Overwatch 2 S First Content Bundle zahrnuje originální hru a beta přístup, stále drahý – herní informátor, overwatch 2 Pre Order: OW Watchpoint Pack Bonus & Rewards | WEPC

Overwatch 2 Pre Order: OW Watchpoint Pack Bonusy a odměny

. .99 Pack.

Overwatch 2 přichází na konzole a PC koncem tohoto roku jako titul včasného přístupu k hraní zdarma. S touto změnou obchodního modelu nyní Blizzard Entertainment nabízí svazek pro nevydanou hru se spoustou kosmetiky a doplňků, včetně beta přístupu. Vrátí vás však zpět o plnou cenu hry.

Clocking do 39 $.99, první balíček obsahu Overwatch 2, nazvaný Overwatch Watchpoint Pack, zahrnuje hru, kterou můžete hrát hned teď. Je to legendární vydání původního Overwatch, která přichází s některými dalšími kůžemi pro postavy a je pravděpodobně nezbytná pro další kus svazku; Kupujícím bude také udělen přístup k nadcházející beta Beta Overwatch 2, která začíná 28. června. .

Zde je celý obsah balíčku hodinek:

  • Zaručený přístup k overwatch 2 PVP crossplay beta (beta začíná 28. června 2022)
  • Overwatch: Legendary Edition (zahrnuje pět (5) legendárních kůží a pět (5) epických kůží)
  • Další obsah udělený kupujícím při vydání Overwatch 2 4. října
  • Premium Battle Pass: Season 1 – Two (2) Overwatch
  • 2 Legendary Hero Skins – Space Raider Soldier 76 a Space Raider Cassidy
  • 2000 Overwatch 2 Virtuální měna – Overwatch
  • Ikona 2 přehrávače (Overwatch 2 Watchpoint Pack před nákupem exkluzivní)

Pack Overwatch 2 Watchpoint je k dispozici na všech platformách Overwatch 2, které budou k dispozici: PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch a PC. Brzy přístup k OW2 začíná 4. října a zahrnuje novou postavu, Junker Queen. Náš vlastní Brian Shea hovořil s týmem Overwatch o této nadcházející hře a přesun na hraní zdarma a jeho náhled si jej můžete přečíst zde.

Overwatch 2 Pre Order: OW Watchpoint Pack Bonusy a odměny

Overwatch 2 Pre Order: OW Watchpoint Pack Bonusy a odměny

Dlouhé čekání na „Dawn of New Overwatch“ je téměř u konce, s nejnovější verzí nesmírně populárního střelce Nastavení pro vydání 4. října . Ještě lepší je, že se dnes začaly overwatch 2 beta beta. Uzavřená beta beta začne 28. června, ale registrace začala dnes, 16. června-s oficiálním registračním příspěvkem na oficiální webové stránce hry.

Overwatch 2 byl vyhlášen v roce 2019 v BlizzCon, s legendárním přívěsem, který můžete znovu sledovat níže. Nová hra bude jistě přinést nové hrdiny, nové schopnosti a nové mapy ve stejném vysoce oktanu, konkurenčním stylu.

Obrázek 3

Registrace Overwatch 2 Beta již probíhá a vše, co musíte udělat, je zamířit na web her. . .

Pokud můžete získat přístup k beta verzi, pak je to vždy zdarma. Další fáze by mohla být uzavřená beta, která se může spojit s předběžnými objednávkami a možnými bonusy před objednávkou. Hry jako Battlefield 2042 a Call of Duty: Vanguard všechny nabízely bonusy před objednávkou, jako je Beta Access, spolu s kůže a další kosmetika. . Na základě toho je pravděpodobně nejlepší vydržet na hře před objednávkou jen prozatím čekat a zjistit, jaké možnosti nákupu Blizzard v blízké budoucnosti oznamuje.

Overwatch 2 Pre řádová cena

.. . To je s největší pravděpodobností kvůli skutečné ceně 39 $.99 je k dispozici na Xboxu.com.

S původním Overwatch existovaly tři možnosti nákupu: Standard Edition, Edition Origins Edition a The Collectors Edition, které se pohybovalo od někde kolem 35 GBP – 100 GBP. Když vidíme, jak jsou hráči investovaní v tomto esportu, nebylo by šílené myslet si, že se něco podobného stane znovu.

Současná edice sběratelů her představovala kosmetiku, jako jsou postavy kůží, figurku a zvukový disk, ale bylo by hezké vidět nějakou formu loajality/ bonusu před objednávkou pro všechny, kteří nakupují OW 2 Early.

Jaký je balíček Overwatch 2?

Pack Overwatch 2 Watchpoint je nejnovější balíček, který nabízí tunu dobrot, včetně hry, kterou můžete skutečně hrát právě teď. Brzy adoptory The Overwatch 2 Watchpoint Pack budou mít přístup k Overwatch: Legendary Edition – přepracování původní hry s dalšími postavami kůží.

Pack skladby vám také umožňuje přístup k uzavřené beta verzi, která začíná 28. června. Níže jsme uvedli vše, co přichází s 39 $.99 Pack.

  • Premium Battle Pass: Season 1 – Two (2) Overwatch
  • 2 Legendární hrdinové kůže – Space Raider Soldier 76 a Space Raider Cassidy
  • Ikona 2 přehrávače (Overwatch 2 Watchpoint Pack před nákupem exkluzivní)

WEPC je podporován čtenářem. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace

Posláním společnosti WEPC je být nejdůvěryhodnějším webem v technice. Náš redakční obsah je 100% nezávislý a každý produkt, který zkontrolujeme, jsme prostřednictvím přísného procesu testování řekli, než vám řekneme, co si myslíme, co si myslíme. Nebudeme doporučit nic, co bychom sami nepoužili. Přečtěte si více