Overwatch 2 Telefonní číslo, které se již používá chyba: Jak opravit, možné důvody a další, jak opravit telefonní číslo Overwatch 2 S, které se již používají chyba

Jak opravit chybu „Telefonní číslo již používané“ Overwatch 2

Zde je návod, jak obejít chybu „Telefonní číslo používané“ v Overwatch 2.

Overwatch 2 Telefonní číslo již používané chyby: Jak opravit, možné důvody a další

Servery Overwatch 2 jsou již několik dní žijí, s Hero Hero Shooter FPS, který byl svědkem náhlého nárůstu v jeho hráči základně. S rychle rostoucím počtem hráčů, četné závady, problémy se serverem a problémy ověření spolu s útokem DDOS utlumily herní zážitek pro fanoušky Overwatch 2.

Nedávný otravný hráči závady je chyba „telefonní číslo již používané“. Tato chyba je spojena s nově zavedenou iniciativou Blizzard Entertainment. Tento článek se zaměří na důvod chyby a na to, jak jej opravit, aby hráčům poskytli hladší zážitek v Overwatch 2.

Chyba „Telefonní číslo již používané“ Overwatch 2

Omnic Post – Overwatch News

V rámci iniciativy Blizzardovy obranné matice budou muset všichni hráči Overwatch 2 mít telefonní číslo spojené s jejich účtem Battlenet. Stejné telefonní číslo nelze použít na více účtech současně. #Overwatch2 #gaming #Blizzard

27. září oznámila Blizzard Entertainment svou novou iniciativu obranné matice. Cílem této iniciativy bylo:

  • Definovat, rozvíjet a vychovávat programy, které zajistí pozitivní zážitek pro všechny hráče.
  • Zajistěte konkurenční integritu na každé úrovni hry rychlou identifikací a eliminací podvodníků a rušivých hráčů.
  • Vytvořte bezpečnější komunitu ve hře i mimo ni tím, že přijmete pevný postoj proti rušivému hraní a umožňují pozitivním a konstruktivním hráčům být hlavními hlasy v komunitě.

Aby však byl tento program aktivní, Blizzard vyžaduje, aby hráči propojili svá telefonní čísla s jejich bitvou.Čisté účty.

Možné důvody chyby

Aktualizace Mendler Bridgit Mendler

já nemůžu hrát Overwatch 2 BC, žádají o moje telefonní číslo, které již říká, že se používá ��

1) Možným důvodem chyby je to, že váš účet již mohl být přidán na jiný účet, nebo číslo není platné nebo splňuje požadavky.

2) Někteří hráči si také všimli, že pokud pro své mobilní telefony použijí předplacenou nebo VoIP SIM kartu, nová služba Blizzard Entertainment nemůže tato čísla detekovat a hráči tuto chybu dostanou.

Jak opravit chybu „Telefonní číslo již používané“ Overwatch 2

Zde je několik metod, kterým se můžete pokusit vyhnout přijetí těchto chyb při přehrávání Overwatch 2:

1) Musíte bitvu otevřít.Čistý spouštěč nebo web z vašeho webového prohlížeče a ujistěte se, že je již přidáno mobilní číslo.

2) Pokud je k němu přidáno mobilní číslo, od 7. října, nebudete se muset bát. Vzhledem k tomu, že Blizzard aktualizuje svůj systém SMS Protect, budou muset přidat své telefonní čísla pouze noví hráči. Pokud jste stávající hráč, neměli byste tuto chybu dostávat od 7. října.

Overwatch 2 vyžaduje vaše telefonní číslo, ale hru mohou hrát pouze hráči s placenými plány

Pak pro pár šťastných, kteří se dostali, nemohl ani hrát kvůli hlavnímu útoku DDOS zmrzačení hry v den startu

Overwatch je na rychlé běhu na mrtvou hru

3) Pokud tuto chybu stále dostáváte, můžete zkusit změnit svůj mobilní plán dobíjení na post placené z předplaceného a možná už tuto chybu neobdržíte.

4) Pokud však problém vyřeší žádná z výše uvedených metod, možná budete muset kontaktovat zákaznický servis Blizzard, abyste zkontrolovali, proč Blizzard neobdrží vaše číslo.

Overwatch 2 je pokračování úspěšného hrdinového střelby Blizzard Entertainment, FPS Overwatch. S množstvím nového obsahu a vylepšení her se multiplayer FPS stal hrací a nabízí větší publikum, které si dopřát ve světě Overwatch.

Otevřený beta server hry se začal žít 4. října 2022.

Jak opravit chybu „Telefonní číslo již používané“ Overwatch 2

Zde je návod, jak obejít chybu „Telefonní číslo používané“ v Overwatch 2.

Zhiqing Wan 5. října 2022 2022-10-05T05: 44: 54-04: 00

Overwatch 2 byl právě vydán pro PC a konzole, a přestože je to zdarma, možná zjistíte, že musíte přeskočit pár obručí, abyste se věci dostali do provozu. Pokud jste se setkali s Chyba „telefonní číslo již používané“ v Overwatch 2, Zde je návod, jak to opravit.

Overwatch 2 „Telefonní číslo již používané“ Vysvětlená chyba

Tato chyba by měla být docela samovysvětlující, ale v podstatě, pokud vidíte tuto chybu, když se snažíte svázat své telefonní číslo do své bitvy.Čistý účet, to znamená, že vaše telefonní číslo již bylo navázáno na samostatný účet, nebo to není platné číslo.

Když k tomu dojde, budete muset zkontrolovat, zda můžete číslo navázat na jiný účet, nebo zkontrolovat, zda jste v předplaceném plánu.

Když Blizzard oznamuje funkci SMS Protect, řada hráčů hlásila, že nejsou schopni zaregistrovat svá čísla, pokud používají předplacenou SIM kartu nebo telefonní plán, zatímco ti, kteří používají smluvní linky.

Pokud se na vás nevztahuje žádná z výše uvedeného, ​​možná budete muset kontaktovat zákaznickou podporu Blizzardu, abyste se dostali na dno problému a správně se vaše číslo vázaly na účet.

O tom je vše, o čem potřebujete vědět Jak opravit chybu „telefonního čísla již používaného“ v Overwatch 2. Nezapomeňte vyhledat Twinfinite pro další tipy a informace o hře, včetně toho, jak zajistit, jak funguje balíček hodinek, jak funguje Battle Pass, a také naše tipy pro nejlepší skiny ve hře.

  • Převařené 2: Jak přehrávat multiplayer Split Screen Co-op Co-op Multiplayer
  • Jak opravit chybu kokosu v Destiny 2
  • Jak opravit chybu rybízu v Destiny 2
  • Je osud 2? Jak zkontrolovat stav serveru Destiny 2
  • Jak opravit chybu stonožky v Destiny 2

O autorovi

Zhiqing Wan

Zhiqing je editor recenzí pro Twinfinite a absolvent historie v Singapuru. Byla v průmyslu herních médií devět let, procházela se showfloors, konferencemi a trávila směšné množství času výrobou hloubkových tabulek pro min-max-y rpgs. Když nezpívá chválu Amazonova Kindleho jako největšího technologického vynálezu za poslední dvě desetiletí, pravděpodobně ji najdete v jamce králičího králíka.

„Telefonní číslo, které se již používá“ v Overwatch 2? Tady je to, co dělat

Overwatch 2 právě vydáno na PC a konzolách, ale hráči byli trápeni nesčetnými problémy od svého spuštění. Ať už se jedná o dlouhé časy fronty, odpojení od serverů nebo problémy ověřování, které brání hráčům ve hře vůbec, byl tento zážitek pro ty, kteří se snaží hru hrát.

Jedna z nejčastějších dosud viděných chyb Overwatch 2 je obrazovka, která zní ‘telefonní číslo, které se již používá.„Toto je spojeno s novým požadavkem SMS Protect, který je součástí nové iniciativy pro obranné matice Blizzard Entertainment. Pokud jste se kvůli této chybové zprávě snažili hrát, zjistili jsme několik způsobů, jak se můžete pokusit opravit svou hru a zlepšit svou zkušenost.

Jak opravit „telefonní číslo, které se již používá“ Overwatch 2

Je důležité si uvědomit, že v pátek, říjen. 7, Blizzard mění program SMS Protect, který zahrnuje telefonní čísla. Po říjnu. 7, pouze hráči se zbrusu novými účty a ti, kteří nepřipojili svůj účet k bitvě.Čistá však bude muset přidat telefonní číslo. To by se mělo výrazně snížit množství lidí, kteří se zažívají chyby Overwatch Hráči by již neměli vůbec vkládat telefonní číslo.

Pokud stále dostáváte chybu, existuje jen málo komponent, které by to mohly způsobit. Mohlo by to znamenat, že vaše telefonní číslo je již spojeno s jinou bitvou.Čistý účet; Mohlo by to také znamenat, že vstupné číslo není platné. V obou případech otevřete bitvu.Čistý účet a zkontrolujte telefonní číslo připojené k účtu. Pokud jsou uvedené číslo a číslo, které se pokoušíte přidat, obdržíte chybu. Pokud číslo, které se pokoušíte použít, již není v provozu, můžete také obdržet tuto chybu.

Hráči používající čísla připojená k předplaceným telefonním plánám také nahlásili problémy. SMS Protect oficiálně nepodporuje předplacená nebo VoIP telefonní čísla, takže hráči používající tyto typy čísel je nebudou moci připojit k jejich účtu.

Pokud nemůžete zjistit, kde je připojeno vaše požadované telefonní číslo, a potvrďte, že vaše telefonní číslo je platné, kontaktujte zákaznickou podporu Blizzardu a odešlete lístek na řešení vašeho konkrétního problému.

Spisovatel štábu pro dot eSports. Vášnivý hráč po dobu dvou desetiletí a spisovatel her po dobu tří let. Jsem milencem něčeho podobného duše od roku 2011. Pokrývám vše od RPG pro jednoho hráče po MMOS.