Přepnutí výstupního zařízení na ozvěny a pořízení a neschopnost změnit svazek · Vydání #822 · VallySoftware/SteamOS · GitHub, aktualizace parní paluby umožňuje oříznout a opravit audio ovládací chybu | PCGamesn

Aktualizace parního paluby umožňuje oříznutí a opravuje chybu ovládání zvuku

Přihlásili jste se jinou kartou nebo oknem. Znovu načtěte svou relaci. Odhlášení jste se odhlásili na jiné kartě nebo okně. Znovu načtěte svou relaci. Přepnuli jste účty na jiné kartě nebo okně. Znovu načtěte svou relaci.

Uložená vyhledávání

Použijte uložené vyhledávání a rychleji filtrujte své výsledky

Zrušit vytvořit uložené vyhledávání

Přihlásili jste se jinou kartou nebo oknem. Znovu načtěte svou relaci. Odhlášení jste se odhlásili na jiné kartě nebo okně. Znovu načtěte svou relaci. Přepnuli jste účty na jiné kartě nebo okně. Znovu načtěte svou relaci.

Mít dotaz ohledně tohoto projektu? Přihlaste se k bezplatnému účtu GitHub a otevřete problém a kontaktujte jeho údržbáře a komunitu.

Kliknutím na „Zaregistrujte se do GitHubu“ souhlasíte s našimi podmínkami služby a prohlášení o ochraně osobních údajů. Občas vám pošleme e -maily související s účtem.

Již na GitHubu? Přihlaste se ke svému účtu

Přepínání výstupního zařízení na „Echo-Cancel-Sink“ a díky tomu, že není možné změnit svazek #822

CrazyCritic89 otevřel tento problém 8. srpna 2022 · 14 komentářů

Přepínání výstupního zařízení na „Echo-Cancel-Sink“ a díky tomu, že není možné změnit svazek #822

Komentáře

komentoval 8. srpna 2022

Informace o systému

  • Verze klienta Steam: 1659369000
  • Verze SteamOS: 20220803.1
  • Rozhodl se do Steam Client Beta?: Ne
  • Rozhodl se do beta Steasos beta?: Ne
  • Zkontrolovali jste aktualizace v nastavení> Systém?: Ano

Popište prosím svůj problém co nejvíce podrobností:

Někdy při spuštění určitých her přepne výstupní zařízení na „ozvěn-ko-cancel-sonk“ a způsobí, že nedokážete změnit objem a přepnout na sluchátka. Zdá se také možné pouze opravit buď restartováním klienta nebo systému. Jít do nastavení a pokusit se o jeho změnu nedělá nic a při přepnutí na jiné možnosti nechají pouze „vybrat hodnotu“.
Zdá se také, že se to také někdy také děje v režimu stolního počítače, což ukazuje krabici, kterou to udělal, ale obvykle to přepne zpět sekundu poté.

Kroky pro reprodukci tohoto problému:

Zdá se, že se to náhodně stane při spuštění určitých her. Hry, ve kterých jsem se to stalo, jsou nejvyšší zkázy (neověřené) a Doom 2 (ověřené). Slyšel jsem také o tom, že se to děje v gripu (hratelné).

Text byl úspěšně aktualizován, ale tyto chyby se vyskytly:

Samworley komentoval 17. srpna 2022

Totéž se mi občas děje

Skoobie-deux komentoval 21. srpna 2022

Se mi také děje. Před zahájením hry často objevuji hlasitost z nabídky Home.

Nonlin komentoval 21. srpna 2022

Stane se pokaždé, když spustím Fallout 4 a vrací se na normální výstup.

WBALSON komentoval 24. srpna 2022 •

To se mi děje, když spustím Fez, nainstalovaný z Gog Store přes Lutris, prostřednictvím režimu Steam Gaming

Ttimo komentoval 24. srpna 2022

Děkuji, na tomto.

Dangerousdonut komentoval 25. srpna 2022

Může to být náhoda, ale kolekce Sonic & All-Stars Racing je jednou z her, se kterými se pravidelně setkávám s problémy se zvukem (hlasitost), a ukáže se, že souvisí s (nízkými) zvukovými hladinami na ozvěnu s ozvěnou.

Kisak-Valve zmínil tento problém 18. září 2022
neimp komentoval 20. září 2022 •

Jen letní strana divných zvukových věcí, které se mi děje. (Všechno na SteamDeck.)

Pro mě pro mě pomocí SteamLink (lití z paluby do aplikace Android na Android TV Box) zvukové zvukové odvahy (jako v vždy v herním režimu, když jsem se streamoval SteamLink), poté, co jsem pravděpodobně ztlumil synchronizaci zvuku a poté ji znovu umlňoval v in Režim stolního počítače – několik dní mezi.

Takže nepohybující zvuk Zrušit SINC znovu v jednom bodě – poté jsem nemohl dostat zvuk, zatímco parní link na zařízení Android (pod mým televizí), pokud v režimu hry. Vždy by to fungovalo v režimu stolního počítače. .)

Takže jsem se trochu objasnil.

Povoleno další (emulované) zvukové zařízení HD v zvuku, který je zde uvedený (pro ty, kteří si přečtete, to nemusíte dělat), pak z něj udělali výchozí zvukové zařízení a deaktivovali výchozí zařízení mimo krabici (možná si nepamatujte (možná si pamatujte (možná si pamatujte ( 50:50, že jsem to neudělal)) při aktivaci zvuku HD a nastavení jako výchozí zvukové zařízení (jistě, že jsem to udělal v této fázi).

Poté se zavede zpět do herního režimu.

Pak by HD zvuk byl zvukovým zařízením v herním režimu. Všiml jsem si, protože jeho maximální objem byl mnohem nižší. .

Ať už nastavíte jakékoli nastavení v režimu stolního počítače v zvuku, také se šíří do herního režimu.
Poté přepněte zpět a vpřed (mezi herním režimem a režimem stolního počítače trochu). Pak měl chybu znovu prohlédnout, kde Echo Cancel Sink Muty vše v herním režimu, při streamování do aplikace SteamLink na zařízení Android.

.

Nejedná se tedy pouze o výchozí zvukový devide, který je ovlivněn.

Poté se vrátil do režimu stolního počítače, znovu zakázal zvukové zařízení HD (můžete to udělat z malé zvukové ikony na vyskakovací nabídce na ploše (rozšířená zvuková nabídka odtud), ale velké umístění tlačítka Enable není tam, kde se zakážete. Místo toho je to možnost samotného zvukového zařízení HD).

.

Během tohoto kroku jsem přepnul aktivní zvuková zařízení spoustu, všiml jsem si, že echo audio synchronizace převzala „zaostření“ v režimu stolního počítače, ale nefungovalo to zvuk. Takže vyskakovací okno, které by pravidelně říkalo, že se to převzalo, ale nemělo to (?).

Také zvuková zařízení s výkonem mezi zvukovým dřezem ozvěny a výchozí (výchozí tovární) zvukové zařízení se často vyskytují (bylo uvedeno v vyskakovací nabídce, ale když jsem otevřel nabídku nastavení zvuku, nezměnil se tam), nebo by se tam prostě nezměnil), nebo by se jednoduše odmítl (ručně) odmítnout (ručně) Změnit zařízení (rádiová tlačítka prostě nefungují).

Pak na nějakém pontu (převzetí umyvadla ze zvuku) ztlumil také všechny věci na ploše. Což se nikdy nestalo dříve. (Jen z přepínání aktivních stavů (mezi různými zvukovými zařízeními.)

Bez ohledu na to, jak jsem věděl, že povolení Hdaudio nebylo opravou, znovu jsem ji deaktivoval, který prošel. . Rebooted do herního režimu a najednou streamování zvuku přes SteamLink do zařízení Android začalo znovu fungovat (Echosink se stále zapnul, ve výchozím nastavení), které by to nebylo během asi 20 přibližně restartování dříve. (Počáteční problém.)

Také maximální svazek zvuku byl nyní opět hlasitější, protože HDAUDIO už nebylo zvukové zařízení používané.

.

Je to při glitched. jako eff. ��

Nyní vše (včetně sdíleného zvuku v herním režimu při streamování do parní propojené krabice Android pod mým televizí). (Jinak by sdílený zvuk fungoval pouze v režimu stolních počítačů, nikoliv herní režim během 20 restartování před mě, které se vzali do zvukového nastavení – vždy pracují v režimu stolního počítače, ale ne v herním režimu, BTW -).

Ale – nyní někdy v GameMode Echo Sink převzetí zvuku herního režimu (Mutting It) se stále stává, zatímco SteamLink sdílení do krabice Android. . (Z aplikace Android.)

To znamená, že toto nyní (po změně na HDAUDIO a zpět na výchozí epizodu zvukového zařízení) se opraví na restartu. 🙂 vždy. Po jednom. 🙂

Takže jsem všechno znovu fungoval do rozumného stavu, ale stále se zářivý, ozvěna náhodně náhodně převzala v herním režimu a z muty všeho (pouze při streamování přes SteamLink jeho zvuk, takže SteamDecks Audio (reproduktory) pro mě nikdy nezměnil neúmyslně v herním režimu) je stále věc. Stejně tak se nastavení stolních počítačů šíří do herního režimu.)

.. 😉 Ale něco je zmateno primo – když se Echosink zabuduje, ztlumí nebo deaktivuje, v kombinaci se zvukovým sdílením herního režimu do externích zařízení nad SteamLink (Havent Zatím vyzkoušel dock HDMI).

Aktualizace parního paluby umožňuje oříznutí a opravuje chybu ovládání zvuku

Aktualizace parního paluby SteamOS 3.4 - Judy z Cyberpunk 2077, zobrazená na parní balíčku

Pro ty, kteří běží v kanálu Steam Deck, nabízí spoustu nových malých, ale důležitých vylepšení, která uživatelé vítá, nabízí novou aktualizaci parního balíčku pro ty, kteří běží v kanálu Steam Deck, nabízející spoustu nových malých, ale důležitých vylepšení. .4 je ve formě náhledu, což znamená, že některé funkce se stále testují. S aktualizací včetně opravy několika pozoruhodných chyb, možnosti deaktivace VSYNC a vylepšení úložných jednotek však uživatelé mohou na to chtít naskočit.

. Za prvé, problém, který způsobuje výchozí zvukové zařízení, zobrazí zprávu „ozvěna-konák“ a zabrání správnému fungování zvukových ovládacích prvků. Aktualizace také řeší problém se zvukem, který bude spát na externích displejích prostřednictvím připojení HDMI nebo DisplayPort, zatímco nový firmware dokovací stanice Steam Deck by měl zajistit HDMI 2.0 displejů jsou správně detekovány po probuzení nebo spuštění. Kromě toho existuje oprava pro hnutí ve hře způsobené adaptivním podsvícením.

„Nová možnost umožňující roztržení obrazovky“ by měla uživatelům umožnit deaktivaci nuceného VSYNC, pokud se rozhodnou tak učinit – někteří to upřednostňují, protože VSYNC může v některých případech způsobit menší latenci vstupů. Aktualizace také tlačí SteamOS na nejnovější verzi Arch Linux, což znamená, že zahrnuje několik vylepšení pro plazmu KDE pro stolní počítače, zavedení nových gest dotykové obrazovky, aktualizace widgetů a novou možnost „Přehled“, která zobrazuje všechna otevřená okna a virtuální stolní počítače. KDE Connect je nyní ve výchozím nastavení také povoleno, což vám umožní hladce připojit telefon k přenosu souborů nebo použít klávesnici telefonu na palubě parního paluby.

Úložné jednotky získávají několik aktualizací. Oříznutí bylo znovu povoleno pro interní jednotku a také pro jakékoli podporované externí úložné zařízení, které by měly zlepšit výkon zápisu. V nastavení Advanced System je také možnost okamžitě spustit oříznutí. Externí jednotky formátované jako ext4 jsou nyní automaticky namontovány a zpřístupněny pro použití, což by mělo usnadnit fungování karet microSD. K dispozici je také nová možnost Eleject, aby se odnímatelné jednotky odnímatelné (i když to fyzicky nevyhodí vaše zařízení) a oprava problému způsobujícího ojedinělé chování ventilátorů a vyšší teploty SSD s určitými disky NVME.

Výchozí emulace myši na stopách Sony PlayStation Dualshock 4 a DualSense Controllers’s Trackpads byla deaktivována, zatímco pára běží. Mezitím bylo upraveno načasování na Virtual Keypress, které ventil říká, že by mělo opravit problémy s několika aplikacemi a hrami včetně Street Fighter V a EA App.

Pokud se chcete přihlásit do sestavení náhledu, přejděte na možnost STEAM AKTUALLION CHANNET v nabídce Systémové nastavení parního balíčku. .4 Poznámky k náhledům na páře.

Nová aktualizace režimu Steam Big Picture přináší do vašeho počítačového počítače krásnou funkčnost parního balíčku. Pokud byste raději dostali kapesní počítač do provozu na televizi nebo monitoru, pak nejlepší dok parního balíčku vám to umožní stylově.

Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.