Plot | Red Dead Wiki | Fandom, Red Dead Redemption 2 Fences Locations Guide.

Red Dead Redemption 2 Fences Locations Guide

Jedním posledním trikem je, že plot vám umožní vypracovat drobnosti a talismany z různých předmětů, které jste si vybrali na svých cestách. To je neuvěřitelně užitečné, protože většina talismanů nabízí trvalé účinky, z nichž bude mít prospěch hráči, jako je snížení rychlosti odtoku jádra a zlepšení doby, po kterou můžete zůstat v Eagle Eye. Většina speciálních položek, které můžete vyrábět legendární zvířecí trofeje, ale některé také vyžadují speciální položky nalezené na odlišných místech na mapě.

Plot

Ploty jsou speciální postavy ne-hráče v Red Dead Redemption 2 a Red Dead Online které nejen prodávají předměty hráčům, ale také nakupují špatně získané zboží. Dva speciální ploty jsou Plot vozu, kdo bude platit hráčům za ukradené vozy a Koňský plot, Kdo bude platit hráčům za ukradené koně.

Normální ploty jsou k dispozici na začátku kapitoly 2 a odemknutí vozu po dokončení „The Spines of America“ v kapitole 2, zatímco koňský plot je odemčen dokončením „Horse Flesh na večeři“ v kapitole 3.

Obsah

Místa []

Umístění název Vedoucí prodejny Poznámka
Rhodos Rhodos plot Virgil Fisher Na sever od centra města
Van Horn Trading Post Silas Crawford velkoobchod a maloobchod Silas Crawford
Svatý Denis Svatý Denis Pawnbroker Claude Jarreau a nejmenovaní Francouzi Na trhu sv. Denis na východě města
Emerald Ranch Plot vozu Seamus Obchoduje s vozy a zabývá se obvyklými transakcemi
Clemens Cove Horse Fence – Davies Brothers Superior Livestock Dealers Clay a Clive Davies Obchoduje pouze s koňmi
Zlodějné přistání Řeka Traders Pawn Shop Nejmenovaný Del Lobo Jedině v Red Dead Online

Crafting []

Kromě prodeje zbraní, dokumentů, souprav, mask, ustanovení a brašů, ploty také vytvoří drobnosti a talismany pro hráče, kteří poskytují potřebné komponenty, za cenu. Níže uvedená tabulka podrobně popisuje tyto vytvořené položky.

Položka Cena ($) Komponenty
Aligátor zub talisman 40.00 Vintage pouty občanské války
Zlatý kloubový náramek
Legendární aligátorský zub
Bear Claw Talisman 34.75 Náramek stříbrného řetězce
Křemenný kus
Legendární medvědí dráp
Boar Tusk Talisman 31.00 Zlaté náušnice
Kobalt zkamenělé dřevo
Legendární boar Tusk
Bison Horn Talisman 38.50 Fragment abalone skořápky
Stříbrné náušnice
Legendární bizon roh
Raven Claw Talisman 29.00 Starý mosazný kompas
Bobverová zubní cetka 18.25 Legendární Beaver Tooth
Tatanka Bison Horn Trinket 16.75 Legendární tatanka Bison Horn
Buck Prontler Trinket 22.00 Legendární Buck Antler
Cougar Fang Trinket 20.50 Legendární Cougar Fang
Coyote Fang Trinket 21.25 Legendární kojot Fang
Elk Antler Trinket 22.75 Legendární Elk Antler
Fox Claw Trinket 23.50 Legendární Fox Claw
Lion’s Paw Trinket 19.75 Lion’s Paw
Moose Antler Trinket 19.00 Legendární Moose Antler
Panther’s Eye Trinket 25.00 Legendární panterské oko
Trinket pronghorn roh 24.50 Legendární pronghorn roh
Ram Horn Trinket 17.50 Legendární Ram Horn
Wolf Heart Trinket 16.00 Legendární vlčí srdce

Recenze expertů GameSpot

29. října 2018

28. října 2010

27. října 2010

Wagon Fence []

Částka Seamus Plot Wagon, platí hráči, se liší podle typu vozu.

*: Seamus tento vůz nepřijme ani stagecoach.

Plot koně []

Clay Davies, koňský plot, platí více než stabilní pro ukradené nebo divoké koně. Nachází se v Clemens Cove a je k dispozici po dokončení „Horse Flesh na večeři“ v kapitole 3.

Plot koně platí % „základní hodnoty“
Úroveň dluhopisu 0 Úroveň vazby 1 Úroveň vazby 2 Úroveň dluhopisu 3 Úroveň dluhopisu 4
Odcizené/divoké 4% 8% 12% 20% 30%
Zakoupeno Na 8% 12% 20% 30%

Trivia []

  • Ve West Elizabeth nejsou žádné ploty a ten v New Austin je k dispozici pouze v Red Dead Online.
  • Ploty koně i vozy však nejsou k dispozici Online režim.
  • Pokaždé, když hráč doručí vůz na plot, jejich kůň bude teleportován vedle zasunutého sloupku, i když byl mimo rozsah pískání.
  • Seamus vždy zaplatí částku 15 USD za obdržení kočárku, bez ohledu na jeho stav.
  • Naštěstí si Seamus také koupí vozy a kočáry, které jsou stále částečně v ohni a mají v nich mrtvá těla. Vzhledem k tomu, že pro to nemá žádný jedinečný dialog a že platba, kterou poskytuje, obvykle nepadne, je to pravděpodobně kvůli dohledu nad vývojářem nebo závadou.
  • Kupodivu, kočár nebo vůz s týmem čtyř koní nestojí více než kočár nebo vůz s pouhými dvěma. Z tohoto důvodu se doporučuje nejprve jít na plot koně a prodat dva koně před prodejem kočáru nebo vozu Seamuse, protože to je mnohem výhodnější.
  • Plot je jediný obchod ve hře, který může hráč navštívit, zatímco oni vybavili masku nebo šátek.
  • Při hraní jako John může hráč koupit nové satchels na jakémkoli plotu místo toho, aby je musel vyrábět, protože hráč ztratí přístup k Pearsonovi v epilogu. Tímto způsobem má výhodu nevyžadovat řemeslné materiály.

Red Dead Redemption 2 Fences Locations Guide

Zatímco většina NPC v Red Dead Redemption 2 je nápomocná vůči Arthurovi a ostatním členům van der Linde Gan (uděleno, že se k nim špatně nechová) je jich několik, které jsou několik, které jsou cesta Užitečnější a pomáhat členům gangu, aby se zbavili odcizených předmětů výměnou za hotovost: ploty.

Red Dead Redemption 2 Fences Locations Guide

Ploty jsou představeny v kapitole 2 během Pourt Forth Oil Mission, kde je Arthur představen SEAMUS, muži žijícímu v Emerald Ranch, který se specializuje na nákup předmětů, které pocházejí z nespecifikovaných, a ne přesně legitimních zdrojů. Ve světě Red Dead Redemption 2 jsou také tři další ploty, z nichž každá poskytuje stejné služby a mírně odlišné zásoby.

Ploty se nejlépe používají, když chcete prodat předměty, které byly získány prostřednictvím loupeží a vypleněny od mrtvých nepřátel a NPCS. I když tyto položky lze prodávat i do běžných obchodů, jejich prodej na ploty je lepší, protože platí více. Ploty jsou také jediné, které od vás kupují zlaté bary, takže vždy nezapomeňte určit umístění nejbližšího, když musíte tyto vzácné bary prodat.

Ploty poskytují i ​​další služby. Mají v prodeji výběr vzácných předmětů, včetně různých typů munice, loveckých předmětů a dokonce i receptů na tvorbu. Ceny jsou však vysoké, takže neočekávejte, že si budete moci zakoupit všechny dostupné recepty, aniž by utratili velké množství peněz.

Mezi položky dostupné podle plotů, které doporučujeme co nejdříve zakoupit je jistič zámku. Tato neuvěřitelně užitečná položka umožňuje Arthurovi zlomit jakýkoli zámek nalezený ve hře, včetně těch, které se nacházejí na zadní straně Stagecoaches. Bez položky neexistuje způsob, jak otevřít zámek. Všimněte si, že jistič zámku nelze použít k otevření trezorů, protože potřebujete dynamitu, který lze zakoupit v jakémkoli obchodě se zbraněmi nebo v táboře (za předpokladu, že byl dostatečně upgradován).

Jistič zámku je také užitečný při vybraných náhodných setkáních, takže si jej zakupte, jakmile budete schopni, budete šťastní. Položka je také získána automaticky během příběhové mise v kapitole 3, ale chybělo by vám několik příležitostí, pokud budete čekat tak dlouho, až ji dostanete.

Pokud se vám líbí lov a hledáte legendární zvířata hry, ploty poskytují další pobídku k tomu. Části sklizené z těchto zvířat mohou být použity k řemesle Trinkets a Talismans, které trvale odemkly různé výhody, které Arthurův život usnadňují jeho cestě.

V této příručce pokryjeme umístění čtyř plotů, takže přesně budete vědět, kam se chcete zbavit svých odcizených předmětů a na oplátku získáte nějaké peníze.

Emerald Ranch Fence

Plot na Emerald Ranch je první, se kterým se během hry setkáte. Tento plot je odemčen automaticky po dokončení mise „Vylévání oleje“ v kapitole 2, ale máte k němu přístup ještě předtím, než budete moci hrát misi. Stačí se vydat na východ od Valentýna, abyste dosáhli Emerald Ranch a jakmile to uděláte, objeví se ikona na mapě zdůrazňující tohoto dodavatele, který se na mapě nachází přesně na jih od „Emerald Ranch“.

Red Dead Redemption 2 Fences Locations Guide

Rhodos plot

Plot v Rhodosu je pravděpodobně druhý, který se setkáte, pokud sledujete příběh bez větvení a prozkoumáte zbytek mapy. Tento prodejce se nachází na sever od města Rhodos, mírně mimo něj. Až budete blízko jeho umístění, plot bude zvýrazněn na mapě.

Red Dead Redemption 2 Fences Locations Guide

Svatý Denis Fence

Svatý Denise Fence je třetí, se kterým se setkáte, pokud jste se dosud nedostali na Post Van Horn Trading Post. Tento prodejce je velmi snadné najít, stačí jít do městské tržní oblasti. Plot se nachází v blízkosti lovců.

Red Dead Redemption 2 Fences Locations Guide

Van Horn Trading Post Fence

Obchodní pošta obsahuje všechny typy podnikání, takže není překvapivé vidět plot nacházející se v postu Van Horn Trading. Najdete jej na východ od pošty.

Red Dead Redemption 2 Fences Locations Guide

Zveřejnil Matt Gibbs

Od té doby, co bylo v roce 2010 vydáno původní Red Dead Redemption, a rychle dokončil Matt, dychtivě očekával další návrat na Wild West. Podle Mattova naprosto nezaujatého názoru je příběh vyprávěný v pokračování Red Dead ReDemption 2 jednou z nejlepších vůbec (alespoň pokud jde o hry). A zatímco nějaký příběh by byl skvělý, Matt na to nespoléhá! Najděte ho na LinkedIn nebo Twitter.

Red Dead Redemption 2 Místa plotu

Red Dead Redemption 2 Místa plotu

Místa Red Dead Redemption 2 jsou místa, na kterou budete pravděpodobně hodně navštěvovat, pokud trávíte čas rabováním drobností z budov, které objevíte na svých cestách, a zvedání všech položek, které po boji upustili nepřátelé. Všechny tyto předměty mají hodnotu, ale nebudete moci převést na hotovost v kapse, dokud nenajdete správnou osobu, které je prodává. Je zábavné, že pravidelní obchodníci vám rychle pošlou na cestu, pokud dorazíte s hromadou ukradených prstenů, hodinek a další na prodej, ale ploty Red Dead Redemption 2 nemají takové skvrny.

Pokud chcete získat jakoukoli hodnotu z zboží, které jste odcizili v Red Dead Redemption 2, musíte obejít pravidelné podniky, které dodržují zákony, které je nemohou koupit. Upřímně je to jen malá rána na silnici, protože kolem mapy Red Dead Dead Dead Dead Dead Dead Dead Dead Dead Redemption 2, které vymění vaše ukradené zboží za zásobníky dolarů, žádné otázky. V této příručce jsme shromáždili všechna místa Fence Red Dead Redemption 2 pro vaše méně než legální transakce a poskytli jsme podrobnosti o tom, jak získat nástroj pro vypínání zámku pro další příležitosti k vydělávání peněz.

Na co se používají ploty v Red Dead Redemption 2?

Pokud jste to ještě neučili, plotové prádelny ukradené zboží. Sekce „cennosti“ ve vašem inventáři je místo, kde s nimi strávíte většinu času, i když si zakoupí výběrové tonika, dokumenty a ingredience. Prodej odcizených předmětů však není pouze jejich používáním.

Plot má kurátorskou sbírku předmětů na prodej, od masek, které skrývají vaši identitu, zatímco spáchají zločiny ke speciálním brožurám, které odemknou recepty pro tvorbu pro Arthur. Můžete si také vyzvednout některá základní ustanovení, jako je konzervované zboží a sada zbraní z plotu. Na rozdíl od jiných prodejců nemůžete tyto položky získat nikde jinde, což je poměrně cenné a za peníze za peníze.

Jedním posledním trikem je, že plot vám umožní vypracovat drobnosti a talismany z různých předmětů, které jste si vybrali na svých cestách. To je neuvěřitelně užitečné, protože většina talismanů nabízí trvalé účinky, z nichž bude mít prospěch hráči, jako je snížení rychlosti odtoku jádra a zlepšení doby, po kterou můžete zůstat v Eagle Eye. Většina speciálních položek, které můžete vyrábět legendární zvířecí trofeje, ale některé také vyžadují speciální položky nalezené na odlišných místech na mapě.

Svatý Denis Fence

Plot svatého Denise najdete na trhu na východě města. Toto je určitě nejúspěšnější plot ve hře, vzhledem k tomu, že nepracuje z nějaké provizorní, nehotovostní budovy. Tento chlapík vlastní svůj vlastní obchod, doplněný zlou zelenou maskou od nemrtvé noční můry na polici za jeho pultem.

Emerald Ranch Fence

Arthur se s tímto konkrétním plotem seznámí během příběhu hry. Seamus najdete v provizorním prodloužení na pravé straně velké červené stodoly na Emerald Ranch.

Rhodos plot

Tento plot pracuje z rezavé červené chatrče na okraji Rhodosu. Pokud jste se prošli příběhem, nachází se v karavanovém parku, z nichž Josiah Trelawny zmizí v misi 3 „Kouzelníci pro sport.“

Van Horn Fence

Vydejte se na konec mola na Post Van Horn Trading Post a najděte tohoto kníženého chlapa, který prodává zboží z decepit budovy.

Plot vozu

Výše uvedený Emerald Ranch Fence Seamus má vedlejší práci jako ukradený vůz a prodavač Stagecoach. Jediné, co musíte udělat, je projít misí kapitoly 2 „Spines of America“, abyste mu dodali svůj první vůz a odstartovali tuto lukrativní raketu.

Koňský plot

Během kapitoly 3 se na konci mise představíte s Clayem a Clive Daviesem „Horse Flesh na večeři.„Poté, co jste doručili svou první sadu koní do riskantních prodejců, jednoduše se k nim vrátíte během volného potulování s novým nag a šťastně lemují vaše kapsy.

Jak získáte zámek v Red Dead Redemption 2?

Zámek jistič je pro Arthura velmi užitečnou položkou, kterou má ve svém inventáři, takže ho hráči budou chtít hledat dříve než později než později. Stojí to 25 $ a můžete si ji vyzvednout z kteréhokoli ze čtyř standardních dodavatelů plotu, které najdete jako první. Trelawny vám také dá jednu během mise kapitoly 3 „Přátelé na velmi nízkých místech.“

K čemu se používá jistič zámku?

Jistič zámku dává Arthurovi schopnost (překvapivé) zlomení zámků. Můžete jej použít na uzamčené truhly, které najdete v otevřeném světě, abyste se dostali dovnitř, aniž byste museli střílet ze zámku a způsobit rozruch. Je to nejlukrativnější během loupeží Stagecoach, kde můžete přejít na zadní stranu trenéra a rychle a tiše rozbít zámku klepnutím na čtverec/x.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.