Patch 4.1 – Final Fantasy XIV: A Realm Reborn (FFXIV) Wiki, Patch 4.1 – Final Fantasy XIV online wiki – FFXIV / FF14 Online komunitní wiki a průvodce

Patch 4.1

Úroveň: Učedníka války nebo Magic Level 70 Umístění: . Quest Giver: . Odemknutí podmínky: Hráči musí nejprve dokončit hlavní scénář quest “. “

Patch 4.1

Patch 4.1, Legenda se vrací, byla první hlavní aktualizace verze pro Final Fantasy XIV: Stormblood a do říše přináší množství doplňků a zdokonalení. Mezi funkce patří nové Dungeon The Drowned City of Skalla, nový nájezd aliance, královské město Rabanastre, nový soud, poznámky [| ]

Patch 4.1 obsahuje obsah, ke kterému lze přistupovat pouze registrací expanzních balíčků pro Final Fantasy XIV na váš servisní účet. Pro rozlišení mezi úpravami, které jsou a nejsou ovlivněny registrací těchto expanzí, budou v průběhu poznámek použity následující poznámky:

 • [2.x] Tyto doplňky a úpravy vyžadují pouze nákup Final Fantasy XIV: A Realm Reborn.
 • [3.x] Tyto doplňky a úpravy vyžadují nákup a registraci Final Fantasy XIV: nebesward.
 • [4.x] Tyto doplňky a úpravy vyžadují nákup a registraci Final Fantasy XIV: Stormblood.
 • [2.x] [3.x] [4.x] Tyto doplňky a úpravy obsahují prvky, které mohou vyžadovat nákup a registraci výše uvedených expanzních balíčků.

Hratelný obsah [| ]

Úkoly [| ]

 • Byly přidány nové hlavní scénáře.
  • Dramatis personae
  • Guildleves [| ]
  • [3.x] Exp uděleno po dokončení úrovně 50-58 TradeCraft Leves byl zvýšen.

  Patch 4.1

  PatchTitleCard-4-1.JPG

  Stormblood obsah

  Patch 4.1: Legenda se vrací je první hlavní aktualizace obsahu zavedená pro Stormblood.

  Pozoruhodné funkce, doplňky a změny

  Nový obsah

  • Hlavní příběh: Legenda se vrací (11 úkolů)
  • Vedlejší příběh: Ještě dále Hildibrand Adventures (1 Quest)
  • Aliance Raid: Královské město Rabanastre, první část návratu do příběhu Ivalice a série RAID
  • Dungeon: Utopené město Skalla
  • Zkoušky: Balada minstrelu: Shinryuova doména
  • Ultimate Raid: Nekonečná cívka Bahamutu (Ultimate) (4.11)
  • PVP nový režim: soupeřící křídla (4.15)
  • Questy a pověst beast kmene: Kojin

  Změny a doplňky systému

  Smíšený

  • Bydlení – Shirogane pozemky k dispozici ke koupi
  • Výkon – nový režim, který umožňuje bardům přehrávat hudbu (4.15)
  • Seznam přátel nyní podporuje přátele křížového světa (ve stejném datovém centru)
  • Oprava systému odměňování veteránů. Přidány certifikáty úspěchu.
  • Položky Inventář Inventory kmenů Beast Tribe převedené na směnky, které lze vyměnit do nové měnové nabídky.
  • Hráči nyní mohou plavat ve všech obytných oblastech.

  Poznámka: Ne všechny zde uvedené obsah bude spuštěn ve stejný den. Tento článek je o 4.1x sezóna jako celek.

  Shrnutí hlavního příběhu (spoilery)

  Tato klíčová část článku je neúplná. Final Fantasy XIV wiki můžete pomoci rozšířením jeho .

  Lore

  Osvobození Ala Mhigo signalizovalo konec éry tyranie. Na vrcholu nového věku svobody se její lidé museli rozhodnout, jak pozdraví svou budoucnost a smířit se s jejich minulostí. Jaká cesta ležela pro Lyse a její úsilí o přestavbu národa? Jaké volby trápí Fordolu z její vězeňské cely? A kde by se Raubahn vrátil, nyní, když se sen pro jeho vlast konečně stal skutečností?

  Trove šíleného krále

  Po osvobození Ala Mhigo se Lyse Hext a odpor snažili řešit jeden klíčový problém: Vedení. Neexistoval žádný zřejmý kandidát, který by vedl nově osvobozeného Ala Mhigo. Všichni museli mít v této záležitosti slovo, a tak i přes to, že se na čas vrátil do Rhalgrova dosahu, byl ve městě potřeba Lyse. Warrior of Light byl napůl klidný, aby se k ní připojil, i když jen proto nabídl morální podporu, dokud Arenald nevrhl příslib nového dobrodružství před ním.

  Ve dnech před jeho podzim byl král Theodoric pokládán za hromadění osobního bohatství svých popravených příbuzných, ale ani jedna mince tohoto legendárního bohatství nebyla nalezena. Netřeba dodávat, že Arenald byl určen, že on, Alphinaud a Warrior of Light by měli být ti, kdo odhalí Trove Mad King. Po provedení zběžného vyšetřování se tři domnívali, že by to mohlo být někde uvnitř ponořených zbytků starověkého města Skalla na dně Loch Seld. Načíst by však nebyl snadný úkol, protože také věřili, že Theodoric nechal své příbuzné prokleté a vrhnout se do hloubek nejen aby je potrestal za své představované zločiny, ale aby je sloužil jako strážci nad jeho poklady.

  Zatímco hledali hloubky Loch Seld, objevili pasáž vedoucí přímo pod nadace paláce. Takové nálezy zaručovaly další vyšetřování, a přestože byli během hledání krátce odděleni, dobrodruzi se podařilo překonat monstrózní obyvatele Skally a najít legendární poklad šíleného krále.

  Arenald se nezačal na toto hledání zlata nebo slávy, ale protože příliš dobře věděl, co může chudoba a hlad udělat člověku. Se zlatem Theodoric doufal. Po návratu prosil Lyse, aby jej použil ke zmírnění utrpení chudých Ala Mhigo, as pomocí Alphinaudovy pomoci by to udělala právě tak.

  Portrét šíleného krále Theodoric, vzpamatovaný z Trove v utopeném městě Skalla.

  Krev řezníka

  Vášeň a vztek přinesli lidi Ala Mhigan na nohy a přinesli je k vítězství. Ale teď, když válka skončila, byla všechna nevyčerpaná zuřivost směrována do pomsty. Davy se vytvořily tak, aby se zaměřily na ty, kteří spolupracovali s Garleans – nejprve obtěžovali a urazili, dokud se někdo uchýlil k násilí.

  Fordola Rem Lupis, bývalý velitel Crania Lupi, byl dalším cílem pro ty, kteří se snaží potrestat spolupracovníky ve jménu spravedlnosti. Ačkoli ona a její vojáci se snažili být imperiálními občany, narodili se Ala Mhigan a jejich krajanům byli zrádci nejhoršího druhu. Když se slovo rozšířilo její zajetí, shromáždil se rozzlobený dav, aby požadoval její okamžité popravy. V této kritické křižovatce se však Lyse obával, že posílání Fordoly a dalších významných vězňů do šibenice by jen povzbudilo lidi, aby očistili svou společnost jakéhokoli a všem věřili poskvrněné. Raubahn Aldynn pak oslovil dav a řekl jim, že nyní je čas, kdy se musí rozhodnout, jaký způsob národa budou postavit pro sebe, a po generace ještě nenarozené. Pamatovaly by si děti jejich dětí jako na lidi, kteří se rychle drželi svých principů, nebo ten, kdo je odhodil stranou, když to zkusil? Naštěstí jeho slova sloužila k potlačení vzteku jeho příbuzných, i když jen na čas. Navzdory tomuto nepokoji bylo mnoho důvodů naděje na budoucnost národa. Nejenže by nejchudší z nich těžily z pokladu nalezeného v troskách Skally, ale Nanamo ul Namo s podporou lorda Lorita předložil dočasnou vládu návrh, že spolupracují na přestavbě svatosti ve společném úsilí, které společně úsilí, které společné úsilí, které společné úsilí Obohal by Ala Mhigo a Uv’dah.

  Rezonatorium, kde se konalo Krile Baldesion po určitou dobu, bylo výzkumným zařízením, kde se vědci pokusili podat testovací subjekty umělou rekreací ozvěny, uvedli, že subjekty byly označovány jako „rezonanční.“

  Domov pro všechny

  Lyse byla odhodlána vybudovat zemi, kde by všichni, bez ohledu na rasu nebo původ, mohli žít bok po boku v míru, a za tímto účelem uspořádala summit, na kterém by uprchlíci a vesničtí vůdci, jakož i zástupci kmenů bestie, byli, stejně jako zástupci kmenů bestie, Shromážděte se, abyste rozhodli o budoucnosti Ala Mhigo. Jako gesto respektu bylo pozvání rozšířeno na QAlyana, která svolala Sri Lakshmi, s očekáváním, že odmítnou. K překvapení ze všech však do Ala Mhigo přišel kontingent, a tak se mu bylo dovoleno zúčastnit.

  Také uprostřed schůzky, Qalyana Broodmother nějakým způsobem svolal další inkarnaci Sri Lakshmi a vrhl trůnní místnost do chaosu. Příliš pozdě si všichni uvědomili, že strážci svěřeni udržováním oblasti bez krystalů byli sami nadšeni. Jak jediní válečníci přítomní požehnaní ochranou ozvěny, válečník světla a Arenald okupoval prvotní, zatímco jejich společníci bránili hostující vyslance z QAlyany a nadšené stráže.

  Zkuste však, jak by mohli, potřeba chránit své spojence před původním vlivem Primal, aby je učinila bezmocnou, aby se iniciativu od svého nepřítele – dokud Fordola přišla dokonce do šance. Tři zapojili Sri Lakshmi dohromady a konečně uspěli v tom, že ji vyloučili na éter. Bitva skončila, ale řezník stále stál před pocity, bez jejích plodů, zbraně v ruce..které pak vrhla na zem, než se vrátila do své cely vlastní vůle.

  S uplynutím nebezpečí Lyse a vyslanci pokračovali v jejich schůzce a nakonec se rozhodli vytvořit zvolenou vládu. To by znamenalo konec doby generála Aldynna v Ala Mhigo, kdyby ho Nanamo nenavrhl jako vůdce nesmrtelných plamenů a svlékl ho ze svého křesla na syndikátu v akt laskavosti, který opustil nejdražšího syna Ala Mhigo, aby se mohl vrátit domů, za něž se vrátí domů domů dobrý.

  Takže to byla, že Lyse prohlásila svůj čas jako velitelka odporu nad nadměrně a že pozve Raubahna, aby zaujala místo. S projektem Nanamo o přesídlení uprchlíků Ala Mhigan také postupuje, všichni se shodli na tom, že semena naděje konečně začala zrychlit válkou zničenou zemi. [1]

  Reference

  1. ↑ Encyclopedia Eorzea: Svazek II, strana 59-60

  Předběžná final Fantasy XIV Patch 4.1 poznámky zveřejněné

  FFXIV Patch 4.1 Poznámky

  Final Fantasy XIV Patch 4.1 bude spuštěn 10. října a Square Enix vydal předběžný Ffxiv Patch 4.1 poznámky na jejich webových stránkách. Přestože nejsou úplnou sadou poznámek o záplatách, dávají nám spoustu nových informací. Například, zatímco oni nevydali všechny podrobnosti kvůli strachu z kazení hráčů, informovali o tom, jaké nové hlavní scénáře budou zahrnuty.

  Podívejte se na Final Fantasy XIV Patch 4.1 poznámky níže, abyste se dozvěděli více o úkolech:

  Byly přidány nové hlavní scénáře.

  Arenaldovo dobrodružství

  Učebník války nebo magické úrovně 70 Umístění: Rhalgr’s Reach (x: 14.6 y: 9.4) Quest Giver: Lyse odemknout stav: Hráči musí nejprve dokončit hlavní scénář quest „Stormblood.“

  Tma níže

  Úroveň: Učedníka války nebo Magic Level 70 Umístění: Rhalgrův dosah (x: 12.1 Y: 12.4) Giver Quest: Alphinaud Odemkněte stav: Hráči musí nejprve dokončit hlavní scénář quest „Arenald’s Adventure.“

  Úroveň: Učedníka války nebo Magic Level 70 Umístění: . Quest Giver: . Odemknutí podmínky: Hráči musí nejprve dokončit hlavní scénář quest „The Darkness níže.“

  Úroveň: Učedníka války nebo Magic Level 70 Umístění: . Quest Giver: . Odemknutí podmínky: Hráči musí nejprve dokončit hlavní scénář quest “. “

  Úroveň: Učedníka války nebo Magic Level 70 Umístění: . Quest Giver: . Odemknutí podmínky: Hráči musí nejprve dokončit hlavní scénář quest “. “

  Úroveň: Učedníka války nebo Magic Level 70 Umístění: . Quest Giver: . Odemknutí podmínky: Hráči musí nejprve dokončit hlavní scénář quest “. “

  Úroveň: Učedníka války nebo Magic Level 70 Umístění: . Quest Giver: . Odemknutí podmínky: Hráči musí nejprve dokončit hlavní scénář quest “. “

  Úroveň: Učedníka války nebo Magic Level 70 Umístění: . Quest Giver: . Odemknutí podmínky: Hráči musí nejprve dokončit hlavní scénář quest “. “

  Úroveň: Učedníka války nebo Magic Level 70 Umístění: . Quest Giver: . Odemknutí podmínky: Hráči musí nejprve dokončit hlavní scénář quest “. “

  Úroveň: Učedníka války nebo Magic Level 70 Umístění: . Quest Giver: . Odemknutí podmínky: Hráči musí nejprve dokončit hlavní scénář quest “. “

  Úroveň: Učedníka války nebo Magic Level 70 Umístění: . Quest Giver: . Odemknutí podmínky: Hráči musí nejprve dokončit hlavní scénář quest “. “

  Pro další Ffxiv Patch 4.1 poznámky, které si budete chtít podívat na oficiální web Square Enix.

  Tyler Treeese je šéfredaktorka Comingsoon a SuperheroHype. Zkušený novinář zábavy, jeho práci lze vidět v Sherdogu, Fanbyte, Rock Paper brockgun a další. Když nesleduje nejnovější filmy, Treeese si užívá smíšeného bojového umění a hraje si s jeho Shiba Inu, Kota.