PLS DARUTE Kódy (září 2023) – Pro Game Guides, PLS DARETE Kódy (září 2023)

PLS DARUTE Kódy (září 2023)

Pokud hledáte více bezplatných odměn v daru PLS, ujistěte se, že se přihlaste každý den a sestavujete a Přihlaste se. Jednoduše přihlášením do zážitku každý den vyděláte dárkovýbux zdarma, počínaje pěti za den a stoupáte, jak dny probíhají.

PLS DARUTE Kódy (září 2023)

Aktualizováno 20. září 2023

Hledali jsme nové kódy!

Chcete se stát podnikatelem Roblox? Poté otevřete svůj PLS darujte stojan ještě dnes! Tento zážitek z Robloxu vám umožňuje prodat vaše výtvory, gamepasses a více nebo jednoduše požádat o dary k dosažení vašich cílů. Nastavte svůj skvělý stojan s osobním výběrem sloganu, zpřístupněte své položky a posaďte se a sledujte, jak se robuxové dary začnou přicházet!

Za použití Pls darujte kódy Níže najdete níže, obvykle vám vydělá ve hře GiftBux (ne skutečný robux), ale mohou vám také poskytnout jedinečné jednorázové položky. Budete chtít co nejvíce dárkovýchbux, jak je to možné, čím více máte, tím více můžete vylepšit vzhled svého stojanu, takže od ostatních vyniká. Pokud se vám líbí nastavení vlastního podnikání, podívejte se také na limonádu tycoon.

Všechny pls darují seznam kódů

Aktivní pls daruje kódy (práce)

 • pixel—Drediem pro stánek zdarma (Nový)
 • ProjectsuPreme50—Drediem pro 50 dárků (Nový)
 • iloveeagleeyes10—Reemeem pro 10 dárků (Nový)
 • plsdonateNews10—Reemeem pro 10 dárků (Nový)
 • Steak15—Reemeem pro 20 dárků
 • Ggliquate10—Reemeem pro 10 dárků
 • Olixolix10—Reemeem pro 10 dárků

Neaktivní pls daruje kódy (vypršené)

 • HazeM20—Reemeem pro 20 dárků
 • QTN15—Reemeem pro 15 dárků

Jak uplatnit kódy v pls darovat

Postupujte podle níže uvedených pokynů a uplatněte kódy v daru PLS.

Pls Darujte obrazovku vykoupení kódu

 1. Spuštění pls Darujte na Roblox.
 2. zmáčkni Blue Receem Icon vlevo od obrazovky.
 3. V Bílé textové pole, Zadejte kód přesně tak, jak se objevuje ve výše uvedeném seznamu.
 4. zmáčkni modré tlačítko Vykoupení Chcete -li získat svou odměnu!

Jak můžete získat více pls darovat kódy?

Pokud chcete najít více pls darovat kódy, navrhujeme následovat Hazem na Robloxu a také @Haz3m_ na Twitteru. Můžete se také připojit ke skupině Quataun Roblox a stát se součástí serveru Discord HAZEM. Na kanálu aktualizací můžete sledovat nejlepší šanci najít nové informace.

Proč moje pls darují kódy?

Pokud jste se pokusili použít PLS darujte kód Roblox, který jste našli výše, a nefunguje to, ujistěte se, že jste jej přesně zadali. Dokonce i chyba kapitalizace nebo chybná dopis pro číslo může zneplatnit kód. Pokud to řezání a vkládání přímo odtud neopraví, mohl vypršet kód. V tomto případě si nemůžeme pomoci, ale brzy zkontrolujeme další kódy, protože vždy hledáme nové darování!

Další způsoby, jak získat bezplatné odměny v daru PLS

Pokud hledáte více bezplatných odměn v daru PLS, ujistěte se, že se přihlaste každý den a sestavujete a Přihlaste se. Jednoduše přihlášením do zážitku každý den vyděláte dárkovýbux zdarma, počínaje pěti za den a stoupáte, jak dny probíhají.

Co je pls darovat?

Dars PLS je zážitek Roblox, který umožňuje účastníkům vydělávat skutečný robux zřízením a přizpůsobení stojanu, ve kterém si ostatní hráči mohou koupit své předměty nebo darovat robux. Můžete nastavit a promluvit si s hráči, abyste je přiměli darovat nebo umístit skutečné položky, například Game Pass Up Na prodej.

Pokud hledáte kódy pro jiné hry, máme jich v naše Roblox herní kódy pošta! Prostřednictvím našeho můžete také získat spoustu bezplatných věcí Robloxové promo kódy strana. A mezitím se podívejte na nejnovější zprávy, abyste zůstali v aktuálním stavu zábavy všech věcí.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

J.P van Wyk je vaše přátelské kódy guru, které vám pomohou najít všechny nejnovější kódy pro vaše oblíbené hry na všech platformách. Hraje videohry 26 let a můžete ho chytit relaxaci na hororovou hru, když není na lovu nejnovějších kódů v Robloxu a dalších hrách.

PLS DARUTE Kódy (září 2023)

PLS DARUTE Kódy (září 2023)

Napsal Tarran Stockton

Zveřejněno 13. září 2023 12:30

Kdo nemá rád bezplatné položky a upgrady? Dobře s Pls darujte Kódy, budete si moci zajistit nějaké docela šílené posílení pro vaše dobrodružství. Pls darujte je velmi populární Roblox hra a tyto Pls darujte Kódy budou pravděpodobně pravidelně aktualizovány, přičemž milníky jsou často zasaženy. Níže vám poskytneme všechny aktivní Pls darujte kódy a všechny ty, které vypršely, jen pro případ, že je chcete vyzkoušet. Budeme také podrobně popsat, jak je uplatnit, tak se držet konce, abyste se ujistili, že jste schopni získat všechny své dobroty v žádném okamžiku.

13. září 2023: Zkontrolovali jsme jakékoli nové aktivní nebo vypršené kódy pro darování PLS. Podívejte se na úplný seznam níže.

 • Pokud také hrajete Král dědictví, Máme také spoustu bezplatných kódů pro tuto hru. Zjistěte vše, co potřebujete vědět s naším králem Legacy Codesprůvodce.

PLS DARUTE Kódy (září 2023)

Pls darujte kódy

Zde je to, co hledáte, úplný seznam aktivních Pls darujte kódy. Tyto kódy obvykle mají podobu darů zdarma a vy opravdu nemůžete říct ne odměňování, můžete? Zde jsou všechny aktivní Pls darujte Kódy:

Vypněte tento kód a získejte stánek zdarma (NOVÝ)

Odkupte tento kód a získejte 50 dárkovýchbux.

Odkupte tento kód a získejte 10 dárkovýchbux.

Vypněte tento kód a získejte stánek Lazar Beam.

Odkupte tento kód a získejte 10 dárkovýchbux.

Odkupte tento kód a získejte 15 dárkovýchbux.

Odkupte tento kód a získejte 15 dárkovýchbux.

Odkupte tento kód a získejte 10 dárkovýchbux.

Odkupte tento kód a získejte 10 dárkovýchbux.

Vypněte tento kód a získejte 20 dárkovýchbux.

 • Jste také fanouškem Ovocné bojiště? Uveďte tyto ovocné bitevní kódyZkuste to, než vyprší!

PLS daruje kódy vypršené vypršení (září 2023)

Pokud si chcete vyzkoušet ruku při zadání některých Pls darujte Vypršené kódy pro případ, že jsou pro vás stále vykoupitelné, máme pro vás ten úplný seznam.

Nepořešili bychom, abyste své naděje dostali, protože tyto pravděpodobně budou navždy pryč, ale není žádná újma při pokusu, pokud zadáváte výše uvedené aktivní pls darovat kódy stejně.

 • Hledáte více kódů? Máme seznam kódů dveří, pokud jste ještě po dalších bezplatných odměnách v této mimořádně populární hře Roblox.

Jak uplatnit pls darovat kódy

Jak uplatnit pls darovat kódy

Jaké použití jsou kódy pro vzrušující nové dárky, pokud nevíte, jak je vykoupit? Pokud chcete získat přístup ke všem volným kořistům, nezapomeňte postupovat podle níže uvedených kroků:

 • Načtěte hru a vyberte ikonu dárku v boční nabídce.
 • V novém okně zadejte aktivní kód.
 • Vyberte „Vykoupení“ a užijte si své odměny.

To zavrhuje náš úplný seznam Pls darujte Kódy pro září 2023, které vám poskytují všechny informace o aktivních a vypršených kódech, které můžete použít k získání všech možných výhod. Užijte si své bezplatné odměny ve hře!