Overwatch 2 Season 2 Heroes Seznam úrovní úrovně, Overwatch 2 Tier List Season 5 – všichni hrdinové zařazeni (červenec 2023).

Overwatch 2 Tier List Season 5 – všichni hrdinové zařazeni (červenec 2023)

Rampage Ultimate Junker Queen je ještě agresivnější než její dříve zmíněné schopnosti. .

Overwatch 2 Season 2 Heroes Seznam úrovní

. .

.

Hrdinové S-Tier jsou nejlepší postavy, které se vyšplhají na Overwatch 2 Season 2. Nejnovější poznámky o patch zlepšily jejich schopnosti, což z nich činí skutečnou hrozbu na bojišti. Každý z těchto hrdinů samozřejmě může čelit nepřátelskému týmu, jako v každé hře Overwatch. .

Nejlepší hrdina, který hraje v Overwatch 2 Season 2, aby vyhrál hry, je Roadhog. Tento hrdina je schopen způsobit poškození a přežít těžký oheň s jeho mocnou šrotovací pistolí a sebereálem. . .

Lucio

Lucio byl vždy mocný hrdina, který hrál v Overwatch 2, a sezóna 2 tento zvyk nemění. Jeho celková sada umožňuje jeho týmu rychle se vrhnout do bitvy nebo se vrátit do bezpečí, jeho pasivní uzdravení pomáhá dostat jeho spoluhráče zpět k plnému zdraví a jeho zvuková bariéra může zachránit jeho tým před koordinovaným útokem od jejich soupeřů. .

Tracer obdržel mírný buff se spuštěním sezóny Overwatch 2 Season 2, přičemž její pulzní pistole se zabývala 5.5 poškození namísto 5. Zatímco tento buff není nic hlavního, rychlé tempo bojů Overwatch 2 v kombinaci se současným lemovacím meta umožňuje, aby Tracer zářil v této sezóně.

Kiriko Overwatch 2

Kiriko je jedním z nejlepších hrdinů podpory, který hraje v Overwatch 2 Season 2. Zatímco její konečná schopnost kitsune spěchu byla nerfinována, snižování rychlosti pohybu i cooldownu zvyšuje to, že Kirikoovým spoluhráčům udělují, její léčení a poškození jsou dostačující, aby ji udržovaly v úrovni hrdin 2.

Žací stroj

Reaper má dvě schopnosti, díky nimž je skutečná hrozba v Overwatch 2 Season 2: Může způsobit obrovské poškození hrdinům s velkým zdravotním bazénem, ​​jako je Roadhog, a jeho sebereal v kombinaci s jeho formou Wraith mu umožňuje uniknout teplu bitvy. Zatímco nejnovější záplata poznámky mírně nerfed DPS hrdinové s odstraněním bonusu za rychlost pohybu zůstává Reaper mocným hrdinou, který hraje v Overwatch 2.

A-Tier

Hrdinové A-Tier patří mezi nejlepší postavy, které vyhrávají hry v Overwatch 2 Season 2, ale jsou o něco méně optimalizovaní než S-Tier Heroes. Stále poskytují velkou hodnotu v bojích, se silnými schopnostmi pomáhat jejich týmu vzít horní ruku proti jejich soupeřům.

Orisa

Orisa je skutečnou hrozbou v sezóně 2 Overwatch 2. Pokud se většina hrdinů S-Tier spoléhá na mechaniku potápění a lemu, může Orisa zastavit tyto rychle se rozvíjející bitvy-doslova, protože její schopnost se nazývá zastavení. Narušením rytmu boje a loupáním pro své spoluhráče je Orisa silou, se kterou se v této nové sezóně počítá, i když se nedostane na vrchol našeho seznamu Hrdinů Overwatch 2 Season 2 Heroes Tier.

Patch 15. prosince poznamenává dále zvýšil sílu Orisy, protože její Terra Surge nyní propíchne bariérami při nárazu a rozsah poškození spadnutí jejího rozšířeného fúzního řidiče se zvýšil z 15 na 25 metrů. Nejenže může Orisa způsobit poškození v blízkém dosahu, ale je také hrozbou na dlouhém doletu.

Navzdory tomu, že dostávala Nerf na dlouhé záběry jejího sekundárního požáru Railgun, Sojourn patří mezi nejlepší hrdiny DPS, které hrají v Overwatch 2 Season 2. .

Poznámky k 15. prosinci 15. prosince zvýšily cooldown Sojourn’s Power Slide a odstranila trest pohybu z jejího disruptoru výstřelu. Navíc se šíření primárního ohně z jejího železnice zvýšilo o 28%, což mělo za následek celkový nerf pro tuto postavu, který končí v úrovni A místo horní části našeho seznamu hlavních úrovní sezóny 2 sezóny 2 sezóny 2.

D.

D.. Její celková souprava je vyvážená, což z ní dělá spolehlivý hrdina, aby se ponořila na nepřátele, vytvořila prostor pro svůj tým a loupala pro své spoluhráče.

Voják: 76

Voják: 76 je dobře zaoblený hrdina, jehož schopnosti jsou dostatečně snadné pochopit i pro novější hráče Overwatch 2 a těžší zvládnout pro ty, kteří hledají výzvu. . Jeho konečný, taktický hledí, promění vojáka: 76 na válečný stroj, který nemůže nechat ujít jeho výstřely – skvělá schopnost čelit létající Pharah nebo Echo.

. . .

Genji

Jak Overwatch 2 vzal omračující schopnosti od DPS Heroes, Genji má více prostoru pro prosperitu ve všech metatech. Overwatch 2 Season 2 Patch Notes nepřináší žádnou změnu pro Genjiho, který zůstává dobrým hrdinou, který hraje pro ty, kteří rádi obtěžují nepřátelské bazény a zabezpečují zabití s ​​dobře načasovaným dragonblade.

Mercy byla vždy dobrým hrdinou podpory, i když do značné míry v závislosti na jejím týmu, aby vyhrál hry. Nová sezóna Overwatch 2 posílila její schopnost bránit se, posílila munici jejího Blastera Caduceus a zrychlila její výměnnou zbraň. Očekávejte ve vašich hrách několik dalších hráčů Battle Mercy.

Winston

Winston je často na vrcholu seznamu úrovní Overwatch Heroes a sezóna 2 není výjimkou. Jeho schopnost ponořit se do svých nepřátel z něj dělá hrozbu pro všechny hrdiny s nízkou mobilitou a narušuje nepřátelskou zadní linii, zatímco jeho spoluhráči zahájí útoky na přední linii. Protože může oba vytvořit prostor pro svůj tým, narušit nepřátelské podpory a zabránit soupeřům s nízkým HP v úniku z boje, Winston je jedním z nejlepších hrdinů tanků, kteří budou hrát a vyhrávat hry v Overwatch 2 Season 2.

Ana

. Její souprava může převrátit bitvy, protože dobře načasovaný spánek může přerušit nepřátelskou konečnou schopnost a její biotický granát brání soupeřům v zotavení zdravotních bodů. Vzhledem k tomu, že Roadhog je během Overwatch 2 Season 2 v nejvyšší formě, Ana je dobrým výběrem, který čelí svému samoléčení a pomáhá svému týmu rychle sundat dolů. Může také zabránit doomfistům v narušení jejího týmu dobře načasovaným spánkovým šipkem, jehož cooldown byl snížen o jednu sekundu s poznámkami Overwatch 2 Season 2 Patch Notes.

Kromě toho poznamenává Patch 15. prosince dále zlepšila účinnost Ana v bitvě, protože její biotická puška nyní způsobuje větší poškození a uzdravení. Doba trvání jejího biotického granátu byla zvětšena ze 3 na 4 sekundy, což znamená, že může zabránit nepřátelům v návratu svého zdraví na delší dobu a nabídnout svému týmu lepší příležitost je zabít všechny.

ow2 doomfist1

Overwatch 2 Season 2 Patch Notes přinesl doomfist mnoho změn. Jeho transformace z hrdiny DPS do tanku s vydáním Overwatch 2 narušila jeho styl hry a tento nejnovější aktualizace, aby mu poskytl nástroje, aby se stal narušujícím tankem ve stylu výtržence.

Jeho raketový úder nyní omráčí všechny nepřátele, i když to není zmocněno, jeho energetický blok byl buffed, nepřátelé jsou zpomaleni jeho meteorovou stávkou a jeho pasivní schopnost umožňuje doomfistu zůstat naživu déle než dříve. Celkově změny přinesly doomfist dále zvyšují jeho rušivou sílu, zatímco ho nechaly způsobit zmatek déle, než nakonec umírá. .

Upozornění, pokud plánujete hrát doomfist v této sezoně: jak nedávné poznámky k opravnému hrdinovi vrátí tento hrdina tanků zpět do centra pozornosti, mohou vaši soupeři očekávat doomfist ve vaší skupině a vybrat si kontrarvák, který by bránil vašemu úsilí.

. .

Wrecking Ball se téměř dostal na úroveň A, ale strop dovedností potřebný k řádnému hraní křečka je příliš vysoký, aby byl životaschopný v nižších řadách. .

Vdov

. . Hrdinové potápění jsou však v této sezoně v nejvyšší formě a mohou snadno čelit tomuto odstřelovači.

Jedním z nejlepších aktiv Baptiste ve srovnání s jinými hrdiny podpory je jeho vertikální mobilita. Může snadno najít krytí a chránit své spoluhráče, zatímco zůstane v bezpečí, a nutí nepřátele, aby posunuli svou pozornost od hlavního boje, pokud chtějí napadnout hrdinu podpůrného. Kromě poskytování konzistentního hojení může Baptiste pomoci dokončit cíle s nízkým zdravím nebo se dokonce proměnit v DPS svou amplifikační maticí. V neposlední řadě může jeho pole nesmrtelnosti skutečným zachráncem, protože jeho tým nemůže zemřít, zatímco tato schopnost je nahoře.

Sigma

Sigma je spolehlivý hrdina tanků, který je schopen chránit svůj tým díky své experimentální bariéře a přerušit jeho nepřátele jeho narůstáním. .

Cassidy

Od té doby, co Cassidy ztratila schopnost omráčit soupeře, se snažil najít cestu zpět na vrchol seznamů úrovně Overwatch Heroes. I když není zdaleka hrozný, jeho souprava neposkytuje pro jeho tým velkou hodnotu, ani to skutečně narušuje jeho soupeře.

Symmetra

Symmetra dostala různé změny v jejím primárním požáru, což jí umožnilo nabít její paprsek rychleji způsobit více poškození. Jeho míra rozpadu se však také zvýšila, což znamená, že jakmile Symmetra přestane poškodit, síla jejího paprsku se rychle snižuje. Blizzard také vylepšil munici jejího fotonového projektoru, s vyšší mírou spotřeby, ale schopnost dobití při poškození bariér.

Zenyatta

. Jeho uzdravení, škodlivé a obhajující hodnotu jsou překonány jinými hrdiny, kteří také těží buď z rychlejší rychlosti pohybu nebo vertikální mobility.

Junkrat

Junkrat silně spoléhá na pozici, aby bránil nepřátelskému týmu a způsobil maximální poškození v úzkých prostorech. I když zůstává situačním výběrem, který na všech mapách nefunguje, Junkrat je spolehlivým hrdinou, kdykoli potřebuje zlomit štíty nebo poškodit tým, který zůstane zabalený dohromady. Ztrácí však svou výhodu, kdykoli se objeví flankers nebo potápěči, což se pravděpodobně stane v Overwatch 2 Season 2.

Sombra

Zatímco Sombra nedostala žádnou změnu jejích schopností, overwatch 2 Season 2 Patch Notes fixoval různé chyby, které jí bránily v tom, aby zůstala naživu, jako je doomfistův meteor punč, který by mohl ukázat, zda je Sombra poblíž a D.Schopnost VA sebezničit se při hacknutí.

Overwatch 2 Losing Streak – co dělat?

Jak odemknout Ramattra v Overwatch 2

Ramatra

Přestože je nejnovějším hrdinou, který se připojil k seznamu Overwatch 2, Ramattra není tak životaschopná, jak mohli fanoušci doufat. Obvykle, když je vydána nová postava, patří mezi nejlepší hrdiny, kteří vyhrávají hry, protože ostatní hráči se snaží napadnout a jejich schopnosti nejsou dosud dokonale vyvážené. Bohužel pro Ramattru to není případ tohoto hrdiny tanku. Tato postava je příliš závislá na zdrojích a postrádá celkovou soupravu, aby byla stejně efektivní jako jiné tanky, jako je Roadhog nebo D..

Patch 15. prosince poznamenává Ramatra, aby ho dostal z meh-úrovně, zvýšil rychlost pohybu o 20%, zvýšil brnění z 150 na 225 a snížil cooldown jeho prázdnoty z 15 na 13 sekund sekundy. .

Torbjorn

Torbjorn byl vždy situační výběr, spoléhal na dobré pozici, aby umístil svou věžičku a zabezpečil snadné zabíjení. Pokud může pomoci chránit své podpory s dobře umístěnou věží, zejména v obraně, není hrozbou, pokud jde o útok a pohyb vedle užitečného zatížení.

Zarya

. . Vzhledem k tomu, že se již nespoléhá na druhý tank, který by vedl obvinění, Zarya má více prostoru k tempu bitvy, vytváření otvorů a vystopování nepřátel, kteří se snaží obtěžovat své spoluhráče.

Pharah

. Zatímco si může vybrat izolované soupeře a létat nad nepřátelským týmem, má příliš mnoho hrdinů proti protiopatření, aby zářily ve všech situacích. Jakmile je však spárována s milosrdenstvím, může zůstat naživu mnohem déle a terorizovat své soupeře, zejména v nižších konkurenčních řadách.

Reinhardt

Pokud jde o hrdiny Tank, jen několik postav overwatch je tak symbolických jako Reinhardt. Zatímco on ovládal seznamy úrovně v původní hře, posun z 6v6 na 5v5 změnil jeho dopad během bitvy, s méně možnostmi vytvořit prostor, protože nikdo nemůže loupat pro své spoluhráče, když vede obvinění. Reinhardt zůstává dobře zaoblený hrdina, který pracuje ve většině situací, i když není tak silný jako jiné tanky v sezóně 2.

Brigitte

Brigitte je složitý výběr v Overwatch 2 Season 2. Je to skvělý pult proti potápěčským hrdinům nebo flankrům, i když je už nemůže omráčit. Spoléhá se však na to, že její tým je naskládán, aby maximalizoval své uzdravení, a nejlepší hrdinové z tohoto seznamů úrovně 2 sezóny 2 se vydají lépe od svých spoluhráčů – a proto je mimo dosah Brigitteho uzdravení.

Meh-Tier

Začátek Overwatch 2 Season 2 je pro Meh-Tier Heroes drsný čas. Současná rovnováha je neuvádí do své nejlepší formy a další hrdinové je mohli zastínit. .

Současná meta není pro Ashe dobrá. . Její poškození dynamitu není hrozbou pro Lucio nebo Kiriko a její konečná schopnost b.Ó.B lze snadno vyhnout.

Mei byla vždy dobrým obranným hrdinou, která byla schopna zpomalit boje, aby pomohla svému týmu vzít horní ruku proti jejich soupeřům. V této sezoně však mírně zaostává, protože její schopnosti nejsou tak silné jako ostatní hrdinové v tomto seznamu úrovní sezóny Overwatch 2 Season 2 Heroes.

Zatímco Moira zdaleka není hrozný hrdina, Kiriko dělá téměř všechno, co může Moira udělat, ale lépe. . Celá její sada se věnuje řešení kombinace DPS a uzdravení, od jejích koulí po její koalescenci. . Moira navíc nemá žádný nástroj, který by jí pomohl prasknout uzdravení jejího týmu, když dostává masivní poškození, zaměřuje se místo toho, aby přinesl stálý tok uzdravení. .

Junker Queen Overwatch Heroes Seznam úrovní

Junker Queen

. Zatímco její konečná schopnost nyní způsobuje stejné množství poškození za kratší dobu, je snazší ji sundat, protože její velikost objem trupu a hlavy se zvýšila o 12%.

Bašta

Poté, co byl z konkurenčních her odstraněn, aby získal úplný přepracování svých schopností, se Bastion snaží najít své místo v současné meta. . . . Slušná rovnováha, ale nestačí, aby byl ve většině bojů životaschopný.

Hanzo

Hanzo není hrozný hrdina, který bude hrát v Overwatch 2, ale jeho souprava mu nedovolí umístit výše do našeho seznamu úrovní Overwatch 2 Season 2 Heroes. Současná meta je rychlá, která ponechává Hanzovi malý prostor pro jeho tým. Zůstává dobrým hrdinou pro ty, kteří to mohou hrát správně, zejména díky své vertikální mobilitě.

To zabalí náš seznam úrovní hrdinů Overwatch 2 Season 2. Žádný z hrdinů není ze své podstaty špatní, ale některé nese silnější schopnosti. Tento seznam budeme aktualizovat, jakmile Blizzard přinese nové vyvážení hrdinů, takže si tento článek pravidelně kontrolujte, abyste si vybrali nejlepší hrdiny, kteří vyhráli hry v Overwatch 2 Season 2.

Overwatch 2 Tier List Season 5 – všichni hrdinové zařazeni (červenec 2023)

Overwatch 2 Tier List Season 5 - všichni hrdinové zařazeni (červenec 2023)

Hledáte Overwatch 2 Tier List? Overwatch 2 Season 5 je naživu a kope a s různými nadšenci a nerfy vyrobenými v této sezoně jsme se chtěli ujistit, že víte, kdo jsou aktuální a nejhorší postavy hrát v této meta a proč. .

Každý hrdina jsme zařadili od úrovně S do úrovně, abychom se ujistili, že víte, kdo je v současné době dobrou volbou v Overwatch 2, a kdo je pravděpodobně někdo, koho byste měli vyhýbat před datem vydání Overwatch 2 Season 6.

Overwatch 2 Heroes Seznam úrovní

Níže je náš seznam úrovně Overwatch 2 úrovně každého hrdiny, který se umístil od úrovně S do úrovně D v sezóně 5:

Úroveň Nádrž Poškození Podpěra, podpora
S Junker Queen
Sigma
Ramatra
Voják 76
Hanzo
Ashe
Junkrat
Kiriko
Soucit
Ana
A Reinhardt
Zarya
Pobyt
Tracer
Žací stroj
Genji
Cassidy
Baptiste
Moira
Lucio
B D.Va
Winston
Orisa
Echo
Vdov
Symmetra
Bašta
Pharah
Zenyatta
C Roadhog Brigitte
D Doomfist
Demoliční koule
Torbjorn Lifeweaver

Všimněte si, že bez ohledu na to, kde jsme zařadili hrdinu, mohou být stále dobrým výběrem, pokud víte, jak je hrát dobře. Každý hrdina má své místo na bojišti, ale existuje několik postav, které svítí pouze v konkrétních mapách/situacích nebo lze příliš snadno čelit, proto jejich nižší hodnocení. Například věže Torbjorna nejsou vždy to, co tým potřebuje, aby posunul užitečné zatížení vpřed. Naopak, existují některé postavy, které jsou obecně vždy dobrým výběrem a je snadnější hrát, jako Soldier 76.

Nyní, když jsme vám ukázali náš seznam úrovní Overwatch 2, pojďme rozebrat, proč si myslíme, že si naši hrdinové S ohledem na to zaslouží jejich místo.

Overwatch 2 Best Tank Heroes

Zde jsou nejlepší hrdinové Tank Overwatch 2:

Overwatch 2 Tier List: Junker Queen stojící před Esperança First Spawn

Junker Queen

. V podstatě čím více královna Junker zabíjí nepřátele, tím více se uzdraví, což pro ni perfektně funguje kvůli jejímu potenciálu s vysokým poškozením. Aby ještě více povzbudila tento agresivní styl hry, má schopnost velící výkřik, který jí dává zvýšení zdraví a rychlosti pohybu.

Rampage Ultimate Junker Queen je ještě agresivnější než její dříve zmíněné schopnosti. Nabíjení vpřed, poškození poškození a prevenci uzdravení nepřátel, kteří jsou zasaženi, činí Rampage nesmírně silný v ohromujícím nepřátelském týmu.

Overwatch 2 Tier List: Sigma Při pohledu na rozšířenou hypersféru

Sigma

Sigma je skvělá v ovládání oblasti. Jeho souprava zahrnuje plovoucí štít, který může produkovat v dosahu, dvě nabitá sféra, která se zabývá poškozením oblasti, schopnost srazit nepřítele shlukem trosek a kinetický uchopení, které přeměňuje příchozí poškození na zdraví. .

. Tento útok masivního účinku (AOE) dává svému týmu výhodu při zachycení bodů.

Overwatch 2 Tier Seznam: Ramattra ukazuje své zaměstnance z rámu

Ramatra

Ramatru jsme dali na úroveň S kvůli jeho neuvěřitelně spolehlivému pohybu. Pro začátek může střílet skrz štíty, což z něj dělá problém pro postavy jako Reinhardt, Brigitte, Orisa a Sigma, kteří používají Shields jako klíčovou součást jejich arzenálu a také prorazí d.VA obranná matice. .

Ramattrův konečný je téměř přemožený. Vstoupí do své formy Nemesis, která poskytuje paprsek s vysokým poškozením namířeným na všechny blízké nepřátele, aniž by musel dělat cokoli kromě stání poblíž. Pokud to neznělo dost děsivě, jeho konečný trvá déle, čím více ho používá proti nepřátelům. .

Zde jsou nejlepší hrdinové poškození Overwatch 2:

Overwatch 2 Tier List: Soldier 76 s jeho zbraní leží přes jeho ramena

Voják 76

. Jeho primární oheň je standardní útočná puška, která může způsobit těžké poškození, pokud je to nepřítel zasažen. . Když tyto dvě schopnosti zkombinujete, můžete získat spoustu zabití opravdu rychle. Navíc jeho schopnost biotické pole mu umožňuje uzdravit se a pokračovat v boji déle než ostatní hrdinové poškození.

Voják 76 je také skvělou volbou pro nové hráče, protože je jednou z nejjednodušších postav, které se lze učit. Každý, kdo předtím hrál hru FPS, bude obeznámen s jeho sadou pohybu, protože může sprintovat a střílet svou zbraň podobným způsobem jako hry jako Call of Duty, Apex Legends a Fortnite. Ach jo, a jeho konečný je doslova aimbot.

Overwatch 2 Tier List: Ashe s pistolí leží přes ramena a exploze za ní

Ashe

Ashe je pravděpodobně nejlepší odstřelovač ve hře. Její schopnost přepínat mezi vysoce poškozeným odstřelovací puškou a poloautomatickou puškou z ní dělá obzvláště všestrannou v bojových situacích. Kromě toho jí její schopnosti trenéra a dynamitové schopnosti umožňují jednat s nepřáteli, kteří se k ní přiblíží.

Ultimate Ashe je také jedním z nejmocnějších ultimátů v Overwatch 2. Nasadí b.Ó.B., ničivě mocný robot, který způsobuje důsledné poškození nepřátel v jeho dohledu a vyžaduje hodně poškození, aby se snížily. Zatímco b.Ó.B. je aktivní, Ashe je stále svobodně zabíjet nepřátele sám, což dělá jakýkoli b.Ó.B. .

Overwatch 2 Tier Seznam: Junkrat drží znamení se svým jménem, ​​před značkou Junkertown

Jedním z nejvyšších škod ve hře je Junkrat. . Jeho primární oheň je frag launcher, který střílí pět granátů, které způsobují masivní poškození, což mu poskytuje schopnost získat více zabití, než se musí znovu načíst. Všechny tyto škody jsou spojeny s jeho velkým potenciálem mobility pomocí jeho otřesného dolu, který může použít k pohánění velké vzdálenosti nebo poškození nepřítele. Dokonce má ocelovou past, která omráčí nepřátelské hrdiny na místě, což zaručuje, že způsobí škodu z jakýchkoli příchozích útoků, vzhledem k tomu, že nemají žádné štíty.

Junkrat’s Riptire Ultimate, i když je poměrně snadné zničit, přináší obrovské množství poškození, které je z velké části okamžitým zabitím pro všechny hrdiny v dosahu. Použijte jeho konečnou dobře a můžete velmi rychle otočit příliv hry.

Overwatch 2 Tier List: Hanzo s druhým bodem Hanamury za sebou

Hanzo

. Hanzo je jednou z nejasnějších a nejvíce mobilních postav ve hře. Přestože je považován za ostřelovače, jeho luk a šíp je účinný v krátkých i dlouhých rozsazích. Abych k tomu přidal, jeho stoupání a výpad mu dávají příležitost přiblížit se s nepřátelským týmem a vystoupit tak rychle, jak se ukázal.

. Sonic Arrow je skvělá schopnost boje z blízkého dosahu, protože může eliminovat nepřítele rychlejší, než by nakreslil luk. Jedinou nevýhodou Hanzo je to, že jeho konečný může být snadné se vyhnout, ale pokud víte, co děláte, může to být cenné aktivum při zajišťování vítězství.

Overwatch 2 nejlepší podpůrné hrdiny

Zde jsou nejlepší hrdinové podpory Overwatch 2:

Overwatch 2 Tier Seznam: Kiriko v Lijiang Tower s neonovými světly kolem ní

Kiriko

Kiriko je skvělý výběr, protože poskytuje svým spoluhráčům hodně uzdravení a zároveň způsobuje slušné poškození nepřátelům s jejím Kunai. Její ochrana Suzu je nesmírně cenná schopnost, protože může odstranit jakékoli negativní stavové účinky jejích spojenců. .

Kiriko’s Ultimate, Kitsune Rush, dává svým spoluhráčům zvýšenou rychlost pohybu a útoku a zmenšuje čas cooldownu, což může znamenat tunu výstupu poškození nepřátelskému týmu, pokud to její spoluhráči využijí. Nikdy není opravdu špatný čas na použití Kitsune Rush, díky čemuž je konečná jedna z nejlepších ve hře.

Overwatch 2 Tier List: Mercy Flying a zaměřuje její zbraň z rámu

Mercy je téměř vždy platným výběrem v jakékoli hře Overwatch 2. Její personál Caduceus poskytuje stálé uzdravení nebo poškození posílení spoluhráče, což může dramaticky zlepšit jejich šance na vítězství v bojích a zůstat naživu. I když člen týmu Mercyho zemře, může je jen vzkřísit, když nepřátelský tým nevěnuje pozornost, což se děje překvapivě často.

Všechno její uzdravení je posíleno, když Mercy dostane její konečnou, Valkyrie. Schopnost létat kolem mapy umožňuje milostivému získání vizuálního týmu a nepřítele a uzdravení každého, kdo to potřebuje. To vše spolupracuje, aby se Mercy stal jednou z nejspolehlivějších podpůrných v Overwatch 2.

Overwatch 2 Tier List: Ana drží pušku v náručí s chrámem Anubis v pozadí

Ana

Stejně jako pravidelné odstřelovací pušky způsobují těžké poškození, Ana’s Biotic Rifle dělá pro své spoluhráče těžké uzdravení a zároveň způsobuje slušné poškození nepřátelům. I když musíte být dobrým výstřelem, pokud se povede dobře, může být Ana hlavní pomoc při udržování jejích spoluhráčů naživu a nepřátelům na uzdě. Má také biotický granát, který nejen poškozuje nepřátele, ale brání jim, aby byli po celou dobu uzdraveni, což svým spoluhráčům poskytuje snadné zabíjení. To je obzvláště užitečné jako čítač junker královny v současné meta a zastavení jejího uzdravení. Kromě toho její spánek může zastavit některé z nejničivějších útoků v okamžiku.

Ana’s Nano Boost Ultimate je ideální pro tlačení a agresivní hraní proti nepřátelskému týmu, protože zvyšuje poškození hrdiny a současně snižuje jejich škodu. S trochou další síly mohou někteří hrdinové mnohem snadněji sundat více nepřátel, což Ana umožňuje dobře vhodnou podporu pro většinu týmových kompozic.

Kdo jsou nejlepší hrdinové v seznamu úrovně Overwatch 2?

Naše hrdinové úrovně v Overwatch 2 jsou Junker Queen, Sigma, Ramattra, Junkrat, Ashe, Hanzo, Kiriko a Mercy.

Kdo je nejlepší DPS v Overwatch 2?

Naše Tier Overwatch 2 DPS Heroes jsou Junkrat, Ashe a Hanzo.

Kdo je nejjednodušší DPS hrát v Overwatch 2?

Voják 76 je nejjednodušší DPS pro nové hráče. Má mocnou útočnou pušku a jeho schopnost sprintu a uzdravení mu umožňuje zůstat naživu déle.