Plány Rainbow Six Siege’s Year 2 dokazují, že Ubisoft je více než anualizované pokračování | PCGamesn, Rainbow Six Siege Year 2 Roadmap, zahrnuje operátory ze čtyř nových zemí | VG247

Rainbow Six Siege Year 2 Roadmap, zahrnuje operátory ze čtyř nových zemí

S počtem hráčů, který je 10 milionů silných a bez známky zmenšení, by se zdálo, že Rainbow Six je tu zůstat. Nejen to, ale pokud pro Honor’s Multiplayer je co posoudit, vypadá to, že obléhání bylo vliv na zcela novou kapitolu v historii Ubisoftu.

Plány ročníku 2 Rainbow Six Siege dokazují, že Ubisoft je více než anualizované pokračování

Duhový šest obléhání roku 2

Věděli jste, že Rainbow Six Siege má 10 milionů hráčů? Pro hru, která se často cítí, jako by byla pod radarem mnoha hráčů, obléhání tiše a důsledně roste celý rok. A úsilí Ubisoft se vyplácí. Těchto 10 milionů hráčů se neobjevilo sakra; Siege je jednou z nejlepších her pro více hráčů, jaké kdy byly vyrobeny, a ve druhém roce se to stane ještě lepším.

Související: Podívejte se na náš přehled nejlepších operátorů obléhání Rainbow Six.

Během příštích 12 měsíců bude obléhání rozšířeno a vylepšeno s:

 • Osm nových operátorů pochází ze Španělska, Hongkongu, Polska a Jižní Korea
 • Čtyři nové mapy pro každý z nových národů operátora
 • Vylepšení „zdraví“ hry, s lepší detekcí dohazování a hitů
 • Kořisti a udělují kosmetiku
 • Technický testovací server, podobný PTR v divizi a Overwatch
 • Další zdokonalení stávajících operátorů

To je obrovské množství nových věcí, které uvidíme ve druhém roce obléhání. Stejně jako v prvním roce, budou se postupně dodávány ve čtyřech ročních obdobích, z nichž každá je v čele s rozšiřujícím balíčkem DLC. Prvním z nich je Velvet Shell, se kterou jsme již strávili nějaký rozsáhlý praktický čas, a nasazuje dva výjimečné operátory v Jackalu a Mira.

Siege je všechno (to znamená žádné nové herní režimy)

Duhový šest obléhání roční mapy

I když existuje spousta vzrušujících věcí, na které se můžete těšit ve druhém roce obléhání, hráči by měli očekávat, že celkový zážitek zůstane zhruba stejný. Ubisoft nemá zájem přidat nové herní režimy do Rainbow Six, přestože jeho konkurenti mají četné rozmanité typy zápasů.

Kreativní režisér Xavier Marquis, který mluvil během prezentace v sídle Ubisoft Montreal, vysvětlil: „Mapa může být jiná, operátoři mohou být odlišní, ale potřebujeme něco statického, abychom udrželi vztah mezi všemi hráči a to je obývací režim. Obléhání je středem všeho.“

Zůstat se stejným útokem a bránit hraní neznamená, že obléhání se zastaví. Ubisoft má pocit, že tento druhý rok bude období, kdy Rainbow zasáhne velký čas. “Důrazně věříme, že rokem bude Druhá duha šest let,” vysvětluje ředitel značky Alexandre Remy. “Všechny tyto mini signály se scházejí a věřím.”.“

Vyhrazené servery pro všechno

Remy má pocit, že obléhání může dosáhnout kritického množství hráčů zaměřením na zdraví hry. V současné době hra používá systémy peer-to-peer k podávání sekundárních systémů, jako je hlasový chat. To povede ke zvýšené stabilitě a mnohem spolehlivějším spojení pro každého hráče.

Zatímco Ubisoft nemá málo co říci o tom, jak přesně to plánují opravit, zasáhne registraci v roce 2017 velkým zaměřením. Navzdory tomu, že na něm tráví čas v roce 2016, se studio zjevně cítí, jako by to dosud nesplnilo očekávání publika. Pokud by však uspěli, hráči zažijí méně zpoždění mezi střelbou a zasažením cílů; Problémy, které vedou k tomu, aby vás nepřátelé zabili, než je spatříte.

Noví operátoři, kteří předefinují meta

Zdravotní změny jsou všechny dobře a dobré, ale nejsou to věci, které hráči nadchnou. Naštěstí obléhání bude mít spoustu toho, co se má obejít, s novými mapami pro každý z nových národů – Španělsko, Hongkong, Polsko a Jižní Korea – a dva nové operátory v každé ze čtyř expanzí.

“Věděli jsme, když jsme spustili hru, že máme plátno operátorů, které zjevně nebylo naplněno,” říká Remy. “A čím více přidáváme operátory, tím více se plátno začíná vyplňovat jako celek.”.“

Poznamenává, že nové kousky puzzle vyřeší stávající problémy, například když byla představena Hibana, aby zastavil, aby byl Thermite jediným posíleným porušením charakteru. “Celkově zvýšením počtu operátorů zvyšujeme počet možností,” vysvětluje. „Některé z nich budou navrženy tak, aby tyto volby nabízely, jako je Thermite a Hibana, někteří nabízejí lepší pult operátorům, kteří jsou automatickým výběrem. Budování meta je celá hra.“

Mira’s Crazy Black Mirror Gadget se cítí daleko mimo pole dovedností, které jsme očekávali od Rainbow Six, a zdá se, že v průběhu roku uvidíme více vynalézavých schopností. „[Kreativní ředitel] Xavier Marquis rád tlačí věci mimo očekávání,“ směje se Remy. “Vím, že už má šílené nápady pro nové operátory, které jsou mimo to, co byste očekávali.”. Existuje spousta super skvělých, které jsme prototypovali.“

Jeden takový operátor bohužel nikdy neuvidíme, že pravidla opravdu rozbije. “Byl tu operátor, který byl použitelný při útoku a obraně,” odhaluje Remy. “Mezi nimi by to bylo příčné.”. Ale ve fázi výběru to způsobovalo zmatek. Takže pokud byl vybrán na jedné straně, stal se pro druhého nedostupný? Bylo tam mnoho bolesti hlavy a otázek.

“Ale rada pro nápady pro operátory je tak obrovské a my zdaleka není na konci,” pokračuje Remy. “To jsou druh hranic, které se tým designéru snaží tlačit.”.“

Staré oblíbené buffed, Nerfed a Reborn

Rainbow Six Siege IQ

Pokud váš oblíbený operátor leží v původním startovacím fondu, stále existuje důvod být nadšený. Ubisoft plánuje opětovné přepracování stávajících znaků a zdokonalení je. “K dispozici bude určitá velká vylepšení modelů, změnit gadgety nebo změnit hluboký aspekt designu v závislosti na operátorovi,” říká Remy. Na základě případu jsme mohli vidět cokoli od jednoduchého vizuálního přestavby až po úplnou generální opravu operátora a jejich dovednosti.

Remy boduje na obhájce Siege LMG jako příklad toho, co jsme mohli vidět ve druhém roce. “Někteří operátoři budou potřebovat mnohem větší nerf nebo buff.”. Tachanka myslím, že je dobrým příkladem. Jeho 3D model gadgetu byl přepracován, trvá to mnohem [více] času a myslel si, že je nastaven. Myslím, že je na mnohem lepším místě, i když stále není na tom nejlepším místě.„Zdá se téměř zaručeno, že UBI bude do konce roku hledat mnohem životaschopnější výběr z Tachanky.

I když je váš oblíbený operátor mechanicky na skvělém místě, díky novým kořistům budete s nimi ještě více přizpůsobit. Vzhledem k tomu, že mají být zavedeny kolem druhé sezóny 2017, jsou jasně ovlivněny systémem Overwatchův kořist. Zatímco detaily nejsou konkrétní, budou odemčeny po hraní po určitou dobu a obsahují náhodné kosmetické předměty z obchodu s mikrotransakcí. Pro kohokoli, kdo nechce utrácet skutečné peníze nebo ve hře Renownu na kosmetice.

Duhový šest obléhání ročně 2 zbraňové kůže

Je neobvyklé vidět hru Ubisoft do druhého ročníku aktualizací. Pocházející od vydavatelů, kteří se zdánlivě věnují anualizovaným hraním karanténního boxu, vám bylo odpuštěno, že si myslíte, že Rainbow Six bude mít několik měsíců DLC, než bude opuštěn na divočinu. Naštěstí tomu tak rozhodně není; Siege se snaží mít do konce roku ještě silnější funkce a montrealské studio má v úmyslu jeho život pokračovat dlouho poté.

“Myslím, že [když jsme se postavili obléhání], byli jsme v dobré době, kdy byl Ubisoft mnohem více nakloněn přemýšlet a diskutovat o hrách jako službě,” vzpomíná Remy. “V první a druhé sezóně byl okamžik, kdy jsme si uvědomili, že to funguje, a umožnilo nám to sestavit plán, který byl mnohem, mnohem déle, než bychom to udělali jinak.“

S počtem hráčů, který je 10 milionů silných a bez známky zmenšení, by se zdálo, že Rainbow Six je tu zůstat. Nejen to, ale pokud pro Honor’s Multiplayer je co posoudit, vypadá to, že obléhání bylo vliv na zcela novou kapitolu v historii Ubisoftu.

Matt pronásleduje jeden ze zakládajících hlasů PCGamesn, Mattova vášeň pro miniatury, válečné hry a mechs je stejně součástí textilie webu jako barevné schéma inspirované poloviční životnost. Nyní ho najdete v psaní o novinách a zábavě při IGN.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Rainbow Six Siege Year 2 Roadmap, zahrnuje operátory ze čtyř nových zemí

Nyní víme trochu více o nadcházející sezóně obsahu pro Rainbow Six Siege.

Rainbow_Six_Siege_year_2_roadmap_1

Podrobnosti o první kapce sezóny budou odhaleny během Rainbow Six Invitational, která se koná 3.-5. února.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Blockbuster následovat
 • Družstvo následovat
 • Esrb zralý 17+ následovat
 • Sledujte multiplayer
 • Novinky následují
 • PC Sledujte
 • Pegi 18 následovat
 • PS4 následovat
 • Duha šest následuje
 • Duhový šest obléhání
 • Střelec následovat
 • Sledovaný pro jednoho hráče
 • Ubisoft následujte

Sledujte všechna témata Zobrazit více dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Sherif je VG247 Go-to Shooter and Souls-LIKESS. Ať už se jedná o zprávy, recenze nebo op-eds-Sherif vám vždy dychtí povídat o videohrách. Sherif sídlí v Egyptě, což je skutečnost, že pracuje usilovně na změnu, i když jen na další příležitosti k túře.

Nejnovější práce videoher na GamesSindustry.Biz

Logo VG247

Kupte si naše trička, jo

Jsou mnohem stylovější než váš průměrný web videoher.

VG247 Merch

VG247 je ve vlastnictví společnosti Gamer Network Limited, společností Reedpop a dceřiná společnost Reed Exhibitions Limited.

© 2023 Gamer Network Limited, Gateway House, 28 Quadrant, Richmond, Surrey, Tw9 1dn, Velká Británie, registrované pod číslem společnosti 03882481.

Všechna práva vyhrazena. Žádná část této webové stránky nebo jejího obsahu nesmí být reprodukována bez souhlasu vlastníka autorských práv.

RAINBOW SIX SIEGE ROK 8 ROADMAP, Y8S2, Y8S3 obsah a další nastíněno

Rainbow Six Siege Anti-Cheat Aktualizace

Zatímco Ubisoft již poskytl informace o tom, co mohou hráči SIX SIEGE RAINBOW SIX očekávat od nadcházejícího obsahu „Velitelské síly“, nezastavují se tam, protože dnes Ubisoft také zveřejnil Roadmap Rainbow Six Siege Year 8 Roadmap!

Kromě nového operátora Brava, který v Y8S1 přichází, již víme, že na konzolách v Y8S1 přichází nová funkce anti-cheat.2. Mimo to však Ubisoft také sdílel to, co přichází po celý rok, a to zahrnuje nové přepracování mapy, nové funkce na palubě a další.

Duhový šest obléhací rok 8 Roadmap:

Rok 8 Sezóna 2:

 • Představí nového švédského operátora
 • Přepracování mapy konzulátu
 • Spuštění trvalého seznamu skladeb Arcade
 • Rozsah střelby získá aktualizaci při přidání nových cílových režimů, které pomáhají hráčům

Rok 8 Sezóna 3:

 • Jihokorejský operátor
 • Rychlé přepracování zápasu

Mimo:

 • Poslední operátor roku 2023 bude z Portugalska
 • Zcela nová mapa, která má být představena
 • Funkce Ofarder AI Funkce: Nabídne hráčům nový způsob, jak cvičit operátory, testovací strategie atd.

Více podrobností o budoucnosti hry v tomto roce si můžete přečíst níže s informacemi poskytnutými společnostmi Ubisoft.

Ochrana hráče

 • Kromě funkce anti-cheat „Mousetrap“ bude mít Ubisoft také k dispozici následující v roce:
 • Systém pro ocenění hráče: To představí systém ocenění, který umožní hráčům hodnotit ostatní hráče na zkušenosti, které spolu hráli. Ubisoft říká, že tento systém bude monitorován, aby se zajistilo, že bude spravedlivý pro každého.
 • Nové požadavky na hraní: Ubisoft si klade za cíl snížit nedostatečné účty během hry hráče a také bojovat proti Smurfingu.
 • Spuštění režimu soukromí na konzolách: K dispozici PC v loňském roce na ochranu tvůrců, tato funkce se dostane do konsolních hráčů.
 • Trest na reputaci: Více míry proti toxicitě, která má být zavedena. Přestože je tato pokutová ztrát ve výchozím nastavení aktivní, tento trestné ztlumení opakuje, aby se zabránilo nenávistnému a rušivému obsahu v hlasovém chatu.

Vylepšení pohodlí konzoly a hráče

 • Flexibilita rozložení ovladače a přemapování ovladače dorazí do Y8S1.
 • Rychlý zápas: Rozsáhlá aktualizace, aby byla vynikána stejně jako hodnocená a nevybavená. To by mělo snížit množství prostojů, aby se hráči mohli rychleji dostat do her.
 • „Ospreser“ přichází Užijte si sekci sekce Play: Tři kategorie, které jsou konkurenceschopné, rychlé hry a školení budou obsahovat stávající a nové seznamy skladeb. Pro každou z těchto kategorií pod dlaždicí bude také dynamický vzor, ​​který hráčům umožní přímo přístup k jejich posledním hráčům v této kategorii. Pro seznamy skladeb, které mají různé herní režimy, tlačítko Nastavení umožní hráčům vybrat herní režimy přímo místo toho, aby museli procházet tlačítkem globálního nastavení. V průběhu 8 let bude další zlepšení ke zvýšení pohodlí hráče i nadále přidávána ve hře.

Aktualizace vyvážení a seznamu skladeb

 • Ubisoft oznámil, že tým DEV bude letos nadále přepracovat několik operátorů, mezi něž patří: Zero, Frost a další.
 • Pohlcující opětovné načtení (Podrobné vedle dalších informací právě zde)
 • Blokátor pozorování, který umožňuje obráncům ovládat, co je Intel dána útočníkům.
 • Úplné přepracování operátorů štítu za účelem zlepšení zkušeností hráčů při jejich hraní.

Funkce na palubě a cvičení

 • Sezóna 1 přidá Výzvy pro začátečníky: Toto je nový nástroj progrese, který umožňuje novým hráčům naučit se, jak hrát a odemknout nové operátory, když hrají.
 • Sezóna 2 přidá cílený pruh do střelecké řady: To umožní hráčům přizpůsobit dovednosti, pohyb, množství cílů a dalších přizpůsobení včetně pokročilých technik (jako jsou pouze headshots).

Nezapomeňte, existují noví operátoři příchozí, nová mapa, přepracování mapy a další věci na cestě letos. Vypadá to, že si přehrávače obléhání R6 se pro hru 2023 těší na hru hodně.