. ‘| PCGamesn

Skate 4 je hra na hraní hra, která se nazývá ‘Skate. “

byl v roce 2010 a přinesl to nyní a do budoucnosti, “Deran Chung, kreativní ředitel Skejt, řekl v rozhovoru s Verge. .“

Vývojáři skate říkají, že se hrají volně hrát je „přirozený vývoj franšízy“

Jay Peters, editor zpravodajství, který píše o technologii, videohrách a virtuálních světech. .

14. července 2022, 16:00 UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

. .

Skejt bude hra na skateboardingové hře s živým spravováním, která je v videu ve čtvrtek oznámena ve videu. Skate 3 Skate 4 Mohli očekávat; Místo očíslované iterace si představuje celý kruh Skejt (To je jméno, i když to EA stylizuje s obdobím na konci) jako neustále se vyvíjející svět s komunitou vytvořeným obsahem, který je pro každého snadné ollie.

“Je to autentický vývoj franšízy a brát co.” Skate 3 byl v roce 2010 a přinesl to nyní a do budoucnosti, “Deran Chung, kreativní ředitel Skejt, řekl v rozhovoru s Verge. .“

Skejt bude k dispozici na PlayStation, Xbox a PC, s crossplay a křížovým pokrokem. .) Ale úplné vydání je stále dlouhé cesty. V červnu debutoval Full Circle záběry „Pre-pre-Alpha“ a pozval hráče, aby se přihlásili k PlayTest Skejt, Ale pro spuštění nedali žádný druh časového rámce vydání.

.“ Obrázek: EA

“Myslím, že slovo” spuštění “je pro nás zajímavé slovo kvůli způsobu, jakým vyvíjíme hru, a skutečnost, že chceme získat zpětnou vazbu hráčů velmi, velmi brzy,” Isabelle Mocquard, vedoucí produktového managementu Skejt. . Bude to záviset na tom, co nám naši fanoušci říkají. Abych byl upřímný, nemůžu s vámi sdílet tento seznam, protože ho chceme postavit pomocí zpětné vazby našich hráčů.

Ale Chung na mě zapůsobil, že i když přesně to, co je ve hře, ještě není uzamčeno, „bude to Skejt. Skejt. Bude to Skejt hra.

Jedním z rysů, na které byli vývojáři nadšeni, bylo to, co nazývali „Collazones“ (pracovní název), což jsou oblasti, které mohou hráči postavit a objevují se ve světě jiných lidí. .

“Nevíš, kdy skočíš do města, co se staví, co bylo postaveno nebo co se děje,” řekl Chung. “Skočíš dovnitř a je to jako:” Ach, sakra, co to je? Jako lidská stěna plinko? .“A spolupráce, které vytvoříte, se objeví na světě pro ostatní lidi v reálném čase.

I když je snadné si představit, jak by to mohlo vytvořit některé skutečně divoké a spontánní okamžiky pokaždé, když do hry naskočíte, jako u jakéhokoli nástroje pro vytváření spolupráce a spolupráce, existuje vážné riziko zneužití. .

“Nemohu přesně říci, jak se chystáme řešit každý problém, ale je to něco, o čem už jsme si vědomi a víme, že budeme muset být policejní,” řekl. “Dobrá věc, kterou máme s naší hrou, je, že nebudete muset žít ve strachu.”. Není to jako jiné hry, kde jsou zbraně a násilí. V naší hře nic z toho není. Police bude pro, myslím, ostřejší, lehké věci. Ale rozhodně se chceme ujistit, že existuje bezpečný prostor pro každý hráč, aby se dostal dovnitř a mohl si užívat.“

“Chci, aby bylo jasné, že to není hra s výplatou.”.“

Pokud jde o obchodní model hry, Mocquard řekl, že mikrotrankce budou primárně o kosmetice a pohodlí. “Chci, aby bylo jasné, že to není hra s výplatou.”. Nebudou existovat žádné hry hraní výhradně za paywall. .„Tým věří, že„ nejlepší obchodní modely jsou založeny na úctě, důvěře a transparentnosti “a chtějí vytvořit„ zdravý model, který nám umožní pokračovat v investování zpět do hry “, podle Mocquardu. Tým také plánuje mít věci jako sezónní kapky a živé události ve hře, „ale stále zkoumáme různé možnosti.“

Jsem téměř pozitivní, tento styl nebude v závěrečné hře, ale hrál bych režim, který vypadal takto. Obrázek: EA

Nová hra zní na tváři slibně – hra skateboardingu bezplatná podporovaná velkým vývojářem! -Ale mám potíže s nadšením z dalšího velkého titulu živého servisu. Už jsem pravidelný Fortnite hráč a začal se dostávat Final Fantasy XIV, což znamená, že je pro mě těžké sbalit se do jiných. Vědomě jsem se rozhodl nechat hry jako Destiny 2, Raketová liga, a Projděte mě kolem a s většími velkými hrami na hraní na cestě, nalezení času na jejich hraní nebude snazší. Dostávám se do bodu, kdy je to úleva vyzvednout hru s určitým koncem.

Zeptal jsem se, jestli placená verze Skejt byl někdy na kartách, nebo pokud to bylo vždy představováno jako hra k hraní. “Upřímně řečeno, vždycky to bylo trochu.”. I od opravdu brzy, “řekl Chung. “Kdybych se mohl vrátit a udělat.” . Myslím, že to má smysl pro franšízu, pokud jde o to, co chce komunita. . Vypadá to, že – zní to trochu říkat – přirozený vývoj franšízy a bruslení a her a všechny ty věci se spojují jako správná věc.“

Jsem optimistický ohledně přístupu Full Circle s Skejt. Vypadá to, že se studio snaží začlenit to, co komunita chce brzy, a to doufejme, že bude mít lepší hru, která bude dlouhodobě úspěšná. (Ačkoli tým již musel učinit prohlášení v reakci na uniklou stavbu vznášející se kolem.) A model bezplatného hraní pomáhá odlišit hru od její konkurence, včetně Pro Skater 1 a 2 Remaster Tony Hawk a Indies jako Olliolli World a Skate City.

Skejt .

.

Skate 4 Zdarma hrát: Skateboardista se připravuje na přistání v uličce města

Vývojář další horko očekávané hry Skate odhalil, že nejenže se nebude nazývat skate 4, ale že se jedná o hru zdarma, která se koná v novém městě s názvem San Vansterdam. .„Nová hra s otevřeným světem není pokračováním, restartem nebo remake, ale spíše platformou, kterou vývojáři plánují podporovat„ pro nadcházející roky.

“Náš sen je, že skate nikdy nekončí,” říká Isabelle Mocquard, vedoucí produktového managementu v Full Circle, vývojové studio vytvořené z týmu franšízových veteránů a nováčků skate. Full Circle plánuje pokračovat v přidávání k brusle v dohledné budoucnosti, přidání nových událostí, kosmetiky a prvků hry v reakci na zpětnou vazbu hráče.

Tým říká, že chce, aby mnoho lidí bylo schopno hrát brusle, jak je to možné, a aby si mohli hrát s přáteli-a tak bude nová brusle také mezi konzolami Last- i Consurn, PC, PC a potenciálně mobilní zařízení. Postup bude sdílen také napříč zařízeními, takže se budete moci přihlásit na cokoli.

Full Circle říká, že výběr pro model bezplatného hraní znamenalo stanovení některých pevných základních pravidel o používání mikrotrankcí v Skate, což bude nutné k dosažení příjmů potřebných pro dlouhodobou podporu. .

Místo toho, tým říká, že bude používat úspěšné modely, jako jsou modely EA’s Free-to-hra Battle Royale Apex Legends, s myšlenkou udržet hráče sjednocené, zda se rozhodnou utratit peníze ve hře.

Pokud jde o datum vydání Skate 4, Full Circle říká, že Skate bude spuštěna „Až bude připraven.

Ian Boudreau A PC hráč od 80. let, Ian si užívá strategické hry, RPG a FPS klasiku jako Unreal a Quake. . Před příchodem do PCGamesn na plný úvazek přispěl eseji a recenzemi do herního informátora, viceprezidenta, IGN, PC Gamer, Paste a dalších.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.