Požadavky na systémové požadavky Wow Dragonflight pro PC a Mac, World of Warcraft: Požadavky na PC Dragonflight nyní zahrnují docela výkonný hardware – News

World of Warcraft: Požadavky na PC Dragonflight nyní zahrnují docela výkonný hardware

Na straně CPU také vidíme podporu specifikací, protože Blizzard nyní žádá alespoň o 4 jádro CPU@3GHz, 4. generace Intel Core Haswell nebo AMD Ryzen Zen. Pro informaci, Shadowlands by se mohl hrát na procesoru Intel I5-3450 nebo AMD FX 8300. Zahrnuli jsme nové minimum a doporučené požadavky PC pro Dragonflight níže:

Požadavky na systém Dragonflight pro PC a Mac

Požadavky na systém Dragonflight pro PC a Mac

Ujistěte se, že váš PC nebo Mac je připraven převzít požadavky systému WOW Dragonflight, kontrolou níže uvedeného článku.

World of Warcraft je známý tím, že je náročným herním systémem a Dragonflight to neukončí. S každou novou expanzí a významným poklesem obsahu poklesne minimální požadavek na systém a lišta doporučených požadavků mírně vzhůru, protože Blizzard Entertainment používá nejmodernější technologii, aby udržel hru v nedotčeném stavu.

Vizuálně řečeno, hra nikdy nevypadala lépe. Od chvíle, kdy vstoupíte na bdělý pobřeží nebo na Azure, nemůžete pomoci, ale být zasažen uměleckým stylem hry. Dragonflight, nejnovější expanze, nezavádí jedinečně navržené zóny, jako je rozpětí Azure, zakázaný dosah, ohn’ahran pláně, thaldraszus a bdělé pobřeží, ale dává hráčům nový způsob, jak tyto zóny prozkoumat a při velké rychlosti. Je zřejmé, že Dragonriding měl obrovský dopad na způsob, jakým Wow běží, a je to určitě velký důvod, proč požadavky hry pokračují ve výšce.

Chcete -li plně zažít tuto skvělou novou funkci, budete potřebovat nástroje, abyste z toho vytěžili maximum. Dragonriding umožňuje hráčům, aby se na oblohu odvezli od okamžiku, kdy přistáli, s lehkostí trhají krajinou Dragonflight. S jeho vysokými výhledy a bezproblémovou mapou k prozkoumání není divu, že jsme viděli, jak požadavky znovu skočí.

World of Warcraft: Požadavky na PC Dragonflight nyní zahrnují docela výkonný hardware

World of Warcraft Dragonflight New Race and Class Combo Drachtyr Evokers (Zdroj: Blizzard Entertainment)

World of Warcraft, který již obsahuje několik možností raytracingu a podpory DirectX 12, se nyní připravuje na aktualizaci Dragonflight a jeho systémové požadavky na hráče PC byly tlačeny. Grafická karta SSD a DX12 jsou nyní povinné, zatímco množství požadované systémové paměti se zdvojnásobilo.

V bitvě o aktualizaci Azeroth, která byla vydána v roce 2018, získal World of Warcraft dlouho očekávanou podporu DirectX 12. O dva roky později obdržel populární MMORPG podporu pro několik možností raytracingu. Minimální a doporučené systémové požadavky pro hráče PC však nikdy nebyly příliš náročné. Bohužel se to změní s nadcházejícím rozšiřováním Dragonflight, která je naplánována na konec příštího měsíce.

Před přechodem na zbytek změn je prvním, který je třeba zdůraznit. Je zřejmé, že hra bude s největší pravděpodobností stále načíst z mechanického HDD, ale může trvat věk, než dokončí operaci. Množství systémové paměti potřebné ke spuštění hry se zdvojnásobilo a vzrostla na 8/16 GB pro minimální/doporučené požadavky.

V oddělení grafických karet, World of Warcraft: Dragonflight bude potřebovat GPU schopný DX12, aNemly alespoň Nvidia Geforce GTX 900, AMD GCN 4. gen nebo Intel Iris Xe GPU GPU. Minimální rozlišení, které bylo přilepeno na 1 024 x 768 pixelů, bylo mírně posunuty na přiměřené 720p.

A konečně, procesor požadovaný World of Warcraft: Dragonflight je alespoň 4 hlavní CPU@3GHz, 4. generace Intel Core Haswell nebo AMD Ryzen Zen. Expanze Shadowlands by mohla běžet bez problémů na starších čipech, jako je Intel Core i5-3450 nebo AMD FX-8300.

Pokud vše půjde podle plánu, další rozšíření 18letého MMORPG Blizzardu spustí 28. listopadu pro Windows i MacOS.

Práce pro notebookcheck
Jste technie, který ví, jak psát? Poté se připojte k našemu týmu! Chtěla:
– Specializovaný novinový spisovatel
– Spisovatel časopisu
Podrobnosti zde

Požadavky na PC Wow Dragonflight se ve srovnání s předchozími expanzemi výrazně zvýšily; Požadavky na paměť se zdvojnásobily, SSD a DX12 schopné GPU povinné

Aktualizace World of Warcraft Dragonflight 10.0.5

Požadavky na PC World of Warcraft Dragonflight se výrazně zvýšily ve srovnání s předchozími expanzemi.

V průběhu let již Blizzard zavedl různé grafické změny spolu s podporou DX12. Kromě toho bylo do nastavení hry přidáno několik možností sledování paprsků. Jak však Overlock3D spatřilo, požadavky na PC budou značně zvýšeny pro nadcházející rozšiřování Dragonflight.

Související příběh Specifikace systému World of Warcraft Legion Specifications; Doporučeno GTX 750 Ti/FX 6300

Zatímco předchozí expanze a naposledy expanze Shadowlands umožnila hráčům používat pravidelný HDD, to není případ Dragonflight, protože Blizzard zdánlivě učinil SSD povinný. Dříve Blizzard pouze doporučil SSD. Zatímco Dragonflight bude pravděpodobně stále schopen načíst pravidelný HDD, doba načítání bude pravděpodobně hlavním obratem. Požadavky na paměť byly také výrazně zvýšeny, přičemž minimální i doporučené RAM se ve srovnání se Shadowlands zdvojnásobily (8 GB a 16 GB ve srovnání s 4 GB a 8 GB).

Pokud jde o grafickou kartu, GPU schopný DX12 je nyní povinný a také Blizzard zmínit, že hráči budou potřebovat alespoň NVIDIA GeForce GTX 900, AMD GCN 4. Gen nebo Intel Iris Xe GPU GPU. Dříve hráči mohli hrát nejnovější expanzi s GeForce GTX 760 2 GB nebo AMD Radeon RX 560 2 GB (nebo Intel UHD Graphics 630). Mezitím Blizzard nyní doporučuje NVIDIA GeForce RTX, AMD RDNA 2 nebo Intel Arc 7 GPU. Minimální rozlišení také obdrželo vzestup – minimální rozlišení displeje bude 1280 x 720 (nahoru od 1024×768).

Na straně CPU také vidíme podporu specifikací, protože Blizzard nyní žádá alespoň o 4 jádro CPU@3GHz, 4. generace Intel Core Haswell nebo AMD Ryzen Zen. Pro informaci, Shadowlands by se mohl hrát na procesoru Intel I5-3450 nebo AMD FX 8300. Zahrnuli jsme nové minimum a doporučené požadavky PC pro Dragonflight níže:

WOW Dragonflight PC Požadavky

World of Warcraft: Dragonflight spustí příští měsíc 28. listopadu. Jsi připravený? Stiskněte níže uvedené komentáře.