Overwatch 2 Recruits John Cena na propagaci kampaně Invasion S PVE, ale vyhrál ve hře – IGN, Overwatch 2: Invaze se cítí jako začátek oblouku franšízy – Dexerto

Overwatch 2: Invaze se cítí jako začátek oblouku franšízy

.

Overwatch 2 rekrutuje Johna Cena, aby propagoval kampaň PVE Invasion, ale nebude ve hře

.

Aktualizováno: 4. srpna 2023 22:34

Asi za poslední týden byla záhadná postava „hackování“ do overwatch 2 her a streamů.

. .

Ukazuje se, že Cena je skutečně záhadnou „záhadou“, ale zdá se, jako by mohl mít méně roli, než by se dalo očekávat vzhledem k jeho prominentnímu umístění. V novém videu vydaném podél přívěsu pro nový příběh PVE byl Cena odmaskován jako záhada a zároveň vyzval k novým hrdinům, aby se připojili k boji proti nulovému sektoru.

Síly nulových sektorů útočí na Rio, Gothenburg a Toronto ��

Dejte světu v #Overwatch2 Invasion Story Missions 10. srpna ve 12:00 PT ��

Ale bude cena ve skutečnosti v Overwatch 2? Nevypadá to.

„Je to čistě propagace hry,“ řekl zástupce Overwatch 2 IGN. .

Blizzard může stále držet některá překvapení, ale prozatím se zdá, že Cena role je většinou omezena na propagaci Overwatch 2: Invaze ve virových reklamách, což je něco překvapení vzhledem k tomu, že v poslední době se objevil ve všem od Mortal Kombat 1 (jako Peacemaker ) na PGA Tour 2k23.

Jinde Blizzard propagoval vydání Invasion s novým přívěsem, který předváděl mise PVE a také animovaný filmový hráč v hlavní roli Sojourn, který byl poprvé představen příští rok. Spolu s dlouho očekávanými misemi příběhu bude nová sezóna také zahrnovat zbrusu nový herní režim PVP a další.

. First Blizzard oznámil, že klesá režim PVE Hero Overwatch 2, který byl zdánlivě jedním z hlavních důvodů pro existující pokračování, a poté odhalil, že trvalý přístup k mise příběhu bude stát 15 $. .

„Volání“, overwatch animovaný krátký, je nyní venku ��

.cvrlikání.com/bzvrax6qdd

– Overwatch (@playoverwatch) 4. srpna 2023

. Kromě nových příběhových misí, které jsou v dílech tak či onak již mnoho let. .

. Další informace naleznete ve všech podrobnostech Overwatch 2: Invasion Release.

Kat Bailey je IGN zpravodajským ředitelem a spoluhostitelem hlasového chatu Nintendo. Mít tip? Pošlete jí DM na @the_katbot.

Overwatch 2: Invaze se cítí jako začátek oblouku franšízy

Overwatch 2 Invasion

Blizzard Entertainment

Obsah PVE je konečně mimo dveře, i když to nebylo bez měsíců útrap pro zapojený tým Dev.

Overwatch 2: Invaze se spustila a my jsme hráli obrovským množstvím obsahu. ?

Nedostatky Overwatch 2 nebyly tichou záležitostí. Loňské zahájení došlo k nárůstu zájmu a popularity, i když také hodně kontroly. . Že „2“ se od té doby cítil jako albatros kolem krku franšízy.

I když bych řekl, že loňská aktualizace byla velkým krokem vpřed, zejména po dvou letech bez nového smysluplného obsahu, stále to nikdy ospravedlnilo status pokračování. Zdánlivě to bylo velké generální opravy PVP. To přišlo do velmi veřejného popředí, když tým Overwatch 2 oznámil, že dlouho očekávaná strana PVE Overwatch 2, věc, která jej racionalizovala jako pokračování, byla drasticky omezena a přetvořena.

Zdálo se, že v hluku se mnozí dostali dozadu, že „PVE byl zrušen“. To není pravda, ale stále bychom byli pouze dostávali plánované mise kampaně v částech.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

To, co udržovalo lidi v chodu, je příslib sezóny 6, známý jako invaze. . . ?

Už několik týdnů jsme měli přístup k obsahu sezóny 6 hry – a mohu říci, že zatímco invaze není sama o sobě vykoupením, je to jako významný krok k němu.

Článek pokračuje po reklamě

Pojďme skočit na to, co chcete vědět, je PVE v Overwatch 2: Invasion Good? I když by to mohlo záviset na vaší ochotě pustit původní vizi – jo, je to skvělé.

Tyto mise jsou zjevně začátkem širšího režimu kampaně, který byl plánován na chvíli. Invaze přichází se třemi misemi, odporem zasazený do Rio de Janeiro, osvobození v Torontu a Ironclad v Gothenburgu. Vrháte se do světa Overwatch 2 tváří v tvář novému omnickému povstání. .

Článek pokračuje po reklamě

Pro jakoukoli normální sezónu Overwatch 2 by tyto mise pravděpodobně stačily. . . Tato sezóna přichází se třemi z nich, ve formě Illari a dvou map Flashpoint.

Článek pokračuje po reklamě

Illari je nejnovější podpora, díky čemuž je třetí, aby byla vydána za méně než rok. . Neočekávám nic jako chladicí recepce LifeWeaveru ze sezóny 4. Její léčivý pylon je skvělý, pasivní uzdravení a její sekundární oheň pouze přispívá k tomuto potenciálu. Ve většině zápasů, které jsem hrál, měla nejvíce uzdravení. Její primární oheň je ve srovnání s většinou seznamu trochu podivný, ale je to opravdu malá poznámka pod čarou. .

Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Avšak je to malý fond zápasů, které jsem sledoval a hrál, zdá se, že její konečná. . Pokud jsou hráči zasaženi stříkáním, dostanou debuff, který je zpomaluje. Pak, pokud jim bude způsobeno dostatečné poškození, explodují. .

Článek pokračuje po reklamě

Těžko říci, jak bude interagovat v živé hře, ale její konečný téměř vždy zajistil tři zabití, když se používal. . .

. Nejlepší způsob, jak popsat tento nový režim, je to velmi podobné kontrole, s výjimkou toho, že místo toho, abyste museli zastavit zápas mezi body, jdete k nim. První až tři zachycuje výhry.

Článek pokračuje po reklamě

. Jsou docela matoucí a tok pohybu není vždy zřejmý. . Boje, které se hrají v těch přechodných okamžicích před tím, než se nový bod cítí klíč. Výběr, kdy a kde se zapojit, je mnohem více na interpretaci než v jiných režimech, kde se „boj na vozíku“ cítí více definovaně. .

Připadá mi to jako herní režim, který bude chaotický, ale bude mít prospěch inteligentní hráče. . .

Článek pokračuje po reklamě

?

. . Hero Mastery má zábavné překážkové kurzy, které mají slibné (i když podporovaný seznam je v současné době velmi malý). .

. . . .

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Kde však kdysi bylo mnoho otazníků kolem Overwatch 2 a co to vlastně je, je to, jako bychom na tom měli nyní docela solidní rukojeť. . . .

. . Je spravedlivé cítit se, jako byste se ve hře obrátili na svůj čas na svůj čas. Hra se však cítí, jako by také otočila vlastní stránku.

Článek pokračuje po reklamě

Overwatch nikdy předtím neuvolnil sezónu. . .

. Doufejme, že Overwatch 2: Invaze a další vydání, jako je tato, udržujte tuto harmonii v chodu.