Overwatch 2 Winter Wonderland 2022: Termíny vánočních akcí, exkluzivní kůže, režimy, více – Dexerto, Overwatch 2 Winter Wonderland Skins 2022 | PCGamesn

V neposlední řadě přichází nový herní režim v eliminaci Freezethat, Blizzardova převzetí „Freeze Tag.„Zde je vaším cílem zmrazit všechny nepřátelské hráče najednou. . Jediným způsobem, jak je přivést zpět do boje, je to, že je spoluhráči vytáhnou.

Overwatch 2 Winter Wonderland 2022: vánoční data, exkluzivní kůže, režimy, další

Overwatch 2 Winter Wonderland

Blizzard Entertainment

První událost Winter Wonderland Overwatch 2 je nyní aktivní, protože slavnostní sezóna je v plném proudu. .

Poté, co jsme spustili začátkem tohoto roku, sváteční akce Overwatch 2 odstartovaly krátce poté s nedávnou Halloween Special, Junkenstein’s Revenge. Když se však přichází Vánoce, komunita Overwatch je nyní schopna ponořit se do příštího vydání populární Winter Wonderland Event.

Článek pokračuje po reklamě

Od klíčových dat, které mějte na paměti, až po pohled na nabízené režimy s omezeným časem, zde je úplný přehled o všem, co se o události Winter Wonderland 2022 v Overwatch 2 dozvíte.

Overwatch Winter Wonderland 2021 Genji Skin

Winter Wonderland vždy bere komunitu Overwatch bouří a 2022 se neliší.

Overwatch 2 Winter Wonderland 2022 Termíny události

První událost Winter Wonderland Overwatch 2 začal v úterý 13. prosince 2022. V současné době je nastavena na Projděte do středy 4. ledna 2023.

To dává hráčům tři týdny na co nejlépe využití slavností a chytit kosmetiku s omezeným časem, než jsou mimo rotaci na další rok.

Winter Wonderland 2022 Skins & Cosmetics: Co jsou k dispozici exkluzivní?

. Ice Queen Brigitte lze odemknout dokončením šesti z osmi výzev události, než dojde čas.

Níže je pohled na osm výzev, které si můžete vybrat, spolu s náhledem na kůži Ice Queen Brigitte.

Článek pokračuje po reklamě

1. Nedělal

 • Vyhrajte hru v eliminaci freelethaw

  2. Srdečný

  • Thaw 15 spojenci v eliminaci mrázky

   3.

   • Vyhrajte hru na Snowball Deathmatch

    . Nachladit se

     • Odměna: 1500 Battle Pass XP, Junker Queen Spray

     5. Lovec příšer

     • Vyhrajte hru v Yeti Hunter jako Mei
      • Odměna: 1500 Battle Pass XP

      6. Odporný

       7.

        • Odměna: 1500 Battle Pass XP

        8. Blok ledu

        • .

        Winter Wonderland 2022 Režimy her s omezeným časem

        Pro fanoušky jsou k dispozici tři odlišné arkádové režimy na letošní akci Winter Wonderland. Dva se vracejí svorky, zatímco jeden je zbrusu nový přírůstek v Overwatch 2.

        Článek pokračuje po reklamě

        . Spíše než stříkat proud mrazu nebo nabíjení za rampouch jako předtím, Mei nyní střílí sněhové koule pro okamžité knockouts. Tento režim lze přehrávat ve stylu 6v6 nebo v nastavení FFA.

        Další přichází Mei’s Yeti Hunt, režim stylu 5V1 „Raid Boss“, který jmenuje pět hrdinů proti jednomu přemoženého Winstonu. V roce 2022 se tento režim nedotkne žádné změny v tomto režimu.

        Článek pokračuje po reklamě
        Článek pokračuje po reklamě

        V neposlední řadě přichází nový herní režim v eliminaci Freezethat, Blizzardova převzetí „Freeze Tag.„Zde je vaším cílem zmrazit všechny nepřátelské hráče najednou. Pouhým odstraněním hrdiny budou na dobu na neurčito zamrzlé. Jediným způsobem, jak je přivést zpět do boje, je to, že je spoluhráči vytáhnou.

        Zimní divů 2022 Twitch Drops

        Neliší se od předchozích událostí v Overwatch 2, může být určitá kosmetika získána pouhým sledováním Twitch Streams během Winter Wonderland Event. Mezi 25. prosincem a 4. lednem poskytne Twitch Streams s povolenými kapkami následující odměny:

        Článek pokračuje po reklamě

        • .VA vítězství představuje.
        • Sledujte 4 hodiny: Odemkněte sáně D.VA legendární kůže.

        Overwatch 2 Sleighing Legendary D.Va Skin

        .VA kůže může být odemčena pouze skrz kapky škubnutí.

        To je vše, co je třeba vědět o letošní akci Winter Wonderland v Overwatch 2, i když vás určitě aktualizujeme, pokud se na cestě objeví nějaké překvapení.

        Overwatch 2 Winter Wonderland Skins 2022

        Overwatch 2 Winter Wonderland Skins: Tracer, Lucio, Mei a Torbjorn na sobě různé kosmetické kůže Santa a Elf v rámci sezónních slavností zimních divů

        může přinést velmi potřebné sváteční povzbuzení-zejména pokud jste Brigitte Main. Sezónní události nabízejí příležitost ponořit se do nových herních režimů mimo obvyklou rychlou hru a konkurenceschopné scény, ale nové kůže na chytání jsou to, co opravdu zachycuje duch sezóny.

        Po zklamání z prémiových kůže Halloweenů Overwatch 2 Halloween mají nyní hráči příležitost vydělat epickou kůži Ice Queen Brigitte, aniž by vůbec strávili jakoukoli měnu. Samozřejmě tam jsou Řada slavnostních balíčků dostupných ve hře FPS, které jsou naplánovány na otočení po dobu trvání události,. Zde je snížení skinů Overwatch 2 Winter Wonderland.

        Overwatch 2 Winter Wonderland Skins: The Ice Queen Brigitte Epic Skin, jak je zobrazena v galerii HERO, omezená kůže exkluzivní pro zimní Wonderland Sezónní událost

        All Overwatch 2 Winter Wonderland Skins

        V této sváteční sezóně debutují tři nové zimní divů divů, které debutují. Spolu s Ice Queen Brigitte máme také perníkovou basovou a lednickou kůži Ice Angel, i když se oba objeví pouze na rotačním základě v obchodě.

        Epická kůže Ice Queen Brigitte může být odemčena dokončením výzvy „Sezóna“ z události Winter Wonderland, která vás úkolem dokončíte šest dalších osmi výzev Winter Wonderland, které běží jako součást akce. Relevantní výzvy v zimě Wonderland jsou následující:

        • Thaw 15 spojenci v eliminaci mrázky.
        • Nachladit se: Chyťte šest sněhových koulí na sněhové kouli Deathmatch.
        • Odporný: Vyhrajte hru v Yeti Hunterovi jako yeti.
        • Blok ledu: Blokujte osm sněhových koulí s kryotem nebo ledovou zeď ve sněhové kouli Deathmatch nebo Mei’s Snowball ofenzíva.
        • Vyhrajte hru v eliminaci freelethaw.
        • Vyhrajte hru na Snowball Deathmatch.
        • Lovec příšer: Vyhrajte hru v Yeti Hunter jako Mei.
        • Čas na kakao: Vyhrajte hru ve Snowball Ofensive Mei.

        Jakmile dokončíte šest výzev Winter Wonderland, bude k dispozici Epic Skin Ice Queen Brigitte pro vybavení prostřednictvím galerie hrdiny.

        Overwatch 2 Winter Wonderland Skin balíčky

        Dlouhodobí fanoušci Overwatch 2 Winter Wonderland Skins by měli i nadále pilně ušetřit své mince, protože velká většina zůstává k dispozici pro odemknutí prozatím. .

        V současné době jsou k dispozici tři balíčky Winter Wonderland Skin, které si můžete koupit v obchodě: Rudulph, Toybot a Yeti balíčky. Jak byste mohli očekávat, tyto balíčky zahrnují Epic Skin Rudolph Roadhog, Toybot Zenyatta Legendary Skin a Yeti Winston a Yeti Hunter Mei Legendární kůže. Tyto kůže jsou také doprovázeny řadou emocí, sprejů a vítězství, v závislosti na svazku.

        Obchod se resetuje každý týden, takže je pravděpodobné, že tyto tři svazky budou nahrazeny dalšími Overwatch 2 Winter Wonderland Skins 20. a 27. prosince a poté na poslední dobu 3. ledna 2023 – den před koncem události. .

        . Pokud hledáte hromadu svou kosmetickou sbírku, v Battle Pass Overwatch 2 je k dispozici také řada nových kůží, která se teprve nedávno obnovila jako součást Overwatch 2 Season 2. .

        Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

        Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.