Podpora Blizzard – návrat do World of Warcraft – kde začít, je World of Warcraft zdarma hrát? �� Zjistěte, jak hrát wow zdarma

Je World of Warcraft zdarma hrát

Technicky není World of Warcraft zdaleka svobodný hrát, protože používá a Předplatné služby na vrcholu skutečného ve hře hotovostní obchod. A pokud to ještě nestačilo, hra účtuje statnou částku za každou novou expanzi, obvykle v rozmezí od 50 EUR a více na 100 EUR.

Návrat do World of Warcraft – kde začít

Moderní World of Warcraft může hrát na úrovni 20.

Potřebujete herní čas nebo předplatné, pokud chcete:

  • Hrajte minulé úrovně 20 v moderním wow
  • Hrát WOW Classic nebo Wrath Classic

Můžete si koupit nejnovější expanzi pro přístup k nejnovějšímu obsahu v moderním WoW (v současné době Dragonflight). Všechny předchozí rozšíření jsou zahrnuty do vašeho herního času nebo předplatného a nevyžadují samostatný nákup.

Jak nainstalovat

Všechny hry jsou nainstalovány v bitvě.Čistá desktopová aplikace.

  1. Stáhněte si a nainstalujte bitvu.Čistá desktopová aplikace.
  2. Přihlaste se s vaší bitvou.Čistý e -mail a heslo.
  3. Klikněte na ikonu World of Warcraft.
  4. Vybrat Herní verze z rozbalovacího stavu vlevo.
  5. Klikněte na modré tlačítko Nainstalujte.

Modern Wow, Wow Classic a Wrath Classic jsou jednotlivé hry a jsou nainstalovány samostatně.

Obnovení vašeho starého účtu a postav

Pokud jste hráli v minulosti, vaše postavy jsou uloženy na vašem původním účtu WOW. Pokud se nemůžete přihlásit ke svému starému účtu WOW, klikněte sem.

Je World of Warcraft zdarma hrát?

World of Warcraft je populární MMORPG, která se může pochlubit masivní hráčskou základnou rozšířenou po několika regionech na světě. Proto má některé výhody, které ostatní hry stejného žánru ne.

Technicky není World of Warcraft zdaleka svobodný hrát, protože používá a Předplatné služby na vrcholu skutečného ve hře hotovostní obchod. A pokud to ještě nestačilo, hra účtuje statnou částku za každou novou expanzi, obvykle v rozmezí od 50 EUR a více na 100 EUR.

Se vším, co bylo řečeno, stále se ptáme „je WOW zdarma hrát?“A je možné užít si všechny hry, která může nabídnout zcela zdarma. Držte se a zjistěte to, protože odpověď vás může překvapit.

wow-free-play-main

Je WOW zdarma hrát?

Zpočátku to může znít matoucí, ale Odpověď zní ano a ne. Jak jsme již zmínili dříve, hra používá předplacenou službu a expanze stojí peníze, takže by to automaticky označilo jako nemoce k hraní. Abyste se přihlásili, stále musíte zaplatit počáteční částku peněz.

Existují však způsoby, jak si můžete vychutnat World of Warcraft úplně zdarma a některé z nich se podělíme právě zde.

Páni, bezplatná zkušební verze

Jeden jistý způsob, jak vidět, jak hrát WOW zdarma, je prostřednictvím hry Zkušební verze zdarma. To je nejlepší způsob, jak získat první vkus pro hru a zjistit, jestli se vám líbí, než utratíte nějaké peníze.

Bezplatná zkušební verze nabízí novým hráčům šanci vyzkoušet všechny třídy, podívat se na to, jak hra vypadá a cítí, a navštívit některá z hlavních hlavních měst. Ale je tu těžká nevýhoda, protože hra omezuje vaši postavu Úroveň 20 (Úroveň 70 je aktuální maximální úroveň) a ukládá na váš účet několik dalších omezení.

Nebudete moci získat přístup k mnoha sociálním rysům, díky nimž bude World of Warcraft skutečně oživit, takže ten pocit izolace získáte docela rychle. Kromě toho budete uzamčeni z návštěvy současné expanze a mnoha z předchozích rozšíření kvůli vaší nízké úrovni. I kdybyste měli přistupovat k některým z nich, pravděpodobně byste byli během několika sekund maulováni, protože příšery jsou mnohem vyšší úroveň než vy.

WOW-Free-Trial-Character-Creation

To, co můžete udělat, je vyrovnat více znaků na úroveň 20 a prostě je nechat sedět tam, jakmile budete hotovi, nebo můžete front na některá bojiště na nízké úrovni a získat několik WOW řady. To vám stále může dát desítky Hodiny zábavy zcela zdarma A nebudete se cítit jako ztráta času, protože vždy můžete pokračovat v vyrovnávání stejných postav, pokud se rozhodnete koupit nějaký čas WOW Game.

Hrajte zdarma s tokenem WOW

Teď to je místo, kde se věci baví. Víte, World of Warcraft má ve hře ekonomiku a obrovskou součástí této ekonomiky je Páni token. Toto je token, který si hráči mohou koupit za skutečné peníze od Blizzard a poté prodat ostatním hráčům za hru ve hře v aukční aukční dům. Jeden jediný token může být buď přeměněn na 30 dní herního času, nebo zhruba 13 Battle EUR.Čistý zůstatek. Vsadíme se, že už pomalu začínáte vidět obrázek.

Chcete -li si zakoupit svůj token, budete muset ve hře obhospodařovat stanovené množství zlata. Naštěstí existuje nesčetné způsoby, jak toho dosáhnout, a nejlepším způsobem, jak začít, je vyzkoušet některé z nejlepších streamerů WOW, které se zaměřují na výrobu zlata. Můžete chopit nekonečných žetonů, záleží jen na tom, jak jste ochotni zemědělte zlato. Někteří hráči nenávidí zemědělské zlato a chtějí se tomu úplně vyhnout, ale jiní najdou skutečnou radost z vzrušení z hledání pokladu. Pokud jste jedním z těch hledačů vzrušení, budete profitovat masivně.

V případě, že jste si to ještě nevšimli, můžete nejen hrát WOW zdarma touto metodou, ale můžete také také Kupte si další hry Blizzard přes bitvu.Čistý zůstatek, který získáte. Je to situace oboustranně výhodné.

Samozřejmě musíme zmínit, že musíte mít na svém účtu nejméně 30 dní herního času, abyste mohli začít. Pokud máte přátele, kteří hrají WOW, mohou vám snadno darovat jeden měsíc herního času a poté je můžete jednoduše vrátit zpět. Alternativně se můžete rozhodnout zaplatit to jednou a pak to už nikdy nemusíte dělat. Volba je na tobě.

wow-token free

Bude wow někdy svobodný?

Právě teď neexistuje žádný náznak, že by Blizzard plánoval, že World of Warcraft je zcela zdarma. Lidé jsou více než ochotni zaplatit poplatek za předplatné, zejména pokud se jedná o určité odměny, takže se jedná o další tok příjmů, které zatím nechtějí snížit.

Vzhledem k tomu, jak úspěšný je jejich obchod ve hře a jak je lukrativní token WoW, s největší pravděpodobností se rozhodnou pro a Model zdarma v budoucnu. Pokud k tomu dojde, budou to hlavní zprávy, které do hry přitahují obrovské vlny nových hráčů. Ale to je karta, kterou zatím nechtějí hrát.

Má WOW Classic má bezplatnou zkušební verzi?

Páni je technicky zdarma hrát. Maloobchodní verzi hry si můžete užít až do úrovně 20 a udělat tolik postav, kolik chcete. Existují i ​​jiná omezení, ale pokud chcete jen hrát trochu hry, můžete to udělat. Z jakéhokoli důvodu to není možné WOW Classic.

Pokud jdete a přečtěte si nejčastější dotazy startovací edice na webových stránkách Blizzard, vysvětluje to, že účty bez předplatného nemohou postavit postavy na Klasický Verze hry. Můžete to vidět sami, pokud vám chybí předplatné a přihlásit se do hry. Nedovolí vám to vyrobit postavy a pravděpodobně vám to v budoucnu nedovolí přihlásit.

Není jasné, proč toto omezení pro hru existuje, ale je to pravděpodobně proto, že Blizzard by vydělal více peněz z relativně malých 14 $.99 Předplatné než by to bylo, kdyby banda lidí hrála zdarma. Nemohli jste nechat lidi hrát na úroveň 20 a očekávat, že budou chtít platit pokračovat, protože to trvá tak dlouho, než to udělat na prvním místě. Možná v budoucnu Blizzard stanoví omezení úrovně 10 a umožní každému hrát hru.

Nedostatek bezplatné verze může být také zabránit dalšímu nepořádku v počátečních zónách, protože hra je stále v raných fázích. Bylo by snadné vidět je umožnit hráčům na nízké úrovni, když se říše zbaví vrstvení a potřebují způsoby, jak přilákat nové lidi, aby udržovali populace zdravé. Převody znaků zdarma jsou nepohodlné řešení ve srovnání s tím, že lidé umožňují výstřelu novým serverům.

To vše říká, že levné náklady na to, aby se dostaly do hry, jsou vítány. Je divné, že původní hru ještě nemusíte kupovat. Vypadá to, že by Blizzard chtěl udělat hraní hry co nejjednodušší – což by mohlo znamenat, že účty startovacího vydání nebudou mimo otázku po řádku.