Overwatch 2 Sojourn: schopnosti, příběh a hraní průvodce | Techradar, Overwatch 2 Sojourn Guide: schopnosti, jak hrát a odemknout – Dexerto

Overwatch 2 Sojourn Guide: schopnosti, jak hrát a odemknout

Primární zbraň Sojourn je železnice. Pokud však očekáváte, že ji vyzvednete a budete mít pocit, že hrajete zemětřesení-kde Railgun byla pomalu, vysoce poškozující zbraň-dojde k úlovku. Její primární oheň ve skutečnosti není železnice. Místo toho funguje jako rychlá střelecká puška. Tato puška právě získala velkorysý buff v 15. prosinci 2022, poznámky k náplastům zvyšují primární oheň o 28%.

Overwatch 2 Sojourn: schopnosti, příběh a hraní průvodce

Overwatch 2 pobyt pomocí její schopnosti Power Slide

Overwatch 2 Sojourn je bezpochyby jedním z nejkontroverznějších a nejúžasnějších hrdinů, které mají být přidány k nové iteraci.

Sojourn a Junker Queen byly první dvě nové postavy přidané do Overwatch Seznam za více než dva roky, s nejnovějším hrdinou před nimi, Echo, propuštěn celou cestu zpět v dubnu 2020. Sojourn byl také první novou postavou vydanou pro Overwatch 2, Označení jejího příjezdu jako pozoruhodného milníku v historii franšízy.

Zatímco její výkon ve beta beta bylo něco, o co se divilo, se svým rychlým a všestranným stylem boje, od té doby měla několik velkých záplat, které výrazně ovlivnily její životaschopnost. Bez ohledu na záplaty, jako bývalý člen Overwatch, je Sojourn připraven se znovu připojit k boji spolu se svým kolegou Overwatch 2 znaky.

Před vyzvednutím ovladače jste vás zakryli, pokud chcete na tomto hrdinu. Sestavili jsme zhroucení celého svého načítání a klíčových tipů a triků, které potřebujete vědět, aby ji na bojišti zářila.

Tady je vše, co potřebujete vědět o Mighty Warrior, Sojourn Overwatch 2.

Overwatch 2 Sojourn

Overwatch 2 Sojourn: Příběh a pozadí

Přes její nepřítomnost v původním seznamu Overwatch je Sojourn důležitou součástí historie skupiny. Ona a její speciální síly Candian pracovaly s Overwatch během omnické krize, která vedla k tomu, že jí voják 76 nabídl pozici se superskupinou, jakmile byl tento konflikt vyřešen.

V rámci Overwatch se Sojourn ocitl ve velících pozicích a vedl mise na zemi i zpět na základně. Hráči Overwatch ji budou znát z akce Storm Rising PVE, kde vedla tým Tracer, Genji, Winston a Mercy proti agentovi Talon, Maximilien.

Když však byla Overwatch legálně nucena přestat fungovat, uvědomila si, že její čas se skupinou skončil a přesunula se na dosud odhalené pastviny.

Overwatch 2 Sojourn: schopnosti

Primární zbraň: Railgun

Popis: Rychlé filmy, které vytvářejí energii při nárazu.

Primární zbraň Sojourn je železnice. Pokud však očekáváte, že ji vyzvednete a budete mít pocit, že hrajete zemětřesení-kde Railgun byla pomalu, vysoce poškozující zbraň-dojde k úlovku. Její primární oheň ve skutečnosti není železnice. Místo toho funguje jako rychlá střelecká puška. Tato puška právě získala velkorysý buff v 15. prosinci 2022, poznámky k náplastům zvyšují primární oheň o 28%.

Když zasáhnete nepřátele, Sojourn si vybuduje metr, který jí umožňuje nabít její zbraň. V závislosti na úrovni poplatku můžete s jejím sekundárním požárem způsobit větší škody.

Několik tipů a triků, které si můžete poznamenat o této zbrani:

 • Toto je zbraň projektilu. Buď vede vaše výstřely k pohybu svého nepřítele, nebo se ho pokuste použít zblízka
 • Zatímco se změní, v Alpha by Sojourn mohl účtovat její sekundární oheň střílením štítů s jejím primárním ohněm
 • Použijte svůj primární oheň proti tankům k rychlému účtování sekundárního ohně

Sekundární oheň: Railgun

Popis: Vysoký dopad, který spotřebovává uloženou energii.

Jakmile jste naúčtovali výstřel, věci se konečně začnou cítit jako ta, která se chvěla na Fantasy SOJourn.

Poháněný výstřel funguje téměř jako odstřelovač, protože je to super šroub, který při plném nabití zabalí obrovský úder. Je to okamžik a nevyžaduje, abyste byli na masivní vzdálenosti, ani nemusíte zaměřit památky. Může to sundat všechny nepřátele, kteří nejsou tankem v jednom headshotu, takže pokud se s tím můžete dobře dostat, můžete skartovat.

Zde je několik tipů a triků pro tuto zbraň:

 • To je skvělý finišer – pokud se ocitnete v 1v1, ke konci zakázky použijte sekundární oheň jako výbuch k ukončení boje
 • To má poškození headshot-pokud máte 100% poplatek, můžete způsobit dostatečné poškození, abyste zabili jakoukoli netankový charakter ve hře v jednom výstřelu
 • Váš poplatek neklesne, takže se držte na výstřelu Railgun, dokud nebudete připraveni, pak se pokuste získat brzy na klíčový cíl, jakmile začne další boj

Schopnost: Power Slide

Popis: Pozemní skluzavka, která může zrušit vysoký skok

Power Slide je jedním z nejsilnějších aktiv Sojourn. Pohybové schopnosti jsou vždy silné v overwatch a to je jedna ze schopností s nejvíce manévrovatelnosti.

Power Slide vidí pobyt přes podlahu rychlým tempem. Může pokrýt hodně půdy jen skluzavkou. Tato schopnost však jde ještě jednou. Můžete vyskočit ze snímku kdykoli a poslat vás vysoko do vzduchu.

To je skvělé pro zapojení a odpojení v bojích a dělá vás neustále nepředvídatelným. Pokud jste někdy hráli Apex Legends, možná najdete nějakou znalost snímku.

Ale být varován, v nedávném prosinci 15. prosince patch poznamenává, cooldown for Power Slide byl zvýšen ze 6 na 7 sekund. Takže teď budete muset počkat trochu déle, než uniknete agresivním nepřátelům.

Zde je několik tipů a triků pro použití tohoto tahu:

 • Použijte to agresivně – narazte do nepřátelského týmu k boji a pak pokud se věci stanou příliš kořeněným, použijte to k uvolnění
 • Stejně tak, pokud máte navrch a váš soupeř se začne snažit odejít, ve hře není moc, který by soupeřil s touto schopností, takže jděte a zajistěte zabití, než se dostanou do bezpečí
 • Použijte toto k výšky na vysoké úrovni – jako vždy je vysoká půda výjimečně výkonná a to vám umožní přístup k tomu, kdykoli je to možné

Schopnost: Disruptor Shot

Schopnost: Disruptor Shot

Popis: Spusťte energetický výstřel, který zpomaluje a způsobuje poškození nepřátelům.

Shot Disruptor je všestranná malá schopnost, kterou lze použít různými způsoby, z nichž všechny jsou špatnou zprávou pro vaše nepřátele.

Když je vystřelen, vytvoří velké zelené pole energie, které oba způsobuje poškození a zpomaluje soupeře. Poškození není masivní, ale pokud soupeř zůstane na poli, určitě to cítí. I když to mělo požitky, které zpomalilo nepřátele, když byli chyceni ve výstřelu, už tomu tak není.

Zde je několik tipů a triků pro tuto schopnost:

 • Combo to s vaším sekundárním ohněm – mělo by být snazší získat headshots na zpomalené nepřátele na poli na poli
 • Použijte jej jako defenzivní nástroj – pokud máte pocit, že se k vám někdo přiblíží, umístěte jej tam, odkud přicházejí, a pak odtamtud vyklouzne
 • Lze použít v komba jako Zarya’s Graviton Surge Ultimate

Ultimate: Přetaktování

Ultimate: Přetaktování

Popis: Railgun Energy Auto-Fingages po krátkou dobu a nabité výstřely Pierce Nepřátele.

Sojourn’s Ultimate dělá to, co říká na cínu. Přetaktová její železnici, což znamená, že se automaticky nabíjí rychlým tempem. Během doby budete moci vystřelit kolem šesti výstřelů.

Zatímco přetaktování je aktivní, sekundární ohně také propíchne soupeřemi, což znamená. Záběry způsobují dostatečné poškození jednoho zásahu zabíjet ne-tanky s hlavou.

Zde je několik tipů a triků pro tento konečný:

 • Toto je skvělá tank Buster – zatímco obecně může Sojourn zabít tank jediným výstřelem na železnici, rychlý náboj zde znamená, že můžete rychle dostat dva nebo tak
 • Pokud používáte svůj Ultimate, můžete „uložit“ poslední výstřel – pokud vaše konečné konce bez vypálení posledního výstřelu, bude vám stále k dispozici. To znamená, že nebude mít vlastnosti přetaktování, takže ztratí pronikavý výstřel.
 • Vyvarujte se štítů – tyto záběry nebudou proniknout štíty a jsou to tvrdý pult. Zkuste se dostat na pozici, kde například nebudete střílet na Reinhardt Shield.

Overwatch 2 Sojourn: Přerušení hry

Sojourn je hrdina DPS (poškození za sekundu), což … ano, znamená to, že již rostl již obrovský seznam postav zaměřených na poškození. To znamená, že Sojourn nabízí některé jedinečné možnosti hry, díky čemuž je silným uchazečem v Overwatch 2.

Sojourn je prodejcem škod s vysokou mobilitou, který má jedno potenciál, pokud můžete zasáhnout headshots. Její Railgun je první v seznamu Overwatch a celé její zatížení je soustředěno kolem něj. Pokud pokračujete s její zbraní, budete ji milovat, protože všechny její schopnosti to zlepšují, nebo vás na místo usnadňují, aby ji usnadnilo použití.

Techradar Newsletter

Zaregistrujte se a dostávejte denní novinky, recenze, názor, analýzu, obchody a další ze světa techniky.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Overwatch 2 Sojourn Guide: schopnosti, jak hrát a odemknout

Pobyt běží v Overwatch 2

Vánice

Sojourn je zbrusu nový poškozený hrdina Overwatch 2, který může bezpochyby sbalit úder s novou zbraní a schopnostmi. Tady je všechno, co víme o tomto otužilém hrdinovi.

Přestože je Sojourn obtížný hrdina hrát se svými schopnostmi, mocnou zbraní a dobrými požadavky na zaměření, má potenciál být skvělým hrdinou s nespoutanou mocí na dosah ruky. Abychom však dosáhli této úrovně moci, je nezbytné, abyste pochopili schopnosti postavy.

Článek pokračuje po reklamě

Sojourn bude k dispozici od začátku hry, takže jsme sestavili The Ultimate Sojourn Guide, který vám pomůže ovládnout bojiště z ofsetu. Tady je vše, co potřebujete vědět o Sojournu.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

 • Overwatch 2 Sojourn Lore
 • Sojournovy zbraně
 • Schopnosti Sojournu
 • Jak hrát Sojourn: Tipy
 • Skins Sojourn
 • Jak odemknout pobyt v Overwatch 2

Overwatch 2 Sojourn Lore

Vivian Chase, jinak známý jako Sojourn, byl původně součástí jednotky v kanadských speciálních silách, která se spojila s Overwatch. Během svého času se zamilovala do role v Overwatch a začala velící týmy a také s nimi bojovala. Její příběh o plném původu lze vidět níže.

Článek pokračuje po reklamě

Pobyt klouzání v Overwatch 2

Sojourn má několik užitečných schopností, které vám pomohou sundat nepřítele.

Sojourn nemá spoustu schopností, ale každý vás může dostat tam, kde musíte být rychle a zastavit nepřítele ve svých stopách.

 • Snímek napájení
  • Posuňte po zemi a proveďte vysoký skok uprostřed.
  • Umožňuje vám zahájit energetický výstřel, který v něm zpomaluje a bolí nepřátele.
  • Poškození: 210
  • Maximální rozsah: 30 metrů
  • Doba trvání: 4 sekundy
  • Cooldown: 15 sekund
  • Automaticky natáhne vaši energii Railguns a umožňuje vašim nabitým záběrům propíchnout nepřátele.
  • Doba trvání: 9 sekund
  • Konečné náklady: 2 100 bodů

  Jak hrát Sojourn: Tipy

  Sojourn je potenciálně nejvyšší úrovní DPS postava, která zasáhne tvrdě a rychle, pokud víte, jak hrát jako ona.

  Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
  Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
  Článek pokračuje po reklamě

  Jedním z nejlepších tipů, které můžete sledovat, je jen střílet. Zbraň má fantastickou rychlost opětovného načtení a některé velké poškození jak z normálních kulek, tak z energetických paprsků. Její sekundární také ztrácí energii, pokud na chvíli nezasáhnete lidi.

  Článek pokračuje po reklamě

  Také moudře použijte svůj disruptor Shot. Funguje to jako AOE, takže najděte skupiny nepřátel a nezapomeňte se pečlivě zaměřit kvůli pomalejšímu času na cooldown. To funguje stejným způsobem s Power Slide, nikdy nevíte, kdy se budete muset rychle dostat dovnitř nebo ven.

  Článek pokračuje po reklamě

  Skins Sojourn

  Pobyt potenciální kůže Overwatch 2

  Zatímco žádná nová kůže nebyla potvrzena, spekulace říká, že by to mohlo vypadat takto.

  V současné době existuje devět dostupných kůží pro pobyt včetně jejího standardního designu. Tyto zahrnují:

  • Standard
  • Velitel vojska
  • Kapitán Chase
  • Komando
  • Běžec
  • Borealis
  • Prarie
  • Tundra
  • Woodland

  Většina dostupných kůží bude přinesena pomocí kreditů. Komando Skin může být k dispozici pouze tehdy, pokud si koupíte bitevní průkaz.

  Jak odemknout pobyt v Overwatch 2

  Odemčení pobytu v Overwatch 2 je snadné dělat. Vše, co musíte udělat, je spustit Overwatch 2 po vydání a ona na vás bude čekat ve vašem seznamu hrdinů.

  Článek pokračuje po reklamě

  Až bude k dispozici nové informace, budeme tento článek aktualizovat. Mezitím se podívejte na některé z našich užitečných průvodců Overwatch 2: