Overwatch Review: Overwatch: Datum vydání, hratelnost a vše ostatní, co potřebujete vědět – CNET, Blizzard trvale snižuje 20 $ z ceny Overwatch na PC – Destructoid

Blizzard trvale snižuje 20 $ z ceny Overwatch na PC

Blizzard jsou ti kluci World of Warcraft?

Overwatch: Datum vydání, hraní a vše ostatní, co potřebujete vědět

Zájem o novou střelci týmu Blizzarda na týmu první osoby? Měli byste být! Zjistěte všechny podrobnosti, které potřebujete vědět právě zde.

Nic Healey Senior editor / Austrálie

Nic Healey je vedoucí editor s CNET, se sídlem v australské kanceláři. .

.m. Pt

Blizzard se vrhá do žánru „Hero Shooter“ s Overwatch, hra pro lidi, kteří nedostali dost zbraní ve Warcraft a Diablo.

Takže, pokračujte: Vysvětlete, co je overwatch

Nakupujte pro Overwatch Origins Edition (Xbox One)

Je to Blizzardova převzetí tzv. „Střelce s více hráči“ nebo „Střelec založený na týmu“ nebo „Hero Shooter“ nebo cokoli, co nazýváme tento styl hry tento týden. Stručně řečeno, je to střelec z první osoby, který vás má v týmu a pokouší se zastřelit druhý tým, když běháte nechtěně kolem omezené oblasti (aka „mapa“).

Blizzard jsou ti kluci World of Warcraft?

Jo, ale také jedna nebo dvě další věci jako Diablo, Warcraft, Starcraft, Hearthstone a The Lost Vikings 2, což byla upřímně vynikající hra pro SNES. .

Co jsi myslel „Hero Shooter“?

. Právě teď je jich 21, ale Blizzard stále oznamuje více. Všichni mají skvělá jména jako Tracer, Junkrat, Roadhog a, ER, Winston.

Všichni berou jednu ze čtyř různých rolí, které Blizzard definuje jako útok, obranu, tank a podpora. . Tým by měl být složen z dobré kombinace těchto rolí pro dobře zaoblenou posádku.

To zní jako spousta jiných herních her.

Trochu, ale existuje několik klíčových rozdílů. . Ale druhým je to, čemu byste mohli nazvat přístupnost a jaké výrazy Blizzard „Pick-Up-and-Play“. Myšlenka je taková, že Overwatch se snadno dostane, s hrdiny, kteří mají pevné schopnosti, spíše než přizpůsobitelné „načítání“.

Co myslíte načtením?

Pokud skočíte do hry pro více hráčů Shooty McWardude VI, pravděpodobně si před hraním vyberete několik různých zbraní a speciálních schopností. . . Vidíte na hřišti McCree a to je to, co bude mít schopnosti.

To znamená, že můžete skočit a začít hrát, experimentovat s několika různými postavami a vidět, jaké zbraně a schopnosti se vám líbí. Je to také trochu „můj první hrdinový střelec“.

Dobře, zní to docela dobře! Kdy hraji a kde?

Je venku 24. května a můžete jej hrát na PC, PlayStation 4 nebo Xbox One. Ale pokud předobjednáváte, můžete se dostat do otevřeného testování beta ve 3. až 4. květnu. Ceny jsou komplikované. Hráči PC to mohou získat za pouhých 40 $, AU $ 70 nebo 36 GBP. Ale pokud to chcete na konzole, je to 60 $, AU 90 $ nebo 45 GBP za edici Origins, které má některé bonusové věci, jako jsou postavy kůží. (Můžete si také koupit původ pro PC, za o něco méně než na konzole..

Blizzard trvale snižuje 20 $ z ceny Overwatch na PC

Overwatch

Na PC se právě dostal trochu dostupnější pro každého, kdo se chce stát pozdním adopcem střelce Blizzardovy hrdiny (nebo pro kohokoli, kdo chce pouze účet Alt).

Blizzard snížil cenu Overwatch na PC o 20 $ za obě vydání. . . Za to, co to stojí za to, má legendární edice také crossover obsah pro Svět války, Diablo III, Hrdinové bouře, Starcraft II, Heartstone.

. Verze PS4 je stále uvedena na 60 $. Trh s PC však stále častěji vytváří tento typ živých služeb zdarma. Counter Strike: globální útočné je jedním z posledních příkladů. Smíchání 20 $ z cenovky to nezmizí, ale dělá to Overwatch Trochu lákavější na držení.

Zatímco se smějete, procházíme, zemřete. . Všichni víte, že jste od nich navždy milovali kostní zločince, zlato.