!,

Total War: Warhammer 3 Nesmrtelné mapy a mořských plánů odhalených

.

Подпишитесь, чтобы загрузить
!

Этот предмет добавлен в. Некоторые игры придётся п п к как предмет б zatímcoден.

Tento mod umožňuje vzít jakoukoli armádu nebo hrdinu a zahájit je mezi významná přístavní města, která ovládáte – za náklady. !

Náklady na toto cestování se zvyšují s velikostí armády a počtem otočení, ale pokud ovládáte hlavní přístav místního mořského regionu, náklady jsou výrazně sníženy pro výlety do toho i z toho moře.

Frakce kvalifikované v podvozku mohou navíc diskrétně vstoupit a opouštět nepřátelské přístavy tím, že zaplatí správné úplatky a umlčují správné dozorce. Za tímto účelem mohou upírské pobřeží, skaven a kulturní démonové frakce používat své přístavy jako přístavy! .

. Existují slevy na vlastnictví hlavního přístavu a také na cestování v místním moři, na rozdíl od celého světa. Nemůžete se pustit do moře. .

Pokusil jsem se udržet tento mod poněkud vyvážený a dal jsem hráči významný časově úsporný buff, zatímco v polovině hry si vzal dobrý kus peněz. !

. .
.
.
Pracuje pouze pro IE (v ROC není dostatek portů, aby byly užitečné).
By měl pracovat s zadkem, tlačítko je mírně kompenzováno, když je načten zadek. .

Kreativní shromáždění poskytuje bližší pohled na to, jak velké nesmrtelné říše jsou skutečně.

  • .
  • Kreativní shromáždění v úterý sdílelo první pohled na mapu nesmrtelných říší a podrobně popisuje, co mohou hráči očekávat, že se budou hrát.
  • Nesmrtelné říše také přidávají novou funkci s názvem Sea Lanes, která spojuje konce mapy přes oceán.
  • Immortal Empires je v současné době naplánován na spuštění ve verzi beta v srpnu 2022.

.

Kreativní shromáždění vývojového studia sdílelo v úterý pohled na mapu Immortal Empires a poprvé se podíval na to, jak svět Total War: Warhammer 3 poroste. Můžete se podívat na níže uvedenou mapu (kliknutím nebo kliknutím na pravý horní roh obrázku ji zvětšíte).

Říkat, že nesmrtelná mapa Empires je masivní, by bylo podhodnocením, protože je to největší totální válečná mapa, která byla kdy vytvořena, která byla téměř dvojnásobkem velikosti smrtelných říší v Total War: Warhammer 2. Právě teď existuje 554 osad, s 278 startovními frakcemi a 86 legendárními pány. Toto číslo se určitě změní, zejména jako seznam frakcí v celkové válce: Warhammer 3 roste s budoucí DLC.

. .

Total War: Warhammer 3’s Immortal Empires Mode je v současné době naplánován na spuštění ve formě beta v srpnu 2022, což umožňuje vývojářům vzít zpětnou vazbu a upravovat věci podle potřeby a zároveň nechat hráče potulovat se s frakcemi a oblastí ze všech tří her, které se spojují ze všech tří her.

Celková válka: Warhammer 3

Porazte Daemony nebo je vedete do dobytí s Total War: Warhammer 3. Je to vyvrcholení masivní trilogie Creative Assembly, ale je to jen začátek s nesmrtelnými říšemi také na cestě.

Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

.

Samuel Tolbert je spisovatel na volné noze, který zahrnuje herní zprávy, náhledy, recenze, rozhovory a různé aspekty herního průmyslu, konkrétně se zaměřuje na hraní Xbox a PC na Windows Central. .