!

. Vezměte si hvězdy a vydejte se do neznáma!

Otevřené hry Světové kosmické lodi, které vám umožňují chodit uvnitř interiéru lodi.

.

Hledám hru, která nabízí zážitek z otevřeného průzkumu s osobní kosmickou lodí s interiérem pro chůzi/procházející – i.., nejen sedět v kokpitu a létání. . .

Hry, které jsem hrál, to víceméně má toto:

 • . Skvělé pro to, co to je, ale nechci stavět každý panel lodi a světy jsou trochu mrtvé/ne živé
 • .
 • . Koupil nejlevnější loď jako před 10 lety a za několik let se nezachytil její pokrok
 • Starbound. .
 • . .

. Hráli jsem to jen několik hodin, takže by jich mohlo být více. Přibíjí to volný/otevřený průzkum vibraci, kterou hledám.

Po mnoho let byl člověk fascinován prostorem. . Prostor je obrovská otevřená rozloha a mnozí z nás rádi věří, že tam jsou mimozemské druhy, s nimiž můžeme navázat kontakt. Filmy jako E.! .

Tyto čtyři vesmírné hry byly ručně vybrány, aby představovaly čtyři z našich nejoblíbenějších titulů tohoto žánru. . Ovládáte roztomilého malého mimozemšťana a musíte ho vést překážkou. . To, co dělá tuto běžeckou hru ještě více vzrušující, je skutečnost, že můžete běžet na každé straně kurzu! Dále máme Space City – Postavte svou říši, krátká stavební hra na mimozemské planetě. . Rozšiřte svou produkci, vytvořte nové technologie a dejte si pozor na zloděje!

Zatřetí máme Starblast, zábavnou multiplayerovou arkádovou střelci ve vesmíru. . Spolupracujte se svými spoluhráči na zajištění vítězství. ?

FAQ

?

 1. Starblast
 2. Nečinný prostor pro obchodní magnát
 3. Space Museum Escape
 4. První kolonie
 5. Vesmírná společnost
 6. Planeta Clicker

Jaké jsou nejlepší vesmírné hry na mobilní telefony a tablety?

 1. Starblast
 2. Planeta Clicker
 3. Space Museum Escape

Co jsou vesmírné hry?

Vesmírné hry vám umožňují prozkoumat podivné nové světy, stavět kosmické lodě a bojovat s nádhernými mimozemskými závody. !

Hrajte nejlepší online vesmírné hry zdarma na CrazyGames, není nutné stahovat ani instalace. !

!

Dokonce i místo tak velké jako planeta Země se může cítit stísněné dobrodruha vašemu kalibru. ? Máme elegantní a lesklé, futuristické, vesmírné plavidlo, které jen čeká na někoho, kdo je dost statečný, aby naskočil do kapitánské židle a vedl ho do vnějšího dosahu prostoru. ! . . . !

. Prostor může vypadat prázdný a studený, a z velké části to je, ale rozhodně nejste jediná… „věc“. Pokud budete mít štěstí, můžete narazit na squadronu dalších pilotů, kteří chtějí vidět, jak rychle může váš rust kbelík létat v našich závodních hrách kosmické lodi. ! . . ? .

Nalezení nových hranic

Žádný kapitán kosmické lodi hodný jeho hvězd a pruhů nebude ignorovat nevyužitý potenciál nových objevů. . . . . ? !

Vysokorychlostní manévrování

Nejlepší inženýři Země a vědci nehodili tuto úžasnou kosmickou loď, aby se mohl objevit kolem padesáti kilometrů za hodinu. . . ? V závodních hrách s kosmickou lodí zdarma samozřejmě! Koneckonců tam nikdy nebude žádný provoz, takže pokud najdete někoho dostatečně šíleného, ​​aby v intenzivním vesmírném závodě spálil veškerý svůj palivo, pak jste na nějakou hvězdnou arkádovou akci, abyste byli jisti! To ani není horká tyč, takže byste měli být připraveni zvládnout nějakou vážnou rychlost. . ? A jé…

. . ! . ! Máme rádi mimozemské hry a střelecké hry z kosmické lodi kvůli rychlosti, síle a vysokých statkových arkádových akcích. ? . Udělejte, co můžete, abyste zůstali naživu, i když to znamená utratit vaši poslední kapku paliva, abyste se mohli nabíjet přímo u nepřátelského šéfa!

Může to být poslední hranice, ale není to jediná

Mezi veškerou akcí létání, závodění a střelby je v této kategorii online kosmické lodi spousta věcí, které můžete dělat. . Pokud dáváte přednost tomu, abyste své letecké dovednosti trochu přiblížili k domovu, máme celou kategorii letadel čekajících na prozkoumání. . !