?

Rostou synové lesních stromů

Klíč příkazu konzoly je „RegrowMode.„Při psaní v výzvě konzoly ve hře budete moci zvýšit šance, že stromový pařez vzroste o 10%. . .

Dřevo je jedním z nejdůležitějších zdrojů, které budete muset získat v synech lesa. .

Chcete -li však získat dřevo, budete muset sekat stromy v nejnovější hororové hře na přežití Endnight Games. Budete muset vyčistit zalesněné oblasti a postavit si pevnost, pokud si přejete mít snadnější čas postupovat prostřednictvím příběhu.

,
Synové lesa jsou nyní k dispozici v raném přístupu na Steam!

Mechanik choppingu stromu je také něco, co vedlo mnohé k tomu, aby se zeptali, zda se do hry dostanou do růstu. Naštěstí stromy opěrají v synech lesa, i když to trvá značný čas.

Existuje však metoda, pomocí které můžete tento proces urychlit a nechat nakrájené listy rychleji na mapě růst. Tato příručka projde, jak můžete vyrobit stromy růst v synech lesa.

Vytváření stromů roste rychleji v synech lesa

. .

Nicméně, odvážit se od vaší pevnosti vás také učiní zranitelným vůči nepřátelským útokům. .

Nejbezpečnější možností by proto bylo čekat na nasekané stromy kolem vašeho tábora, aby dorostly zpět. Naštěstí existuje jeden způsob, jak budete moci zlepšit jejich míru opětovny v synech lesa.

. .

Klíč příkazu konzoly je „RegrowMode.. Aby se to však stalo, budete muset spát ve hře. .

. Ve hře stromy rostou z nových sazenic kolem stromu, který jste nasekali.

. .

Synové lesa jsou v současné době k dispozici na PC. Vývojáři hry ještě musí poskytnout oficiální informace o jeho vydání na konzolech.

Rostou synové lesních stromů?

Musíte vědět, zda synové lesních stromů rostou zpět ve hře přežití, pokud se nechcete pustit příliš daleko při shromažďování dřeva pro vaši základnu.

Synové opěrky lesního stromu: Zpěvají stromy v synech lesa? Slunce svítí přes vysoké stromy

Publikováno: 27. února 2023

Přemýšlel, jestli Synové lesních stromů V průběhu času roste zpět v hororové hře Endnight Survival? ? Ale dřevo je nezbytným zdrojem při budování robustní základny zabezpečené kanibalem, stejně jako osvětlení a recepty na řemeslné recepty, takže ho budete potřebovat spoustu.

Nejlepší poloha pro zaměření vašich synů budovy lesa a založení tábora je někde obklopeno stromy, jak pro krytí, tak pro zdroje. Nejlépe také chcete najít někde s řekami a potoky kolem sebe, což usnadňuje získání vody v synech lesa a udržet svou výdrž pro přepravu všech těchto protokolů. Ale ať už stavíte mezi stromy nebo venku ve hře Open ve hře Crafting, možná se ocitnete, že vám dochází stavební materiály. Takže, rostou stromy zpět v synech lesa?

Synové opěrky lesního stromu: Zpěvají stromy v synech lesa? Pařez, kde byl strom nasekán, a čtyři velké protokoly

Rostou synové lesních stromů?

Synové lesních stromů rostou z sazenic v hustých lesních oblastech hry s otevřeným světem. Nerostou na stejném místě a věnují se reformy. To však znamená, že pokud stavíte na stromě naplněné oblasti synů lesní mapy, nikdy vám nedojde dřevo. Stromy nerostou zpět z pařezů, takže neváhejte a ovládejte své syny lesní moderní sekery a nasekejte pařezy, aby vyčistili prostor pro váš tábor.

Takže, jen se ujistěte, že kolem vás je spousta synů lesních stromů, když začnete stavět, a zjistíte, že v průběhu času se doplníte, abyste se znovu sevřeli. Pokud to selže, nenechte Kelvina zemřít a můžete ho poslat při hledání protokolů. Když už mluvíme o tom, jak získat pomocnou ruku, máme spoustu užitečných synů lesních tipů a triků, které vás udržují naživu. Můžete také najmout Virginii v synech lesa, a přestože vám nemůže pomoci stavět, může vás podpořit při odrazování jiných mutantů. Pak jsou tu také synové multiplayeru Forest, ve kterém můžete do hry přidat až sedm lidí a stát se nezastavitelnou silou přežití.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Dorůstají stromy v synech lesa? – odpověděl

Stromy jsou jednou z nejdůležitějších věcí v synech lesa, pokud jde o zdroje a budování. . Při samozřejmě, když provedete úplné odlesňování vašeho okolí, je naprosto únavné tažení protokolů přes polovinu ostrova bez ohledu na to, co děláte, a bez ohledu na to, kolik protokolů se náš dobrý ol ‘přítel Kelvin táhne, takže otázka přichází na mysl: Kdy budou všechny ty stromy znovu opětovné? Dělat stromy rostou zpět v synech lesa? Pojďme to zjistit.

Dělají stromy zpět v synech lesa?

Budete potěšeni, že víte, že stromy skutečně rostou zpět v synech lesa. Ale je tu malý úlovek. Jakmile srazíte strom (bez křičení „dřeva“ ze známých důvodů). Pokud tak učiníte, tento strom se nikdy nedostává. Pokud necháte pařez BE, strom se přirozeně dostává do jednoho týdne a Kelvin to pravděpodobně znovu zkrátí, pokud jste mu napsali rozkaz, takže si je možná nevšimnete, že se někdy dotváří.

Někteří hráči někdy zažívají situaci, kdy stromy nedosahují. Očekává se, že to bude řešeno v jedné z následujících aktualizací.

Takže se nemusíte moc bát lesů v synech lesa. Nechte přírodu provést svůj kurz a budete mít dostatek dřeva pro nejchladnější zimy. V případě, že potřebujete více synů lesních průvodců, nebo si chcete přečíst více o synech lesa, vydejte se k našim synům lesní značky v tomto článku.

YouTuber s názvem Ninjakiller natočil video o tom, jak můžete násilně respawn všechny stromy v synech lesa (i v multiplayeru) úpravou souboru uložení (před provedením toho nezapomeňte zálohovat soubor). Podívejte se také na náš vlastní kanál Prima Games YouTube níže!

o autorovi

Nikola l

Nikola je spisovatelem štábu v Prima Games od května 2022. Hraje hra od od té doby, co byl schopen držet Amiga 500 joystick sám, zpět na začátku 90. let (když bylo hra dobré). Nikola pomohla zorganizovat desítky herních akcí a turnajů a od roku 2009 je profesionálně připojena k hraní. .