Overwatch’s Free Kerrigan Skin for Widowmaker je nyní k dispozici | PCGamesn, Overwatch Cosplayer označuje 10 let Starcraft 2 jako Kerrigan Widowmaker – Dexerto

Overwatch Cosplayer označuje 10 let Starcraft 2 jako Kerrigan Widowmaker

Počínaje dnes, přihlášení do Starcraft: Remastered vám bude činit pamětní uživatelskou kůži a Starcraft 2 vám také přinese novou pokožku rozhraní pro každý závod, kromě portrétu a obtisky. Přihlášení do Diablo 3 vám dá Battlecruiser Pet s názvem Dominion’s Revenge.

Overwatch’s Free Kerrigan Skin for Widowmaker je nyní k dispozici

Overwatch Widowmaker Kerrigan Skin Starcraft výročí

Pokud se přihlásíte do Overwatch kdykoli od nynějška do 3. dubna, obdržíte bezplatnou kůži Sarah Kerrigan Ghost pro Widowmaker. Je to součást oslav 20. výročí Blizzardu pro Starcraft a je to možná jediná nejvýznamnější položka, i když je k dispozici také spousta dalších zdarma zdarma.

Nedávno oznámení o velkém Overwatchu bylo Brigitte: tady je to, kdo je a co dělá.

Počínaje dnes, přihlášení do Starcraft: Remastered vám bude činit pamětní uživatelskou kůži a Starcraft 2 vám také přinese novou pokožku rozhraní pro každý závod, kromě portrétu a obtisky. Přihlášení do Diablo 3 vám dá Battlecruiser Pet s názvem Dominion’s Revenge.

Bonusy s tématem Starcraft ve World of Warcraft, Heroes of the Storm a Hearthstone budou k dispozici později v měsíci.

Původní příběh, 4. března:Na oslavu 20. narozenin Starcraft, na vrcholu krátkého filmu, který byl vyhlášen, se události crossoveru konají napříč hrami Blizzardu, s Overwatch, aby byl zdaleka nejlepší dohoda – zbrusu nová kůže pro vdovský pracovník.

31. března je 20. výročí společnosti Starcraft, a tak vdova dostává svou druhou kůži s tématem Starcraft: Kerrigan. Je to předběžný zběsilý duchový Kerrigan, kvůli obtížím při vytváření kůže, která si zachovává typický obrys vdovy, spíše než vypadá jako milosrdenství (jako královna čepelí Kerrigan, forma, kterou většina lidí ví, má velká kostní křídla), a protože předběžné zavedení zavedení Kerrigan byl duch a Widowmaker již má kůži druhého slavného ducha, Nova.

Oslavy se odehrávají ve všech aktuálně podporovaných hrách Blizzard, ale Starcraft: Remastered získává speciální novou konzolovou pokožku, Starcraft 2 dostává nový remasterovaný Terran, protoss a Zerg Console Skins, portrét, přihlašovací úspěch a Zvláštní obtisky pro každý závod. Oba Starcraft: Remastered a „Select Starcraft 2 položky“ budou v prodeji od 6. do 20. března.

V Heroes of the Storm bude k dispozici nový portrét, se speciální hvězdnou rvačkou (pravděpodobně Escape from Braxis Brawl) a hrdina Starcraft, který bude následovat. Diablo 3 také získává battlecruiserova mazlíčka, World of Warcraft získá nové interakce, když hráči /pozdrav ze Zergling, Grunty, Mini Thor, Baneling nebo Zeradar, a hřiště Starcraft se bude konat v Hearthstone pro Starcraft 20. ročně.

To vše bude Free Bar The New Heroes of the Storm Hero, který je v současné době záhadou. Chcete -li odemknout další obsah, budete se muset přihlásit do příslušné hry a bude to za odemknuto, i když je pravděpodobné, že to bude jen po omezenou dobu. Podrobnosti o tom, kdy bude vše k dispozici, budou oznámeny na oficiálním webu pro oznámení, i když je pravděpodobné, že bude nebo kolem 31. března nebo kolem 31. března.

Hannah Dwan Hannah Dwan je spisovatelka her a napsala pro PCGamesn o Rainbow Six Siege, Overwatch a Payday 2. Více jejich práce najdete na PC Gamer, The Telegraph a další.

Overwatch Cosplayer označuje 10 let Starcraft 2 jako Kerrigan Widowmaker

Widowmaker Kerrigan cosplay

Blizzard Entertainment/Le_Blaaanc_cosplay

Jeden Cosplayer Overwatch se rozhodl oslavit desetileté výročí vydání Starcraft 2 s jedním z nejlepších nadávání Kerriganovy kůže vdovy, kterou jsme dosud viděli.

Komunita Blizzard oslavila desetileté výročí vydání Starcraft 2 27. července a ukrajinský cosplayer/vdovský fanoušek „Le_Blaaanc_cosplay“ se rozhodl cosplay overwatch Sniper’s Kerrigan Skin, aby označil příležitost.

Pro ty, kteří se nezírají ve Starcraft Lore, začíná Sarah Kerrigan jako Terran Ghost, než se nakonec změní na Zergovu královnu čepelí a vede k hledání závodu po galaktické nadvládě po broodské válce.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

 • Přečtěte si více:Borderlands cosplayer wows fanoušci jako mysl flowing mad moxxi

Kerriganova vzhledu je založena na Kerriganově vzhledu, když byla duchem, a právě při prvním pohledu na Le_Blaaandova převzetí kosmetiky pro fanoušky je jasně mimo tento svět.

Získejte tuto overwatch vdovskou kůži Kerrigan pouhým přihlášením

Vývojář Overwatch Blizzard slaví 20. výročí Starcraft a část toho zahrnuje poskytnutí hráčů Overwatch zdarma.

Jak jste možná již uhodli, tato overwatch kůže je určena pro vdovský a promění ji v Kerrigan Starcraft Kerrigan.

StarCraft se 31. března otočí 20. března a pokud se od nynějška do 3. dubna přihlásíte na Overwatch, obdržíte kůži zdarma. Tady je kůže v akci:

Odemknuté a naložené.

Přihlaste se do Overwatch od nynějška do 3. dubna na oslavu 20. výročí @Starcraft s bezplatnou vdovskou Kerrigan Skin. pic.cvrlikání.com/x0e7jedww6

– Overwatch (@playoverwatch) 6. března 2018

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Jiné hry Blizzard také slaví 20. výročí Starcraft, takže uvidíte, jak se uvidíme kůže a další předměty kolem Starcraft v Hearthstone, hrdinové bouře, World of Warcraft a Diablo 3.

Kůže je podobná další kůži Widowmaker’s Other Starcraft, nova. V případě, že jste neznámí, Kerrigan se perfektně hodí, protože byla také vrahem dlouhého dosahu, i když s různými motivy a za různých okolností. To je předtím, než se stala královnou Zerg, samozřejmě.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Activision Blizzard následovat
 • Následujte Blizzard Entertainment
 • Blockbuster následovat
 • ESRB Teen následuje
 • Sledujte multiplayer
 • Novinky následují
 • Overwatch následovat
 • Overwatch následovat
 • PC Sledujte
 • Pegi 12 Sledujte
 • PlayStation Follow
 • PS4 následovat
 • Následujte sci -fi
 • Střelec následovat
 • Sledujte Starcraft
 • Video Sledujte
 • Xbox následovat

Sledujte všechna témata Zobrazit další 12

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Sherif je VG247 Go-to Shooter and Souls-LIKESS. Ať už se jedná o zprávy, recenze nebo op-eds-Sherif vám vždy dychtí povídat o videohrách. Sherif sídlí v Egyptě, což je skutečnost, že pracuje usilovně na změnu, i když jen na další příležitosti k túře.