Přicházejí 32palcové 240Hz 4K OLED monitory – ale já bych nepředstavoval těsto – Verge, těsto spektrum OLED vydané s předobjednávkou – novinky

Spektrum těsta OLED vydané s předobjednávkou

ES07E3D má 31.5palcová diagonála s poměrem stran 16: 9. Má panel OLED, který vrcholí na 1000 nits s HDR (400 nits plnou obrazovkou) a pokrývá 100% barevného gamut SRGB a 98.5 GamUt DCI-P3. Těsto hodnotí svůj poměr kontrastu 1 500 000: 1 a typický delta-e menší než 1 (což znamená, že je velmi přesná barva).

Přicházejí monitory OLED 32 palců 240Hz

Společnost říká, že bude první na trhu, ale je těžké uvěřit.

Autor: Sean Hollister, vedoucí redaktor a zakládající člen Verge, který pokrývá gadgety, hry a hračky. Strávil 15 let úpravou jako CNET, Gizmodo a Engadget.

8. srpna 2023, 13:00 UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Produkt není ani -ještě pečené, ale to nezastaví těsto – chléb Společnost Gaming Monitor Company dříve známá jako Eva právě oznámila, co tvrdí, že bude prvním 32palcovým monitorem 240Hz 4K OLED na celém trhu.

Říkat, že jsem skeptický, ne Pojď blíž . I když zapomeneme na špatné výsledky těsta-které byste určitě neměli-jedná se o společnost, která nám s jistotou řekla, že letos v červenci dojde k 27palcové OLED monitor, ale v současné době se zaměřuje na dříve než v říjnu. Asus, Acer, Corsair a LG již dodávali monitory se stejným 27palcovým panelem uvnitř-proč by také neporazili těsto na 32 palců?

Jinými slovy: Měli byste si těsto brát špetkou soli. Po nesčetných zpožděních a výkřicích podvodů bych ještě nedůvěřoval své peníze této společnosti.

Příbuzný

Je pravda, že stejně jako slíbené 27palcové OLED těsto, nové 32palcové 4K OLED zní, jako by to mohla být horní kůra, pokud vůbec stoupá.

Zatímco jeho 98.5 procent barvy DCI-P3, 48–240Hz VRR (a Meh 150-NIT Typický jas) by měla být k dispozici každému výrobci přijímajícímu stejný OLED panel, těsto jde proti obilí tím, že nabízí připojení USB-C se 100w nabíjení za váš notebook – kromě páru HDMI 2.1 porty, displayport, 3.5mm zvukový konektor a pět portů USB 10 Gbps (jeden vstup USB-C, dva výstupy USB-C a dva výstupy USB-A, kromě upstream USB-C pro váš počítač).

Pokud tyto funkce zní povědomě, je to proto, že těsto říká, že používá stejnou základní desku, která se vyvíjí pro 27-palce zde, také.

Poznámka k crowdfundingu:

. Podle studie vedené společností Kickstarter v roce 2015 zhruba 1 z 10 „úspěšných“ produktů, které dosahují jejich cílů financování. Z těch, které doručují, zpoždění, zmeškané termíny nebo přehnané nápady znamenají, že pro ty produkty, které se dělají, je často zklamáním.

Nejlepší obranou je použít váš nejlepší úsudek. Zeptejte se sami sebe: Vypadá produkt legitimní? Je společnost vydává samostatná tvrzení? Existuje pracovní prototyp? Zmiňuje společnost stávající plány na výrobu a dodávání hotových výrobků? Dokončil to Kickstarter dříve? A pamatujte: Nemusíte nutně kupovat produkt, když jej zálohujete na webu crowdfundingu.

Těsto také slibuje, že bude mít vložení prvního černého rámu do svých herních monitorů OLED (něco, co jsme viděli na některých OLED televizorů), jak režimy s rozdělenou obrazovkou, tak režimy obrazovky a kalibrace individuální tovární kalibrace. A bude mít dvouletou spálení záruky, za předpokladu, že jste ochotni věřit těsto. Mnoho výrobců OLED monitorů (Alienware a Corsair jsou pozoruhodnými výjimkami) nenabízejí žádnou jistotu spálení.

Poslední, ale ne kvasnice, těsto říká, že bude k dispozici v Matte i Gorilla Glass DXC povrchových úpravách, z nichž druhé stojí o 100– 200 $ a nabízí lepší kontrast a výrazně snížený odrazy ve srovnání s lesklým povlakem / předvečer používaného dříve, Tvrdí společnosti.

Kromě toho, že máte poněkud. Data na roztažení lodí, společnost také používá FOMO, která přesahuje většinu stránek crowdfundingu, aby vás nalákala. Ceny začínají na 699 USD za Matte nebo 799 USD za Gorilla Glass Donic, než se zvýší v záchvatech a začnou na to, co je v současné době naplánováno jako konečné maloobchodní ceny 1 099 $ a 1 299 $, respektive 1 299 $, respektive.

To mimochodem zahrnuje pouze monitor VESA 100 x 100 – obsazení hliníku stojí navíc.

Těsto říká, že v současné době se zaměřuje na duben 2024 pro 32palcový monitor, i když je zde také trochu nesrovnalosti: nedávný příspěvek Reddit od zaměstnance těsta navrhl potřebné 31.5palcové OLED panely by nebyly k dispozici až do téměř Q3 z roku 2024.

Spektrum těsta OLED vydané s předobjednávkou

Spektrum OLED. (Zdroj: Těsto)

Těsto tvrdí, že nejnovější verze svého spektra monitoru přináší „bezkonkurenční herní výkon“ díky svému panelu OLED. 27palcový displej má také pokročilé obnovovací frekvence a duální HDMI 2.1A Porty. Nyní byla vydána se speciální nabídkou předobjednávky ve výši 350 USD ze své ceny „globálního maloobchodního“, i když za výrazně omezený čas.

Těsto (dříve Eve Devices) oznámila, že jeho spektrum OLED je konečně k dispozici. Tato verze jeho monitoru má, jak název napovídá, panel vyrobený z organických LED pocházejících z LG nabízeného k udělení „ohromujících vizuálů“ díky certifikaci TrueBlack 400.

Tato verze monitoru spektra je hodnocena pro hraní 1440p při až 240 Hz s latence pouhých 0.03 milisekund (MS). Těsto učinilo displej lesklý spíše než matný, volba na upřednostňování detailů a prémiové přitažlivosti ohledně prevence oslnění. Na druhou stranu monitor také podporuje NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium Pro a KVM Switching.

Od svého počátečního předprodejního oznámení nebylo Spectrum OLED slyšet. Nyní je však zálohován pro předobjednávku, s dvouletou spálením zárukou, na 749 USD (s „s“ranní ptáče„Odkaz na doporučení e -mailu) – ale pouze do 5. května 2023, což je, když je naplánována plná maloobchodní cena za těsta 1 099 USD, aby se projevila v platnosti.

Práce pro notebookcheck
Jste technie, který ví, jak psát? Poté se připojte k našemu týmu! Chtěla:
– Specializovaný novinový spisovatel
– Spisovatel časopisu
Podrobnosti zde

. Zlevněná cena nebo dohoda uvedená v této položce byla k dispozici v době psaní a může být předmětem časových omezení a/nebo omezené dostupnosti jednotky.

Debuts Spectrum Black 4K ES07E3D 32-palcový OLED monitor s 240 Hz obnovovací frekvencí

Těsto Spectrum Black 4K má OLED panel s obnovovací frekvencí 240 Hz. (Všechny obrázky přes těsto)

Těsto, společnost za dav-zdrojovou spektrální linií monitorů, oznámila své nejnovější displej. Spectrum Black 4K ES07E3D je 32palcový skleněný OLED monitor s rychlostí obnovení 240 Hz, což z něj činí jeden z jediných 4K OLED 240 Hz monitorů na trhu.

Společnost, která vyrábí řadu herních monitorů spektra, právě oznámila svůj nejnovější displej. Spectrum Black 4K ES07E3D má 32palcový OLED panel s rychlým obnovovací frekvencí 240 Hz.

ES07E3D má 31.5palcová diagonála s poměrem stran 16: 9. Má panel OLED, který vrcholí na 1000 nits s HDR (400 nits plnou obrazovkou) a pokrývá 100% barevného gamut SRGB a 98.5 GamUt DCI-P3. Těsto hodnotí svůj poměr kontrastu 1 500 000: 1 a typický delta-e menší než 1 (což znamená, že je velmi přesná barva).

Monitor má obnovovací frekvenci až 240 Hz s 0.Doba odezvy 03 ms (šedá až šedá). .

Pro porty má Spectrum Black 4K ES07E3D dva HDMI 2.1A Porty a jediný displayport. Tyto tři displej vstupů podporují DSC 1.2, E-DDC, HDR10 a HDCP 2.. Displayport také podporuje přenos HBR3. Existují dva vstupy USB-C, z nichž jeden podporuje DisplayPort 1.4 a až 100 wattů výkonu (20V, 5a). Druhý port USB-C funguje jako připojení k připojení k připojenému počítači.

Existují dva USB-C a dva výstupy USB-A, z nichž všechny jsou USB 3.1 gen 2 (10 Gbps). Výstupy USB-C podporují až 15 wattů energie (5V, 3A) a výstupy USB-A podporují až 5 wattů energie (5V, 1A). A konečně, existuje jediný 3.5 mm zvukový konektor pro zvukový výstup.

. Těsto tvrdí, že to snižuje oslnění až o 70% ve srovnání s jejich lesklými monitory. K dispozici je také matná možnost (Spectrum Black 4K ES07E3F).

. Společnost tvrdí, že to zlepšuje vnímaný pohyb.

. Počáteční objednávky začnou na 699 USD pro matnou verzi a 799 $ pro skleněnou verzi. . Jakmile maloobchodní modely zasáhnou své maloobchodní ceny, budou k dispozici na Amazonu v U.K., Francie, Itálie a Německo; B & H; a další maloobchodníci, kteří těsto dosud neoznámili.

Práce pro notebookcheck
Jste technie, který ví, jak psát? Poté se připojte k našemu týmu! Chtěla:
– Specializovaný novinový spisovatel
– Spisovatel časopisu

Podrobnosti zde