Přežívající středověké в Steam, středověké hry pro přežití – online hry pro přežití

Středověké hry pro přežití

Mnoho hodin jsem strávil na legendách Dayz a vyčištění zombie z města do města bylo jednou z mých oblíbených věcí. Myšlenka této hry běžet rychleji než vaše nepřátelé / zombie, shromažďovat více zdrojů a prostě přežít byla sakra boje. Na první pohled jsem nebyl nadšený, ale přítel a já jsme hráli a prozkoumali les společně a my jsme se na tuto videohru spojili.

Přežívající Medieva. .

Klíčové funkce:

  • Vytvořte osadu tak, jak chcete, s zcela flexibilní budovou dlaždic, ať už je to město nebo kompletní hrad připravený odolat jakékoli bitvě.
  • Spravujte požadavky Roastea, aby mohli nejen přežít, ale být šťastní.
  • .
  • Zkoumejte nové technologie a vylepšení pro aktuálně existující technologie.
  • Rozvíjet průmysl za účelem vybudování silné ekonomiky a armády.
  • Obchod s obchodníky.
  • .
  • .

The vyžaduje systém Vždy sleduje status všech občanů, aby naznačil, jak dobře se cítí a zda jsou jejich požadavky splněny. Určité potřeby uplatňují určité účinky, takže když občané jedí jídlo, regenerují malé zdraví, ale odešli bez jídla, občané brzy budou hladovat a začnou ztrácet zdraví pokaždé, když jim chybí jídlo.

The je pevně těsný s požadavky občanů. Pokud daně z rovnováhy s požadavky, občané budou nešťastně nešťastně mnohem rychleji, zároveň je zlato jedním z hlavních zdrojů v osídlení a je zapotřebí k vybudování obrany dostatečně silné, aby zabránilo barbarům v zabití krále.

The Science Desk . Každý den vědci přijde s návrhem řady vědeckých knih, se kterými přišli, a pak je na králi, aby rozhodli, které technologie jsou pro vypořádání a investovaly vědecké body. Získáním 3 stejných vědeckých knih budou vědci moci tuto přesnou technologii dále posunout kombinací 3 stejných vědeckých knih do 1 vědecké knihy Tier 2. . Přestože jsou knihovny omezeny pouze na 10 aktivních technologií, takže strategie rozvoje vypořádání plánování a investice do správných technologií je klíčem k přežití.

The průmysl .

Doplňte pokladnici osídlení obchodování .

V nepřátelských středověkých zemích je osídlení vždy v nebezpečí nájezdů. Stěny mohou být postaveny tak, aby chránily občany před barbarskými nájezdy, ale armáda se nakonec musí starat o barbary. Barbaři jsou silní a tvrdí válečníci, takže jejich čelem v terénu je vždy možnost, i když je bít se strategickým plánováním zaručí méně ztráty. Defenzivní struktury jako je balistista a pasti, lze postavit a lákat barbary k důkladně připravenému přepadení pravděpodobně nad nimi výhodu.

Středověké přežívání .

Středověké hry pro přežití

hKrevní lázeň se připravuje na epic

m

Přežít, řemečko, stavět a prosperovat. Dopřejte své říši nebo si nárokovat království, můžete jim vládnout všem?

Vybavit své muže

F

Kontaktujte nás

Magické runy musí být získány ze země a cena je krev.

Připojte se k naší křížové výpravě Sledujte naším vývojem a staňte se součástí naší historie. ! Připojte se k Discordu

Středověké hry pro přežití

. Akce Player (PVP) spolu s Player vs Everything (PVE) Adventure. ! .

Aniž byste dávali příliš mnoho tajemství pryč. Když se poprvé vynoříte do Crestfallen, budete chtít najít jídlo, shromáždit zdroje a prozkoumat udržení spravedlnosti. Počáteční hrad a bezpečná zóna je místo, kde najdete úkoly, prodejce a přátele. . .

Moje hlavní vášeň byla pozornost na detail, jen chci, aby všechno bylo perfektní! Od krajiny po listové, od postav přes boj. Úzce jsem spolupracoval s nejchytřejšími lidmi, které si můžete představit, aby se pokusili tuto zkušenost sešit a motivovat nové přátele, aby mi pomohli na cestě. . Tvrdá práce a obětavost se vyplatí a pomocí veškeré své energie na mém druhém titulu, abych poskytl dlouhodobý zážitek, myslím, že to bude vzrušující čas před sebou a miluji to!!

Hry pro přežití pro středověké nadšence

. Při rozhodování o tom, kam dát svou základnu a jaký druh vývoje postavy chcete prozkoumat, existuje mnoho tvrdých rozhodnutí, které budete muset učinit. Ostatní hráči se budou v této videohry snažit shromažďovat materiály vedle vás, takže je nejlepší řešit nástroje a pracovat do práce.

V závislosti na tom, kde stavíte, můžete najít věci, které vám pomohou odemknout různé typy magie používaných pro různé prvky hry. Mnoho lidí bojuje na PC hry s masivními otevřenými světovými hrami a snažíme se zahrnout zábavné a interaktivní způsoby, jak se obejít, konstruovat základny, zamknout své zdroje a zabránit vám okamžitě vymazat mapu.

Tyto středověké hry pro přežití časů spojily mnoho ostřílených veteránů v herním průmyslu, kteří nechtějí vyrábět jiný produkt, ale hluboce pohlcující herní zážitek, který může vyvolat nostalgii z doby před mikro transakcí. Divoká zvířata a monstrózní draci a zvířata obývají Tyraelii, takže váš kolega není vaše jediná hrozba. Budování základny a mít nějaké přátele může být vaše nejlepší sázka, abyste zůstali naživu v těchto vzrušujících hrách přežití.

.

Hodně štěstí na vaší cestě! Crestfallen: Středověké hry pro přežití vás budou psychicky i fyzicky zpochybnit způsoby, které byste možná neočekávali. Přijďte na dobrodružství, zůstaňte pro bitvy! Těšíme se na hraní spolu s vámi v těchto středověkých dobách přežití. Svět čeká … jsi připraven?

Nejlepší hry na přežití

. ? Poté, co hrál mnoho původních her přežití, jako je Minecraft a 7 dní, aby zemřel hru na přežití zombie. Přežití Ark se vyvinulo a rzi byly některé z mých nejoblíbenějších.

Se všemi hrami přežití, které hrají, to nikoho nedělejte jako Rust Set v post apokalyptickém světě naplněném nepřátelskými hráči, jeskyní bohatými na zdroje a další civilisty, kteří bojují (nahý), aby hráli svou vlastní cestou. .

Mnoho hodin jsem strávil na legendách Dayz a vyčištění zombie z města do města bylo jednou z mých oblíbených věcí. Myšlenka této hry běžet rychleji než vaše nepřátelé / zombie, shromažďovat více zdrojů a prostě přežít byla sakra boje. Na první pohled jsem nebyl nadšený, ale přítel a já jsme hráli a prozkoumali les společně a my jsme se na tuto videohru spojili.

Existuje další starší hra, kde se pustíte do kanadského lesa divočiny a jdete do války s divočinou, museli přežít jen prvky, bylo dost těžké v té jedné hře na přežití.

Žánr přežití

Žánr přežití her se skládá z nepřátelských světů, mimozemské planety, jako je nebe, nebo se vyvinul přežití archů a jejich dinosaury … je to hodně považováno za nejlepší přežití her. Možnosti ve hře přežití jsou nekonečné a je to tak úžasné místo pro sledování lidské kreativity! Vnitřní válka moje byla, aby pro mě byla tato hra zábavná nebo pokračovala v hraní her, ve kterých se snažím být konkurenceschopně. Když jsem se přiblížil 40 a užil jsem si videohry po celý svůj život, opravdu chci zaujmout dlouhodobý projekt a udělat něco, co je pro mě tak zábavné a příjemné v naději, že vám také přinese nějakou zábavu! Způsob, jakým to stavíme od základu, může být možné hrát na přepínači Nintendo, Xbox Series, nejen PC hru, ale něco pro všechny po celém světě, které má rád tento žánr režimu přežití.

Jedním z důvodů, proč si myslím, že se tyto hry mohou stát tak návykové, je to, že si vytvoříte svůj vlastní příběh a uvidíte ho. . Hra „Crestfallen: Středověká časy přežití“ umožňuje hráčům prozkoumat prostředí otevřeného světa s vlastním vyprávěním, úkoly, craftingovým systémem a dalšími! Se svobodou dělat v této hře, co chcete, není žádným překvapením, že se malá skupina lidí pokouší sjednotit další přeživší. Hráči musí uklidit zdroje při boji s příšerami a dalším stvořením, s nimiž se během svých cest setkávají.

? Myslím, že nejlepší

?, Doba ledová, dlouhá temná, uzemněná uvolněná a lov (úplně venku Nejlepší na Západě !). . Musím zmínit kód Hatch a Reign of Kings, potkal jsem jednoho z mých nejlepších přátel a kolegů vývojářů v lese v této hře, je to trochu smutné, co se tam stalo, ale přesto skvělá hra! Zejména epická hudba ��

Conan Exiles – Quintons Top Pick

Vzhledem k tomu, že se Dayz stal tak obrovským úspěchem, licencovaná IP se rozhodla experimentovat s přežití her. Conan Exiles vás přivádí zpět do věku hyboriánu. Je to obecně známé – pěstujte plodiny, vytvářejte vesnice, klubové nepřátele k smrti. Pokud jste schopni zápasit s lidmi na oltář a zabíjet je, vyvoláte Boží laskavosti a přesunete na vás vyrovnávací sílu. .

Hry přežití prostoru Další oblíbené

Hry Empyrion Galactic Survival, wow, jaký zážitek! Uvízl přes galaxii a nechal vás přijít najděte s měničem toku, aby se vaše loď vrátila domů s nákladem, jaký magický zážitek!

Žádná obloha – Sci Fi

Při prvním spuštění to byla velmi odlišná hra o přežití, bylo snadné zůstat naživu. Vývoj této hry by trvalo několik let, než se stane plnohodnotnými vesmírnými hrami. Nyní, když jste předtím nehráli ani nezkoušeli žádnou oblohu člověka, je teď nejlepší okamžik. Noman Sky je zaměřena na ty, kteří milují zkoumání prostoru, spřátele s mimozemšťany, upgradováním jejich lodí atd. Máte svobodu sledovat tento příběh, který je mnohem rozvinutější než kdy předtím. Budete muset opustit tuto oblast a po celou dobu se potulovat.

Na závěr psaní o mé vášni pro přežití her

Hry přežití jsou úžasným způsobem, jak zajistit zábavu a pocit úspěchu, jak postupujete ve hře. . Jsem nadšený, jak se v budoucnu vyvíjí naše hry na přežití středověkých časů, s dalšími funkcemi a obsahem v průběhu času. Doufejme, že jednoho dne mohu být součástí toho, že vás z potěšení usmívám! Děkujeme, že jste se ke mně připojili na této cestě! Jsem velmi vděčný.

Hry jako Valheim

Popularita žánru přežití je zpět na vzestupu po vikingu . . Ale nedělejte si starosti! Sestavili jsme seznam středověkých her pro přežití jako Valheim že můžete hrát na PC nebo na cestách prostřednictvím mobilních platforem. Zkontrolujte je všechny níže.

Hry jako Valheim

1. Frostborn: Přežití spolupráce

Valheim, Pak je to vaše nejlepší volba. Frostborn Obsahuje vikingské téma, tvorbu a stavební systém, jakož i lodě a loď, které vám umožní plavit se do neznámých zemí. Při hraní kooperace budou připojeny vaše základny vašich i vašeho přítele. Tímto způsobem se můžete pohybovat mezi základnami nebo se k nim připojit do jedné mocné pevnosti. Mít silnou základnu určitě pomůže, když potřebujete obchodovat s předměty s ostatními hráči. Nebo pokud se jen chcete pohrávat, válcování a formování válečných aliancí vám může pomoci posunout se také nahoru ve světě.

Frostborn, . . .

2.

Chcete hodit magický zvrat do hry přežití? Pak byste měli dostat ruce Stormfall: sága přežití. . Začnete své dobrodružství na vrcholu Snowy Mountain, s ničím na zádech a musíte dávat pozor na svou pohodu. Hladovění a žízeň může snadno ukončit váš život. . Hra podporují jak zařízení Android, tak iOS.

3.

Hry jako Valheim pro mobily

. Vaše zbraně a nástroje však stále hrozí, že budou porušeny. Shromažďujte materiály, stavíte základnu a opevnění, zvedněte koně a jedete do bitev spolu s důvěryhodným steedem a arzenálem smrtelných zbraní od halberdů po kuše. Můžete se také připojit k klakům, abyste zvýšili své šance na přežití. Zvláště pokud chcete udělat dungeon procházení pro ten sladký kořist. .

. Přežití exilu – řemeslo, stavba, boj s příšerami

. Jako Ponuré duše, Tato hra je více zaměřena spíše na boj, řemeslné a budování než na čistý přežití hraní. A ve srovnání s jinými mobilními hrami přežití, Přežití vyhnanství . Bohužel pro uživatele iOS je tato hra k dispozici pouze na Androidu.

5. Bonfire: Forsaken Lands

Ve srovnání s předchozími tituly je tento více o budově města. Ale samozřejmě, udržování správné rovnováhy mezi expanzí a úsporou zdrojů je důležité pro přežití útoků monster během nocí. Bonfire Má také pokračování, ale esteticky je to trochu modernější a již se necítí středověké. . Je k dispozici na zařízeních Android a iOS.

.

, je hra s bočním porovnáváním. . Deandlands To má Miriam od Zakrvavený v něm a japonštině . .

Valheim na PC

1.

. Sledujte hlavní kapitoly a vyřešte questliny nebo se potulujte po rozsáhlém středověkém světě. . . je stále v časném přístupu, takže se podívejme, jak daleko může vývojář Cube rozšířit tento konkrétní titul.

2.

Valheim? . .

.

Jak název napovídá, v této hře hrajete jako rodící se mladý alchymista. Vaše chápání techniky alchymie vám umožňuje rekombinovat devět primárních prvků do jiných tvarů a materiálů. . Můžete také objevit více magického světa prostřednictvím kreativního, družstevního nebo PvP režimu.

.

Pokud však mluvíme o fantasy středověké sérii, nemyslím si . Místo toho, abyste hráli jako barbar, jste jen barbarem, který se snaží přežít poté, co byl zachráněn Conan. . Stavět domy a celé města. .

. Vnější

Zaměřuje se více na dobrodružné prvky a nemá budova mechaniky, systém přežití je docela drsný. Jídlo se snadno kazí, plus špatné počasí a infekce, které by vás mohly onemocnit, je jen pár nebezpečí, na které musíte ve světě hry dávat pozor. . Hra je k dispozici na PC, PS4, Xbox One a Stadia.

. Wurm Unlimited

Pokud jste tuto hru slyšeli dlouho předtím Valheim a Minecraft, Nebuďte překvapeni. Toto je samostatná verze fantasy karantény z roku 2006 Wurm online. Ačkoli je to docela staré, hra je do značné míry obsahuje základní mechaniku žánru přežití. Je plná kreativního a dobrodružného režimu a samozřejmě, tvorba a stavební systémy, a mnohem více. Největší překážkou, kterou si myslím, že je jen zastaralá grafika a tupý systém.

To je to, co si myslím, že jako nejlepší středověké hry na přežití jako Valheim na PC a mobilních platformách. ? Sdílejte své oblíbené hry pro přežití v komentářích níže.