..

Cesta k sezóně 02 – Call of Duty®: Modern Warfare® II a Warzone ™ 2.

Kdy udělal Warzone 2.0 Go Live: Datum a čas pro všechny regiony

16. listopadu 2023, a od té doby získal masivní hráč. Je to titul zdarma a hráči nebudou muset vlastnit kopii Modern Warfare 2, aby se dostali k této hře. Hra nejen přichází s tradičními režimy bitevního royale, ale má také režim založený na extrakci s názvem DMZ.

.

.0 Datum a čas vydání pro všechny regiony a platformy

Warzone 2 byl vydán pro PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a PC. Na PC je hra k dispozici na obou platformách, páře a bitvě.. Hra také podporuje křížové platformy a křížové projevy, takže hráči na různých platformách mohou hrát společně a ušetřit jejich pokrok, aby pokračovali na jiné platformě podle jejich preference.

.

Termíny a čas vydání Warzone 2 napříč různými regiony byly následující:

 • 16. listopadu, 12:00 CT (Illinois)
 • 16. listopadu, 13:00 ET (US East Coast)
 • 16. listopadu, 23:30 IST (Indie)
 • 17. listopadu, 3:00 JST (Japonsko)
 • 17. listopadu, 5:00 AEDT (Austrálie)
 • 17. listopadu, 7:00 AM NZDT (Nový Zéland)

Cesta k sezóně 02 – Call of Duty ®: Modern Warfare® II a Warzone ™ 2.0 Aktualizace komunity

.

Informace o nových funkcích, mapách, režimech a dalších budou sdíleny v následujících týdnech. a .0 poznámek k vydání před zahájením sezóny 15. února 2023.

Globální změny

Havárie a stabilita

.

Očekávejte sezónu 02 Poznámky k opravně podrobnosti o konkrétních oprav chyby a změny před 15. únorem.

Zvuk (globální)

. .

. Zvuková okluze je filtr, který se aplikuje na základě typu materiálu, z něhož je objekt nebo struktura složen, především na základě jeho tloušťky a toho, jak blokuje plnou frekvenci zvuku. . . Tento problém bude řešen v aktualizaci sezóny 02 a nadále pracujeme na opravách a nových zvukových funkcích, abychom zlepšili zkušenosti našich hráčů.

Do sezóny 02 přichází řada aktualizací UI/UX, aby se zlepšil celkový tok ve hře.

 • Vylepšená navigace a organizace menu Camo
 • Rychlé vybavení předložky z Battle Paspas, moje svazky a obchod
 • Rychlost instalace nedávných hráčů v nabídce
 • Status obnovení přátel

.

 • Hrajte znovu funkci v Battle Royale
  • Postup zbraně

  Rovnováha zbraní

  Rovnováha zbraní je něco, co vždy analyzujeme, a budeme vyvažovat zbraně pro sezónu 02 stejně jako jakákoli jiná aktualizace sezónní nebo střední sezóny. Podrobnosti o vyvážení zbraní naleznete v nadcházející sezóně 02 Poznámky k oprava. Jsme nadšeni, že můžeme diskutovat o některých změnách brnění níže, které způsobí konzistentnější zapojení do Warzone .0.

  Battle Royale

  1v1 Gulag se vrátí se spuštěním sezóny 02. .

  Abychom tuto změnu přinesli online dříve – upravili jsme stávající sezónu 01 Gulag pro lepší 1v1 boje, ale aktivně pracují na vyhrazené mapě 1v1 pro budoucí období.

  . . . Z rotace byly odstraněny brokovnice, zatímco pistole zůstanou k dispozici jako sekundární zbraně.

  Pro ty, kteří opouštějí arénu vítězně, Gulag udělí hráčům větší peněžní odměnu. Tato změna v hotovosti umožní přesunout hráčům, aby se vrátili na nohy trochu rychleji.

  .

  Kromě výše uvedených změn hotovosti ve výše uvedeném Gulagu vyvarujeme ekonomiku Battle Royale s mírným snížením hotovostních odměn za dokončení smlouvy. .

  .

  .

  .

  Tato změna je určena ke zlepšení tempa hraní minimalizací času stráveného navigací v uživatelském rozhraní a tím, jak se hráči v akci vrátí.

  . . Každý hráč bude mít stejný batoh v celé hře, který následně sníží dopad stohování zdravotnických potřeb, vybavení a zabijáků. Budeme i nadále hledat zpětnou vazbu a poskytovat aktualizace, které zefektivňují zážitek z rabování pro všechny.

  Načítání bylo vždy hlavní součástí . Warzone 2.0 a od té doby se nakonec snažili pro jednotlivce a týmu, a to vše, co udržuje věci náročné. Jako takový provádíme další změny v tom, jak hráči získávají část nebo celý jejich načítání.

  ! Tato funkce bude spuštěna s mírně sníženou skupinou dostupných výhod, který můžeme postupem času pomalu znovu zavést. .

  Primární zbraně budou i nadále k dispozici na buy stanic. . . . .

  . V bitvě Royale Loot již nebude existovat různé velikosti vest. Tato standardizace přinese spolehlivější pocit pro každé zapojení od začátku. .

  Udělali jsme důležité vylepšení pohybu, které by mělo přinést lepší výsledky pro hráče v boji. . .

  Abychom usnadnili přístup k nákupním stanicím a jejich zboží, vylepšili jsme náš přístup; Byly přidány/upraveny umístění SPAWN, plochy budou statické po celé mapě a nakládací značky na zatížení mají neomezené zásoby na všech stanicích. Jako vždy budeme i nadále sledovat globální rovnováhu naší ekonomiky a dostupnost zdrojů, když se pohybujeme vpřed.

  . . Sezóna 02 přinese změny odměnům, které hráči dostávají z dokončení pevnosti a černého webu, a také další úpravy a.I. .

  . S sezónou 02 jsme zavedli řadu změn rovnováhy, abychom upravili typy tření AI, počet tření AI a přesnost AI v dosahu a mnohem více. To vše by mělo poskytnout náročný, ale zvládnutelný herní prostor, který stále vyžaduje respekt hráče k nepřátelským bojovníkům v DMZ.

  Spawn body

  . Počínaje bodem, ve kterém se vaše skupina cítí izolovaná nebo bez kořistí a smluvních příležitostí, není nejlepší zkušenost. .

  Vyladění obtížnosti mise

  . . .

  . Řešení těchto havárií je prioritou pro sezónu 02 a jsme odhodláni zvýšit stabilitu. Zůstaňte naladěni na více specifik.

  Zcela nové mise přicházejí do sezóny 02, včetně obnovení vaší současné frakční mise a resetování inventáře (pašovaného a klíče). .

  . . Nejprve doporučujeme vám a vašemu týmu pro infiltraci!

  Jak je uvedeno v předchozích aktualizacích, jeden typ našeho zvukového okluzního systému zůstal po spuštění pravidelně v multiplayeru. Okluze v tuto chvíli stále existovala v multiplayeru, ale nebyla to novější a pokročilejší systém. Tentokrát jsme strávili testováním a opětovným implementováním tohoto systému okluze a s potěšením oznámíme, že se vrátí online se spuštěním sezóny 02.

  Slyšeli jsme spoustu zpětné vazby kolem načasování bonusových výhod, konkrétně duchů Perk. . Pro sezónu 02 jsme aktualizovali míru, za kterou se bonus a konečné výhody získávají (snižuje náklady na bonus o 50% a konečný o 25%). Tato úprava umožní hráčům získat duch dříve v zápasech, což bude lépe podporovat hráče, kteří se chtějí agresivněji zapojit.

  Máme několik změn vyvážení zbraní přicházejících s novými zbraněmi pro sezónu 02. . V příštích několika týdnech také odhalíme pět nových zbraní přicházejících do 2. sezóny. .

  Jak bylo oznámeno minulý týden, Hardcore Mode se vrací Mwii. Hardcore nahradí režim úrovně 1. .

  • Naše seznamy skladeb Valentýna se vrátí! Zůstaňte naladěni.
  • .
  • .

  . Podrobnosti o hodnocených mapách, režimech a dalších budou odhaleny před spuštěním.

  .

  .! Blog Oznámení o celé sezóně 02 bude vydán 8. února s nadcházejícími příspěvky ze studií, včetně celé sezóny 02 Patch Notes, a také blogy od zaměstnanců Call of Duty, které se vše připravilo před spuštěním.

  Vážíme si naší oddané a vášnivé komunity Call of Duty pro pokračující zpětnou vazbu a podporu.

  Call of Duty: Modern Warfare II, jakož i ..

  .

  ..

  .

  .

  Aktualizace diskusí o platformě Call of Duty® Sledujte @BeenOxCODPC.

  .

  .