Philippa Eilhart | Čarodějník wiki | Fandom, Redania je nejvíce hledaná – The Witcher 3 Guide – Ign

Všechny interaktivní mapy a umístění

Philippa Eilhart je silou, se kterou lze počítat. Je to jedna z mála čarodějců, která má schopnost polymorfy, je to jedna z mála čarodějcůMůže se změnit na sovu. Specializuje se na útoky efektu a její každé kouzlo může zaměřit na více nepřátel. Její pasivní dovednost ji posílí při každém zabití. Srdce bouře je dovednost, kterou lze použít mnoha způsoby. . Navíc postava umístěná ve středu oblasti vlivu kouzla bude zvednuta do vzduchu a imobilizována, což umožňuje členům týmu Philippy zahájit své útoky. Řetězový blesk je dovedností volby, když chcete způsobit tuny poškození. Být kanálovým kouzlem vyžaduje, aby čarodějka během obsazení stála na jednom místě. . ! Dome of Storms, silná speciální schopnost Philippy, mění čarodějku na sovu a vrhá kupole bouří kolem t sic nesmírně silné kouzlo, které způsobuje poškození všem, kdo se v něm navine, a zrychluje hnutí Philippy o 50%. Používejte opatrně!

Philippa Eilhart

„Budu zorganizovat, uvidím všechno a biču dům do pořadí.
. . Pokud budete mít nějaké dotazy týkající se revampy, pro více informací najdete na stránce Talk.

Philippa Eilhart

Alias ​​(es)

Phil

Lady Owl

Postavení

Zemřel [1]

Barva vlasů

(kánon)
Žlutohnědý, později vyrazil

Národnost

Osobní informace

Lady of Montecalvo
Mučední svatý (posmrtně)

Profese

Přidružení

Schopnosti

Knihy

Krev elfů

Křest ohně

Dáma jezera

(Polština: . Byla jednou z mála čarodějců schopných polymorfů a do roku 1267 byla považována za „nejméně tři sta let“.

Vedla Tharedd Coup proti bratrství kouzelníků a v úmyslu neutralizovat podezřelé zrádce spojené s Nilfgaardem. [5] Později pomohla založit Lodge of Sorceresses a byla považována za její vůdce. Byla jednou z obětí lovu čarodějnic ve 70. letech 20. století, která byla mučena a zabita muži Archpriest Willemer. O mnoho let později byla osvobozena a kanonizována jako mučedníka. [1]

Obsah

 • 1 Životopis
  • 1.1 První severní válka
  • 1.2 Hunt for Lience
  • 1.
  • 4.
  • 4.2 Zadání časopisu
  • 5.
  • .2 kůže
  • 6.1 přidružené úkoly
  • 6.

  Životopis []

  .

  Recenze expertů GameSpot

  12. prosince 2022

  Lov na rienci []

  . Zatlačila pampeliška o informace o Ciri, pod předstíráním, že se obává její bezpečnosti, i když Dijsktra to považoval za unáhlený tah.

  Později té noci, jako sova, následovala pampeliška zpět do domu Wolfgang Amadeus Goatbeard, přítele bardů, kde našla Geralta, Dandelion a Medic Shani. Diskutovali o Geraltově pozici nebezpečí v Oxenfurtu a poté, když se objevilo téma živé, Shani odhalila, že se s ním setkala před třemi dny, v obchodě místního obchodníka Myhrmana. . .

  . . Nemilosrdně ho zakončila jehlem a běžela po Geraltovi a živině. . [4]

  . . Později znovu našla Geralta a mluvili o politice, dokud nepřerušila Keira Metz.

  V časných ranních hodinách se Philippa shromáždila několik severních příznivců a začala zatýkat ty spojenecké s Nilfgaardem. . . V paláci, Tissaia de Vries vypustila nilfgaardiánské zrádce a vypukl boj mezi oběma stranami. Poté, co se Philippa podařilo uprchnout z konfliktu, polymorfy do sovy a zjistila, že Ciri byla napadena Artaudem Terranou, kterou poškrábala oči hluboko svými drápy a Geralt ho dokončil. Věřila se v dluhu Geraltovi za útěk z rozměru, dovolila těm dva uprchnout bez následování rady a pak uprchla Thacedd zpět do Redania.

  Poté, co se vrátila do Tretogoru s Triss Merigoldem, se dozvěděla o Vizimirově atentátu ve stejnou noc jako převrat, a tak se pokusila pomoci královně Hedwigovi při získávání kontroly nad královstvím.

  . . [5]

  Zaklínač []

  . .

  • .

  The Witcher 2: Assassins of Kings

  . Geralt se s ní poprvé setkal na konci kapitoly I, pomocí Síle’s Megascope při zkoumání zmizení Triss Merigold, pokud pomohl Iorvethovi před bojem s Letho.

  .

  • Lovecká magie
  • Kde je Triss Merigold?
  • Nenávist symbolizovala
  • Vergen obléhal
  • Prelude to War: Aedirn
  • Válečná rada
  • Spellbreaker
  • !

  Zápis v deníku [ ]

  Filippa

  . . Její intelekt a vliv, který měla na redaniánském soudu, neměly být podceňovány. Hrdá, nezávislá a nesmírně krásná, stejně půvabná ve fantazijních, ale elegantních šatech, jako v cestovním oblečení pro člověka, byla bezpochyby jedna z nejatraktivnějších žen, jaké jsem kdy poznal. . . V té době Philippa Eilhart pobýval ve městě Vergen jako součást Saskia The Dragonslayerův vnitřní kruh. Její motivy zůstaly nejasné, přinejmenším – bývalá soud pro její altruismus nikdy nebyl znám. Nelze však popřít, že bez její pomoci by se Geralt nenašel svou cestu magickou mlhou. . Její kvalifikace v oblasti kletby, magie a nadpřirozených jevů byly nepopiratelné. . Přesto jsem byl nesmírně rád, že to byl Geralt, a ne já, který byl nucen mluvit s magicem Tretogor. Byla to Philippa, kdo dal čarodějkovi seznam ingrediencí pro protijed pro jedu, který trápí Saskia. Znalost receptů, přísad a jejich specifických vlastností je vždy velmi užitečná při učení magické Arcana a jen málokdo se v tomto ohledu mohl vyrovnat Eilhartu. . Na jedné straně to bylo nevyhnutelné. . Eilhart unesl Saskia a odešel do loc Muinne. . Pokud Kaedweni vyhraje obléhání Vergen: Philippa Eilhart uprchl z vítězného Henselta, přestěhoval se se Síle a Saskia do Loc Muinne, kde se měl konat vrchol kouzelníků a korunovaných hlav. . Byla zatčena Redanians těsně po příjezdu a umístěna do dungeonu, kde čekala na královský soud. V odplatě pro určité události minulosti, nemluvě o jejích nedávných činnostech, byla čarodějka brutálně oslepena během počátečního výslechu. Smrt vypadala jako stále pravděpodobnější vyhlídka a zdálo se, že ji jen zázrak mohl zachránit. Geralt neměl žádnou touhu pomáhat kouzelníkovi, který splatil svou důvěru zradou, ale Philippovy argumenty byly odůvodněné. Pouze ona mohla zvednout kouzlo ze Saskie, a proto byl čaroděj nucen ještě jednou důvěřovat svým slovům. Člověk by si mohl myslet, že slepá, vyčerpaná čarodějka nebude mít naději na útěk. Přesto zabavila okamžik, kdy byli oba její strážci rozptýleni a oklamali je. Philippa Eilhart to všechno riskoval na jednom gambit a přeměnil se na sova, prchal z Loc Muinne. .

  []

  Philippa Eilhart byl jedním z hratelných hrdinů v nyní zaniklé MOBA a měl spoustu zajímavých zbraní, dovedností a kůží. Byla hrdina třídy mágů.

  Prezentace hrdiny []

  . Je to jedna z mála čarodějců, která má schopnost polymorfy, je to jedna z mála čarodějcůMůže se změnit na sovu. . Její pasivní dovednost ji posílí při každém zabití. . Dotkněte se místa na obrazovce a Philippa svolává pilíř hromu, který zpomaluje nepřátele, a poškozuje nepřátele chycené v jeho dosahu. Navíc postava umístěná ve středu oblasti vlivu kouzla bude zvednuta do vzduchu a imobilizována, což umožňuje členům týmu Philippy zahájit své útoky. . Je tu však trikBýt kanálovým kouzlem vyžaduje, aby čarodějka během obsazení stála na jednom místě. . Klíčem k úspěchu je umístění! Dome of Storms, silná speciální schopnost Philippy, mění čarodějku na sovu a vrhá kupole bouří kolem t sic] nesmírně silné kouzlo, které způsobuje poškození všem, kdo se v něm navine, a zrychluje hnutí Philippy o 50%. Používejte opatrně! [6]

  Skins []

  • Kobaltové šaty – 1,99 – 1000

  Philippa se znovu objevila, přežila Loc Muinne, uprchla na úkryt v jižní redanii. Při návratu Quest do Crookback Bog našel Geralt panenku se zjevnými známkami černé magie prováděné Crones používanými k ovládání osoby, kterou tato panenka představuje. Peří na této panence okamžitě připomněla Geraltovi z Philippy, ale neexistoval žádný definitivní důkaz, že ji panenka ve skutečnosti zastupovala.

  . Pak šla do Novigradu, aby hledala pomoc od svého bývalého milence, kouzelníka Arthura de Vleestera. Po ponížení ho v minulosti ponížila, de Vleester ji přesvědčil, že bude bezpečnější ve své formě sovy, a pak kolem kotníku připojila dimeritiovou kapelu kolem jejího kotníku. Po provedení De Vleestera během lovu čarodějnice Philippa upadla do držení Zoltana Chivaye, který laskavě pojmenoval její mák.

  . . Philippa byla poté přijata, aby pomohla zastavit divoký lov výměnou za amnestii od císaře Emhyr var Emreis. .

  Pokud se Geralt rozhodne zúčastnit se spiknutí za atentát na radovidu: Philippa špehovala na schůzce mezi Geraltem, Dijkstra, Roche, VES a Thalerem ve své formě sovy. Následně se změnila na lidskou podobu a promluvila s Geraltem, když opustil schůzku, a řekl mu, že Radovid nevezme jeho slovo, že má její zajat. . .

  . While searching through the Skellige caves, Philippa criticised Geralt for having an overprotective attitude towards Ciri, stating that the Lodge were not a pack of wolves he could scare away with his sword, to which the witcher insisted that he could because they were. . Poté odhalila své záměry: zaujmout místo Yennefera u Emhyrova soudu a stát se Ciriho poradcem a doufal.

  Philippa Eilhart, jednorázový poradce krále Vizimira II, nazvaný spravedlivý člen Rady mágů a později zakladatel Lodge of Sorceresses, hrál významnou roli v historii světa i v Geraltově životě. . Velmi důvěryhodné zprávy naznačují, že měla ruku ve smrti krále Vizimira II. A jako člen Lodge byla zapojena do vraždy dalších dvou monarchů – demavend Aedirn a Foltest of Temeria. . . . . . Zdálo se, že všechno naznačuje, že Philippa nejen vyšetřovala magické léky na její ztracenou vidění, ale také podnikla konkrétní kroky k reaktivaci Lodge of Sorceresses. . Představte si naše překvapení, když jsme se dozvěděli, že Philippa byla po celou dobu pod našimi nosy! Během svého letu od svých pronásledovatelů hledala úkryt se starým milencem a kolegy mágem. Musel se však stále narodit jako zášť, protože ji oklamal a uvěznil ji v její formě sovy. . náš drahý příteli Zoltane. Bohužel to Triss objevila hned poté, co Zoltan ztratil sovu ve hře karet – což znamená, že naše vyhledávání muselo pokračovat. Nový „majitel Philippy“? . Byla to náhoda, že nyní byla v rukou svého milovníka a nenáviděla nepřítele? . Naštěstí pro Philippu, Geralt dostal věci pod kontrolu a zachránil ji před tím, co potěšilo, že Dijkstra plánoval. Ačkoli předchozí akce Lodge byly velmi kontroverzní, Philippa tvrdohlavě pracovala na své rekonstituci a nabídla Ciri šanci připojit se k ní jako úplného a stejného člena. Pokud se Geralt rozhodne dokončit důvod státu: . .

  Poznámky []

  • Během her a románů je známo, že Philippa preferuje ženy. v , Existují 2 možné cutscenes, kde je se svým milencem, Cynthia. .”‘Během„ vytvrzování “Saskia The Dragonslayer. Navíc v , . , . v Dáma jezera, Philippa má na sobě brož Sardonyx Comeo, která podle Fringilla Vigo byla dárkem její přítelkyně.
   • The Witcher 3: Wild Hunt, . v The Witcher 2: Assassins of Kings, . .

   Bílý sad

   Redanie je nejvíce hledaná . Tento úkol zahrnuje hledání stop na místo pobytu Philippa Eilhart a doporučuje minimální úroveň nejméně 12.

   . Ve skutečnosti mají „dlaždici“, která je nutná k otevření vchodu do úkrytu.

   ? Kliknutím na níže uvedené odkazy přeskočte.

   • Vstup do jeskyní
   • Bitva šéfa: ifrite
   • Lovci čarodějnic
   • Tři možnosti – všechny hlavní volby a důsledky

   . .

   Při vstupu doleva uvidíte další otevřený portál. Zadejte tento portál. . V další místnosti se setkáte s některými Nekkers. Pokud máte potíže s tím, že je na ně nanášete, aplikujte nekrofágový olej a použijte Igno, nebo yrden nebo quen. Jeskyně jsou tmavé – použijte kočičí lektvar nebo pochodeň, abyste pomohli najít cestu.

   . .

   . . Pokud ne, můžete ho za to jednoduše pěst bojovat. .

   V následující místnosti se setkáte s více Nekkers. . Budete muset mírně ustoupit a zamířit dolů po cestě, abyste zabili další Nekkers, abyste našli další mocenské buňky. Použijte nedávno získanou energetickou buňku k otevření výše uvedeného portálu.

   . Elemental jsou slabé na dimeritium bomby a olej Elementa. Nezapomeňte se vynořit z cesty požárních útoků tvora a budete to moci rychle porazit. . .

   . Pokračujte v prohledávání místnosti a nakonec objevíte dvě položky úkolu: krystal z megascope (leštěný krystal), který je za sloupem, a blízko ohnivého požáru, stejně jako achát.

   Nyní můžete tuto oblast opustit a vrátit se ke vchodu. Jakmile však z této oblasti opustíte, lovci čarodějnic se vás zeptají, co jste našli. Můžete jim lhát nebo jim říct, že jste našli krystal Megascope. Když to uděláte, chtějí to, co jste našli, aby si mohli vzít kredit.

   1. . Vezmou to do radovidu a vezmou si úvěr. .
   2. Popírat lovce krystalu a oni vám budou bojovat. .

   Lov scavenger: Ještě neopouštějte! Existuje křehká zeď, kterou můžete s aardem vystřelit. . .

   Tři možnosti – všechny hlavní volby a důsledky pro nejžádanější Redania

   Nyní můžete pokračovat v úkolu, ale musíte se rozhodnout. ?

   1. Ukažte to Triss: Pokud jste ještě nedokončili nyní nebo nikdy quest, můžete se vydat zpět do Novigradu a setkat se s Triss. Díky tomu je velmi šťastná a odhalí skrytou zprávu o pátrání. Poté, co jí to ukážete, se můžete rozhodnout, zda chcete, aby ji udržovala nebo ji přivedla do radovidu.
   2. . Poznámka: Musíte to udělat před hlavním quest ostrovem Mists. Vezměte Crystal ot Yennefer a odhalte skrytou zprávu.
   3. Dej to radovidu: . Vraťte se k němu a on to dá svým vězňům mágů. Získáte odměnu.
   4. Lhát všem: Nakonec, pokud jste lhali na hlad čarodějnice o položce a pak jděte do Radovidu a lhát mu také, bude se na vás zlobit, ale nedostane krystal. To však znamená, že si již nemůžete vybrat možnosti, jak to ukázat TRISS nebo YENNEFER.

   Jaká je tajná zpráva?

   Vraťte se zpět na Radovid a dokončete úkol. Zeptá se vás na Philippu. Pokud jste sledovali skrytou zprávu, máte nyní dvě možné odpovědi – obě vedou ke stejnému výsledku. Ztuhnete se za odměnu. Alternativně, pokud jste drželi krystal a předali jej (a necítíte se o tom), můžete získat nějaké peníze.

   ? Proč se podívat.

   • Průvodce bočními úkoly
   • Všechny hlavní volby a důsledky