Plán rotace zbraní Skleněné zbraně Skleně – Destiny 2 | ShackNews, Buy Found Verdict God Roll (Timelost) – Destiny 2 | Sherpas of Destiny

Nalezen verdikt God Roll (Timelost) – Destiny 2

Ne každý má čas nebo dovednost odemknout se nalezený verdikt Destiny 2. Získejte pomoc od našeho odborníka Sherpase a hned si užijte hraní s touto legendární brokovnicí.

Plán rotace zbraní Skleněné zbraně Skleně – Destiny 2

Plán rotace zbraní Skleněné zbraně Skleně - Destiny 2

Podívejte se na rotaci výuku skleněné časové zbraně v Destiny 2, takže můžete naplánovat v běhu VOG, abyste odemkli svou speciální zbraň.

Zbraně Timelost v trezoru skla jsou některé z nejvyšších zbraní v Destiny 2. Tyto zbraně jsou podobné adeptovým zbraním v tom, že přicházejí s kurátorskými výhodami a také s některými náhodnými výhodami. Hráči, kteří je chtějí sbírat všechny, by se dobře sledovali, aby sledovali rotaci výuku skleněné časové zbraně, který jsme uvedli níže v praktickém týdenním plánu!

Plán rotace zbraní Skleněného časového plánu

Destiny 2 Vault of Glass Timelost Weapon Schedule

Každý týden v Destiny 2 bude k dispozici nová zbraň Timelost pro odemknutí v trezoru skla. Chcete -li odemknout zbraň Timelost, musíte dokončit týdenní výzvu v oblasti obtížnosti hlavního. Vydělávání všech pěti zbraní Timelost spojené s výzvou vám poskytne timelost nalezený verdikt.

Níže najdete průvodce po každém trezoru skleněné výzvy úplný plán zbraně Timelost.

Určitě budeme aktualizovat tento plán rotace skelného časového plánu na následující roky, ale dlouhý trezor skla zůstává v Destiny 2. Nezapomeňte se zastavit u našeho průvodce Destiny 2 pro sbírku dalších rozvrhů, které vám pomohou získat ty zbraně, které vám chybí.

Sam Chandler pochází ze země dolů, přináší do své práce trochu jižní polokoule vkusu. Poté, co poskakoval několik univerzit, zajistil bakalářský titul a vstoupil do průmyslu videoher, našel svou novou rodinu zde v ShackNews jako editor průvodců. Není nic, co nemiluje víc než tvorbu průvodce, který někomu pomůže. Pokud potřebujete pomoc s průvodcem nebo si všimnete něčeho, co není úplně správné, můžete ho tweet: @samuelchandler

Nalezen verdikt God Roll (Timelost) – Destiny 2

Nalezen verdikt Bůh rolí

Nalezený verdikt Destiny 2 je zpět s Destiny 2 Vault of Glass! Tato legendární brokovnice vyrábí vlny v komunitě PvP po resetování brokovnice Nerfs. Nalezený verdikt je k dispozici pouze z trezoru skla. Odemkněte svůj Boží roll dnes nalezen verdikt!

Nalezený verdikt lze získat pouze účastí na Vault of Glass Raid z Destiny 2. Nalezený verdikt může klesnout jako verdice Timelost, ale pouze při dokončení hlavního trezoru skla. Další zbraně a odměny lze také zakoupit dokončením hlavního trezoru sklíčkového kontrolního bodu a otočením kořistí dobytí.

Ne každý má čas nebo dovednost odemknout se nalezený verdikt Destiny 2. Získejte pomoc od našeho odborníka Sherpase a hned si užijte hraní s touto legendární brokovnicí.

Podrobnosti o službě

Ve výchozím nastavení budeme farmovat PVP Boha roll nalezený verdikt boha s 2 zaručenými výhodami: Slideshot a Vorpalská zbraň. Pokud chcete 2 různé výhody, zanechte poznámku v části dalších poznámek na stránce pokladny. Pro tuto službu budeme kořist kořisti, zabijeme atheon a otevřeme nájezdovou hruď, dokud nebude získán váš bohy. Musíte již najít verdikt k dispozici ve vaší sbírce, aby byla služba dokončena.

Nemůžeme zaručit slot MasterWork, pokud není vybrána možnost zahrnout zaručenou možnost mistrovství.

Požadavky

Musíte mít odemknutí sezóny
Musí být 1585+ úrovně výkonu
Museli jste již najít verdikt ve sbírce nebo na další vybranou možnost

Nejlepší výhody pro Nalezený verdikt

Nalezený verdikt má velký rozsah a dostupnost perk, což z něj činí vynikající zbraň pro téměř každou aktivitu v Destiny 2.

Nalezený verdikt je oblouková brokovnice, která by měla být použita jako přechod do brokovnice kelímku. S kombinací výhod, jako je Slideshot a Vorpal zbraň, budete při zkouškách Osiris položit odpad svým nepřátelům.

Nalezen verdikt Bůh rolí pro PVE

Zde je několik doporučených výhod pro použití nalezeného verdiktu v PVE. S touto roli jste
Využití některé z nejlepších kombinací výhod ve hře!

Smallbore: Zlepšuje rozsah a stabilitu zbraně.
Assault Mag: Zvyšte míru požáru zbraně.
Přetočit kola: Tento časopis se znovu načte z rezerv, jakmile je prázdný na základě výstřelů.
Vorpalská zbraň: Zvýšené škody proti vozidlům, šéfům a opatrovníkům v jejich super.

Nalezen verdikt Bůh rolí pro Pvp

Tyto výhody zvyšují nalezený rozsah verdiktu a zacházení a zároveň přidávají další poškození na Guardian’s v jejich super.

Hammerova kovaná nebo malá: Zvyšuje rozsah.
Přesná kola: Zvyšte rozsah zbraně.
Slideshot: Posunutí částečně znovu načte časopis této zbraně a dočasně zvyšuje rozsah a stabilitu.
Vorpalská zbraň: Zvýšené škody proti vozidlům, šéfům a opatrovníkům v jejich super.

Kdy použít nalezený verdikt

Toto je brokovnice kineticky, která je upřímně velmi dobrá v téměř každém nastavení Destiny 2. Jeho největší síla je v PVP hry na vysoké úrovni nebo obsah koncových her PVE.

Získejte tuto zbraň, než to víte

Chápeme, že ne každý má čas ve svém rozvrhu na odemknutí osudu 2 nalezený verdikt. Najmout věrnou Sherpu, aby pro vás odemkl tuto zbraň a další boha. Zaručujeme naše služby a zajistíme, aby každý hráč dostal zbraň, kterou chce. Objednejte si nyní, nebo podívejte se, co ostatní spokojeni opatrovníci musí říci o našich sherpach.

Často kladené otázky:

Jak dlouho bude tento osud 2 – nalezen verdikt God Roll Farm Service dokončit?

Naším cílem je nechat si uspořádat jakoukoli službu 24 hodin, ale to závisí na dostupnosti seznamu skladeb a některé produkty mohou trvat déle v závislosti na aktivitě. Zejména služby God Roll mohou trvat několik dní, než se dokončí kvůli povaze služby RNG. Pokud jste v každém okamžiku nespokojeni se službou a čas na dokončení, vrátíme až 50% hodnoty služby nebo si vyměníme službu za něco stejné hodnoty.

Pokud si objednám zotavení účtu, jak zjistím, že s mým účtem nebudeš pohrávat?

Toto je velmi běžná a spravedlivá otázka, na kterou jsme se často ptali.

Jsme legitimní web s tisíci dokončených objednávek po mnoho let a recenzemi od mnoha skutečných, spokojených zákazníků, jako jste vy, ale neberte si za to slovo. Zde jsou recenze od některých z našich nejnovějších zákazníků: https: // sherpasofdestiny.com/recenze/. Na konci dne víme, že nám poskytnete svůj účet, abychom něco pro vás dokončili, vezme si hodně důvěry a bereme to velmi vážně, se 100% zárukou, že jakékoli poškození vašeho účtu v důsledku vaší práce S námi bude opraveno zcela z naší kapsy. Pro další klid a odpovědnost doporučujeme, abyste své heslo změnili na dočasnou službu pro jakoukoli službu, kterou obdržíte, a změníte ji zpět.

Pokud si objednám zotavení účtu, jak budu vědět, když se přihlásíte?

Sherpas se zaměří na kontakt prostřednictvím textu za předpokladu, že jsou vhodných regionů, jinak vás na vaše e -mail kontaktujeme. Proto se velmi doporučuje zahrnout obojí a ujistit se, že jsou aktuální

Vyžaduji nějaké konkrétní zbraně nebo brnění?

Mimo konkrétní situace nevyžadujeme žádné konkrétní vybavení. Naši Sherpas jsou více než šťastní, že pracují s tím, co máte, a mohou použít správce položek Destiny a vaše sbírky k optimalizaci jejich načítání.

U jakýchkoli dalších otázek nás neváhejte kontaktovat nebo se zeptejte jednoho z našich obsluhujících chatovacích linií, kteří vám rádi pomohou