Overwatch 2 Role a role queue vysvětlily | PCGamesn, představení fronty rolí – novinky – Overwatch

Představujeme frontu rolí

Hrdinové automaticky znovu získají 15 hp za sekundu po 1.5 sekund bez poškození.

Overwatch 2 role a role fronta vysvětlila

Existují tři role Overwatch 2, s nimiž se můžete seznámit, když se naučíte hrát poprvé Blizzardovu hru pro více hráčů, takže zde je rychlý vysvětlení.

Overwatch 2 Role: Poškození hrdina Reaper drží dvě brokovnice

Publikováno: 7. března 2023

Chtějí vědět víc o Overwatch 2 role? Blizzard se rozhodl implementovat systém Lock Role hned od začátku Overwatch 2. Místo toho, aby hráči vybírali jakoukoli postavu na začátku každé hry a doufali, že vytvoří soudržný tým, systém Lock Role zajišťuje, že každý tým má nějakou formu struktury.

. Současná struktura rolí v každém týmu se skládá ze dvou DPS, dvou podpory a jednoho tanku. Pokud jste nováčkem v různých rolích Overwatch 2, možná budete chtít vědět, jak role fungují v této bezplatné PC hry.

Tři role Overwatch 2 jsou:

Overwatch 2 Role: Poškození hrdina Genji ozdobný shuriken

Poškození

Tato role Overwatch je o poškození škod a jít na fragy. Ať už to používá řadu zbraní Ashe nebo odstření lidí na kováře pomocí útočné pušky Soldier 76, vaší jedinou prací v této roli je najít nepřátelské hráče a vyjmout je ven.

To, že jste fragging stroj, neznamená, že jste neporazitelní – hráči DPS mají k dispozici spoustu urážlivých nástrojů, ale obranně se můžete ocitnout zranitelní vůči jiným prodejcům poškození nepřátel a dokonce tanky a podpory, pokud máte znovu je bezohledný. Potřebujete pomoc s podporou vašeho týmu a tanků, abyste se ujistili, že se nepřekonáte a upadnete. Podívejte se na naše zaokrouhlení nejlepších hrdinů Overwatch 2 DPS pro naše nejlepší tipy.

Pasivní schopnost DPS: Hrdinové získají +25% rychlost pohybu a rychlost načtení pro 2.5 sekund po odstranění nepřítele.

Overwatch 2 Role: Podpora Hero Mercy nabízí pomocnou ruku

Podpora postav existují k posílení týmu, a to buď tím, že nabízejí uzdravení, nebo buší schopnosti a přežití jinými prostředky. Například milosrdenství je typickým léčitelem, zatímco Brigitte má jiné podpůrné schopnosti, které mohou omráčit nebo klepnout nepřátelské hráče, a zároveň oblékat spojence s dalším brněním.

Jakákoli chuť podpory, kterou se rozhodnete nabídnout, jen vězte, že nejste tam, abyste dostali zabití. Podpůrné hráči jsou obecně nejhoršími duelisty ve hře, jen se držte své hlavní práce a měli byste být v pořádku. Podívejte se na naše zaokrouhlení nejlepších hrdinů Overwatch 2 Support Heroes pro naše nejlepší tipy.

Podpora pasivní schopnosti: Hrdinové automaticky znovu získají 15 hp za sekundu po 1..

Overwatch 2 Role: Role tanků D.Va pózuje před jejím mechem

Nádrž

Tanks s vysokým zdravím a přežití jsou tu, aby chránily hráče před nejhorším z toho, co soupeřový tým nabízí, a také narušuje nepřátelské schopnosti a plány.

Držení půdy a používání kontroly davu v Overwatch 2 je důležité, zejména nyní, když se týmy musí potýkat s jedním sólovým tankem. Hráči tanků by si určitě měli mít na paměti, že jejich role v týmu je důležitější než kdykoli předtím. Podívejte se na naše zaokrouhlení nejlepších hrdinů Overwatch 2 Tank pro naše nejlepší tipy.

Pasivní schopnost tanku: Hrdinové jsou o 30% odolnější vůči útokům na knockback a při zaútočení nepřáteli dostávají o 30% méně konečného poplatku.

Co je fronta role v Overwatch 2?

Pokud jste na Overwatch 2 zcela noví, možná zjistíte, že předem musíte odemknout režim fronty role. Vše, co musíte udělat, je dokončit pět otevřených zápasů fronty v rychlé hře, abyste získali přístup ke zbytku herních režimů v Overwatch 2.

To je vše, co potřebujete vědět o rolích Overwatch 2. Nezapomeňte se podívat na náš pravidelně aktualizovaný seznam úrovní Overwatch 2, který rozebírá nejlepší hrdiny, které si můžete vybrat v každé roli. Máme také průvodce, jak změnit nastavení křížového kříže Overwatch 2, pokud chcete zlepšit svůj cíl.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Představujeme frontu rolí

Představujeme frontu rolí

Komunita Overwatch se vždy vyvíjí vedle hry, stává se více v souladu s komplikací hry a objevování a sdílení nových přístupů na vysoké úrovni ke hře. Dnes představujeme zbrusu nový systém front rolí, který pomáhá zajistit, aby zápasy Overwatch byly i nadále spravedlivé a zábavné do budoucnosti, a vytváří prostředí, které podporuje týmovou práci a vybízí hráče, aby do každého zápasu přinesli to nejlepší.

V současné době v rychlé hře a konkurenceschopné hře se mnoho důležitých rozhodováním děje za 40 sekund předtím, než zápas dokonce začne, protože každý vybírá své hrdiny a reaguje na výběr rolí ostatních. Není to neobvyklé pro hráče – kteří mohou mít všechny různé cíle a styly her – cítit napětí, tlak, zklamání nebo dokonce nepřátelství, když se skladba týmu spojí. Systém fronty rolí je navržen tak, aby pomohl odstranit výhodu z tohoto procesu, což nakonec vede k zápasům, které se cítí spravedlivější a zábavnější, kde jsou hráči v rolích, ve kterých chtějí být.

. Systém dohazování pak bude odpovídat dvěma tankům, dvěma podpěrům a dvěma hrdiny poškození, aby vytvořili tým, a po vstupu do zápasu si hráči vyberou hrdiny ve svých vybraných rolích. Na konci zápasu (v konkurenční i rychlé hře) se hráči vrátí do hlavní nabídky a vyberou svou roli před frontou pro další hru.

Role pobídky a časy fronty

Každá ze tří rolí bude mít svou vlastní frontu a hráči budou moci vidět odhady pro čekací dobu pro každého na obrazovce výběru rolí. Do těchto odhadů se věnuje několik faktorů, ale obecně odráží počet hráčů ve frontě pro určitou roli. Aby pomohli motivovat rovnoměrnější rozdělení hráčů ve všech rolích, mohou hráči, kteří fronty pro role, které jsou v současné době velmi žádané, získat odměnu.

Věříme, že fronta rolí zlepší kvalitu zápasu, dá hráčům větší kontrolu nad jejich herní zkušeností a poskytne více pozitivních sociálních zkušeností mezi spoluhráči.

rolequeue4 (2) .png

Aktualizace hrdiny

Zatímco fronta role bude otřást meta-hrou s kompozicí týmu, chtěli jsme také provést rovnovážný průchod, abychom se ujistili, že každý hrdina je stále životaschopný a užitečný pro hraní. Fronta role významně ovlivňuje rovnováhu hrdiny, zejména pro hrdiny, jako je Brigitte, kteří byli nejsilnější jako třetí léčitel nebo tank. S našimi aktualizacemi naší role Hrdinové aktualizace aktualizujeme soupravu Brigitte, abychom celkově poskytli více uzdravení a zároveň snižovali její přežití, aby jí pomohli upevnit ji jako podpůrnou hrdinu. Přečtěte si více o změnách Brigitte a všech aktualizacích hrdinů v poznámkách k opravě.

Aktualizace rychlých přehrávání

Při rychlé hře nám systém front rolí umožní určit hodnocení dohazování každého hráče (MMR) na roli. To nám umožňuje zápasit s rychlými hrami na založené na MMR pro vybranou roli každého hráče. Kromě toho, že hráčům dává více svobody hrát role, které chtějí, věříme, že to také povede k herním hrám, které jsou spravedlivější, vhodněji odpovídající a nakonec celkově zábavnější.

Konkurenční aktualizace her

Hodnocení dovedností specifické pro roli

Jakmile je fronta role živá, hráči vydělávají samostatné hodnocení dovedností (SR) pro každou roli v konkurenční hře, celkem tři odlišné SRS. Toto hodnocení bude číslo mezi 1 a 5000, s vyššími hodnotami označujícími větší úroveň dovedností. .

Vzhledem k tomu, že hodnocení dovedností hráče mezi rolemi se může velmi lišit v souvislosti s frontou rolí, bude vypočteno dohazování pomocí SR vybraných rolí hráčů. Věříme, že tato změna pomůže hráčům cítit se Freer, aby si vybrali různé role a zároveň vytvořili zápasy, které jsou spravedlivější a zábavnější.

Rolequeue5 (2) 3.png

Jakmile je ve hře fronta role, budou hráči povinni dokončit pět zápasů pro umístění ve vybrané roli, aby získali své sezónní hodnocení dovedností pro tuto roli na začátku každé konkurenční sezóny. Pokud by hráč chtěl vydělat své sezónní SR pro všechny tři role, bude muset celkem dokončit 15 zápasů o umístění – pět na roli.

rolequeue2.png

Každý, kdo dokončí své umístění v jakékoli roli během konkurenční sezóny, obdrží speciální ikonu spreje a hráče. A stejně jako dříve, hráči, kteří dokončují konkurenční zápasy.

Když sezóna uzavírá, hráči také dostávají CP na základě nejvyšší úrovně dovedností, kterou získali během sezóny na roli. Místo udělení jediného souboru konkurenčních bodů oddělujeme součet na třech bazénech získaných dokončením zápasů o umístění v každé roli. Tato změna umožňuje hráčům získat celkově konkurenceschopnější body, pokud dokončí své umístění ve všech třech rolích.

Úroveň dovedností Po
Bronz 65 25 75
stříbrný 125 150
Zlato 250 100 300
Platina 500 200 600
diamant 750 300 900
Mistr 1200 1350
1750 650 1950

Top 500 žebříčku

Nejlepší z nejlepších hráčů bude nyní sledován na čtyřech samostatných 500 žebříčku – jeden pro každou roli, spolu s dalším kombinovaným průměrným žebříkem. Kombinovaná 500 žebříčku bude založena na průměrném hodnocení dovedností hráče ve všech třech rolích. Aby byli hráči způsobilí pro žebříčku specifickou pro roli, musí v této roli dokončit nejméně 25 her (z 50 her). Aby se kvalifikovali do kombinované 500 žebříčku, musí být hráči způsobilí pro všechny tři rolí specifické pro žebříčky. Na konci sezóny obdrží hráči, kteří si vydělávají místo v rámci 500 hráčů pro některou z těchto žebříčku na jejich platformě a regionu.

Kdy je k dispozici fronta role?

Fronta role je v současné době k dispozici ve veřejném testovacím regionu na PC a přijde na živé servery počínaje rolí frontou beta sezóny v náplasti 1.39. . Hráči mohou získat konkurenční body podobné jiným konkurenčním mini rokům a během sezóny beta se kvalifikovat na 500 žebříčku. Statistiky sezóny beta však budou k dispozici pouze po omezenou dobu a nebudou se započítat do stálých konkurenčních statistik sezóny hráče. (Poznámka: Konkurenční sezóna 17 bude zkrácena přibližně o dva týdny, aby se přizpůsobila sezóně fronty role.

.

Změny eSports

. .

. .

Jako jakákoli nová funkce tak významná a složitá jako fronta. .

Doufáme, že si užijete novou funkci fronty rolí – dejte nám vědět, co si myslíte!

Blizzard se zdvojnásobí na Overwatch 2 Role Front Revorements with Support Hero Reworks

Vánice

Blizzard se zdvojnásobil na svůj závazek zlepšit čas fronty rolí v Overwatch a vývojáři doufají, že hlavní podpora Hero Reworks bude klíčem.

Od první implementace systému fronty rolí v Overwatch byly určité role populárnější než jiné. V původní hře, fronty do hry, protože hrdina poškození trval déle než zbytek. .

Článek pokračuje po reklamě

. Jistě však víme, že se tým Dev již dívá dopředu na vylepšení, aby pomohl vyvážit věci.

Článek pokračuje po reklamě

. Nyní se zdá, že jejich plány jsou ambicióznější, protože nový blogový příspěvek škádlil vše od přepracování Hero po celé roli, to vše v naději, že večer ve frontě Evening Out.

Článek pokračuje po reklamě

Overwatch 2 Lucio Gameplay

Podpora Hero Reworks by mohla být klíčem k vyvážení doby fronty v Overwatch 2.

“S přechodem na 5v5 vidíme delší časy fronty, než bychom chtěli pro hráče tanků i poškození,” řekl 17. listopadu výkonný producent Jared Neuss 17. listopadu. “I když pro tento problém neexistuje žádná stříbrná střela, tým má spoustu nápadů.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

Hodně ze současného zaměření Blizzardu při zmírnění problémových center kolem podpůrné role. Při vyladění této kategorie hrdinů Devs věří, že mohou přimět více hráčů k podpoře a zmírnit zátěž na tanku a poškození front.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Všechno to má co do činění s tím, že podporuje „zábavnější a přínosnější hraní.. Navíc by mohly být také provedeny možné „celostátní změny“, aby se „zlepšila kvalita podpory života.“

Prozatím neexistuje jasný časový plán, kdy fanoušci mohou očekávat, že tyto změny podpory v Overwatch 2. Budeme tedy muset počkat a uvidíme přesně to, co má Blizzard na mysli v nadcházejících sezónách.