Overwatch Hero 32: Datum vydání ozvěny, schopnosti, hraní, role a další, datum vydání Overwatch je 14. dubna 2020 – Siliconera

Datum vydání Overwatch Echo je 14. dubna 2020

Echo bude k dispozici na verzi PC a konzoly Overwatch ON 14. dubna, Blizzard oznámil 9. dubna. V současné době mohou na PTR vyzkoušet pouze uživatelé PC, i když Overwatch Tým přidal „experimentální kartu“ v živé verzi hry, kde vývojáři plánují poskytnout hráčům možnost vyzkoušet své nejdivočejší vyvažovací myšlenky a herní režimy, ale nezahrnovala Echo Echo.

„Overwatch“ Hero 32: Datum vydání echo, schopnosti, hraní, role a další

Echo, Overwatch’s Hero 32 je hratelný na veřejné testovací oblasti ve hře (PTR) od 19. března poté, co Blizzard krypticky škádlil robotickou postavu denně předem. Nejnovější přírůstek do seznamu střelců se sídlem v týmu byl poprvé odhalen v krátkém roce 2018 a konečně obdržela oficiální vydání pro živé servery Blizzard.

Aktualizováno: 9. dubna 2020
Původně zveřejněno: 19. března 2020

Echo, OverwatchHero 32 je hratelný na veřejné testovací oblasti ve hře (PTR) od 19. března poté, co Blizzard krypticky škádlil robotickou postavu den předem. Nejnovější přírůstek do seznamu střelců se sídlem v týmu byl poprvé odhalen v krátkém roce 2018 a konečně obdržela oficiální vydání pro živé servery Blizzard.

Na rozdíl od spekulací je Echo hrdinou antény na poškození namísto podpůrné postavy, která je poněkud podobná Pharahovi, ale má jedinečnou sadu dovedností na rozdíl od jiného člena Overwatch. Herní režisér Jeff Kaplan přerušil roli Echo, schopnosti a plné příběhy v aktualizaci vývojáře a objevil se na Timothy „Timthetatman“, který Twitch Stream John Betar promluvil a jak se přiblížili k návrhu hrdiny 32.

“Echo je postava, která porušuje design hry,” řekl Timthetatmanovi, když odkazoval na její konečný tah, který na krátkou dobu transformuje Echo na nepřátelského hrdiny.

Echo je perfektní charakter pro hráče, kteří si užívají na obloze a prší dolů devastující projektily shora jako otravný mechanický komár. Tady je vše, co potřebujete vědět o Hero 32 in Overwatch.

Kdy je datum vydání Echo Overwatch?

Echo bude k dispozici na verzi PC a konzoly Overwatch ON 14. dubna, Blizzard oznámil 9. dubna. V současné době mohou na PTR vyzkoušet pouze uživatelé PC, i když Overwatch Tým přidal „experimentální kartu“ v živé verzi hry, kde vývojáři plánují poskytnout hráčům možnost vyzkoušet své nejdivočejší vyvažovací myšlenky a herní režimy, ale nezahrnovala Echo Echo.

“Echo je zbrusu nové aktivum, které ve hře ještě neexistovalo, takže jsme ji nemohli dát do experimentální karty,” vysvětlil Kaplan na Stream.

Každý, kdo vlastní verzi PC Overwatch může naskočit do PTR přímo z jejich bitvy.Čistý klient. Hráči konzoly budou muset počkat do 14. dubna Echo, aby ji pilotovali.

Role a schopnosti Echo

Echo je poškození hrdinou s vynikající vzduchovou mobilitou, která soupeří Pharah. Má extrémní potenciál poškození prasknutí a zdánlivě má ​​jeden z nejsilnějších ultimátů ve hře. Mějte na paměti, že Blizzard v současné době testuje ozvěnu v PTR, takže některé z těchto schopností se mohou změnit, když ji vyrovnávají. Zde je přehled celého celého močení:

  • Tri-shot (primární oheň) Střílí tři projektily najednou ve vzoru trojúhelníku z Echo’s Refertips. Hráči budou muset vést své výstřely, jako jsou Pharahovy rakety nebo Meiho rampatr, aby přistáli tuto schopnost.
  • Letivé bomby (sekundární oheň)Vypálí salvu lepivých bomb, které po dopadu vybuchnou chvilku. Jak název napovídá, připojí se k nepřátelským hrdinům a způsobí masivní poškození. Schopnost je také projektil a má 6sekundové cooldown.
  • Letdává Echo schopnost volně létat po dobu 3 sekund, stejně jako Mercy’s Valkyrie Ultimate. Má 6sekundové cooldown.
  • Glide (pasivní)je podobný Glide Mercy’s Glide, ale ozvěna padá rychleji a má mnohem horizontální mobilitu, díky čemuž je ve vzduchu kluznější.
  • Zaostřovací paprsekje proud energie, který ozývá kanály po dobu 3 sekund, který poškozuje (50 za sekundu) kohokoli, čeho se dotkne. Zvyšuje poškození (200 za sekundu) nepřátelům nebo bariérám, které jsou pod 50% zdraví, což z něj činí silný cílový pohyb.
  • Duplikát (Ultimate)Transformuje ozvěnu na cíleného nepřátelského hrdiny po dobu 15 sekund a ona získává využití všech jejich schopností, včetně jejich konečných. Během této schopnosti má Echo zvýšenou maximální rychlost náboje. To znamená, že může použít konečný hrdina nepřátelského hrdiny proti jejich týmu několikrát.

Sledujte prsty!

Je ozvěna přemožena?

Na papíře se Echo zdá být velmi mocná, ale řešení důsledného poškození bude vyžadovat určité zkušenosti s hrdiny projektilních projektů, jako je Pharah, nebo budete mít spoustu svých výstřelů. Navíc má pouze 200 HP jako mnoho jiných DPS Heros, aby ji mohla snadno vyjmout nepřátelská vdova nebo solider: 76 Pokud si nebude opatřena tam, kde létá.

I když se její ulta zdá děsivá, získání nepřátel není tak snadné, jak to zní. Jistě, pokud se dokážete houpat na celý nepřátelský tým jako duplikovaný Reinhardt, okamžitě dostanete Earthshatter. Ale pokud vás Lucio odstrčíte, jste v podstatě sedící kachna.

Převzetí nepřátelského hrdiny vyžaduje, aby hráč ozvěn byl alespoň trochu zdatný s jejich schopnostmi rychle shromáždit ult Charge. Takže pokud nemáte nejlepší výstřel, možná se rozhodněte duplikovat nepřátelskou opěrku místo McCree.

Nechcete být zasaženi lepkavými bombami Echo.

Co je Backstory Echo?

Echo je vysoce pokročilý robot vytvořený singapurským vědcem Dr. Mina Liao, která byla jedním ze zakládajících členů Overwatch. Předtím pracovala jako výzkumná pracovníka umělé inteligence a robotiky v Omnica Corporation, která nakonec vytvořila omnické roboty, které by během omnické krize vedly válku proti lidskosti.

Zatímco omnická krize mnoho nedůvěry a.I. Obecně Dr. Liao věřila, že technologie by mohla být použita k lepšímu lidskosti, kterou se pokusila prokázat vytvořením ozvěny. Dr. Liao navrhl Echo, aby měla více vrstev selhání a ochrany, aby jí umožnila stát se věrným členem týmu Overwatch.

Dr. Liao byl zabit při útoku neznámou silou a Echo nyní pokračoval v všechno, pro co stála.

Echo je nyní k dispozici na Overwatch’s PTR a nemá žádné potvrzení širokého datum vydání.

Datum vydání Overwatch Echo je 14. dubna 2020

Datum vydání overwatch ozvěny

Nové Overwatch Hrdina je připraven debutovat. 32nd se chystá připojit k obsazení a oficiálně se to děje dříve, než si myslíte. Zatímco už je k dispozici a hratelná na PTR na PCS, Overwatch Datum vydání Echo je 14. dubna 2020. Bude přidána prostřednictvím bezplatné aktualizace, jako obvykle.

Po trochu škádlení a odhalení v polovině března 2020 dorazila Echo na PTR minulý měsíc. Robot byl vytvořen bývalým zaměstnancem Omnica Corporation DR. Mina Liao poté, co opustila společnost v důsledku omnické krize a chtěla ukázat hodnotu umělého života. Po připojení k Overwatch zahájila projekt Echo. Přiměla je však, aby si mysleli, že to byl adaptivní robot podpory, spíše než jeden s pokročilým umělou inteligencí, která se neustále učila od lidí. McCree o tom věděl, a proto po Dr. Liao zemřel a Echo byl „v důchodu“, přivedl ji zpět.

Overwatch’S Echo je vlastně hrdina typu poškození. Má troj-shot pistoli, může používat lepivé bomby a má zaostřovací paprsek, který konkrétně poškozuje nepřátele s méně než 50% zdraví. Může také trochu létat s letem a klouzat, když přichází do země. Aby její duplicitní dovednost uznala její přizpůsobivost.

Overwatch je k dispozici na Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One a PC. The Overwatch Datum vydání Echo je 14. dubna 2020.