Overwatch 2 Sezóna 2: Datum vydání, nová mapa a Ramattra, Overwatch 2 Season 2 Čas vydání: Kdy můžete začít přehrávat aktualizaci?

Overwatch 2. Aktualizace se řídí časovým plánem globálního vydání, což znamená, že bude vydána současně pro všechny. .

Overwatch 2 Sezóna 2: Datum vydání, nová mapa a Ramatra

.

Když se sezóna 1 Overwatch 2 blíží, Blizzard Entertainment dává hráčům chuť toho, co má přijít v příští sezóně. . V příspěvku na Twitteru Blizzard odhalil některé plány, které vývojář má pro sezónu 2.

Overwatch 2 Season 2: Co lze očekávat

Podle Battle Pass ve hře bude Overwatch 2 Season 2 spuštěna 6. prosince 2022. Blizzard, který vede k zahájení nové sezóny, vydá Blizzard a aktualizaci přívěsu a vývojářů na nadcházejícím Tank Hero Ramattra 26. a 27. listopadu, respektive. Očekává se, že aktualizace vývojáře Ramattra bude 5dílná série. .

Některé podrobnosti o Ramattra byly odhaleny na Grand Finals Overwatch League 2022. Ramattra má dvě formy, omnickou formu, kde ovládá personál schopný vypořádat se s „poke poškození“ a má bariérový štít a má bariérový štít. . Jeho schopnost punče melee může projít štíty a způsobovat poškození.

Podívejte se na příběh původu Ramattry zde:

Očekává se, že vývojář také vydá novou mapu pro hru v příští sezóně. Další podrobnosti o tomto budou pravděpodobně k dispozici v aktualizaci 29. listopadu. . . Fanoušci jsou také nespokojeni s rozhodnutím vývojáře zamknout hrdiny za bitevním průsmykem, i když bezplatná verze. Mnoho lidí má pocit, že přimět hráče broušení pro hrdiny ve hře jako Overwatch, která umožňuje hráčům vyměnit hrdiny, aby čelili svým soupeřům, přibližuje hru k výplatě.

Overwatch 2 Season 2 Čas vydání: Kdy můžete začít přehrávat aktualizaci?

. Zde je, když je naplánována na vydání masivní aktualizace.

Autor: Matthew Byrd | 5. prosince 2022 |

  • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
  • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Activision Blizzard je v současné době vyšetřován po obvinění z obtěžování, diskriminace a podpory nepřátelského pracovního prostředí. Více o vyšetřování si můžete přečíst tady.

Ukázalo se, že je to poněkud překvapivý zásah z brány, ale velké debuty vyprávějí pouze část příběhu živé služby. Nejdůležitější je často to, co se stane poté, co se takové hry těší silnému debutu. Pokud to jde, Overwatch 2.

Overwatch 2. Aktualizace se řídí časovým plánem globálního vydání, což znamená, že bude vydána současně pro všechny. . Pokud jde o to, zde jsou aktuálně naplánované doby uvolnění aktualizace v několika hlavních regionech:

AD – obsah pokračuje níže

Jak obvykle je tomu u téměř každé aktualizace videoher, tyto doby vydání se mohou změnit. Ještě důležitější je, že tyto časy vydání jsou ovlivněny dlouhými časy fronty a problémy se serverem. . V ideálním případě však každý bude moci začít hrát novou sezónu do zítřka,.

. Poměrně jedinečný hrdina „duální formy“, Ramattra má schopnost přesouvat mezi omnickou formou orientovanou na podporu a formou Nemesis zaměřené na poškození. První zprávy naznačují, že schopnost transformace dává Ramattrovi všestrannost skvělá tank potřebuje, i když existují určité obavy ohledně „Jacku všech obchodů, Master of None“. Uvidíme, jak se to odehrává, jakmile se aktualizace objeví.

Celková účinnost Ramattry může samozřejmě nepřímo ovlivnit některé z Nerfů a nadšenců sezóny 2 sezóny 2. Zatímco úplný seznam změn rovnováhy musí být ještě odhalen, víme, že Sojourn bude nerfinován, zatímco Doomfist, Mercy, Ana a další obdrží tolik potřebné nadšence. Overwatch 2.

Vše z Overwatch 2Hrdinové (a hráči) se budou muset naučit navigovat novou rotaci mapy sezóny 2. . . .

AD – obsah pokračuje níže