Peníze podvádí v The Sims 4 (super snadno použitelný! ) – Pojďme mluvit Sims, Sims 4 Family Fonds Cheat | TS4 – Nastavte peníze na 0 (2023)

Sims 4 Family Funds Cheat | TS4 – Nastavte peníze na 0 (2023)

„Peníze x“ – Změňte své domácnosti na cokoli, co chcete, nahrazením X za požadovanou částku (E.G. Chcete -li změnit své domácnosti na 25 890 Simoleons typu „Money 25890“)

Peníze podvádí v The Sims 4 (super snadno použitelný!)

Cheaty vám umožňují přizpůsobit si hraní v The Sims 4 a jsou opravdu snadno použitelné! Níže jsem přesně rozložil, jak používat ve hře cheaty související s penězi: mateřská, kaching a další!

Krok 1 – Povolit cheats

Nechte cheat lištu objevit v levém horním rohu obrazovky stisknutím:

  • Příkaz + Shift + C na PC.
  • Ctrl + Shift + C na Mac.
  • Všechny čtyři spouštěče na konzole.

Vepište “Testování na“A stisknutím klávesy Enter povolíte použití cheats.

Krok 2 – Vyberte, které peníze podvádějí

Každý cheat s penězi slouží svému vlastnímu účelu, takže se ujistěte, že pro vaše hraní nebo potřeby používáte ten správný

„Motherlode“ – přidá 50 000 Simoleonů do vašich domácích fondů

“Kaching” nebo “Poupě” – přidává 1 000 Simoleonů do vašich domácích fondů

„Peníze x“ – Změňte své domácnosti na cokoli, co chcete, nahrazením X za požadovanou částku (E.G. Chcete -li změnit své domácnosti na 25 890 Simoleons typu „Money 25890“)

Použijte „Peníze x“ podvádět odstranit peníze Z vašich domácnostních fondů v Sims 4. Vzít peníze pryč z vašich domácnostních fondů jednoduše nahradí X v cheat s hodnotou nižší než aktuální domácí fondy domácnosti.

Krok 3 – Aktivujte cheat

Zadejte cheat do baru a stiskněte klávesu Enter.

Stiskněte příkaz + Shift + C na PC (nebo ekvivalentní příkazy pro Mac a na konzole), abyste se znovu zbavili podváděcího pruhu v levém horním rohu obrazovky.

Proč používat jednu z peněz Money Cheats

Při hraní Sims 4 se mohou hodit peníze, které mohou být užitečné a může být také opravdu zábavné! Zde jsou tři důvody, proč budete chtít použít jednu z podvádění peněz:

  • Možná budete chtít jen rychlý způsob vydělávání peněz, abyste si mohli postavit své Sims Mansion, který si zaslouží.
  • Možná se budete chtít zbavit všech svých simíckých peněz, abyste mohli zahájit výzvu k bohatství.
  • Přimět svůj SIM, aby šel do práce každý den, by se pro vás mohlo cítit příliš realistické, tak proč nejen podvádět peníze a pak může být váš SIM po celou dobu na dovolené!

Sims 4 Family Funds Cheat | TS4 – Nastavte peníze na 0 (2023)

Sims 4 Family Fonds Cheat

Family Fonds Cheat vám umožňuje změnit množství peněz s rodinou. Můžete se rozhodnout o množství peněz sami a v případě potřeby je můžete dokonce odstranit z vašich domácnostních fondů. Můžete jít tak nízko jako nula.

Sims 4 Family Funds Cheat | TS4 - Nastavte peníze na 0

Obsah

Sims 4 domácnosti fondy Cheat

Použití tohoto cheat je relativně snadné. Vše, co musíte udělat, je povolit cheats otevřením podváděcího pole a kliknutím na Ctrl+Shift+C a poté zadejte „testování na pravdě“. To by umožnilo podvodníkům pro vaši hru.

Poté zadejte peníze x a vyplňte částku peněz, které plánujete mít místo x. Tato částka může jít do nekonečna a nízko jako nula. Poté stiskněte Enter a voila! Poskytuje vám finanční prostředky.

Nastavit peníze sims 4

Pokud si přejete, aby váš SIM nemá žádné peníze, pak funkce SIMS 4 Odebevejte peníze vám poskytne svobodu tak učinit. Můžete to udělat tak, že utratíte peníze bohatě za drahé předměty, jako je kuchyňské nádobí, masážní terapeuti, nové domy atd., Nebo byste mohli použít podvody, jak je uvedeno výše. Pokud zadáte „peníze 0“ a vstoupíte, pak by s ním SIM nezbyla žádné prostředky.

Sims 3 Family Fonds Cheat

Sims 3 měl také stejnou funkci jako Sims 4 Family Fonds Cheat, ale stanoví pouze konkrétní množství peněz. Kaching je cheat in Sims 3, který přidává 1000 Simoleonů do domácích fondů. Dalším takovým cheat byl mateř, který při použití fondů přidává částku 50 000 Simoleonů.

Sims 4 Nastavit peníze

Máte možnost upravit nebo změnit počet prostředků, které jsou v současné době u vašeho SIMu, povolením cheats pomocí „TestingCheats True“ a psaní Sims.modify_funds .

To poskytne vašemu SIMu tolik peněz, kolik si přejete, nebo jen málo peněz. Přesto je to dobře navržený cheat pro všechny hráče venku. Pokud váš SIM nemá žádné peníze, může se stát bez domova. Takže hrajte tuto výzvu jako svou opravdu zábavu.

Rachel Kaser

Rachel Kaser je anglický major, který má bezkonkurenční schopnost transformovat slova na poezii! Je také velkým nadšencem elektronických sportů a tráví své večery honím jeho herních schopností. Kombinuje své vášně pro psaní a hraní, aby nám poskytl perfektní sloučení literární práce.