Patch Notes Archives – Total War, Total War: Warhammer 3 Patch Notes – Aktualizace 3..

Total War: Warhammer 3 Patch Notes – Aktualizace 3..1 řeší problémy s výkonem

..

Poznámky k opravě

. . . . Sega a logo SEGA jsou buď registrované ochranné známky nebo ochranné známky společnosti Sega Holdings co., . . . .S. . Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva jsou majetkem jejich příslušných majitelů.

Total War: Warhammer 3 Patch Notes – Aktualizace 3..

Total War: Warhammer 3 Patch Notes - Aktualizace 3.0.1 řeší problémy s výkonem

Aktualizace 3.0. . .0 byl nasazen.

Aktualizace 3..1 se počítá mezi menšími, které mají být nasazeny od spuštění Warhammer III, zacílí na řadu konkrétních otázek.

Celková válka: Warhammer 3 Update 3..

Kromě stanovení výkonu také nahrazuje chybějící textové řetězce nalezené v nedávno vydané Forge of Chaos Dwarfs DLC.

.0.1, jak je podrobně popsán vývojářem v oficiálních poznámkách.

  .

Přestože je to malý, je to nezbytný krok, když se neustále pohybujeme směrem k náplasti 3..

.

. .

. . Děkuji.

O Bogdan Robert Mateș

Když nevaří kávu nebo debatuje o vážných tématech s mojí kočkou, najdete mě buď hrát videohry nebo o nich psát.

.Zde jsou poznámky k úplnému opravně 0

Total War Warhammer 3 Update 4.Zde jsou 0 poznámek o záplatách a zahrnují bezplatný legendární hrdina Aekold Helbrass a změny rovnováhy spolu se stíny změn.

Publikováno: 30. srpna 2023

Total War Warhammer 3 .0 je na nás a úplné Total Warhammer 3 Patch Notes nyní dorazily pro nejnovější hlavní generální opravu na jednu z nejlepších strategických her na PC. Tento nejnovější přepracování přichází spolu se Shadows of Change, nový totální Warhammer 3 DLC představující tři legendární lordy a hráči se mohou těšit na nové památky, celou řadu úspěchů a zcela nový bezplatný DLC Hero také.

.. Dobyvatel Kisleva dorazí v perfektním čase, aby pomohl Tzeentch, a jeho neobvyklý dar mu umožňuje proměnit smrt v život pouhým jediným dotykem – i když Creative Assembly poznamenává: „Dejte si pozor, protože pomocná pomoc není velkorysý legendární hrdina, A může stejně snadno vzít ten život znovu.“

. .

Celkový válečný Warhammer 3 Shadows of Change DLC představuje tři nové legendární pány pro ty z vás, kteří si koupí smečku – Changeling of Tzeentch, Yuan Bo z Grand Cathay a matka Ostankya z Kislevu. Balíček zaznamenal spoustu přehnaného hráče přes jeho vyšší cenu než předchozí takové nabídky-ale vývojář Creative Assembly říká, že ceny musí stoupat kvůli rostoucím nákladům na dlouhodobou podporu hry.

Thumbnail YouTube

Total Warhammer 3 Patch Notes – Aktualizace 4.

Zde jsou nové funkce představené v Total Warhammer 3 Update 4.0 Patch Poznámky, které se žijí ve čtvrtek 31. srpna 2023:

Aekold Helbrass (DLC zdarma)

 • .
 • ! .
 • . .
 • Aekold Helbrass je nyní k dispozici jako bezplatný doplněk k Tzeentch a některým válečníkům Chaosových frakcí ve Warhammer III pro všechny s účtem CA a může být přidán do vašeho seznamu dokončením svého osobního řetězce úkolů, příběh o pravé cestě.

Stíny změny (placené DLC)

 • !
  • Provádějte chmurné schémata a podvod s Changeling of Tzeentch.
  • .
  • .

  Total Warhammer 3 Update 4.0 Patch Poznámky - Tři nové legendární pánové představení s placenými stíny změny DLC

  • Přidáno 13 nových památek napříč mapou v našem pokračujícím úsilí o přivedení umístění fanoušků z trilogie do nesmrtelných říší:
   • Znesvěcený Grove (Haunted Forest)
   • Huatl (probuzení)
   • Památník extatického lovu (svatyně Kurnous)
   • Bells of Lazarghs (Maw Gate)

   • .
   • To zahrnuje dva úspěchy pro každý závod ve hře, která je již neměla, a dává všem z trilogie Warhammer šanci sledovat jejich konečné vítězství v jakýchkoli obtížích, s druhým úspěchem za to, že to samé dělá na velmi tvrdém nebo legendárním.
   • .

   .

   . Pokud se zaměřujete spíše na to, že jste v průběhu let začaly nic od ničeho a růstu, nejlepší hry 4x vám umožní prozkoumat, rozšiřovat, vykořisťovat a vyhladit stylově.

   Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. .