Phantom in Minecraft, Minecraft Phantom tření a kapky | PCGamesn

Minecraft Phantom tření a kapky

Můžete slyšet fantom nebo vidět jejich zvuky na titulcích ve hře, ale oni se na vás snižují shora, což stále znamená, že vás mohou překvapit. A i když jste na ně připraveni, není snadné zasáhnout. Jistě, Minecraft může být jednou z nejlepších PC her v okolí díky svým pravidelným aktualizacím, ale stále nejsme nad tímto smrtícím doplňkem. Pokud se tedy bojíte tyto davy Minecraft jako my, měl by vám tento průvodce pomoci postavit nejlepší obranu proti Minecraft Phantom.

Phantom in Minecraft

Tento tutoriál Minecraft vysvětluje vše o Phantom (také známý jako Monstrum noční oblohy a vítěz hlasování na Micon Earth jako B) s instrukcemi obrazovky a krok za krokem. Pojďme se dozvědět o fantomu v Minecraftu.

Podporované platformy

Phantomy jsou k dispozici v následujících verzích Minecraft:

Plošina Podporováno (verze*)
Java Edition (PC/MAC) Ano (1.13)
Pocket Edition (PE) Ano (1.6.0)
Xbox 360 Ano (TU69)
Xbox One Ano (1.6.0)
PS3 Ano (1.76)
PS4 Ano (1.76)
Wii U Ano (oprava 38)
Nintendo Switch Ano (1.6.0)
Edice Windows 10 Ano (1.6.0)
Edice Education Ano (1.7.0)

* Verze, kterou byla přidána nebo odstraněna, je -li to použitelné.
POZNÁMKA: Pocket Edition (PE), Xbox One, PS4, Nintendo Switch a Windows 10 Edition se nyní nazývají edice Bedrock. Budeme je i nadále ukazovat jednotlivě pro historii verzí.

Pozadí

Následuje obrázek toho, jak vypadá Phantom v Minecraft:

přízrak

Úroveň nepřátelství Nepřátelský dav
Body zdraví 20 zdravotních bodů
x 10
Kde najít V nadsvětí na úrovni světla 7 nebo méně (Pokud hráč nespal několik nocí)
Zbraň Žádný
Metoda útoku Swoops dolů z oblohy a snaží se na vás zaútočit
Kapky 0-1 fantomová membrána
Zkušené body 5 zkušeností

Úroveň nepřátelství (neutrální)

Phantom je nepřátelský dav. Termín dav je krátký pro mobilní, pohybliví a používá se k označení všech živých, pohybujících se tvorů ve hře, jako jsou kuřata, popínavá a fantomy. Protože fantom je nepřátelský dav, zaútočí na vás v režimu přežití, ale ne kreativní režim.

Body zdraví

V Minecraftu má Phantom 10 srdcí pro zdraví. To dává Phantom 20 zdravotních bodů (protože 1 srdce = 2 zdravotní body). Chcete -li zabít Phantom, musíte způsobit 20 bodů poškození fantomu.

Kde najít Phantom

V Minecraftu se ve většině biomů overworld ve světlech 7 nebo méně vynořily fantomy, když hráč několik nocí nespal. Pokud se tedy chcete tomuto davu vyhnout, používejte svou postel pravidelně.

Jakmile se ve tmě vytvořil fantom, nemůže přežít za denního světla. Když vyjde slunce, fantom propukne do plamenů a poškodí, dokud nezemře.

Phantom Burning

Pokud máte potíže s nalezením fantomu, můžete svolat fantom pomocí cheat nebo můžete použít vejce tření.

Zbraň

Phantom nenese zbraň.

Metoda útoku

Phantom letí v kruzích na obloze v určité výšce. Jakmile vás to uvidí, vrhne se dolů a zaútočí. Pokud během útoku poškodíte Phantom, na krátkou dobu ustoupí zpět na oblohu a pak se znovu spustí dolů, aby na vás zaútočil.

Kapky

Když zabijete fantom v Minecraftu, upustí to fantomovou membránu.

Než zmizí, nezapomeňte vyzvednout jakékoli upuštěné položky. Jsou užitečné a měly by být ve vašem inventáři uchovávány později.

Zkušené body

Při hraní hry získáte zkušenosti. Nejběžnějším způsobem, jak získat zkušenosti, je zabíjení davů. Když je zabit dav, uvidíte, jak se objevují malé zelené a žluté koule a pohybují se směrem k vám.

Tyto koule představují body zkušeností. Když zabijete Phantom, získáte 5 zkušeností.

Vytvoření vejce pro fantom

Phantom můžete vytvořit pomocí následujícího vajíčka:

Příklady příkazů

Zde je několik příkladů příkazů her pro Phantom v Minecraft:

Jak svolat Phantom

TAGS NBT pro Phantom (Java Edition)

Zde jsou značky NBT, které můžete použít v herních příkazech pro Phantom v Java Edition:

Minecraft Phantom tření a kapky

The Minecraft Phantom je jedním z nejděsivějších davů ve hře Sandbox, takže zde je náš průvodce, jak se připravit proti tomuto okřídlenému nepřátelskému davu.

Minecraft Phantom v noci letí přes pouštní vesnici

Publikováno: 8. března 2023

The Minecraft Phantom byl z nějakého božského důvodu hlasován do hry pro přežití během hlasování o davu Minecraft Live (poté Minecon Earth) z roku 2017. Děsivý létající nepřátelský dav přichází pouze v noci a kořistí na ty, kteří za pár dní nespali – doslovnou noční můru pro Insomniacs.

Můžete slyšet fantom nebo vidět jejich zvuky na titulcích ve hře, ale oni se na vás snižují shora, což stále znamená, že vás mohou překvapit. A i když jste na ně připraveni, není snadné zasáhnout. Jistě, Minecraft může být jednou z nejlepších PC her v okolí díky svým pravidelným aktualizacím, ale stále nejsme nad tímto smrtícím doplňkem. Pokud se tedy bojíte tyto davy Minecraft jako my, měl by vám tento průvodce pomoci postavit nejlepší obranu proti Minecraft Phantom.

Minecraft Phantom

Minecraft Phantom tření

Minecraft Phantom má v Javě a Bedrock Edition mírně odlišné požadavky na tření, ale oba stále vyžadují, aby hráč nespal tři dny ve hře. Pokud tedy nechcete, aby tato hrozivá stvoření kroužila nad hlavou, ujistěte se, že s sebou budete mít postel vždy.

V edici Java, jakmile hráč odešel tři noci bez spánku, se fantomy v noci nebo během bouřky vynořily v Overworld. Podle minecraft wiki se pokoušejí vytvořit každé 1-2 minuty, pokud je hráč nad hladinou moře (y = 64) a má přístup k obloze; Takže buď vzduchové bloky nebo bloky se světlou neprůhledností nula nad přehrávačem, jako je sklo. Phantomy jsou také jediným nepřátelským davem, který se může vynořit v houbových polích, protože se nevyskytují na zemi.

V edici Bedrock je Phantom Spawning jednoduše založen na úrovni světla, jako většina nepřátelských davů. Pokud je úroveň světla pod 7 a limit populace davových obyvatel nebylo dosaženo poblíž, mohou se fantomy vynořit.

Zabíjení minecraftového fantomu

Phantomy jsou jedním z obtížnějších davů zabíjet díky jejich pohybu. Modrá, okřídlená stvoření se vrhne dolů z oblohy na stejnou úroveň jako hráč, pak letí přímo na vás, takže musíte sledovat jejich činy a pokusit se je zasáhnout těsně předtím, než vás zasáhnou. Jako nemrtvý mod, jsou ovlivněny okouzlením meče, které způsobí více škod než obvykle. Jinak, Minecraft Phantom zemře přirozeně, když je vystaven slunečnímu světlu, takže se můžete vždy skrýt a čekat, až přijde ráno.

Membrána Minecraft Phantom: UI možnosti vaření UI ukazuje lektvar pomalého pádu

Kapky membrány Minecraft Phantom

Pokud se vám podaří získat dostatek smyšlených mečů, než vás dostane, může to jít hlava s touto zvířecí za to, že je to vzácná kořist: fantomová membrána. Získáte fantomové membrány, když zabijete dav, a ne, pokud hoří na slunci.

Minecraft Phantom Drops:

 • 0-1 fantomové membrány (až čtyři s rabováním)
 • 5 EXP Orbs

Fantomová membrána může být samozřejmě získána pouze z fantomu, ale není to tak špatné, jak se jejich hlavní použití – opravu zlomené elytra – stává užitečnou pouze v pozdní hře, protože můžete získat pouze elytra z konečných měst. V lektvarech Minecraft však můžete také použít fantomové membrány, protože se používají k vaření lektvaru pomalého pádu – skvělé, pokud jste náchylní k pádu z útesů.

Doufejme, že je vybaven těmito informacemi a diamantovým mečem Minecraft, nebudete se tak bát, až příště uslyšíte démonický výkřik fantomu nad hlavou. Kit vaše nástroje a brnění s nejlepšími Minecraft Enchantments, včetně SMITE a ROOTING, pro ještě větší šanci na úspěch proti těmto létajícím zvířatům. Pak si odpočiňte, zbavte se těchto fantomů z oblohy a podívejte se na nejnovějšího vítěze Minecraft Live Mob, celkem klidnější Minecraft Sniffer Mob.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Přízrak

Fantomy, dříve známý jako Monster of the Night Skies a B, létají nepřátelské davy. Byly přidány do aktualizace 1.6.

Obsah

Tření []

Phantoms se vynoří v nadsvětí poté, co hráč nespal alespoň 3 dny ve hře.

Aby se fantom úspěšně vynořil, musí být splněna následující kritéria:

 • Hráč nesmí spát alespoň 3 dny (hodinu herního času)
 • Musí to být noční čas
 • Hráč musí být nad hladinou moře a nemá blok nad hlavou, který žádným způsobem blokuje světlo (e.G. Listy nebudou fungovat, protože mají lehkou neprůhlednost 2, ale sklo bude fungovat, protože jeho lehká neprůhlednost je 0)
 • Jakmile budou tyto požadavky splněny, hra se pokusí vytvořit balíček 1–4 fantomů 20–34 bloků nad hráčem s taxicab vzdáleností až 9 bloků od přesného místa každých 1200-1400 klíšťat (1–2 minuty (1–2 minuty )

Chování []

Když nečinní, fantomy budou létat v kruhu při konstantní výšce y, přičemž to ponechá stopu šedého kouře. Mají poměrně velký poloměr vyhledávání a občas buď buď rychle shluknou, nebo rychle zaútočí na jejich oběť. Pokud bude během této akce zastaven nebo zraněn, Phantom ustoupí zpět do původní výšky.

Trivia []

 • Před aktualizací 1.6.1, fantomy byly plaché a neslili se dolů a zaútočili na hráče.
 • Phantomy byly druhou možností a následným vítězem průzkumu Minecon Earth, kde fanoušci Minecraft Mohli by si vybrat, který nový dav čtyř let chtěl být do hry přidán.
 • Když hráč zemře, je nespavost, kterou hráč dostane.
 • Během rané beta verze fantomů upustila kůži.
 • 20. ledna 2018 společnost Jeb v živém proudu oznámila, že oficiální název davu bude Phantom.
 • Phantomy se podobají a zdá se, že byly založeny na paprsku Manta, vodního stvoření.
 • Phantomy byly první přirozeně tření nepřátelským davem, který je schopen létat.
  • Netopýři a papoušci nejsou nepřátelští.
  • Vexes létají nepřátelské davy, ale vynoří se pouze tehdy, když je svolán evokerem.
  • Ghasty a Blazes jen přirozeně se vynoří na nether.
  • Withers jsou nepřátelské davy vytvořené hráči, a proto se nepočítají.

  Reference [ ]