PlayStation Plus kapky 28 nových her zdarma, včetně Far Cry 6, Far Cry 6 je nyní zdarma PC hra, alespoň na chvíli | PCGamesn

Far Cry 6 je nyní PC hra, alespoň na chvíli

Publikováno: 16. února 2023

PlayStation Plus kapky 28 nových her zdarma, včetně Far Cry 6

PlayStation Plus kapky 28 nových her zdarma, včetně Far Cry 6

Lidi, víš, kolik je to. Správně, další vlna zdarma her PlayStation Plus je na nás, jen aby se ujistil, že se vám nikdy nepodaří projít množstvím her, které již máte na cestách.

Jak jsem si jistý, že jste si vědomi, červnové základní freebies jsou již k dispozici. Pokud máte aktivní předplatné PS plus, můžete si v současné době nárokovat verze basketbalové hry PS4 a PS5 NBA 2K23, Dinosaur Park Management SIM Jurassic World Evolution 2, a název akce pro boční porovnávání Trek to Yomi. Je to určitě eklektická sestava, ale jsem si jistý, že mnozí by tvrdili, že se jedná o zlepšení v květnovém základním nabídkách, které mnozí označili jako „odpad“.

Podívejte se na přívěs Trek to Yomi níže.

Nyní však konečně víme, jaké hry budou brzy k dispozici pro ty, kteří platí za mírně dražší předplatné PS plus, takže bez dalšího povyku, pojďme se do toho dostat.

Předplatitelé mimořádné úrovně budou brzy schopni stáhnout a přehrávat: Far Cry 6, Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, Rogue Legacy 2, Inscryption, Soulstice, Tacoma, Deus ex: lidstvo rozděleno, Killing Floor 2, Lonely Mountains: Showhill, Vampire: Maškaráda – Coteries of New York, Sto dny: Winemaking Simulator, klobouk v čase, Carto, Forager, Dodgeball Academia, Redout 2, Thiet, MX vs ATV Legends, Paw Patrol Mighty Pups: Uložte Adventure Bay!, Můj přítel Peppa Pig, DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace, The Talos Princip: Deluxe Edition, Elex 2, a Divoká v srdci.

Mezitím se mohou předplatitelé plus plus uvíznout do: Killzone: Osvobození (PSP), Červi (PS1), Hercova dobrodružství (PS1) a Kódovaná duše (PSP).

Ignorujte Slunce, tady je vaše přírůstky katalogu her PlayStation Plus za červen! https: // t.Co/lnvdcdguso

��inscryption
�� Far Cry 6
�� Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge
�� Rogue Legacy 2
⚔ Soulstice
�� [1/4] Obr.cvrlikání.com/qhjdedg5vw

– PlayStation UK (@playstationuk) 14. června 2023

Je zajímavé, že v oznámení o blogu PlayStation Sony odhalila, že brzy zahrnuje cloudové streamování pro hry PS5 jako novou funkci pro prémiové předplatitele, i když je to stále v raných fázích právě teď.

Odběratelé budou moci hrát tyto hry zcela zdarma od příštího týdne, takže si nenechte ujít. K dispozici bude také herní zkouška WWE 2K23 K dispozici 20. června.

Far Cry 6 je nyní PC hra, alespoň na chvíli

Far Cry 6, snad nejvíce polarizující v sérii Sandbox Ubisoft, je v současné době k dispozici jako bezplatná PC hra, přičemž Assassin’s Creed Valhalla také v prodeji.

Far Cry 6 je nyní zdarma PC hra, alespoň na chvíli: jihoamerický diktátor se šedým vousem se v Far Cry 6 nepohodlně dívá na Far Cry 6

Publikováno: 16. února 2023

Nejvíce dělící série Střelce v karanténě Ubisoft, Far Cry 6 je nyní k dispozici jako bezplatná PC hra. Rainbow Six, Watch Psi a Splinter Cell Developer také nabízí velké slevy na Assassin’s Creed Valhalla a Ghost Recon, i když budete muset jednat rychle, pokud chcete plně využít všech těchto obchodů.

Reakce na nejnovější střelce na otevřeném světě Ubisoft shrnuta naší vlastní recenzí Far Cry 6-zatímco některá technická vylepšení se vyplatí, neměnný přístup série Far Cry k příběhu a struktuře jej i nadále drží zpět. Nicméně, pokud jste fanouškem Far Cry a chtěli jste vyzkoušet FC6, ale nikdy se necítil přesvědčen o tom, že si to koupí přímo.

Far Cry 6 je zdarma od 16. února do 20. února. Poté má 70% slevu na – podle Ubisoft – „Omezený čas.„Jakýkoli pokrok, který dosáhnete během víkendu zdarma, se přenese, pokud se rozhodnete koupit celou hru.

Thumbnail YouTube

Během bezplatného víkendu získáte také přístup k mise Stranger Things a Rambo Crossover. Spousta projít, ale pokud nemáte nic jiného na tento víkend a položit nohu na podlahu, možná budete moci projít vše, co Far Cry 6 nabízí, aniž byste utratili penny.

Stejně jako daleko Cry 6 je k dispozici zdarma, Assassin’s Creed Valhalla je v současné době 67% sleva a můžete získat otevřený svět Ghost Recon Breakpoint za 80% slevu v obchodě Ubisoft Store. To je hodně projít, když čekáme na dlouhodobé pirátské hře Ubisoft, lebka a kosti, která byla nedávno opět zpožděna.

Podívejte se na některé další skvělé parní hry, pokud hledáte další absolutní vyjednávání. Možná také budete chtít vyzkoušet některé z nejlepších nových her, které již dorazily v roce 2023.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.