Jak používat šmouhy ve fasmofobii

The Smudge holí musí být osvětleno buď a Lehčí Svíčka což bude potřebovat a Zpočátku to osvětlit. To by mělo být zohledněno náklady na vyšetřování s jediným Lehčí ale má neomezené použití.

Můžete zapálit kadidlo s jakýmkoli zapalovačem, abyste zabránili duchu v zahájení lovu po dlouhou dobu, navíc jej můžete použít během lovu, když se poblíž ducha dezorientujte několik sekund.

Schopnost
(Úroveň I)

+ Rozsah: 3m
+ Trvání: 5s
– Spotřební

Použití

Startér

Požadovaná úroveň

14

.
Navíc zpomalí pohyb ducha pro část jeho účinku.

Schopnost
(Úroveň II)

+ Rozsah: 4m
+ Trvání: 6s
+ Zpomaluje duch během lovu: 5s
– Spotřební

Cena

Maximální částka

Použití

Startér

Úroveň i Úroveň II Úroveň III
42 85

. Když je duch původně odpuštěn, bude to ohromeno a na krátkou dobu zastaví jeho pohyb.

(Úroveň III)

+
+ Trvání: 7s
+ Zastaví duch během lovu: 5s

Kadidlo .

Obsah

K kadidnu, mít zapálení v inventáři, podržte kadidlo a poté stiskněte primární použití (výchozí: kliknutí pravým tlačítkem myši). Kadidlo hozené na zemi může být také osvětleno zaměřením na to při držení zapáleného nebo ohně a poté stisknutím sekundárního použití.

 • Úroveň I: 5 sekund
 • Úroveň II: 6 sekund
 • Úroveň III: 7 sekund

potřebné ověření ] k úspěšnému uplatňování jeho účinku, ale může to aplikovat pouze jednou. Když je kadidlo zvyklé, kouř přestane být emitován a model dokončí hoření do padáku. Neexistuje žádný výslovný náznak toho, zda bylo kadidlo použity účinně nebo ne. Kadidlo je po použití obvykle vyřazeno.

Kadidlo má rozsah, ve kterém musí být duch, aby byl úspěšně aplikován jeho účinky.

 • Úroveň III: 5 metrů

Pokud se používá další kadidlo, když se již použijí účinky kadidla, budou se znovu aplikovány a časovače budou resetovány.

Pravidelné „čištění“ []

Když je duch v rozsahu kadidla, zatímco hoří, dojde k následujícímu:

 • Duch nebude schopen po určitou dobu iniciovat lov sám:
  • Duch: 180 sekund
  • Všechny ostatní duchové: 90 sekund

  Kadidlo osvětlení nezabrání prokletým lovům ani zastaví již probíhající lov, ale udělá to během lov, kterému zabrání dále .

  Oslepující během lovu []

  Tento obrázek má blikající světla.

  Kadidlo lze během lovu použít k „slepému“ duchu. .

  • Být schopen detekovat nebo zabíjet hráče; Člověk to může projít bez umírání
  • Projděte se náhodným směrem, podobně jako jeho „putující fáze“
  • .

  Tento efekt trvá 5 sekund (7.5 sekund pro moroi). Po tomto období se duch vrátí ke svému pravidelnému loveckému chování a bude schopen znovu vidět a zabíjet hráče.

  Další kadidlo lze použít pro stejný účel během stejného lovu, bez snižujících se návratů.

  Tipy []

  • Když během lovu kadidlo osvětlení poblíž ducha, může se duch náhodou vydat stejnou cestu jako hráč, zejména v těsných chodbách. To neznamená, že duch může hráče vidět. Zapálit kadidlo blízko (ale ne v) úkrytu, takže ho můžete dosáhnout dříve, než nebude duch slepý.
  • . Abyste tomu zabránili, zkuste kadidlo osvětlit.

  Předchozí model se drží v ruce hráče.

  Objektivní Skutečné požadavky
  Lehké kadidlo v dosahu ducha

  • Před 0..0, kadidlo bylo označováno jako „šmouhy“. Přestože jsou označovány jako „rozmazání“, tyčinky se používají více podobné „čištění kouře“. Smudging je duchovní a náboženské praxe nalezená v různých domorodých amerických kulturách, z nichž mnohé používají bílý šalvěj, rostlinné původem v Severní Americe. S rozmazání se obvykle používá pro osobní duchovní čištění, modlitbu a slavnostní příležitosti, technika se liší od kmene k kmeni. Na druhé straně se čisticí kouře používá převážně k odvrácení negativní energie a zlých duchů a je používán tím, že je používán kouř mudrců nebo bylin kolem oblasti, někdy doprovázený modlitbou, zpíváním nebo zaklínacími. Čištění kouře je praxe, která se běžně vyskytuje v moderní WICCA a čarodějnictví.
  • Původní popis této položky byl následující: „To byl vždy jeden z hlavních způsobů, jak oslabit běžnější duchové. .”

  Dějiny [ ]

  6. února 2020 .
  Přejmenování na bílé šalvěj na rozmazání holí.
  Duch již nemá šanci změnit pokoje po použití šoudlíků.
  Použití Smudge Helts poblíž ducha nyní dočasně zvyšuje svou aktivitu.
  10. září 2020 Smudge hole nyní zastaví aktivní lovy, pokud je osvětleno poblíž ducha.
  Brzy přístup (pára)
  26. září 2020 Kouř SMUDESS SLOK je nyní znatelnější.
  28. září 2020 Smudge hole již nezastaví aktivní lovy a místo toho brání duchu v zabíjení hráčů na krátkou dobu, zatímco je to bloudí.
  .29.6 .
  .3.0 Změnil model Smudge Sticks.
  ? Efekty rozmazání se nyní mohou používat při pálení místo na začátku nebo na konci pálení.
  .6.. .
  0.9.0 Přejmenován na kadidlo
  Interval, ve kterém duch kontroluje, zda je kadidlo aktivní, je nyní mnohem menší, takže odpuzování ducha je mnohem konzistentnější
  Kadidlo bude nyní mít navíc 50% trvání (na úroveň) proti Moroi
  .G. osvětlení rozmazání v kamionu)

  Startovací vybavení: D.Ó..S. Projektor • Čtečka EMF • Baterka • Kniha psaní ducha • Spirit Box • Teploměr • UV světlo • Videokamera
  Kadidlo

  Jak používat šmouhy ve fasmofobii

  Jak používáte SMUDE HILK ve fasmofobii? ?

  The Fasmofobie Smudge Stick je jedním z několika typů zařízení, které si můžete vzít s sebou před zahájením lovu duchů. I když vám jiní pomáhají při odhalování více o vašem cíli, účelem této položky je udržet vás v bezpečí.

  Jak používat šmouhy ve fasmofobii

  Jak používat Smudge Stick in Phashophobia

  V podstatě Smudge Stick slouží dvěma rolím. . To platí pouze tehdy, když duch dosud nevstoupil do režimu lovu.

  . Použití phushofobie’s Smudge hůl, když jste pronásledováni, na chvíli rozptýlí nepřítele, dá vám krátké okno, abyste zlomili linii zraku a hledali místo, kde se schovávat.

  V obou scénářích vyžaduje proces zapálení tyčinek šmouhy použití zapalovače a lze jej provést ve dvou krocích. Nejprve vybavte svůj zapalovač a poté pokračujte ve vybavení rozmazané tyčinky. .

  Alternativně můžete hodit hůl na zem, zapálit si zapalovač a poté zvednout šoudku. Mělo by to automaticky zapálit. V obou případech to budete chtít tak učinit, když jste poblíž umístění duchů.

  Je třeba mít na paměti, že se jedná o položky, které mají pouze jedno použití a které zabírají několik sekund. .

  Naštěstí vám fasmofobie umožňuje vybavit až čtyři rozmazané tyčinky. Další pomoc s hororovou hrou kooperační.

  Aktualizujte se o nejnovějších novinách PC herními sledováním GameWatcher na Twitteru, zkontrolujte naše videa na YouTube, dávejte nám jako na Facebooku a připojte se k nám na Discordu . Můžeme také zahrnout odkazy na affiliate obchody, což nám dává malou provizi, pokud si něco zakoupíte. Děkuji.

  O Bogdan Robert Mateș

  .

  Úvod do Smudge Sticks

  Dezorientování ducha

  Rozmazání a typy duchů

  Úvod do Smudge Sticks

  The SMUDE HILK je volitelný vybavení, které má řadu použití, ale také plní dva náhodné cíle, které jsou „Očistěte oblast poblíž ducha pomocí šmouhy“ „Odrazujte ducha s rozmazanou hůlkou, zatímco někoho honí“, Může být použit na oba dočasně zabránit lovu a nutit loveckého ducha do krátké putování, kde může Ani sledujte ani nezabíjejte žádný z vyšetřovacího týmu (za většiny okolností).

  Maximum # na vyšetřování: 4
  Náklady za: 15 $
  Náklady na maximum #: 60 $

  The Smudge holí musí být osvětleno buď a Lehčí nebo Svíčka což bude potřebovat a Lehčí Zpočátku to osvětlit. Lehčí náklady ale má neomezené použití.

  The SMUDE HILK Lehčí, rozsvítí pomocí tlačítka sekundárního použití. Může být buď držen v ruce, nebo upuštěn na zemi, když hoří. Lehčí nebo Svíčka osvětlit to, když je na zemi.

  Stick Lit Smudge se pokusí umístit dva efekty na nedalekého ducha, pokud je tento duch do 6 metrů a pokusí se to udělat 6krát v průběhu 6 sekund, po kterém je spálena a zbytečná.

  Když osvětlí a SMUDE HILK sekundy, během nichž, Od aktuální aktualizace, pokus . Má dva primární účinky – prevence lovu a dezorientace během lovu – stejně jako specifický účinek pro Yurei a mírný nárůst duchovní aktivity.

  Li The Duch již zvyklý . .

  První použití pro Prevence lovu kde, zatímco pod rozmazaným efektem, . Toto je nominálně 90 sekund (1 a 1/2 minuty) pro většinu , 60 sekund (1 minuta) pro a Démon Duch. To může být užitečné sdělení při pokusu zjistit, zda Duch je Démon, Duch nebo ani jeden.

  Můžete dokončit jeden z těchto cílů souvisejících s rozmazanými tyčinkami:

  „Očistěte oblast poblíž ducha pomocí šmouhy“ lze dokončit jednoduše osvětlením a nebo už hoří Smudge holí z Duch. To může být trochu obtížné, když to není lov a většina Hráči často předpokládají, že je ve své oblíbené místnosti a jsou zmateni, proč selhat dokončit cíl.

  Můžete použít a Pohybový senzor Sůl znát jeho aktuální umístění Jste připraveni s v ruce. . To je někdy dokonce obtížnější u duchů, kteří mají tendenci chodit k vybranému hráči, jako je a Přízrak teleporting, a Přízrak chůze nebo a Banshee .

  Dezorientování ducha

  Pokud je duch během lovu rozmazán, stane se dezorientovaným a vstoupí do putující fáze, kde nemůže zabít vyšetřovatele ani je detekovat. Bude zmatený a náhodně nastaví trasové body kolem jeho bezprostředního umístění, dokud se efekt nevyčerpá, což je nominálně 6 sekund. Tato doba dezorientace není ovlivněna obtížemi, velikostí mapy nebo velikostí týmu, ale u Moroi je zdvojnásobena po dobu 12 sekund, protože to je jeho slabost.

  Duch bude konikovat, aby blikal svým nominálním sazbou, nebo pomalejší, pokud je to fantom, což znamená.

  Během lovu lze dosáhnout oba cílů týkajících se šoudlíků:

  Lze dokončit jednoduše osvětlením šoudkové hůlky nebo mít již hořící šmouhy do 6 metrů od ducha.

  . Duch musí v současné době honit vyšetřovatele a buď tento vyšetřovatel nebo kdokoli jiný v týmu musí zapálit hůlku do 6 metrů od ducha.

  Rozmazání a typy duchů

  Jak již bylo uvedeno výše.

  Démon a Duch Mít různé časovače, když se rozmazání používá k zabránění lovu s démonským časovačem, který trvá jen 60 sekund (1 minuta) a duch trvající 180 sekund (3 minuty). . Pokud je tato strategie použita mezi lovy, mějte na paměti, že pro většinu duchů a 20 sekund pro démony existuje časový limit 25 sekund.

  The Yurei Rovněž získá další účinek, když se rozmazává, je to, že se nemůže putovat ze své současné místnosti po dobu 90 sekund (1 a 1/2 minuty), což je také doba trvání účinku prevence lovu. To lze testovat s několika nastavením pohybových senzorů mimo svou současnou místnost, aby se zjistilo, zda se v tomto období putuje do jiných sousedních místností.

  A konečně je dezorientován rozmazáním po dobu 12 sekund místo obvyklých 6 sekund.

  . .

  Doufejme, že tato příručka vysvětlila rozmazání a vyjasnilo jakékoli mylné představy, které byste mohli mít – zejména pokud jste novějším hráčem – a zlepšujte své šance během příštího vyšetřování.