.? Platformy, čas uvolnění, úniky, více – dexerto

?

.

.0 – Zde jsou zatím všechny podrobnosti

Poprvé jsme se podívali na Warzone 2.0 Během Call of Duty Next a tady je všechno, co jsme se naučili.

Od s..

.

.. .

.

.0 je nová bitva zdarma pro hraní Royale, která má být vydána 16. listopadu napříč PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S a PC.

Kliknutím k nimž je nevolán

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot

.0 | Call of Duty: Další odhalení přívěsu

Podrobnosti o příběhu

Pro děj Warzone nebylo nic oficiálně potvrzeno. .0.

Zcela nová mechanika mapy a kruhu

.. Mapa obsahuje kombinaci geografie, která zahrnuje poušť, vodní útvary, města a malá města. .

.0 bude mít zbrusu nový kruhový mechanik pro Al Mazrah, s najednou se objeví několik kruhů. Kruhy se mohou rozdělit a stát se „mikro kruhy“, ale kruhy se nakonec spojí zpět dohromady, což říká, že vývojář měl vytvořit různé zkušenosti s koncovou hrou.

.. Tato nová druhá šance Gulag bude zahrnovat potřebu kořist pro zbraně a existují dokonce způsoby, jak lze týmovou práci použít k tomu, aby oba týmy naživo. ..

Přepracovaný střelec MW2

Warzone 2.. Úplně vylepšený střelec Infinity Ward má nový systém platformy, který byl navržen tak, aby odstranil připevnění zbraně grind z předchozích let. Hráči již nebudou muset trávit nespočet hodin odemknutí stejného připoutání k použití na různých zbraních, protože když odemknou zbraň na stejné sdílené platformě, mají také odemčené a připravené na novou zbraň stejné přílohy a připravené na novou zbraň. Zde jsou všechny podrobnosti o tom, jak Modern Warfare 2 mění střelce.

Nový režim DMZ

. Vývojář dal jen vágní vtipálek, aby řekl, že DMZ bude zcela nový zážitek z karantény..

Warzone 2.. . .

. Toto je jen součást nového použití Advanced AI Infinity Ward v Modern Warfare 2 a Warzone 2.0, o kterém vývojář dříve diskutoval o cíli, aby se živilo nepřátele a přátelství.

Vozidla Battle Royale navíc již nebudou mít v pokračování neomezené zásoby paliva. Warzone 2.Vozidla 0 dojde plyn, ale stejně jako ve Fortnite je může být doplněna na čerpací stanice. . Tato potřeba doplňování tankování by měla omezit na sólové zápasy Warzone, které jsou překročeny vozidly, zejména v pozdní hře.

Aktualizováno anti-cheat Ricochet

Vývojář oznámil, že ochrana anti-cheatového serveru Call of Duty a ovladač na úrovni jádra bude celosvětově aktivní pro spuštění obou Warzone 2.0 a Modern Warfare 2. .

?

Call of Duty: Warzone 2 je hned za rohem a máme rozpis všeho, co potřebujete vědět. Od data vydání Warzone 2 po brzký pohled na novou mapu Battle Royale jsou zde všechny podrobnosti.

Extrémně populární bitva Activision Battle Royale je nastavena na to, co by mohlo být dosud jeho největším otřesem. Spolu s novými ročními tituly ve franšíze, sám je ve frontě pro plnohodnotné pokračování.

Warzone 2 je nyní hned za rohem, nastaven tak, aby nahradil originál. .

Článek pokračuje po reklamě

 • Datum vydání Warzone 2
 • ?

V následujících dobách

Článek pokračuje po reklamě

.

Platformy Warzone 2

Warzone 2 je nastaven na uvolnění napříč .Síť a pára.

Navrhovaná Warzone 2 by byla „zcela nová hra pro lepší hardware“, to tak není úplně. .

Warzone Hit Reg problémy

Přestože jsou novou érou Warzone, starší konzole se stále drží ve směsi.

Vzhledem k této rozšířené podpoře není jasné, zda novější systémy jsou v obchodě pro jakékoli grafické nebo výkonové upgrady nad hráči poslední generace. Vysoce požadovaný posuvník FOV, .

Článek pokračuje po reklamě

Toto oznámení přirozeně již způsobilo a .

. .

Pokud to platí, hráči budou jasně muset znovu vytvořit nějaký prostor na svých pevných discích. .

.. .

(přes @alumia_italia) obr..

. .

Kromě toho víme s jistotou, že Warzone 2 je „postaven od základů“ pomocí zcela nového motoru. .

.

Článek pokračuje po reklamě

.

. .

Rampoval se úplně novými způsoby pro Warzone 2. Určitě uvidíme přátelské i nepřítele AI rozptýlené přes bojiště v nadcházejícím pokračování BR.

Zejména pevnosti jsou uloženy některé z nejtěžších soupeřů AI mapy. .

Článek pokračuje po reklamě

.

Mapa Warzone 2

. .

Toto nové rozvržení, zasazené do Adal Republiky, obsahuje 18 POI a některé z nich jsou inspirovány klasickými mapami tresky.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Al Mazrah

Al Mazrah se nachází v západní Asii v Adal Republic.

.

.

Prominentní zasvěcenec Tom Henderson také nastínil, že a také. Podobně jako první titul bude výše uvedené údajně sloužit jako hlavní mapa BR, zatímco druhý přírůstek dorazí později po linii bude sloužit jako kousnutí BR, která se podobá ostrovu Rebirth Island.

Podle Hendersona je tato menší mapa v současné době v raném vývoji, což znamená, že ji nemusíme vidět až do konce roku 2023.

?

Otřete břidlice . .

Na jeho opětovném opětovném opětovném seznamu bude nabízeno pouze standardní seznam skladeb Battle Royale a jak název napovídá, pouze na Caldera. . Ačkoli dosud nebyly potvrzeny žádné plány, zdá se, že můžeme očekávat, že se tyto menší mapy znovu objeví ve Warzone 2.

Warzone 2 Season 2 dorazil a přinesl s sebou obrovské množství nového obsahu ve všech vertikálech , včetně Nová mapa, událost, herní režimy, funkce, a více!

Tato stránka funguje jako komplexní rozpis data vydání pro sezónu 2, stejně jako obsah v ní a odkazuje na úplné blogové příspěvky na oficiálních webových stránkách Call of Duty.

Warzone Season 2 Content Splash.jpg

Warzone 2 Sezóna 2 Čas a datum vydání

Spuštěna sezóna 2 Warzone 2 V následujících dobách:

Kraj Časové pásmo
Na West
12:00
Spojené království GMT 17:00
18:00

.

Warzone 2.0 sezóna 02 Battle Pass

S , Battle Pass sezóna 02 má spoustu, aby vás udržela obsazená. zlepšil celkový lak a použitelnost bitevního průchodu ! Úplné rozdělení hlavních komponent bitevního průsmyku této sezóny naleznete v naší stránce Battle Pass Season 02 Battle Pass.

?

. Probíhá v mnoha Menší mapy as povoleno respawns, . Se schopností respawn je méně trestné, pokud se v úvodních okamžicích zápasu trochu nešťastný.

K dispozici pro všechny velikosti skupiny – SOLOS, DUO, TIOS a QUADS – bude k dispozici v pravidelných aktualizacích seznamu skladeb po celou sezónu. .

Smlouva o hledání a záchvaty

Hledat a zabavit.jpg

. Po přijetí smlouvy obdržíte přibližné místo pro vozidlo.

.

Veřejná akce pro datovou louku

Tato veřejná akce je v určitém okamžiku sezóny exkluzivní na ostrově Ashika. Během kolapsu druhého kruhu se kolem mapy objeví tři uplink stanice. .

Se Stínovou společností síly zoufalé bránit tato místa, budete čelit těžkému odporu. Pokud jste úspěšní, kompletní hack s odměnou XP, hotovost a náhodný kus taktického vybavení. Squads, které navštěvují více uplink stanic v jednom zápase, obdrží zvýšené odměny, včetně náhodných zabijáků.

Nový bojovník – Rusher

Na rozdíl od ostatních bojovníků AI vyplňuje tento nový nepřítel bojovou roli blízkých čtvrtí, kterou ostatní ještě musí poskytnout. .

:

 • Střela do hlavy
 • .I. – .I. Bojovník
 • – Zachycení bodu uplink dat loupež
 • – Pokud se pohybujete více než 25 metrů, zatímco váš spoluhráč je mrtvý
 • – Eliminovali jste hráče, zatímco byl sledován lovským mechanikem
 • Hunter Spree – Vyloučili jste více než tři hráče, zatímco byli sledováni lovským mechanikem
 • Break Break
 • Odvážné eliminace

odkazuje na skutečnost, že v každém okamžiku během zápasu eliminace nepřátelského hráče zobrazí své členy týmu na několik sekund na minimapu. Specifické pro sóla, eliminace nepřátelského hráče zobrazí svou polohu po přemístění po dobu 10 sekund.

. S různými úchvatnými novými Poi budete mít ještě více důvodů, proč se v tomto novém prostředí procházet a bojovat o vítězství v tomto čelisti! , S novou vylučovací zónou pro Traverse, nové hrozby, které čelí; S čistou břidlicí pro všechny operátory máte šanci získat nové trvalé odměny a pašerák.

!

. .

The Případy zbraní v Al Mazrah a budování 21 zůstanou nezměněny .

Na základě sedmi ctností Bushido: Integrita, úcta, odvaha, čest, soucit, upřímnost a loajalita.

Každá ze sedmi výzev přichází s odměnou za dokončení, která by mohla zahrnovat pokožku operátora, plán zbraní, kouzlo zbraní a další. První tři z těchto výzev proběhly sezonního spuštění, s dalšími dvěma každý následující týden. Dokončete je všechny ve Warzone 2. Nová kuše.

 • Dostřelené letadlo v jeskyních Sattiq.
 • Podzemní tunely na předměstí 14.
 • .
 • Přidal cestu přes útes severně od Zarqwa Hydroelectric.
 • .
 • – Nové taktické vybavení poskytne hráčům další výstřel na vítězství! .

 • Vrátí se se spuštěním sezóny 2, a proto OG přesčasy mechanik, ovládací bod vlajky ve stylu nadvlády se vrací – místo vězení místo vězení.
 • .
 • Pro vítězné hráče v Gulagu, a Větší odměna za hotovost bude udělena, .
 • Gulag bude také , .

Změny hotovostní ekonomiky a kořisti

.

 • zvýšeno na 800 $, a byl .
 • Zatímco hotovost lze získat pomocí pozemní kořistí, kontejnerů a bílých zásobovacích krabic, hotovost již nelze najít v základních a legendárních zásobovacích boxech .
 • Plovoucí kořist nyní vypadne ze všech kontejnerů, podobně jako kořist z napájecích boxů, na rozdíl od kořisti/nabídky.
 • Kořist spadl z eliminovaných hráčů také .
 • Byly odstraněny střední/velké batohy . .

Změny načtení

 • přizpůsobitelné balíčky Perk, který bude spuštěn se sníženým fondem dostupných výhod, které by mohly být postupem času znovu představeny.
 • Primární zbraně, i když je stále k dispozici na Buy Stations, bude nyní nastaven na a dostupnější cenová bod Existuje tedy větší flexibilita a schopnost přizpůsobit shodu vašemu preferovanému stylu hry.
 • The Cena zatížení značek zatížení byla také snížena Squad tedy mohou plně vybavit rychlejší rychlostí.

Aktualizace ladění/vyvážení zbraní/vyvažování

 • Vyladění rovnováhy
  • Pro laserové přílohy bylo povoleno ladění
  • Vyladění jezdců bylo aktualizováno pro řadu příloh
  • Byly zvýšeny některé prospěšné atributy ladění
  • Některé škodlivé ladicí atributy byly sníženy
  • Sezóna 01 Pro-vyladěné plány získaly úpravy výkonu

  Útočné pušky

  • M13B
   • Zvýšené poškození ve středním rozsahu
   • Zvýšené poškození horního trupu
   • Snížení malého poškození
   • Přidáno další poškození dlouhého doletu
   • Zvýšená poloběžná rychlost požáru
   • Zvýšená poloběžná rychlost požáru
   • Problém s připojením časopisu Single Tap Mod, který způsobil, že zbraň způsobila výrazně menší poškození levé horní nohy, byl opraven.

   Bitevní pušky

   • Lachmann-762
    • Snížil poškození plné automatické hlavy a trupu
    • Zvýšené poloautomatické poškození horního trupu
    • Snížení plného automobilu
    • Zvýšené poškození na dlouhém dosahu
    • Přidáno minimální poškození proti brnění
    • Snížené plné poškození automatického horního trupu
    • Zrychlit čas reklamy
    • Snížení plného automobilu
    • Zvýšená vzdálenost poškození zblízka
    • Zvýšený multiplikátor poškození nižšího trupu
    • Přidáno minimální poškození proti brnění
    • Zvýšená poloběžná rychlost požáru
    • Zvýšené poškození dlouhého dosahu
    • Snížené poškození poloautomatického headshotu
    • Přidáno minimální poškození proti brnění
    • Snížené poškození středního rozsahu
    • Zvýšené poškození trupu poloautomatického
    • Snížené poškození nohou s polovodem
    • Snížilo poškození plné automatické hlavy
    • Snížená poloautomatická rychlost požáru
    • X13 Auto
     • Snížené poškození při používání Akimbo
     • Zvýšit poškození dolního těla
     • Zvýšené poškození blízkého dosahu
     • Zvětšit vzdálenosti poškození