

Will Nelson z Starfieldu do Cyberpunk 2077, bude milovat ztracení v pohlcujících světech. .

Overwatch 2

Overwatch 2Herní režim dlouho očekávaného kooperačního hráče vs nepřítele (PVE) byl vyřazen Blizzard.

  • Přečtěte si více: Recenze „Overwatch 2“: Barevný střelec, který prostě funguje

„Kooperativní, vyprávěný herní zážitek“ byl poprvé vyhlášen v roce 2019 spolu s podrobnostmi o pokračování Overwatch. V roce 2022 Blizzard potvrdil, že bude uvolňovat PVP a PVE jako samostatné aktualizace, aby bylo možné odeslat dříve.

Během vývojáře Livestream však začátkem tohoto týdne (16. května) výkonný producent Jared Neuss řekl fanouškům (Via .

Neuss pokračoval říkat, že bylo vytvořeno několik prvků herního režimu, včetně „úžasných misí, které jsou opravdu vzrušující, zbrusu nové nepřátele, kteří jsou super zábavní v boji, a některé opravdu skvělé a směšné talenty hrdiny.“

“Ale bohužel, úsilí potřebné k tomu, aby se to všechno spojilo do zážitku kvality vánice, který vám můžeme odeslat, je obrovské,” dodal. “Takže nám zbývá další obtížná volba.”. ?

Neuss pokračoval: „Se vším, co jsme se dozvěděli o tom, co je potřeba k provozování této hry na úrovni, kterou si zasloužíte, je jasné, že nemůžeme dodat původní vizi PVE, která byla uvedena v roce 2019.“

Blizzard pak potvrdil, že vyhrazený režim hrdiny s talentovacími stromy a dlouhodobým vývojem energie pro Overwatch 2 .

Herní ředitel Aaron Keller poté potvrdil, že Blizzard se chystá dělat kooperační hraní a kooperační zkušenosti „jen součástí naší živé plány“ s první aktualizací přicházející spolu se spuštěním sezóny šest, která je vylepšena koncem tohoto roku. „Budeme vydávat naši první hlavní událost založenou na příběhu s novou sadou misí a zahájí to zbrusu nový oblouk příběhu pro ,“Řekl Keller.

Mluvit s Nme Začátkem tohoto roku Keller řekl šanci prozkoumat „Velký, zastřešující příběh“ byl opravdu vzrušující.

“Můžeme jít do mnohem větší hloubky s nejen postavami ve vesmíru, ale všechny velké události, které se uvnitř toho dějí – to je něco, o čem je tým neuvěřitelně vášnivý,” říká Keller, který to dodává „Světlá, nadějná, inspirativní budoucnost“ je nastavení, které vývojář chce dále prozkoumat.

Pac-Man 99později tohoto roku.