Přehled morového příběhu Requiem Review: Ohromující výhledy mohou překonat pomalou stimulaci, jak dlouho je morová příběh Requiem – délka hry vysvětlena | Načtení

Jak dlouho trvá morová příběh – vysvětlena délka hry

Víme, že morová pohádka Requiem krysy zvládly umění horolezectví, a to je děsivé, ale je toho hodně na co se těšit, když přijde na toto nadcházející vydání. Nemůžeme říci s jistotou, ale mohla by to být jedna z nejlepších her PS5 – a nejlepší hry Xbox Series X – letos se dostaneme, i když chvíli trvá, než porazíte morový příběh Requiem.

2022 nejúžasnější tajná hra oslňují, ale překročí její přivítání

Město bukolického cihel, které bylo mým domovem po celých 24 hodin.

V jednu chvíli nevinní obchodníci provedli své zboží na trh a další zavrčeli hrůzou, když se budovy zhroutily pod hmotností masivního roje potkana. Jediné, co jsem mohl udělat, bylo spustit, dokud křik a zvuky několika tisíc krys, které se narazily na město, než se vybledla do ticha. Potom začalo šňupání chudých duší, které zůstaly naživu.

Život v Morová příběh: Requiem je těžký. Smrt následuje protagonistka Amicia kdekoli. Vývojář Asobo Studio je sledování do roku 2019 Mor: Příběh nevinnosti je krásná hrůza. Neobnovuje to kolo tajných her třetí osoby, ale dodává dobře vytvořený vstup do žánru. Zatímco samotný příběh je zdůrazněn nádhernými představeními pro hlavní sourozence Hugo a Amica, celý balíček je příliš dopadný – a přeplněný – pokus o doručení mnohem delší zážitek.

Krásný, ale nebezpečný svět středověké Francie poskytuje prostředí pro emocionální, i když příliš dlouhé dobrodružství Morová příběh: Requiem.

Nemůžu se odvrátit

Se koná šest měsíců po událostech Morová příběh: nevinnost, Zádušní mše staví hráče zpět pod kontrolu nad Amicií, když se pokouší udržet svého bratra Huga v bezpečí v neodpustitelném světě středověké Francie. V té době sedala makula prokletba Hugovi, spojená s hordami potkanů ​​zamořených nemocí, spící. Amicia, Hugo, jejich matka Béatrice a Alchemist’s Apprentice Lucas si užívají zasněné oddech v kuriózním městě. Ale všechny sny končí.

Série nešťastných událostí probouzí makulu z Huga a ničí krátký pocit normálu, na který si v posledních měsících zvykli. S morem potkanů ​​způsobuje zmatek na zemi a makula hrozí, že si vezme Hugoův život navždy.

Není neobvyklé zjistit, že sedíte a zíráte na ohromující výhledy na francouzskou krajinu nebo dokonce na groteskní krásu mrtvé vesnice.

Po cestě Amicia a Hugo procházejí řadu krajin, které pokrývají spektrum od úchvatného po groteskní. Toto je nakonec příběh o černém moru. Většina času Amicie je strávena obklopena hrůzou, protože se prochází masovými hroby, vidí těla rozmízaná přes kdysi rušné ulice, nebo dokonce brodí přes řeky přeplněné populací celého města a vznáší se, jako by to je řeka Styx.

Když se Amicia a Hugo smějí a hrají jako normální sourozenci, jsou krátké momenty oddechu. Hraní skrýt a hledat nebo procházet polem květin bez dalšího živého tvora v dohledu je nějak znepokojivé i uklidňující. Výhledy na zobrazení Morová příběh: Requiem Zdůrazněte přírodní krásu, která přetrvává v nemocném světě; Nespočetkrát, když jsem procházel nebo pronásledoval svět Zádušní mše, Chytil jsem se a zíral na strom, stavění nebo panorama a nahlas řekl: „To je tak zatraceně hezké.“

Vidět stovky tisíc potkanů ​​roztrhnout lidské maso během několika sekund je děsivý pocit.

Potkana

Zatímco masivní horda krys je skutečná standout nepřátelská frakce, Amicia a Hugo se také musí potýkat s vojáky, kteří chtějí udržet šíření moru pod zábalem. Masivní svíjející se hromady hlodavců jsou působivější než kdy předtím. Morová příběh: nevinnost se stal částečně populární kvůli působivé technice potkanů, která zobrazovala 5 000 najednou. Zádušní mše roste to exponenciálně, aby zasáhlo ohromujících 300 000 krys najednou.

Amicia má stejný pytel triků jako v Nevinnost, jmenovitě popruh a sbírka alchymických směsí s různými efekty, jako jsou ohromující stráže nebo hasicí pochodně. Zádušní mše přináší stejnou hru jako předchůdce jako jeho předchůdce a povzbuzuje hráče, aby upřednostňoval pomalý pohyb a metodické plánování, aby přežil setkání, spíše než drsné síly.

Přidání nových nástrojů přidává odrůdu ke hře, ale ztrácí napětí první hry.

Amicia má několik nových nástrojů, které pomáhají agresivnějším hráčům, jmenovitě neuvěřitelně užitečnou a mocnou kuše. To přidá agresivní vráska do MorHraní smyčka. S kušem může Amicia bojovat k nepříteli a vystřelit šrouby, které se starají jednou nezranitelnými odpůrci. To umožňuje hráčům zvolit si, jak se vypořádat se setkáními, a také podporuje více nuanční přístup hry k postupu: dovednostní stromy přirozeně odemknou nové schopnosti na základě toho, jak hrajete. V tomto však, Zádušní mše ztrácí část nebezpečí originálu.

Amicia byla v předchozí hře mnohem křehčí a potřebovala se spoléhat na tajné a environmentální příležitosti, pokud chtěla eliminovat silnější nepřátele, kteří by ji mohli vymazat v jedné ráně. To přineslo pro každé setkání hrozný pocit napětí a rizika. Navzdory tomu, že munice z kuše docela vzácná, Zádušní mše V důsledku toho většinou selže při zachování stejné úrovně dramatického napětí.

Touha vytvořit delší zážitek vede k opakovanému hraní a vytáhnutým příběhovým rytmům.

Pod tlakem

Zádušní mšeEnvironmentální hádanky jsou také zcela ponořené. Jako mnoho lineárních akčních her, Zádušní mše je plný „hádanek“, které vyžadují, abyste procházeli místnost. Je to mechanik, který jsme všichni dělali nespočetkrát ve hrách jako Poslední z nás a God of War (2018), Takže když to poprvé uděláte Zádušní mše, Už se to cítí unavené. Takže, když Amicia nahlas zamumlá dvacátá. Přinutilo mě to, aby každá hra mohla mít Poslední z nás část 1Funkce dostupnosti, které vám umožní přeskočit hádanky.

Opakující se hraní smyčky bojových setkání přerušovaných neimaginativními hádankami odhalují Morová příběh: RequiemNejvětší chyba: jeho délka.

Zatímco předvídatelný, příběh Morová příběh: Requiem je přesvědčivý a zvedl vztah mezi sourozenci Hugo a Amicií.

Morová příběh: nevinnost trvá v průměru 10.5 hodin do konce podle howlongtobeat.com. Vývojář Asobo Studio odhaduje délku Morová příběh: Requiem být mezi 18-22 hodinami, což mi připadalo přesné pro své vlastní hry. To je téměř dvojnásobná délka první splátky. Pro lineární akční hru řízenou příběhem není tato délka udržitelná. Zádušní mše trpí podobným způsobem Poslední z nás část II. Obě vyprávění se zaměřují na trauma, které vyčerpává hráče tím, že zprávy tak dlouho obtěžují.

Zádušní mše je velmi dobře vyrobená hra. Příběh, grafika a hraní vše pro příjemný zážitek. Ale celková délka způsobuje, že jinak solidní hra se cítí únavná. Cesta Hugo a Amicia je srdečná a srdcervoucí, ale také poměrně základní. Představení obou sourozenců a samotného příběhu jsou dostatečně přesvědčivé, aby nahradily nejvíce do očí bijící nedostatky, ale polstrovaná runtime bolí stimulaci. V nejhorším případě se hra cítí nudná. Přesto zářící momenty Morová příběh: Requiem prosazovat své problémy a ponechat uspokojivé pokračování, krysy a všechny.

8/10

Morová příběh: Requiem Vydání 18. října 2022, pro Nintendo Switch, Playstation 5, Xbox Series Consoles, PC a Game Pass. Inverzní Zkontroloval hru na PC.

INVERZNÍ Recenze videoher Ethos: Každý Inverzní Recenze videoher Odpovědi na dvě otázky: Stojí tato hra za váš čas? Dostáváte to, za co platíte? Nemáme žádnou toleranci k nekonečným načtením úkolů, neohrabané mechaniky nebo chyb, které zředí zážitek. Hluboka nám záleží na designu hry, budování světa, oblouků postav a vyprávění vyprávění. Inverzní nikdy se nebude punčit, ale nebojíme se udeřit. Milujeme magii a sci-fi ve stejné míře a stejně jako my milujeme prožívat bohaté příběhy a světy prostřednictvím her, nebudeme ignorovat kontext v reálném světě, ve kterém jsou tyto hry vyrobeny.

Jak dlouho trvá morová příběh – vysvětlena délka hry

Morová příběh Requiem, jak dlouhý rytmus: Obraz Amicia a obrovský ve hře

Amicia a Hugo jsou zpět a připraveni na další dobrodružství naplněná potkaním v morovém příběhu, pokračování neuvěřitelné vydání Asobo Studio 2019 A Plague Tale Innocence. Nastavte šest měsíců po první hře, lze říci, že prima macula bude plně asimilována do Hugoovy krve a zvyšuje sázky ještě výše než dříve. Pokud dychtíte skočit do další kapitoly příběhu, pravděpodobně se o ně přemýšlíte jak dlouho bude trvat porazit morovou pohádku a jaká je délka hry. Zde se dotkneme toho, jak dlouho můžete očekávat, že ve hře strávíte.

Jak dlouho porazit morový příběh Requiem?

Poražení morského příběhu bude trvat zhruba 15 až 20 hodin, v závislosti na vaší dovednosti v boji a kolik prozkoumáte. Pokud hledáte úplný dokončovací přehrávání, pravděpodobně se díváte někde mezi 20-23 hodinami, pokud chcete najít všechna sběratelská místa, odemkněte tajný brnění a provádíte další vedlejší aktivity.

Thumbnail YouTube

Je důležité si uvědomit, že to bude stále o něco delší než morová nevinnost. Takže získáváte více krys pro svou de runu a více třesku za své peníze.

Víme, že morová pohádka Requiem krysy zvládly umění horolezectví, a to je děsivé, ale je toho hodně na co se těšit, když přijde na toto nadcházející vydání. Nemůžeme říci s jistotou, ale mohla by to být jedna z nejlepších her PS5 – a nejlepší hry Xbox Series X – letos se dostaneme, i když chvíli trvá, než porazíte morový příběh Requiem.

Více z načtení

Kyle Wilson Kyle je spisovatelem štábu na LoadOut s více než dva roky zkušeností v oboru. Pokrývá vše od Call of Duty a Apex Legends po Assassin’s Creed a Starfield. S MA v kreativním psaní má více než dost, aby řekl, pokud jde o nová vydání, jako je Mortal Kombat 1 a FC 24. Skočí však také šanci mluvit o nadcházejících vydáních, jako je Alan Wake 2 a Star Wars Outlaws. Když to všechno nedělá, téměř vždy se snaží hlavní nejhorší postavu v každé videohru, kterou hraje.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jak dlouho trvá morová příběh: Requiem? Úplný seznam kapitol a délka příběhu

Jak dlouho trvá morová příběh: Requiem? Stejně jako všechny ostatní nejlepší tajné hry, doba, po kterou vám bude dokončit Amicii a Cesta Hugo bude záviset na tom, zda dáváte přednost pomalému a tajnému přístupu nebo fantazijním řešením obrněných vojáků čelní.

Je těžké pustit postavy jako Hugo a Amicia, navzdory často bezútěšným a hrozným okolnostem, ve kterých se často nacházejí. Abyste vám pomohli připravit vás na vaši cestu zamořenou potkaním dopředu, zde jsou všechny podrobnosti o délce hry, kromě všech kapitol A Plague: Requiem.

Morová příběh: Requiem Délka: Protagonisté Hugo a Amicia stojí se svými komorami ke staré šedé kamenné věži, sluneční světlo mírně osvětluje jejich zelené okolí

Morová příběh: délka requiem

Kampaň moru: Příběh Requiem by měl trvat 15-20 hodin. To je samozřejmě, pokud si nebijete hlavu proti podobnému příběhu A Plague: Requiem Windmill Puzzle, která by vás mohla na chvíli zastavit ve vašich stopách.

Zatímco hra může být dokončena v tomto množství času, dokončení budou pravděpodobně strávit chvíli lovem morového pohádky Requiem Collectibles Locations. To lze provést při prvním běhu příběhem hry, v morovém příběhu: Requiem New Game Plus Mode.

Plague Tale: Requiem Chapter List: Hugo a Amicia (vpravo) chodí podél doku s matkou (vlevo) a přítelem Lucasem (centrum)

Morová příběh: Seznam kapitol Requiem

Zde je plný příběh Plague: Requiem Chapter Seznam kapitol:

 • Kapitola 1: Pod novým sluncem
 • Kapitola 2: Nováčci
 • Kapitola 3: břemeno krve
 • Kapitola 4: Povinnost ochránce
 • Kapitola 5: Podle naší brázdy
 • Kapitola 6: Ponechání všeho za sebou
 • Kapitola 7: Felons
 • Kapitola 8: Moře slibů
 • Kapitola 9: Příběhy a zjevení
 • Kapitola 10: Krevní linie
 • Kapitola 11: Kolébka staletí
 • Kapitola 12: Život, který si zasloužíme
 • Kapitola 13: Nic nezbylo
 • Kapitola 14: Uzdravení našich ran
 • Kapitola 15: Dying Sun
 • Kapitola 16: King Hugo

To jsou všechny kapitoly v morovém příběhu: Requiem. Na vaší cestě získá Amicia nové schopnosti na základě vašeho stylu hry, ale pokud si nejste jisti, jak vydělávat a odemknout dovednosti v morovém příběhu: Requiem, zkontrolujte náš průvodce.

Samuel Willetts Samuel Willetts tráví svůj čas na prvním vývoji AMD, Intel a Nvidia. Pokud tak neučiníte, zjistíte, že se pohrává s jeho parní palubou. Dříve je napsán pro PC Gamer, T3 a Toptenreviews.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.