Podrobné bannery Genshin Impact Raiden Shogun a Kokomi Rerun – Siliconera, Genshin Impact Raiden Shogun Banner prosinec 2022 RERUN – Recenze expertních her

Genshin Impact Raiden Shogun Banner prosinec 2022

Reign of Serenity je název události, která vrací Raiden Shogun do Genshin Impact jako Rollable Characte. Je to aktivní banner 1 a bude mít stejný čtyřhvězdičkový pražír jako Active Banner 2, což je exkurze Azure. Takže Genshin Impact Reign of Serenity Rerun začíná přibližně 28. prosince 2022 a skončí přibližně 18. ledna 2023. Můžete očekávat, že uvidíte více postav v přání a zde je seznam dalších podrobností.

Genshin Impact Raiden Shogun a Kokomi Rerun Banners podrobně

Genshin Impact Raiden Shogun a Kokomi Rerun Banners podrobně

The Dopad Genshin Raiden Shogun a Kokomi Sangonomiya Rerun Banners se chystají vrátit 8. března 2022. Před jejich debutem Mihoyo přešel přes všechny Focus Four Stars, které se připojí k dvěma pěti hvězdám na jejich bannerech. Popisuje také doporučené zbraně, které se zobrazí v odpovídajícím vyvolání Epitome.

Oba bannery postavy by měly vypadat povědomě. Je to proto, že kromě různých pětihvězdiček jsou čtyřhvězdičkové zaostřovací jednotky identické. Oba bannery Raiden Shogun a Kokomi Rerun budou zahrnovat Bennett, Sara Kujou a Xinyan. Bennett i Xinyan jsou postavy pyro, s ním pomocí meče a jí Claymore. Sara je elektro archer. Jako připomínka je Raiden Shogun pětihvězdičkový elektrostav, který používá polearm. Kokomi je pětihvězdičkový vodní charakter, který ovládá katalyzátor.

Pokud jde o banner zbraní, jeho dva představované pětihvězdičkové zbraně jsou vyrobeny s ohledem na Raiden Shogun a Kokomi na mysli. Jsou to pohlcující blesk a věčný Moonglow Catalyst. Čtyřhvězdičkové zbraně na tomto banneru jsou Akuoumaru Claymore, Favonius Lance Polearm, Lion’s Roar Sword, Mouun’s Moon Bow a obětní fragmenty katalyzátoru.

Dopad Genshin je k dispozici pro PS4, PS5, PC a mobilní zařízení. Verze Nintendo Switch se vyvíjí. Banner Yae Miko je v současné době k dispozici ve hře. Bannery Rerun Raiden Shogun a Kokomi se vrátí Dopad Genshin 8. března 2022. Ty budou probíhat do 29. března 2022.

Genshin Impact Raiden Shogun Banner prosinec 2022

. Uvidíme ji ve verzi 3.3 část druhá přibližně 28. prosince. Název přání spojeného s Raiden Shogun se nazývá Reign of Serenity. Kromě Raiden Shogun bude v tomto přání také rotace 4hvězdičkových znaků. Tento banner běží spolu s kamisato ayato banner Azure exkurze a to znamená, že tyto bannery sdílejí všechny role. To znamená, že budete mít jednu zaručenou roli pro oba bannery.

Vláda detailů klidu

Vláda podrobností o klidu prosince 2022

Reign of Serenity je název události, která vrací Raiden Shogun do Genshin Impact jako Rollable Characte. Je to aktivní banner 1 a bude mít stejný čtyřhvězdičkový pražír jako Active Banner 2, což je exkurze Azure. Takže Genshin Impact Reign of Serenity Rerun začíná přibližně 28. prosince 2022 a skončí přibližně 18. ledna 2023. Můžete očekávat, že uvidíte více postav v přání a zde je seznam dalších podrobností.

Vláda přání Serenity bude obsahovat:

 • 5-star propagační charakter:
  • „Rovina euthymie“ Raiden Shogun (Electro)
  • „Thorny Benevolence“ Rosaria (kryo)
  • „Mujina ninja“ Sayu (Anemo)
  • “Crowfeather Kaburaya” Kujou Sara (Electro)

  Vezměte prosím na vědomí, že tito šampióni nebudou k dispozici ve standardním přání „Wanderlust Invocation“. Propagační postavy také získají obrovskou míru poklesu, kterou popisujeme níže. Po skončení této události budou 4hvězdičkové znaky k dispozici ve standardní přání „Wanderlust Invocation“ z toho. Ale Raiden Shogun bude uzavřen a budete muset počkat až do příště, až se objeví v propagačním banneru.

  Raiden Shogun Drop-Rate

  Pokud chcete získat Raiden Shogun, musíte získat slušné množství propojeného osudu (zvláštní přání pro události). A použijte je na bannerové události, když je banner Raiden Shogun aktivní, aby ji převrátil. Téměř všechno závisí na vašem štěstí, ale přesto existují zaručená šance na upuštění Raiden Shogun. Začněme nejprve s mírou drop.

  Položka Základní sazba Průměrné hodnocení
  včetně lítosti
  5 ★ znak 0.6% 1.6%
  4 ★ Charakter nebo zbraň 5.1% 13%
  3 ★ Zbraň 94.3% 85.4%

  Ve výše uvedené tabulce můžete vidět šance na získání postav z přání. Ale během pravidel události jsou trochu jiná. Níže můžete vidět záruky pro znakové poklesy:

  • 4 ★ Záruka Drop: Pokud hráč nevyhraje žádné 4 ★ nebo vyšší položku po 9 tacích, pak je 10. tah je zaručené být položkou 4 ★ nebo vyšší.
   • Tento čítač bude resetovat, pokud hráč vytáhne jakoukoli položku 4 ★ nebo nad.
   • Pokud je vyhrána položka 4 ★ ne Jedna z hlavních postav, další 4 ★ Vyhráno je zaručené být jednou z doporučených postav.
   • Vyžaduje tedy a maximum z 20 tahů, aby vyhrál charakter banneru.
   • 5 ★ Záruka Drop: Pokud hráč nevyhraje žádnou 5 ★ položku po 89 tacích, 90. tah je zaručené Být položkou 5 ★.
    • Tento čítač bude resetovat, pokud hráč vytáhne jakoukoli položku 5 ★.
    • Propagační bannery charakteru neobsahují 5 ★ zbraně ve svém fondu položek.
    • Pokud je vyhrána položka 5 ★ ne propagační charakter, další 5 ★ vyhrál je zaručené Být propagačním charakterem.
    • Vyžaduje tedy a maximum z 180 tahů, aby vyhrál charakter propagačního banneru.

    Také mějte na paměti, že všechna pravidla události ušetří až do dalšího praporku. Pokud tedy během současné akce utratíte 89 přání, bude první přání během příštího banneru započítáno jako 90. a poskytne své záruky. Doufáme, že vy všichni budete mít štěstí a dostanete Raiden Shogun rychle!

    Genshin Impact 2.5: Raiden Shogun Rerun Banner Schedule Datum vydání

    Top 5 nejsilnějších znaků C6 v dopadu Genshin

    Ve druhé polovině 2.5 aktualizací, Raiden Shogun se znovu objeví v dopadu Genshin. Kokomi, pětihvězdičkový vodní praktik, který slouží hlavně jako léčitel, ji doprovází.

    Existuje genshin dopad anime na výrobu? Crunchyroll upustí kryptickou nápovědu

    Očekávání Raiden Shogun a Kokomi je hmatatelné. Zatímco bývalý je bezkonkurenční elektrický archon v kombinaci s Yae Miko, je to také mocný léčitel, který může pomáhat hráčům v boji proti nepřátelům proti Shieldu a vyčistit cíle koncové hry.

    Raiden Shogun Opakované datum vydání oznámené ve verzi 2 Genshin Impact.5

    Top 5 nejpoužívanějších znaků v Genshin Impact 2.4 Spiral Abyss

    Očekává se, že banner Raiden Shogun bude naživo 8. března, 2022, založen na pravidelném 21denní rotaci banneru a 42denní aktualizační cyklus. Datum spuštění a načasování se může lišit v závislosti na poloze hráče.

    Bannery budou přístupné po dobu 21 dnů, jako 2.6 aktualizací, které budou zahrnovat hodně nového obsahu, bude vydáno 30. března 2022. Opakovací banner pro Raiden Shogun bude představen současně s opakovaným bannerem pro Kokomi. Obě postavy o pětihvězdičkách budou mít své vlajky, ale sdílí se sympatie, jemná lítost a čtyřhvězdičkové postavy.

    V současné době neexistují žádné informace o čtyřhvězdičkových postavách zahrnutých do vlajky Raiden Shogun a Kokomi.

    Oba opakující se bannery budou doprovázeny značkou výpraskem nového ztělesňujícího banneru Invocation, který předvede Raiden Shogun a Kokomiho výrazné pětihvězdičkové zbraně. Výsledkem je, že se do hry vrátí Engulfing Lightning (Raiden’s Signature Polearm) a Everlasting Moonglow (Kokomi’s Signature Catalyst). Navzdory tomu nebyla vydána žádná informace o zvýrazněných čtyřhvězdičkových zbraních uvnitř budoucího banneru zbraní.

    Raiden Shogun je nyní jednou z nejpopulárnějších postav Spiral Abyss. V týmech soustředěných na elektro-nabité, přetížené a supravodivé reakce jsou její elementární dovednost o poškození mimo pole a poté na výbušném výbuchu DMG zvláště účinné.