..

.18

. . . Železo Lee Sin však bude nyní ve všech řadách o pět procent, čímž se drží jeho udržení zářezu, aby ho udržel zdravější v rozhodujících raných úrovních. . Vzhledem k tomu, že většina džunglíků je zaměřena na různé nerfy, slepý mnich je na docela dobrém místě.

Patch 6.18 Pro League of Legends má přepracovaný Yorick a další

Patch 6.18 pro záhlaví League of Legends

také hodně. .18 je víceméně stejné jako ty ostatní, s výjimkou skutečnosti, že má přepracovaného šampiona.

Vítejte v Patch 6.18, ten, na kterém se bude hrát. Je těžké uvěřit, že už je to rok od našeho posledního střetu osudů, ale my těžko pracujeme na dokončení stavu rovnováhy, abychom týmům poskytli ideální prostředí k vzestupu této příležitosti.

Když už mluvíme o tomto stavu rovnováhy – jak můžete hádat, většina z těchto změn je zaměřena na profesionální hru. Vzhledem k tomu, jak se týmy přizpůsobují se oživení standardních pruhů, jsme odhodláni házet lásku k některým starým oblíbeným (MF, Lux) a sundat si některé elektrárny (Vladimir, Gnar), abychom lidem dali kroutící se místnost nezbytný k experimentu s experimentem. ..

Pros nejsou jediní, kteří se baví-po letech, kdy jste zapomněli, byl Yorick Mori zapamatován v zcela nové aktualizaci, která se snaží vystrašit maso přímo z vašich kostí. . Když jsme řekli, že profesionálové nejsou jediní, kteří se baví, mysleli jsme to-Yorickovo postižené pro světy kvůli čerstvému ​​lisu. Jsem si jistý, že bude v pořádku.

Vrchol patch 6.. . Bude však pro všechny ostatní!

Yorick může mít ve své službě najednou až čtyři chodce. Mist Walkers okamžitě zemřou, pokud se pohybují příliš daleko od Yoricka nebo z mlhy. Hrob je občas vytvořen, když nepřátelští přisluhovači nebo neutrální monstra umírají poblíž Yoricka a všichni nepřátelští šampióni, kteří umírají poblíž, opustí hrob.

. Pokud poslední obřady zabijí cíl, vytvoří to hrob. Pokud jsou poblíž nejméně tři hroby a poslední obřady jsou na cooldownu, může Yorick místo toho vrhnout probuzení, aby zvedl chodidla mlhy z hrobů.

Yorick předvolává ničitelnou zeď mrtvol, která na několik sekund obklopuje cílovou oblast.

Yorick vrhá globule mlhy, která způsobuje magické poškození, aplikuje pomalé a označuje cíl. .

. Dívka se pohybuje a útočí sama. Když Yorick zaútočí na cíl dívky, upraví bonusové magické poškození na základě maximálního zdraví nepřítele.

Yorick League of Legends

.

Když jsou oba boční pruhy neobsazené, má pastýř šanci předvést nejneobvyklejší schopnost ve své soupravě: rozdělení dvou pruhů najednou. . Může plodit dívku do horního pruhu, pak tp dolů na jih, aby samotný Splitpush Bot Lane.

. .

Yorick však není jedinou důležitou funkcí Patch 6.18. . .

Pamatujte, patch 6.. . ?

  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílejte na Twitteru
  • Sdílet na Googlu+

? ! Viděl jsi mou hlavu? . Žádné pouze shappies! : D

zanechte odpověď

Zkontrolujte také

Obvykle člověk potlačuje nepřítele spíše pistolí než čepelí, ale valoranta jasně ví ..

.18

Každá nová oprava přináší něco jiného do Rift a nabízí čerstvé sestavení a posuny na aktuální výběry nebo zákaz šampionů. .18 je konkrétně zaměřen na konkurenční scénu, přinesl určité šampióny do popředí hry. Takže kdo jsou nejlepšími šampióny LOL, kteří si dávají pozor na tuto opravu?

Díky změnám věžičky v náplasti 6.. Velká raná hra Jinx jí umožňuje rychle a efektivně převzít cíle, zatímco její vysoká DPS a mobilita z jejích pasivních uděluje její různé příležitosti k rozdrcení soupeřů v týmových bojích. . Její Ultimate, Super Mega Death Rocket, umožňuje Jinx ukrást cíle, provádět šampiony z celé mapy a pomáhat ostatním lanersům, pokud je to potřeba, což z ní činí cenným přínosem týmu. Psychopat rezidentů Rift je určitě na velmi silném místě.

Riven: Exil

. Patch 6.. Exil je již velmi silným šampionem a tento buff rozhodně zvýší její popularitu v přechodu do Patch 6.. . Její plné kombo nemusí být nejjednodušší přistát, ale pokud bude hrát dobře, může být pro nepřátelský tým absolutní noční můrou.

Zac sklouzl pod radar v posledních několika záplatách, ale konečně začínáme vidět jeho dlouho očekávaný návrat. Je to nesmírně podceňovaný šampion, který býval velmi silný záda, když Riot Buffed jeho elastický rozsah praku zpět v náplasti 5.16. Produkt Zaunu se však teprve nedávno začal opakovat, když ho hráči začali znovu využívat. . .

Soraka: Škrob

Nejsilnější LOL Champs 6.18 Soraka

Soraka je v současné době nejvyšší zákaz ve všech řadách kromě bronzu. To není příliš překvapivé vzhledem k tomu, jak moc má se svými runami a předměty. . Její schopnost, Starcall, dává Soraka vysoké množství udržování a poskytuje jí skvělý nástroj pronásledování/útěku, zatímco hodně poškozuje. Léčivé schopnosti škrobu jsou tak silné, že se nemusí ani poblíž bitvy zachránit, aby zachránila své spoluhráče před bezprostřední smrtí. Hraní proti tomuto cestovnímu léčiteli je vždy výzvou.

Nejsilnější lol Champs 6.18 Annie

. Dítě Voodoo je skvělým výběrem pro mnoho populárních mistrů, které vidíme v současné meta. Má velmi silnou fázi laningu, vynikající potenciál sněhové kouli a může opravdu zdokonalovat nebezpečné cíle, když tým bojuje. Annie je skvělý výběr v patch 6.18 a je relativně snadným mistrem.

Kha’zix: VoidReaver

Kha’zix je velmi silný džungler, který nevyžaduje tolik farmy, aby si to vedl výjimečně dobře, jednoduše proto, že jeho ganking potenciál je tak silný. Assault void umožňuje Kha’zix vklouznout do pruhů a zabít jeho cíle, než mohou dokonce reagovat. Jeho jasný v džungli může být v nejlepším případě docela průměrný, ale v žádném případě to není špatné. To je díky pravopisným hrotům, které mu způsobují poškození Aoe, které může použít k zabití menších příšer, než použije chuť jejich strachu k rychlému odeslání osamělého buffa. Kha’zix může také velmi brzy sólový drak díky této přidané poškození izolace, okamžitě udělit jeho týmu okamžitou výhodu.

Malzahar: Prorok prázdnoty

Nejsilnější LOL Champs 6.18 Malzahar

Malzahar je velmi silný šampion obecně a může způsobit velké množství škod v týmových soubojí. Malzahar může snadno uzavřít populární modřiny, jako je Irelia a Darius. Má také pevnou fázi laningu a může rychle tlačit vlny pomocí svých voidlings, což pro jeho soupeře ztěžuje farmu, když ztratí plíživé do své věže.

Lee Sin: The Blind Monk

Nejsilnější lol Champs 6.18 Lee Sin

Vzhledem k tomu, že je nejsmutnějším obyvatelem džungle, se Lee Sin stal na konkurenční scéně vzácným pohledem. Důvodem je týmy optimalizující se kolem tlaku v rané hře a vybírání džunglíků, kteří si po vymazání mohou udržet větší zdraví. Vypadalo to, jako by rezidentní mnich vzal předčasný odchod do důchodu. Železo Lee Sin však bude nyní ve všech řadách o pět procent, čímž se drží jeho udržení zářezu, aby ho udržel zdravější v rozhodujících raných úrovních. To umožní Lee Sin, aby více podpořil jeho tým, pokud se vypuknou boje a dá mu lepší všestrannou přežití. Vzhledem k tomu, že většina džunglíků je zaměřena na různé nerfy, slepý mnich je na docela dobrém místě.

Aurelion Sol: Hvězda Forger

Nejsilnější LOL Champs 6.18 Aurelion Sol

Aurelion Sol byl všude z hlediska jeho silných a slabých stránek, ale zdá se, že se nyní usadil na silné straně spektra. Zavedení HexTech GLP-800 umožňuje Aurelion Sol využívat nebeskou expanzi, aniž by to bylo vypuštěno veškerou svou manu díky věčnému pasivnímu. To dává nebeskému drakovi velké množství tlačné síly a ztěžuje jeho soupeři farmu. Je také vynikajícím roamerem díky rychlosti bonusového pohybu z komety legendy, což mu dává spoustu příležitostí k zajištění této důležité první krevní věže. Jeho kombinace tank -předmětů a důsledné poškození z nebeské rozšíření může být velmi obtížné se vypořádat s.

Akali: Pěst stínu

Nejsilnější LOL Champs 6.18 Akali

Nejenže je pěst stínu dobrým vybíráním pultu k stále populárnějšímu Yasuo, je také hrůzostrašnou šampionkou, která se může vymknout sněhové kouli kontrole. Nejnovější změny HexTech Gunblade ji ještě ztěžují, zejména pro ty, kteří náhodou hrají imobilní šampiony. Její konečný, Shadow Dance, jí umožňuje s lehkostí vyzvednout zabíjení při potulování nebo vypnutí Squishy Champions. Náplast 6.18 Nerfs do Yasuo pouze zvýší její míru hry a můžeme očekávat, že v budoucnu uvidíme mnohem více Akali.

S kým lezeš v 6.18? Dejte nám vědět v komentářích níže.

James Busby James Busby psal na volné noze pro prodejny, jako jsou PC Gamer, PCGamesn, Allgamers a 80 Level. Nyní je zástupcem editora her v Dexerto, kde píše o široké škále her, včetně Genshin Impact, Fortnite a Apex Legends.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.