Overwatch 2 Season 2 – Datum vydání a vše, co víme – GameSpot, Overwatch 2 Season 2 Countdown and Release Time |

Overwatch 2 Sezóna 2 Odpočítávání a čas uvolnění

V blogovém příspěvku poskytl Blizzard některé podrobnosti o nadcházející sezóně 2 Overwatch 2, která začne 6. prosince. Blizzard potvrdil, že každá sezóna bude trvat celkem devět týdnů a hráči mohou očekávat, že nová sezóna klesne v tomto datu. Blizzard dosud neoznámil, kolik času 6. prosince bude nová sezóna k dispozici. Na základě tohoto systému by sezóna 2 trvala až do 7. února 2023, kdy by se sezóna 3 pravděpodobně začala, pokud se Blizzard drží s jeho devítitýdenními sezónami.

Overwatch 2 Season 2 – Datum vydání a vše, co víme

Druhá sezóna Overwatch 2 se rychle blíží a přináší nový obsah střelci Hero.

3. listopadu 2022 v 11:46 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Overwatch 2 zasáhl nejméně 25 milionů hráčů a měsíc po spuštění je čas začít se těšit na sezónu 2 Hrdinové střelce zdarma, která do hry přinese nový obsah, z nichž některé již byly Potvrzeno Blizzardem. Tady je vše, co víme o sezóně 2 Overwatch 2.

Datum vydání 2. sezóny

V blogovém příspěvku poskytl Blizzard některé podrobnosti o nadcházející sezóně 2 Overwatch 2, která začne 6. prosince. Blizzard potvrdil, že každá sezóna bude trvat celkem devět týdnů a hráči mohou očekávat, že nová sezóna klesne v tomto datu. Blizzard dosud neoznámil, kolik času 6. prosince bude nová sezóna k dispozici. .

Kliknutím k nimž je nevolán

  • Začátek v:
  • Končí na:
  • Automatické přehrávání
  • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Overwatch 2 Recenze videa

Nová mapa, hrdina a kosmetika

Zatímco Blizzard ještě neposkytl přesné podrobnosti, potvrdil, že sezóna 2 přinese nového hrdinu do Overwatch 2, konkrétně hrdinu tanku. Nová sezóna také uvidí novou mapu přidanou do Overwatch 2, ačkoli Blizzard dosud neřekl, pro který herní režim to bude. Ve svých plánech na budoucí období Blizzard řekl, že každá sezóna získá kombinaci nového hrdiny, nové mapy a nového režimu, i když ne všechny tři budou přidány v každé nové sezóně. Blizzard řekl, že plánuje mít nového hrdiny každou druhou sezónu po sezóně 2.

Sezóna 2 Overwatch 2 také přidá do hry více než 30 nových kůží, pravděpodobně rozděleno mezi obchod, bitevní průsmyk a jakékoli potenciální události, které by se mohly konat během nové sezóny. Sezóna 1 Overwatch 2 také přidala přes 30 nových kůží, takže v příští sezóně můžete očekávat podobnou částku.

Nový bitevní průchod a mýtická kůže

Sezóna 2 Overwatch 2 také označí začátek nového bitevního průsmyku pro střelce Hero. Battle Pass sezóna 1 obsahuje 80 úrovní předmětů, včetně devíti kůží rozdělených mezi legendární a epický, s jednou mýtickou kůží. Blizzard také řekl, že sezóna 2 bude zahrnovat novou mýtickou pokožku a že plánuje zahrnout jednu mýtickou kůži do bitevního průchodu každé sezóny. Mýtické kůže jsou podobné legendárním kůži, ale mají možnosti přizpůsobení, jako je změna částí kůže a barevné schéma.

Blizzard dosud neoznámil žádné potenciální změny v bitevním průsmyku v nadcházející sezóně, ale očekávejte, že bude zahrnovat podobné množství kosmetických předmětů jako sezóna 1. Blizzard také uvedl, že odemknutí nového hrdiny bude také součástí Battle Pass, s bezplatnými hráči je odemknou na úrovni 55 a majitelé prémiového bitvy dostanou novou postavu okamžitě.

Další informace o Overwatch 2 naleznete v Overwatch 2 Guides Hub, které zahrnuje odkazy na tipy hrdiny, tipy na herní režim a další.

Overwatch 2 Sezóna 2 Odpočítávání a čas uvolnění

Overwatch 2 Sezóna 2 Odpočítávání a obálku času uvolnění

Tady je živý odpočítávání, převodník časových pásů a další.

Overwatch 2 Season 2 je téměř tady. Nová sezóna dorazí s Ramattrou jako hratelný hrdina. Přečtěte si odpočítávání a podrobnosti.

Overwatch 2 Season 2 Odpočítávání

Zde je odpočítávání živé Overwatch 2 Season 2. Pokud hrajete hru na PC, můžete také předběžně zatížit obsah předem. Jen se vydejte do své bitvy.Čistý spouštěč a klikněte na „Staženo obsah před vydáním“, který je umístěn pod tlačítkem „Play“. Text je barva zelená a je umístěna vlevo dole od spouštěče.

Umístění stahování. Obrázek přes Blizzard Entertainment

. Obrázek přes Blizzard Entertainment.

Kdy vyjde Overwatch 2 Season 2?

Nová sezóna Overwatch 2 se uvolní celosvětově na DEC. 6. To znamená, že spuštění dojde také současně pro všechny hráče. Přesný čas bude záviset na vaší poloze kvůli časovým pásmům. 11 a.m. PST je obvykle, když se aktualizace objeví.

Pro hráče, kteří jsou v jiném časovém pásmu, je zde převodník volného časového pásma. Jednoduše zadejte svůj místní čas a převeďte jej na PST, abyste zjistili, kdy je doba vydání sezóny 2 Overwatch 2 pro váš region.

Co očekávat v nové sezóně. Obrázek přes Blizzard Entertainment

Co očekávat v nové sezóně. Obrázek přes Blizzard Entertainment.

Získejte Ramatru se sezónním bitevním průsmykem

Tato příští sezóna hry dorazí vedle Battle Pass Overwatch 2 Season 2. Hráči, kteří mají základní bitevní průkaz, mohou odemknout Ramattra zdarma na úrovni 45. .

Ramattra ve své nemesis. Obrázek přes Blizzard Entertainment

Ramattra ve své nemesis. Obrázek přes Blizzard Entertainment.

Ramattra, nová mapa, nové kůže a další

Popsáno jako „Tempo tank“, Ramattra provede vstup do hry v nové sezóně. Jeho hraní zahrnuje jeho omnickou podobu a nemesis. Zatímco v omnickém režimu, Ramattra má personál, který dokáže poke poškodit a umístit štít dolů na produktu jeho spojence. Ve své formě nemesis se Ramattra hromadí s brněním a dvěma dalšími zbraněmi. Poté může projít nepřátelskými štíty a snížit poškození blokováním útoků.

Screenshot mapy kláštera Shambali. Obrázek přes Blizzard Entertainment

Screenshot mapy kláštera Shambali. Obrázek přes Blizzard Entertainment.

Nová mapa doprovodu kláštera Shambali bude také hratelná. Klášter Shambali byl kdysi domovem Ramattry a Zenyatty. Podle Blizzarda bude nový fond map zahrnovat návrat světa Rialto a Blizzard.

„Budeme také navštěvovat Oasis a Nepál v různých denních dobách a otáčíme hollywood a hodinky: Gibraltar. Připomínáme, že všechny mapy mimo rotaci budou i nadále k dispozici ve vlastních hrách, “dodal Blizzard.

To je prozatím vše. Zůstaňte naladěni na eSports.GG pro více novinek a aktualizací Overwatch 2!

Overwatch 2 Season 2: Všechno nové, Battle Pass, Ramattra, události a další

Druhá sezóna Overwatch 2 je tady. Zde je pohled na vše, co od něj můžete očekávat, když skočíte.

Overwatch 2

(Image Credit: Activision Blizzard)

Jednou z největších věcí, která odděluje Overwatch 2 od původního zážitku Overwatch, je to, že se Blizzard zavázal podporovat konzistentní sezónní aktualizace. Každých devět týdnů mohou hráči očekávat čerstvou vlnu obsahu, který zahrnuje nové hrdiny, mapy nebo herní režimy, jakož i zbrusu nový bitevní průkaz, který postupuje skrz, a spoustu kosmetických dobrot pro různé hrdiny hry.

Overwatch 2 Season 2 se oficiálně odstartovala po konci první sezóny a přináší nové nabídky her, nové kůže, změny rovnováhy a řadu dalších doplňků. V tomto přehledu sezóny 2 na vysoké úrovni projdeme všechny tyto podrobnosti a další.

Overwatch 2 Sezóna 2: Datum vydání a čas spuštění

Druhá sezóna Overwatch 2 vydána 6. prosince 2022 ve 12:00.m. Pt, což je standardní týdenní doba resetování hry. Proto je nyní k dispozici všem hráčům po celém světě, i když budete muset stáhnout a nainstalovat malou aktualizaci, než se dostanete do hry.

Níže uvedený seznam ukazuje, kdy se sezóna 2 žila v různých regionech po celém světě.

Přejeďte přejetím a horizontálně rolujte

Časové pásmo Očekávaná doba uvolnění
Pacific Time (PT) Dec. 6, 12:00 P.m.
Mountain Time (MT) Dec. .m.
Central Time (CT) Dec. 6, 2:00 P.m.
Východní čas (ET) Dec. 6, 3:00 P.m.
Brasilia Time (BRT) Dec. 6, 4:00 p.m.
Univerzální čas koordinovaný (UTC) Dec. 6, 7:00 p.m.
British Summer Time (BST) Dec. .m.
Středoevropský letní čas (CEST) Dec. 6, 9:00 P.m.
Moskva Time (MSK) Dec. 6, 10:00 P.m.
Standardní čas z Gulf (GST) Dec. .m.
Indický standardní čas (IST) . 7, 12:30 a.m.
Singapur Standard Time (SNST) Dec. 7, 3:00 a.m.
Čínský standardní čas (CST) Dec. 7, 3:00 a.m.
Japonský standardní čas (JST) Dec. 7, 4:00 a.m.
Australský východní standardní čas (AEST) Dec. 7, 5:00 a.m.
Standardní čas na Novém Zélandu (NZST) Dec. 7, 8:00 a.m.

Overwatch 2 Season 2: Roadmap

Výše uvedený plán poskytuje rychlý přehled o tom, co přichází po celou sezónu 2, a zároveň zdůrazňuje, kdy jsou události plánovány na život. Zejména Overwatch 2 Season 2 bude mít tři speciální akce, včetně následujících:

  • Zimní říše divů: Dec. 13, 2022 – Jan. 4, 2023
  • Bitva o Olympus: Jan. 5, 2023 – Jan. 19, 2023
  • Jan. 17, 2023 – únor. 6, 2023

Overwatch 2 Season 2: Battle Pass Skins, odměny a cena

Battle Pass Overwatch 2 Overwatch 2 je Tematicky kolem řecké mytologie, Takže očekávejte spoustu hlasových linií, sprejů, suvenýrů, kůží a dalších, které čerpají inspiraci z ikonického starověkého řeckého folklóru. Stejně jako průchod sezóny 1, tento má také rozdělené stopy zdarma a prémiové odměny, s Premium Battle Pass stojí 1 000 Overwatch Coins – Ekvivalent 10 $.

Postupuje přes Battle Pass je to, jak hráči odemkněte nový hrdina tanků Overwatch 2 Season 2, Ramatra. Hráči zdarma odemknou Ramattra na úrovni 55, zatímco majitelé prémiových bitevních průchodů k němu okamžitě získají přístup.

Vrcholem bitevního průsmyku jsou dvě z jejích legendárních kůží, Hades Pharah a Poseidon Ramatra, stejně jako nová Zeus Junker Queen Mythic Skin. Všechny tři z těchto kůží jsou vidět na obrázku v horní části článku, i když také jdeme do podrobností o Zeus Junker Queen. Níže však najdete úplný přehled celé bitevní průsmyk se sezónou 2, který přechází přes každou úroveň, odemknutí od nich a zda jsou prémiové exkluzivní nebo ne.

Úroveň 1 – úroveň 20

Přejeďte přejetím a horizontálně rolujte

Úroveň Dostupnost
1 Ramattra (Premium Relock), Bug Hero Soldier: 76 Legendary Skin, Cerberus zbraň Charm Pojistné
2 Ikona přehrávače Cerberus Volný, uvolnit
3 Tridentská jmenná karta Pojistné
4 „Jak vysoko“ hlasová hlasová linka Ball Ball Pojistné
5 Půvabný procházka vdovským emotem
Posedové vítězství vdovského vítězství pozice Volný, uvolnit
7 Bug Hero Soldier: 76 Spray
8 Unleashed Hanzo zvýraznit úvod Pojistné
9 „Říkejte mi cyklops“ Ana Voice Line Pojistné
10 Cobra Queen Symmetra Epic Skin Volný, uvolnit
11 Ikona botanického hráče
12 Karta názvu bug hero Pojistné
13 Volný, uvolnit
14 Taktical Kick Soldier: 76 Spray Pojistné
15 Charm Lyre Weapon Charm
16 God of the Sea Ramatra Spray Pojistné
17 Uzamčená a naložená póza vítězství Reaper Pojistné
18 „Božský oheň“ Moira Voice Line
19 Ikona přehrávače Bug Hero Volný, uvolnit
20 Poseidon Ramattra legendární kůže Pojistné

Tier 21 – úroveň 40

Přejeďte přejetím a horizontálně rolujte

Úroveň Odměna Dostupnost
21 Ikona přehrávače královny Cobra Pojistné
22 Symmetra sprej s kuličkami Pojistné
23 Suvenýr Pegasus Volný, uvolnit
24 Náhodné vítězství v Torbjornu představují Pojistné
25 „SMITED nebo SMITEN“ Junker Queen Voice Line Pojistné
26 Přesunné kameny Sigma Emote Pojistné
27 Další! Stopovací sprej Pojistné
28 Karta názvu tanečního stroje Volný, uvolnit
29 „Midas Touch“ SOMBRA VOITER LINE Pojistné
30 Botanik Ana legendární kůže Pojistné
31 Volný, uvolnit
32 Hades Pharah Spray Pojistné
33 Knuckles doomfist zvýrazní úvod Pojistné
Pojistné
35 Salute Soldier: 76 Victory Pose Pojistné
36 Botanik Ana Spray Volný, uvolnit
37 Tridentská zbraň Charm Pojistné
38 Karta na jmen Zeus Pojistné
“Scales and the Sword” Orisa Voice Line Volný, uvolnit
40

Úroveň 41 – úroveň 60

Přejeďte přejetím a horizontálně rolujte

Úroveň Dostupnost
41 Ikona přehrávače ulice Pojistné
42 Camellia suvenýr Pojistné
43 Spray královna Cobra Symmethra Volný, uvolnit
44 Rychlá přestávka vítězství pozice Pojistné
45 Ramattra (odemknutí zdarma), kouzlo slané zbraně Volný, uvolnit
46 „Hrozba“ junkrat hlasová linka Volný, uvolnit
47 Acropolis jmenovka karta Pojistné
48 Taneční stroj echo sprej Pojistné
Pojistné
50 Legendární kůže na ulici Urchin Tracer Pojistné
51 Bohyně Thunder Junker Queen Spray Volný, uvolnit
52 Ikona přehrávače Amphora Pojistné
53 Breaking News suvenýr Pojistné
54 Soldier “Shape Up”: 76 Hlasová linka Pojistné
55 TRIDENT RAMATTRA EMOTE Volný, uvolnit
Pojistné
57 Karta jmen botaniků Pojistné
58 Hlasovací hlasová linka „Tracer-Thon“ Volný, uvolnit
59 Victory Victory Victory Pose Pojistné
60 Hades Pharah Legendary Skin Pojistné

Úroveň 61 – úroveň 80

Přejeďte přejetím a horizontálně rolujte

Úroveň Odměna Dostupnost
61 Ikona přehrávače Poseidomari Volný, uvolnit
Pojistné
63 Cerberus Jméno karta
64 Olympus sprej Pojistné
65 Oblast zametání baptiste emote Volný, uvolnit
66 Póza vítězství ozvěny ozvěny Pojistné
67 „PUSH A ROCK“ Hlasová linka Kiriko Pojistné
68 Okřídlený suvenýr
69 Ikona přehrávače Plutomari Pojistné
70 Prvotní epická kůže Ramattra Volný, uvolnit
71 Infernal Rockets Pharah Spray
72 Ikona přehrávače Laurel Pojistné
73 „Skutečný život“ Hanzo Voice Line Pojistné
74 Suvenir Medusa Volný, uvolnit
75 Kouzlo zbraní Gorgon Coin Pojistné
Poseidon Ramattra Spray Pojistné
77 Noviny Tracer Victory Pose
78 Photonová bariéra Symmetra zvýrazní úvod Pojistné
Karta jmenovky královny Cobra Volný, uvolnit
80 Zeus Junker Queen Queen Mýtická kůže, ikona hráče Shockimari, Zeus Junker Queen Spray Pojistné

Nová mýtická kůže: Zeus Junker Queen

Stejně jako Mýtický kybernetický démon Genji Skin před ní je Zeus Junker Queen konečnou odměnou na bitevním průsmyku, k dispozici hráčům, kteří kupují prémiový bitevní průkaz a dosáhnou úrovně 80 dokončením zápasů a dokončením výzev pro hraní her. Výchozí verze kůže je primárně bílá a žlutá s některými hnědými akcenty, i když hráči mohou vypadat černě a červeně s růžovými akcenty nebo modrými světle modrými akcenty. Různé kousky zbroje kůže mohou být zaměněny také za alternativní volby, což fanouškům dává spoustu možností přizpůsobení.

Ostatní Overwatch 2 Season 2 Nové kůže

Kromě výše uvedených kůží je v obchodě Overwatch 2 k dispozici několik dalších řeckých mytologických kůží během Overwatch 2 Season 2. Patří mezi ně Minotaur Reinhardt, Cyclops Roadhog, Medusa Widowmaker a Hermes Lucio. V obchodě byly k dispozici i další kůže s různými dalšími tématy, což dává hráčům, kteří nemají rádi řecké zaměření sezóny některé alternativní možnosti.

Overwatch 2 Season 2: New Tank Hero Ramatra

. Společnost Ramattra, která byla označena jako „Tempo Tank“ vývojáři Blizzard, je schopnost Rattra zaměnit mezi dvěma různými formami z něj jeden z nejvšestrannějších a dynamičtějších znaků na bojišti.

Máme podrobný průvodce hrdinou Ramattra, který jde do každého detailu dostupného o postavě, takže v tomto článku shrneme jeho soupravu. Se svým prázdným akcelerátorem v omnické podobě je Ramattra schopen obtěžovat protivníky z dálky s proudy projektily a vytvořit pro své spoluhráče odolná bariéra na cílovém místě. Jakmile se však zamění do formy Nemesis, Ramattra se zvětšuje, získá další 150 zdraví brnění a vymění svůj prázdný akcelerátor pro pronikavé útoky a blokovou schopnost, která mu umožní výrazně snížit přicházející poškození a zároveň obětovat rychlost pohybu při obětování rychlosti pohybu.

Kdykoli, když je ve formě omnické formy nebo nemesis, může Ramattra střílet na jeho soupeře shajový projektil víry. Nepřátelé zachyceni v oblasti účinku této schopnosti budou poškozeni, zpomaleni a přitahováni na zem, pokud skákají nebo ve vzduchu, což jim ztěžuje útěk. Konečně je tu Ramattrovo zničení. Při aktivaci tato schopnost aktivuje formu nemesis a vytváří roj nanobotů kolem Ramatty, který automaticky pijaje na nedaleké soupeře, poškozuje je a snižuje jejich poškození o 50%. Tento Ultimate se nebude opotřebovat, zatímco nanoboti se někoho zaměřují, takže zničení vydrží, dokud Ramattra nezemře nebo nepřátelé, s nimiž bojuje.

Overwatch 2 Season 2: Nová mapa Shambali klášter

Overwatch 2 Season 2 je také přidává novou mapu do hry: Shambali Monastery, doprovod (také známý jako užitečné zatížení) mapa nastaven v horách Nepálu, kde se Zenyatta i Ramattra původně stali mnichy. Celkově se jedná o docela otevřenou mapu, i když existuje také několik malých vnitřních oblastí, kde blízká čtvrtina bojuje vládnou.

Overwatch 2 Sezóna 2: Nová bitva o herní režim Olympus

Od Jana. 5-19, je k dispozici speciální herní událost s názvem Battle for Olympus. V této speciální variantě standardního režimu Deathmatch Overwatch 2 jsou zdraví a konečné vyzvednutí poplatků umístěny po celé každé mapě a každý hratelný hrdina (Reinhardt, Roadhog, Ramattra, královna vdovy, Pharah, Lucio) je zmocněn Unikátní „božská“ verze jejich Ultimate. To jsou účinnější než standardní ultimáty, protože nabízejí rozšířenou funkčnost a poskytují některé významné (i když dočasné) buffy ke zbytku hrdinské soupravy.

Například, Roadhog’s Divine Well Hog Ultimate mu umožňuje vypustit velké skály u nepřátel podobných tomu, jak Cyclops hodil balvany na Odysseusův člun v Odyssey a vyřadil tuny smrtícího poškození. Mezitím je Junker Queen’s Rampage zmocňuje její další schopnosti se schopností vyvolat údery blesku a Lucioova zvuková bariéra srazí lidi pryč a obdrží ho obrovskou podporou poškození a rychlosti pohybu.

Zatímco událost je aktivní, hráči mají příležitost dokončit omezené časové výzvy v režimu a získat některé jedinečné kosmetické předměty, včetně názvů názvu specifické pro hráče a některých hlasových linek. Kromě toho je také v nabídce, která je také v řeckém okřídleném vítězství v řeckém s tématem Mercyho, která je také v nabídce, která by noví hráči Overwatch 2 (nebo veteráni Overwatch, kteří zmeškali příležitost původně získat kůži) by se určitě ujistili.

Níže jsme uvedli všechny bitvy o výzvy specifické pro Olympus, a také o tom, co musíte udělat, abyste je dokončili a které z dostupných odměn za to za to získáte.

Overwatch 2 Battle for Olympus výzvy a odměny

Přejeďte přejetím a horizontálně rolujte

Výzva Objektivní Odměna
Dokončete šest výzev v bitvě o Olympus Okřídlená vítězství milosrdenství
Acolyte Medusa Získejte 300 konečných úderů jako Medusa Widowmaker Acolyte of Medusa Player titul
Herald of Hermes Získejte 300 konečných úderů jako Hermes Lucio Herald of Hermes Player titul
Získejte 300 konečných úderů jako Minotaur Reinhardt Titul hráče Master of Minotaurs
Pýcha Poseidona Získejte 300 konečných úderů jako Poseidon Ramattra Titul Pride of Poseidon Player
Získejte 300 konečných úderů jako Cyclops Roadhog Scion of Cyclops Player titul
Sentinel z Hades Získejte 300 závěrečných úderů jako HADES PHARAH Sentinel of Hades Player titul
Zeusovo oblíbené dítě Získejte 300 závěrečných úderů jako Zeus Junker Queen
Hlas Medusa Získejte 25 konečných úderů jako Medusa Widowmaker během svého konečného Vaše vlastní hlasová linka náhrobky a 1 000 bitevních průchodů XP
Hlas Hermes Získejte 25 konečných úderů s Hermes Lúcio během jeho konečného Hlasová linka God of Speed, 1 000 Battle Pass XP
Hlas Minotaura Získejte 25 konečných úderů s Minotaur Reinhardt během svého konečného Minotaur Power Voice Line, 1 000 Battle Pass XP
Hlas Poseidonu Získejte 25 konečných úderů s Poseidon Ramattra během jeho konečného
Hlas Cyclops Získejte 25 konečných úderů jako Cyclops Roadhog během svého konečného Moje oční hlasová linka, 1 000 bitevních průchodů XP
Hlas HADES Získejte 25 konečných úderů jako Hades Pharah během svého konečného Věčné plamenové hlasové linie, 1 000 bitevních průchodů XP
Voice of Zeus Získejte 25 konečných úderů jako Zeus Junker Queen během svého konečného Udeřil jako hlasová linka Lightning a 1 000 bitevních průchodů XP
Olympianský šampion Vyhrajte 10 her v bitvě o Olympus 5 000 Battle Pass XP
Požehnání Hephaestus Vyzvednout 20 přepracování power-ups 500 Battle Pass XP
Nektar bohů Vyzvedněte pět konečných poplatků za

Overwatch 2 Sezóna 2: Změny rovnováhy

Blizzard také provedl některé změny rovnováhy v sezóně 2, přičemž nejvýznamnějším je Nerf to Sojourn’s Railgun, který snižuje, jak daleko může být od svých nepřátel. Doomfist také dostal několik nadšenců, kteří „lépe podporují svou roli týmu v první linii“, přičemž stále udržuje vysoce agresivní a mobilní styl Play, který je v jádru jeho soupravy.

Některé úpravy pro Ana, Bastion, Junker Queen, Kiriko, Mercy a Symmetra také přišly s zahájením sezóny 2. Pro úplný přehled o každém vylepšení si nenechte ujít náš hluboký ponor do Overwatch 2 Season 2 Patch Notes a také naše zaokrouhlení všech změn Overwatch 2 Hero a přepracování postav.

Vývojáři také potvrdili, že během sezóny 2 se světové mapy Rialto a Blizzard vrátily do fondu mapy Overwatch 2. Hollywood a hlídací bod: Gibraltar se naopak otočil po celou dobu sezóny. Ačkoli jsou tyto mapy k dispozici pro hraní v zakázkách, hráči o nich nemohou bojovat v rychlé hře, v arkádových režimech nebo zařazené konkurenční hře.

Overwatch 2 Season 2: Trailer

Přívěs níže poskytuje pečlivý pohled na veškerý obsah, kosmetiku a další, které přišly na Overwatch 2 v sezóně 2.

Overwatch 2 je nyní k dispozici na Xbox Series X | S, PS5, PS4, PC a Nintendo Switch. Je to pravděpodobně jeden z Nejlepší střelci Xbox k dispozici, a protože je to zdarma, nestojí nic jiného. Alternativně si hráči mohou zakoupit Overwatch 2: Watchpoint Pack, který poskytuje přístup k prémiovému bitevnímu průsmyku, 2 000 overwatch mincí a svazku jedinečných legendárních skinů.

Overwatch 2: Tradicepoint Pack

40 $ Overwatch 2: Watchpoint Pack nabízí fanouškům řadu výhod, které jim umožní získat zaručený přístup k prémiovému bitevnímu průsmyku, odemknout některé jedinečné odměny, poskytuje určitou měnu ve hře a další.

Získejte zpravodaj Windows Central

Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Brendan Lowry

Brendan Lowry je absolventka Windows Central a Oakland University s hořící vášní pro videohry, z nichž byl od dětství vášnivým fanouškem. Najdete ho, jak dělá recenze, úvodníky a obecné pokrytí všeho Xbox a PC. Sledujte ho na Twitteru.