Příběh příběhu a seznam kapitol | Protokol Callisto | Game8, kolik kapitol je v protokolu Callisto?

Kolik kapitol je v protokolu Callisto

Protokol Callisto, nová hororová hra na přežití dalšího genu na dálku, konečně vydala. Od srovnání do mrtvého prostoru k zrušení v Japonsku došlo k velkému očekávání pro jeho propuštění. Někteří hráči však mohou přemýšlet, kolik kapitol je ve hře.

Příběh příběhu a seznam kapitol

Toto je úplný příběh pro všechny kapitoly v protokolu Callisto. Přečtěte si dále a podívejte se na všechny kapitoly, kolik kapitol je ve hře, stejně jako další informace o průchodu, jako jsou sběratelské předměty, šéfové a umístění položek!

Průvodí hlavního příběhu Shrnutí příběhu a spiknutí

Seznam obsahu

 • Seznam kapitol
 • Kolik kapitol je tam?
 • Související průvodce

Seznam kapitol

Kapitola souhrn
Náklad
(Kapitola 1)
Jacob a Max létají z Evropy do Callisto na standardní nabídkové běh, když se dozví, že je nastoupil na teroristickou organizaci Outer Way.
Nákaza
(Kapitola 2)
Jacob se ocitá jako vězně z vězení Black Iron. Když se probudí, Black Iron je v úplném chaosu. Nyní musí najít cestu ven z této pekla.
Následky
(Kapitola 3)
Jacob musí pomoci Eliasovi osvobodit jednoho vězně, který je může dostat z Callisto. Jacob se musí dostat hlouběji do zařízení, aby získal přístup k SHU, jednotky maximální bezpečnosti, kde je tento vězeň zajat.
Místo výskytu
(Kapitola 4)
Jacob se musí setkat s Eliasem na tramvajové stanici v Habitat Dome. Tato stvoření začala mutovat a vyvíjející se na silnější nepřátele.
Ztracený
(Kapitola 5)
Jacob je z vězení Black Iron, ale teď se ocitne v pustiných pustinách Callisto. Dani má v plánu dostat se do hangáru, ale všechno nejde vždy podle plánu.
Níže
(Kapitola 6)
Jacob se probudí pod veškerým troskami padlého hangáru a učí se existenci Arcas, první kolonie. Nyní musí přivést energii zpět na stanici, aby použila přepravní platformu do Arcas.
Kolonie
(Kapitola 7)
Jacob dorazí do kolonie Arcas a dozví se o pravdě za vypuknutím Callisto. Nyní musí závodit zpět k věži dozorce nebo čelit důsledkům.
Věž
(Kapitola 8)
Jacob se znovu ocitne vězněm vězení Black Iron. Zbývá jen jedna věc: musí závodit proti času, aby zachránil Dani a vystoupit z Callisto.

Kolik kapitol je tam?

Pouze 8 kapitol dlouhé

8 kapitol dlouhé.jpg

Cesta Jacoba Leeho ke spasení a vykoupení je relativně krátká na pouhých 8 kapitolách. Těchto 8 kapitol je však plně rozvinuté, což vám dává šanci skočit zpět a prozkoumat různé oblasti, které jste možná zmeškali při prvním přehrávání.

Průvodce související s protokolem Calisto

Wiki Top protokol Callisto

Hlavní odkazy
Protokol Callisto - Příběh částečnýPříběh příběhu Protokol Callisto - znaky parciální.pngPostavy
Protokol Callisto - tipy a trikytipy a triky Protokol Callisto - průvodce trofejíPrůvodce trofejí
Protokol Callisto - seznam zbraní částečnýZbraně PoložkyPoložky
Protokol Callisto - šéfové a nepřátelé částečný bannerŠéfové a nepřátelé The Callisto Protocl - nejnovější novinky a informace o hře částečnéInformace o novinách a her

Kolik kapitol v protokolu Callisto

Nárazná studia vzdálenosti

Protokol Callisto, nová hororová hra na přežití dalšího genu na dálku, konečně vydala. Od srovnání do mrtvého prostoru k zrušení v Japonsku došlo k velkému očekávání pro jeho propuštění. Někteří hráči však mohou přemýšlet, kolik kapitol je ve hře.

Začátkem tohoto týdne oznámila Striking Distance Studios nadcházející aktualizace a opravy hry, včetně opravy, která má opravit hlášené snímkové frekvence a problémy s havárií. Kromě toho vývojáři neustále zmiňovali, že hra je zážitkem přizpůsobenou pro konzole příští generace, doplněnou hororovými prvky přežití adrenalinu, aby hráči ostražili.

Je čas čelit hrůzám vězení Black Iron. pic.cvrlikání.com/3bhwr29aav

– Protokol Callisto (@CallistotheGame) 2. prosince 2022

Kolik kapitol je v protokolu Callisto?

V protokolu Callisto je celkem osm kapitol, které jsou následující:

 • Náklad (prolog)
 • Nákaza
 • Následky
 • Místo výskytu
 • Ztracený
 • Níže
 • Kolonie
 • Věž

Přestože existují konkrétní kapitoly, v současné době neexistuje způsob, jak si vybrat kapitolu, kterou můžete začít na titulní obrazovce hry. Každá kapitola se liší délkou, přičemž prolog je nejkratší ze všech. Hráči nahlásili hru, která má nanejvýš 14 hodin, přičemž její hrací doba byla velmi závislá na vybraných obtížích. Zatímco protokol Callisto je velmi lineární zážitek, značné množství času lze trávit na tvorbě a shromažďování položek.