Planeta Destiny 2: Váš průvodce po Titanu, Nessus, IO a Evropské mrtvé zóně | PCGamesn, všechny planety Destiny 2 se umístily od nejhorších k nejlepším | High Ground Gaming

Všechny planety Destiny 2 se umístily od nejhorších k nejlepším

Nejlepší příkazové a dobývání her všech dob

Planeta Destiny 2: Váš průvodce po Titanu, Nessus, IO a Evropské mrtvé zóně

Jednou z nejlepších věcí o původním osudu byla krása jeho čtyř světů, od chladného majestátu měsíce po červené písky na Marsu. Jejich mělká a hluboká interaktivita však rychle podkopala jejich silný první dojem. Bungie cílem pro Destiny 2 je to opravit; S novou čtvrtí na Zemi a třemi zbrusu novými planetami vypadají místa stejně krásná, ještě více cizí a zásadně, mnohem více živý než kdy jindy.

Zde je náš průvodce planetami Destiny 2 a co na nich můžete udělat.

Země

Osud 2 světy

Nebojte se recyklovaného obsahu; Hratelná oblast Země je evropská mrtvá zóna, nikoli kosmodrom z originálu (ačkoli veteráni Destiny byli technicky v EDZ dříve v některých kelímcích mapách). Je to zelené, poněkud krásné místo, které Bungie říká, že je největší, který postavili, ale „faktorem dvou“.

To je místo, kde je strážci uprchli poté, co je Cabal vyhodil z věže. Podívejte se na náš průvodce Destiny 2 Story, pokud vás tato věta zaměňuje. Jejich tábor se nazývá farma a jejímu horizontu dominuje střep cestovatele – Velká bílá koule Destiny a původní zdroj vašich sil. Je to na tomto střepu, že znovu získáte své síly.

Jako první společenský rozbočovač Destiny 2, zde se obrátíte v úkolech, komunikujete s ostatními hráči a povídáte si s NPCS: Postmaster a Cryptarch (Tyra Karn, nikoli původní mistr Rahool), jsou například po ruce Abychom vám pomohli zpracovat kořist.

Nováčkem pro Destiny 2 je odstřelovač s názvem Devrim Kay a můžete si s ním povídat pomocí nového konverzačního rozhraní hry. Je to dárce quest a vy se budete moci vydat na dobrodružství. Jedná se o menší úkoly, které rozvíjejí tradici hry mimo hlavní kampaň.

Farma také obsahuje fotbalové hřiště se sledováním skóre, což umožňuje hasičským týmům mít v jejich prostojích mezi aktivita. Také existují kuřata, stejně jako byste očekávali na farmě.

Nastavení Destiny 2

Cabal má přítomnost v evropské mrtvé zóně, což není velkým překvapením – potřebujeme padouchy, aby zabili, a přirozeně jsou venku, aby nás pronásledovali poté, co jsme uprchli z věže. Ale nejsou to jediní baddies ve městě: můžete očekávat, že budete bojovat s četnými legiemi Fallen zde.

Titan

Jeden ze Saturnových měsíců, Titan v Destiny 2 je obrovský metanový oceán bez řádné pevniny. Místo toho se 40 metrů vln havarují proti obrovským monolitickým strukturám postaveným lidstvem ve zlatém věku, než cestovatel usnul. To je místo, kde velitel Lance Reddicka Zavalo, vůdce strážců, po útoku Cabal olízne své rány. Po ztrátě posledního města trpí krizí víry a je rozzlobenější a emocionálnější, než kdy byl v původní hře.

Nessus

Destiny 2 planety

Nessus je planetoid pod kontrolou Vex-jeden z nejzajímavějších z nepřátelských mimozemských závodů Destiny v tom, že jsou to (pravděpodobně) vnímající mléko podobná látce, která pro sebe nějak stavěla kyborgová těla. Nessus byl téměř zcela přeměněn na jeden ze svých obřích počítačových světů, ale jeho povrch si zachovává mimozemskou krásu: jsou to všechno svěží červené stromy, bílé vexové řeky a kaňony založené na brazilských plošinách v reálném životě.

Pokud je Vada Zavalla sebepoškozování, Cayde-6 Nathana Filliona trpí bezohledností; Vyšel na Nessus a podařilo se mu to uvěznit. Je na vás, abyste ho zachránili, ale je tu ještě mnohem víc.

Nessus je skvělá oblast pro světové questy – velké řetězce hledání, které se během hlavní kampaně odemknou, a rozvinuly záhady každé z planet Destiny 2. Nessus se zabývá osudem lodi lidské kolonie, která sem přišla ve zlatém věku. Jeho palubní AI, Failsafe, je její poslední přeživší a během kampaně si vymění žertování s vaším duchem (počítačovým kamarádem strážcem).

Io

Io je poslední planeta, kterou navštívíte. Sírný Měsíc Jupiteru, je to dosud nejvzdálenější místo od Země v osudu a naposledy, které se světlo cestovatele dotklo před kolapsem. Je to tedy záhadný svět, posvátný pro strážce a zejména pro Warlocks. Ikora Rey Gina Tores zde po ztrátě věže uteče a budete muset přijít a přesvědčit ji, aby se vrátila.

Je to chladný svět, který je ubohý s obřími kořeny stromů, napařujícími gejzíry a alespoň nějakou technologií podobnou Vex. Je to planeta s nejméně nabídkou, pokud jde o mise kampaně, takže možná je to světový bungie v úmyslu dále prozkoumat s DLC.

Richard Scott-Jones Rich nenávidí klišé, takže jeho oblíbená hra jsou přirozeně Dark Souls. Je to strategické hry, totální válečné hry a Warhammer Games Nerd. Zeptejte se ho na svůj osud 2 hrací čas.

Destiny 2 planety

Nejlepší nastavení Destiny 2

Nejlepší nastavení League of Legends

Nejlepší nastavení obléhání šesti duhy

Nejlepší herní židle

Nejlepší herní stoly

Nejlepší notebooky pro Sims 4

Nejlepší hry na otevřeném světě pro iOS

Nejlepší hry Bethesda

Nejlepší hry pro přežití pro iOS

Kdo je Silco v Arcane? - Přehled znaků

Kdo je Silco v tajemném? – Přehled znaků

5 nejlepších luků ve Warframe (2023)

5 nejlepších luků ve Warframe (2023)

Remastered Dark Souls - Nejlepší třída pro začátečníky a sestavení

Remastered Dark Souls – Nejlepší třída pro začátečníky a sestavení

Grand Theft Auto V a online: Průvodce rodičům

Grand Theft Auto V a online: Průvodce rodičům

Call of Duty: Mobile | 3 nejlepší načítání M16

Call of Duty: Mobile | 3 nejlepší načítání M16

Baldurova brána 3 - Nejlepší kouzla pro Ranger

Baldurova brána 3 – Nejlepší kouzla pro Ranger

Wayfinder - Průvodce tvorbou zbraní

Wayfinder – Průvodce tvorbou zbraní

Baldur's Gate 3 - Nejlepší výkony pro Ranger

Baldur’s Gate 3 – Nejlepší výkony pro Ranger

Nejlepší příkazové a dobývání her všech dob

Nejlepší příkazové a dobývání her všech dob

Jednou z nejlepších částí jakéhokoli galaktického dobrodružství je navštívit nové a exotické světy. S téměř tuctem jedinečných míst v naší sluneční soustavě, která se objevila v posledních několika letech, Destiny 2 není výjimkou. Každá planeta zahrnuje údery, příběhové mise, hlídky, ztracené odvětví a někdy i tajemství nebo dvě (v závislosti na zaměření týmu Dev).

Samozřejmě, stejně jako cokoli jiného, ​​ne všechny tyto planety jsou vytvářeny stejně. Někteří postrádají zřetelnou identitu, jiní mají nevýrazný design na úrovni, jiní stále postrádají podmanivé misijní řetězy a cenné odměny. Nejlepší však začleňují všechny tyto prvky do největšího efektu a vytvářejí planetu, kterou nemůžete pomoci, ale znovu a znovu se opět znovu a znovu.

Bez dalšího povyku je zde seznam všech Destiny 2 Planety se umístily od nejhoršího k nejlepším (zahrnuli jsme dokonce i místa, která od té doby snědla temnota). Pojďme je zkontrolovat.

Všechny planety Destiny 2 se umístily

Existuje mnoho důvodů, proč byste mohli navštívit různé planety Destiny 2. Existují hlavní questliny, které se mohou věnovat, exotická tajemství, které můžete odhalit, týdenní špičkové aktivity k dokončení, nebo dokonce jen krásné pohledy na vesmír, které si můžete užít. Všechny tyto věci jsme měli na paměti pro naše žebříčky Destiny 2 Planety se umístily. Vyšplhejte na svou skokovou loď a začněme!

Io

hle

IO opravdu měl příležitost být nejchladnější planetou, která má být premiéra Destiny 2. Poslední místo ve sluneční soustavě, kterého se dotkne světlo cestovatele, původně škádlilo místo plné tajemství a vesmírné magie. Místo toho jsme dostali obrovský horizont žlutých žlutých, kyselých zelených a vyschlých moří, které se hemží obřími kostry.

V žádném případě to není ošklivé prostředí. Jistě, jako Venuše z originálu Osud, Hodně z nepořádku a zničení je zakořeněno ve velkém kolapsu. Jediným opravdu silným obsahem byl šepot stávky červa, který vás zavede do samotné planety, abyste doslova bojovali s obřím červem, který může být bůh. Ale pro místo, které má být poněkud svatá pouť pro strážce, prostě chybělo cokoli, aby bylo vzdáleně zajímavé.

POZNÁMKA: IO je v současné době při západu slunce

Titan

Titan

Tento Měsíc Saturn, pokrytý v obrovském oceánu, poskytuje jedno z více vizuálně zajímavých míst. Spíše než křižovat po povrchu planety, jste nuceni navigovat řadu ropných plošin a výzkumných instalací. V dálce můžete vidět masivní loď ze zlatého věku, obří opuštěné věže a další platformy, které se zdají navždy pokračovat.

Jediným problémem je, že příslib všech těchto zajímavých míst k prozkoumání ve skutečnosti neexistuje. Ve skutečnosti jste v podstatě uvízli a objevovali se dvě z platforem, které zahrnují jediný úder a některé holé kosti ztracené odvětví. Ve skutečnosti existuje spousta náhodných míst k prozkoumání po celé planetě, prostě vám nic nedávají. Je to skoro jako by někdo postavil hádanku, ale zapomněl se vložit do odměny.

Poznámka: Titan je v současné době západem

Mars

Mars

Mars je smíšenou taškou od originálu Osud. Je vybaven jedním z nejúspěšnějších prostředí, má několik vynikajících úderů a představil ledový úl. Jo, jsou to v podstatě jen zmrazené verze úlu, které vás zpomalují, ale přesto je to něco. Pak máte protokol o eskalaci.

Někteří lidé to milují, někteří lidé jsou k tomu lhostejní. Opravdu to sloužilo jako specializovaný režim hordy s několika jedinečnými zvraty pro progresivní mechaniku. V té době to bylo matoucí, ale vzrušující a mohla být časnou chutí, jak by se Bungie přiblížila sezónním a expanzivním herním režimům.

Celkově vzato, Mars byl zajímavou reinterpretací z původní hry. Bohužel, dobrý obsah dojde poněkud rychle a po skutečnosti není nic jiného, ​​co by se mělo prozkoumat.

POZNÁMKA: MARS je v současné době při západu slunce

Rtuť

Rtuť

Merkur byla tajná planeta, kterou nejvíce Osud a Destiny 2 Hráči doufali, že uvidí více. Původně vystupoval jako mapa PVP, poté v rámci pokusů s Osirisem se nakonec stala viditelnou planetou v prokletí expanze Osiris. Jedinou nevýhodou je, že je neuvěřitelně malý rozsah a omezuje většinu vaší hry k cestování mezi vexovými bránami a vstupu do nekonečného lesa.

Nekonečný les (simulace Vex, který provozuje několik různých časových os do toho, co je v podstatě mechanik času), je samo o sobě vážným zklamáním. V podstatě provozujete stejné sekce platformy znovu a znovu. Naštěstí sezóna úsvitu přinesla několik změn kvality života, přidala schopnost používat vrabce a přepracovala několik ztracených sektorů. Nebylo to nic velkolepého, ale konečně bylo dost zajímavých věcí, které stojí za to udělat, aby to stojí za návštěvu.

POZNÁMKA: Merkur je v současné době při západu slunce

Staré Rusko (Země)

Staré Rusko (Země)

Vrácení starého Ruska bylo pro pro ně významnou příležitostí Osud Fanoušci. Znamenalo to klasické údery, opětovné opětovné opětovné údery a přepracování se chladným a izolovaným prostředím. Jedinou nevýhodou jeho návratu je, že s tím nic nového nepřišlo.

Jistě, bylo to skvělé prozkoumat území, které nebylo vidět za několik let. Neexistují však žádná nová tajemství, která by se stála za to se držet. Opravdu, jediným důvodem, proč je toho tolik práce, je pouhé množství obsahu přenášeného z první hry.

Od jejího zavedení se používá podobně jako jiná zóna Země. Kusy příběhových misí, úderů, cílů a dalších prvků jsou neustále přidávány, i když jsou krátké.

Nessus

Nessus

Nessus je planeta podobná džungli, která utrpěla stejný osud jako Merkur. Jediný rozdíl je v tom, že se Cabal pokouší převzít planetu, což vede k válce mezi jejich frakcemi a všemi strážci chycenými v křížové palbě. Mezi elektrifikovanou řekou využívanou VEX, obřím zuřivým vrtáním a zarostlou faunou a stromy, je to pohled.

V jednu chvíli byl nálet Leviathan také svázán s Nessem, ale od té doby zmizel spolu s císařem, který prováděl experimenty nad snovým městem. Více nedávno, Nessus byl ústředním bodem typu hry Battlegrounds a zůstává o víkendech pravidelným místem pro převzetí misí a sledování Xur. Je to jedno z nejkrásnějších míst v okolí a zdá se, že Bungie má měkké místo.

Měsíc

Měsíc

Obnovení měsíce bylo docela událostí pro Destiny 2 Hráči. Nejenže místo přináší zpět známé labyrintské jeskyně a temná tajemství této ikonické bílé prachové koule, ale také odhaluje skutečnou formu temnoty. Obří pyramida, která sedí v jádru měsíce, je zlověstná, záhadná a roste jen více lákavé. S tím přicházejí duchové mrtvých strážců, náznaky temnějšího tajemství v Eris Morn a zcela nový systém hledání (pro čas).

Pak samozřejmě je tu pozadí červené Keep. Tato obří zděná sekce na temné straně měsíce se objevuje podél temnoty. Zahrnuje novou randomizovanou událost založenou na vlně a solidní úder, kde zaútočíte na Keep, což využívá, jak vás bývalé mise založené na Měsíci vezmou neuvěřitelně hluboko v samotné skále. Jistě, stále to chybí některé klasické prvky, jako je konec Croty, ale s tím, že je vzpřímený trezor nájezdu ze skla, je tu velká šance, že to znovu uvidíme.

Evropská mrtvá zóna (Země)

Evropská mrtvá zóna (Země)

EDZ měl být místem v originálu Osud, Ale někde se to vyřadilo. v Destiny 2, Sloužilo jako náhrada za staré Rusko v různé míře úspěchu. Za prvé, terén se zdá být mnohem rozsáhlejší a rozmanitější. Všechny budovy jsou prozkoumány a otevřené pro průzkum. Každá ulice, pláž a sklad se cítí, jako by to mohlo být prožíváno a je nyní jen překročení.

Navíc má skrytou černou zbrojnici, obří kabalskou loď k prozkoumání a nadále byla silně uváděna v misích a stávkách. Každodenní úkoly se opravdu nestojí za to, že se EDZ může občas poněkud zbytečným. Zdá se však, že tým v Bungie vždy najde další dobrý důvod, abyste se vrátili jiným zajímavým způsobem.

Zamotané pobřeží

Zamotané pobřeží

Spletitý pobřeží těží z zavedení s olním expanzí. To byl zlom pro hru. Představuje nás to bezpráví půdy ovládanou gangy a různorodými nepřáteli. Violetová nebe na okraji asteroidního pásu rámují zřetězené kousky skály a lodních zbytků, což způsobuje nebezpečné a dobrodružné prostředí.

Existují tajemství galore, velké množství vynikajících úderů a ztracených odvětví a slušné hněvové lovy před několika sezónami před několika sezónami. Je to jen místo se spoustou osobnosti a štěrku. Existuje spousta důvodů, proč se vrátit a prozkoumat každý týden. Jistě, ve skutečnosti to nezasáhlo stejné výšky jako to bylo při spuštění Forsaken, ale stále je to jedno z nejlepších míst.

Snění město

Snění město

Poněkud svázané s zamotaným pobřeží, snové město poskytuje náš první pohled na rodiště probuzeno. Dalo by se na to myslet jako OsudVerze Rivendell, se sortimentem exoticky vypadajícího prostředí, elegantních struktur a zářících zdrojů světla a energie, které osvětlují vaše okolí. Dokonce i o několik let později to zůstává nejelegantnějším umístěním a dokonce se cítí, jako by bylo možné odhalit další tajemství.

Ach, také snové město je chyceno v časové smyčce, která se resetuje každých pár týdnů. Toto je výsledek, že jste v rámci Forsaken vytáhli draka doslovného přání. Tato smyčka zůstává jako připomínka práce, kterou je ještě třeba udělat, a může být dokonce prozkoumána v expanzi královna čarodějnice.

Evropa

Evropa

Číslo jedna na našem seznamu Destiny 2 Planety zařazené je nejnovějším přírůstkem do hry, aka The Frozen Wasteland of Europa. Tato obří oblast může být jedním z nejunikátnějších, nejzajímavějších a nejkrásnějších míst v celé hře. Spojuje několik spiknutí z jiných planet. To zahrnuje dojíždění temnoty, cizinec se znovu objeví a dokonce tajemství o legendě zlatého věku Clovis Bray.

To způsobuje některé zajímavé zvraty na úrovni designu. Velmi to funguje stejně jako EDZ, s opuštěnými budovami a strukturami posetými a obklopenými otevřeným terénem. Evropa však tyto prvky bere a promění je v jedinečné a rozmanité zážitky. Jednoho okamžiku navigujete ledovou jeskyni, další se vydáte na lesklou továrnu, abyste se setkali s obří hlavou exo. Europa je prostě tak úplně odlišná od všeho ostatního a vypadá to, že to bude základ pro spoustu nových režimů a obsahu postupující vpřed.

HighgroundGaming_highgroundview_br

Staňte se vysokým pozemkem

Existuje celá řada zajímavých planet Destiny 2, I když nejsou všechny stvořeny stejně. Nezapomeňte nám dát vědět, který z Destiny 2 Planety jsou hodnoceny vaše oblíbené sdílením tohoto článku na vašich oblíbených sociálních platformách. Za nejnovější Destiny 2, Nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho zpravodaje.